Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Gamepady Microsoft – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów Microsoft. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Microsoft,
 • TOP10 najtańszych gamepadów Microsoft,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady Microsoft najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Microsoft, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów Microsoft, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Microsoft Qas-00002 xbox robot white kontroler bezprzewodowy

Microsoft Qas-00002 xbox robot white kontroler bezprzewodowy Najniższa Cena Online Wypróbuj unowocześniony kontroler bezprzewodowy Xbox — Carbon Black o żłobionych powierzchniach i lepszym kształcie zapewniający wyższy komfort użytkowania podczas rozgrywki. Miej cel pod stałą kontrolą dzięki teksturowanej powierzchni spustów, bumperów i tylnej pokrywy. bez problemu przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i nie tylko, przy pomocy nowego przycisku udostępniania. Korzystaj z aplikacji Akcesoria Xbox, aby zmieniać przypisanie przycisków i wytwarzać niestandardowe profile kontrolera dla swych ulubionych gier. błyskawicznie paruj kontroler, graj i przełączaj się pomiędzy urządzeniami, między innymi konsolami Xbox Series X i Xbox One, komputerami z systemem Windows 10 i urządzeniami z systemem Android i iOS. Gniazdo audio 3,5 mm gwarantuje możliwość podłączenia dowolnego, zgodnego zestawu słuchawkowego.*...
 • Producent MICROSOFT 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor biały 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Nintendo - Ranking TOP10 padów gamingowych

Najtańsze gamepady Microsoft – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady Microsoft, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Microsoft jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gamepady Gembird - Ranking TOP10 padów dla graczy

1 ★  1V8-00002 Czarny do Xbox Series/Xbox One/PC Kontroler Bezprzewodowy MICROSOFT

1V8-00002 Czarny do Xbox Series/Xbox One/PC Kontroler Bezprzewodowy MICROSOFT Najniższa Cena Online z przewodowym kontrolerem xbox dla systemu windows jeszcze bardziej zaangażujesz się w grę. Zyskaj większą wygodę w trakcie gry dzięki kontrolerowi xbox o bardziej opływowym profilu i szorstkiej teksturze uchwytów. Podłącz kontroler do komputera za pomocą kabla usb i korzystaj z doprowadzenia zasilania,niewymagającego baterii. Kontroler xbox z kablem dla systemu windows może być użytkowany przewodowo albo bezprzewodowo z konsolą xbox one.
 • Producent MICROSOFT 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 

3 ★  QAT-00002 Xbox Carbon Black Kontroler Bezprzewodowy MICROSOFT

QAT-00002 Xbox Carbon Black Kontroler Bezprzewodowy MICROSOFT Najniższa Cena Online wypróbuj unowocześniony kontroler bezprzewodowy xbox — carbon black o żłobionych powierzchniach i udoskonalonym kształcie gwarantujący wyższy komfort użytkowania w trakcie rozgrywki. Miej cel pod stałą kontrolą dzięki teksturowanej powierzchni spustów, bumperów i tylnej pokrywy. bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i nie tylko, za pomocą nowego przycisku udostępniania. Korzystaj z aplikacji akcesoria xbox, żeby zmieniać przypisanie przycisków i kreować niestandardowe profile kontrolera dla swoich ulubionych gier. momentalnie paruj kontroler, graj i przełączaj się między urządzeniami, między innymi konsolami xbox series x i xbox one, komputerami z systemem windows 10 oraz urządzeniami z systemem android i ios. Gniazdo audio 3,5 mm zapewnia możliwość podłączenia dowolnego, zgodnego zestawu słuchawkowego.*
 • Producent MICROSOFT 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady PDP - Ranking TOP10 padów gamingowych

Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Microsoft najlepsze?

Najlepsze gamepady Microsoft w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Microsoft w Rankingach – nasze TOP3


Polecane pady do gier – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Microsoft nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *