Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Srebrne gamepady – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych srebrnych gamepadów. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych srebrnych gamepadów,
 • TOP10 najtańszych srebrnych gamepadów,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie srebrne gamepady najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane srebrne gamepady, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking srebrnych gamepadów, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Joypad LOGITECH F710, 940-000145

Joypad LOGITECH F710, 940-000145 Najniższa Cena Online Połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz - Podłącz i zapomnijPozbądź się kabla i ciesz się swobodą — granie bez przewodów. Po prostu podłącz nanoodbiornik do portu USB, aby korzystać z szybkiej transmisji danych w paśmie 2,4 GHz praktycznie bez opóźnień, przerw lub zakłóceń. Podwójne silniki wibracyjnego sprzężenia zwrotnego* - Poczuj gręOdkryj nowy poziom sprzężenia zwrotnego, które możesz poczuć po każdym trafieniu, wybuchu lub eksplozji w grach obsługujących tę funkcję.* Wymagana jest instalacja oprogramowania dla trybu DirectInput Obsługa wielu gier - Graj w hity i konwencjonalne gryMożesz grać w gry przeniesione z konsoli z ich trybem sterowania lub przyjąć bardziej zrelaksowaną pozycję w trakcie zabawy w grach komputerowych. Kontroler F710 gwarantuje prostą konfigurację i obsługę w ulubionych grach dzięki trybom XInput/DirectInput — są to dwa najpopularniejsze standardy wejściowe. Steam Big Picture - Graj na telewizorzeSparuj kontroler F710 z interfejsem Big Picture i korzystaj z serwisu Steam, oglądaj zasoby Internetu, graj w gry i wykonuj inne funkcje, siedząc na wygodnej kanapie. Przenieś całą bibliotekę gier Steam do salonu, chwyć kontroler F710, usiądź wygodnie i zacznij się bawić. Wyjątkowa konsola D-pad z 4 przełącznikami - Obrotowa konsola D-padStandardowe konsole D-pad spoczywają na pojedynczym punkcie obrotowym, co może być przyczyną nieprecyzyjnego sterowania. Nasza konsola D-pad przesuwa się na czterech oddzielnych przełącznikach, by zapewnić udoskonaloną reakcję i sprzężenie zwrotne. Znany układ konsoli - Weź do ręki i grajZnajomy układ pozwala instynktownie rozpocząć grę bez czasu koniecznego na naukę. Kontroler F710 został zaprojektowany pod kątem sterowania przypominającego konsole, a obudowa wywodząca się z konwencjonalnej konstrukcji sprawia,pasuje do ręki jak rękawiczka. Prosta instalacja, prosta obsługa - przystosuj do swych potrzebZmieniaj typowe polecenia lub przystosuj kontroler F710 do grania w nieobsługiwanych grach przy użyciu oprogramowania profilującego firmy Logitech. Przyciski i elementy sterujące są w pełni programowalne, a do tego mogą imitować polecenia wykonywane z wykorzystaniem klawiatury i myszy.komfortowy chwyt - dopasowanie do dłoniProwadź długie sesje grania w komfortowych warunkach dzięki gładkim krzywiznom i gumowym uchwytom o naturalnych konturach.Akcesoria w pakiecie: - Kontroler do gier- Nanoodbiornik rodzaju „podłącz i zapomnij"- Dwie baterie AA- kabel odbiornika wydłużający zasięg- DokumentacjaWymiary: Pozostałe atrybuty: dane o gwarancji:- Trzyletnia ograniczona gwarancja na sprzętWymagania systemowe:- Windows 8, Windows 7 lub Windows Vista- Połączenie internetowe do opcjonalnego pobrania oprogramowania** Wymagana jest instalacja oprogramowania dla trybu DirectInput...
 • Producent LOGITECH 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, srebrny, czarny 
Powiązania gamingowe:  Szare gamepady - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze srebrne gamepady – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze srebrne gamepady, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich srebrnych gamepadów jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Joypad LOGITECH F710, 940-000145

Joypad LOGITECH F710, 940-000145 Najniższa Cena Online Połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz - Podłącz i zapomnijPozbądź się kabla i ciesz się swobodą — granie bez przewodów. Po prostu podłącz nanoodbiornik do portu USB, żeby korzystać z prędkiej transmisji informacji w paśmie 2,4 GHz praktycznie bez opóźnień, przerw lub zakłóceń. Podwójne silniki wibracyjnego sprzężenia zwrotnego* - Poczuj gręOdkryj nowy poziom sprzężenia zwrotnego, które możesz poczuć po każdym trafieniu, wybuchu lub eksplozji w grach obsługujących tę funkcję.* Wymagana jest instalacja oprogramowania dla trybu DirectInput Obsługa wielu gier - Graj w hity i konwencjonalne gryMożesz grać w gry przeniesione z konsoli z ich trybem sterowania albo przyjąć bardziej zrelaksowaną pozycję podczas zabawy w grach komputerowych. Kontroler F710 zapewnia prostą konfigurację i obsługę w ulubionych grach dzięki trybom XInput/DirectInput — są to dwa najpopularniejsze standardy wejściowe. Steam Big Picture - Graj na telewizorzeSparuj kontroler F710 z interfejsem Big Picture i korzystaj z serwisu Steam, przeglądaj zasoby Internetu, graj w gry i wykonuj inne funkcje, siedząc na komfortowej kanapie. Przenieś całą bibliotekę gier Steam do salonu, chwyć kontroler F710, usiądź komfortowo i zacznij się bawić. Wyjątkowa konsola D-pad z 4 przełącznikami - Obrotowa konsola D-padStandardowe konsole D-pad spoczywają na pojedynczym punkcie obrotowym, co może być przyczyną nieprecyzyjnego sterowania. Nasza konsola D-pad przesuwa się na czterech oddzielnych przełącznikach, aby zapewnić lepszą reakcję i sprzężenie zwrotne. Znany układ konsoli - Weź do ręki i grajZnajomy układ pozwala intuicyjnie rozpocząć grę bez czasu potrzebnego na naukę. Kontroler F710 został zaprojektowany pod kątem sterowania przypominającego konsole, a obudowa wywodząca się z klasycznej konstrukcji powoduje,nadaje się do ręki jak rękawiczka. Prosta instalacja, prosta obsługa - dopasuj do swych potrzebZmieniaj charakterystyczne polecenia albo przypasuj kontroler F710 do grania w nieobsługiwanych grach przy użyciu oprogramowania profilującego marki Logitech. Przyciski i części sterujące są w pełni programowalne, a do tego mogą imitować polecenia wykonywane z zastosowaniem klawiatury i myszy.wygodny chwyt - dobranie do dłoniProwadź długie sesje grania w wygodnych warunkach dzięki gładkim krzywiznom i gumowym uchwytom o naturalnych konturach.Akcesoria w zestawie: - Kontroler do gier- Nanoodbiornik rodzaju „podłącz i zapomnij"- Dwie baterie AA- kabel odbiornika wydłużający zasięg- DokumentacjaWymiary: Pozostałe właściwości: informacje o gwarancji:- Trzyletnia ograniczona gwarancja na sprzętWymagania systemowe:- Windows 8, Windows 7 lub Windows Vista- Połączenie internetowe do opcjonalnego pobrania oprogramowania** Wymagana jest instalacja oprogramowania dla trybu DirectInput...
 • Producent LOGITECH 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, srebrny, czarny 
Powiązania gamingowe:  Granatowe gamepady - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie srebrne gamepady najlepsze?

Najlepsze srebrne gamepady w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze srebrne gamepady w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najlepsze pady do gier – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żadne z powyższych srebrnych gamepadów nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *