Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Fioletowe gamepady – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych fioletowych gamepadów. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych fioletowych gamepadów,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych fioletowych gamepadów,
  • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie fioletowe gamepady najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane fioletowe gamepady, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking fioletowych gamepadów, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Switch Joy-Con Pair Neon Fioletowy/Pomarańczowy Kontroler NINTENDO (0045496431310)

Switch Joy-Con Pair Neon Fioletowy/Pomarańczowy Kontroler NINTENDO (0045496431310) Najniższa Cena Online wszechstronne joy-cony proponują mnóstwo zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa joy-cony mogą być używane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu joy-con. można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi,radować się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy joy-con ma pełny komplet przycisków i może być stosowany jako cały kontroler. w każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co umożliwia niezależne od siebie ruchy prawym i lewem joy-conem.
  • Producent NINTENDO 
  • Kolor fioletowy, pomarańczowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Genesis - Ranking TOP10 padów dla graczy

6 ★  Kontroler PDP 049-012-WPR Kinetic White Biało-fioletowy

Kontroler PDP 049-012-WPR Kinetic White Biało-fioletowy Najniższa Cena Online Zmiażdż konkurencję z przytupem za pomocą przewodowego kontrolera PDP na konsolę Xbox! W bezpłatnej aplikacji PDP Control Hub można ponownie zmapować przyciski, skonfigurować spusty, ustawić martwą strefę i w inny sposób zbratać urządzenie do swojego stylu gry. Bez trudu reguluj głośność gry i czatu za pomocą przycisków sterowania dźwiękiem na D-padzie, aby nie stracić choćby chwili. Komunikuj się z zespołem za pośrednictwem zastosowanego gniazda audio 3,5 mm lub wycisz mikrofon, dwukrotnie dotykając przycisku „Funkcja". Odłączany kabel o długości 2,5 metra da Ci wystarczającą swobodę,komfortowo rozsiąść się na kanapie. Łatwo udostępniaj zarejestrowane fotografie i filmy przy użyciu specjalnego przycisku udostępniania. Uzyskaj jednomiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier! Kod asygnowany dla nowych klientów GAME PASS. Nie działa z obecnymi kontami. Ważny do 30.08.2024....
  • Producent PDP 
  • Kolor biały, fioletowy 
Powiązania gamingowe:  Różowe gamepady - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze fioletowe gamepady – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze fioletowe gamepady, często oferowane na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich fioletowych gamepadów jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Kontroler PDP 049-012-WPR Kinetic White Biało-fioletowy

Kontroler PDP 049-012-WPR Kinetic White Biało-fioletowy Najniższa Cena Online Zmiażdż konkurencję z przytupem za pomocą przewodowego kontrolera PDP na konsolę Xbox! W bezpłatnej aplikacji PDP Control Hub można ponownie zmapować przyciski, skonfigurować spusty, ustawić martwą strefę i w inny sposób zintegrować urządzenie do swego stylu gry. Bez trudu reguluj głośność gry i czatu przy pomocy przycisków sterowania dźwiękiem na D-padzie, by nie stracić choćby chwili. Komunikuj się z zespołem za pośrednictwem zaimplementowanego gniazda audio 3,5 mm albo wycisz mikrofon, dwukrotnie dotykając przycisku „Funkcja". Odłączany kabel o długości 2,5 metra da Ci wystarczającą swobodę,komfortowo rozsiąść się na kanapie. Z łatwością udostępniaj zarejestrowane fotografie i filmy przy użyciu specjalnego przycisku udostępniania. Uzyskaj jednomiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier! Kod asygnowany dla nowych klientów GAME PASS. Nie działa z obecnymi kontami. Ważny do 30.08.2024....
  • Producent PDP 
  • Kolor biały, fioletowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Serafim - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie fioletowe gamepady najlepsze?

Najlepsze fioletowe gamepady w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze fioletowe gamepady w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Dobre pady gamingowe – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żadne z powyższych fioletowych gamepadów nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *