Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Różowe gamepady – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych różowych gamepadów. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych różowych gamepadów,
 • TOP10 najtańszych różowych gamepadów,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów do gier.

Jakie różowe gamepady najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane różowe gamepady, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking różowych gamepadów, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

8 ★  Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy

Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy Najniższa Cena Online Wszechstronne Joy-Cony proponują mnóstwo zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej rąk, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie mobilnym albo dzielić się nimi z przyjaciółmi,cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny pakiet przycisków i może być stosowany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy detektor ruchu, co pozwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem. Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć,prędko wykonać zrzut ekranu swej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym. W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co umożliwia interakcję z figurkami amiibo i czujka ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, oraz ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza i, czy gracz przedstawia nią papier, kamień czy nożyce. Oba Joy-Cony mają progresywne wibracje HD, które umożliwiają odczucie delikatnych, prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, iż gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli poznać poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, przy pomocy jedynie obrazów i dźwięków....
 • Producent NINTENDO 
 • Kolor różowy 

10 ★  Pxn Kontroler bezprzewodowy / gamepad -9607x nsw (różowy)

Pxn Kontroler bezprzewodowy / gamepad -9607x nsw (różowy) Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X Wyposaż się w ergonomiczny, uniwersalny kontroler do gier PXN-9607X. Jest on kompatybilny z komputerami osobistymi oraz konsolą Nintendo Switch. Sporo przydatnych funkcji - takich jak obsługa NFC czy tryb turbo, a także 6-osiowy żyroskop. Pobiera energię z produktywnego akumulatora, który zapewnia do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Szersza kompatybilność Gamepad jest kompatybilny z systemami Windows 7/8/10 oraz konsolą Nintendo Switch. Możesz więc bez przeszkód używać go grania na PC i konsoli - bez konieczności zamiany kontrolera. Połącz go z komputerem przy użyciu kabla USB bądź Bluetooth (tylko gry platformy Steam) albo z Nintendo Switch za pośrednictwem Bluetooth i ciesz się komfortowym, płynnym sterowaniem. mnóstwo przydatnych funkcji Gamepad cechuje się wykorzystaniem szeregu praktycznych trybów i rozwiązań. Funkcja Wake-up pozwala przywrócić działanie z trybu uśpienia za pomocą naciśnięcia dowolnego przycisku. Na dodatek przycisk Home jest w stanie wybudzić konsolę Nintendo Switch. Co więcej, możesz również skorzystać z funkcji Turbo. Więcej udogodnień Kontroler został wyekwipowany w 6-osiowy żyroskop, co pozwala na współpracę z technologią Motion Control. Ponadto posiada 3 stopnie intensywności wibracji. Ciekawym udogodnieniem jest ponadto funkcja odczytu NFC. W prosty sposób zintegruj swoją figurkę ze świata Nintendo z konsolą - przykładając ją do Gamepada (Amiibo). skuteczne zasilanie Kontroler pobiera energię z wydajnego akumulatora litowego o pojemności 550 mAh. Pozwala on na choćby 20 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Zasilanie przywrócisz w około 2 godziny. Dzięki czemu gamepad będzie towarzyszyć Ci podczas długich sesji rozgrywki, bez zbędnych przerw. Specyfikacja:
 • Producent PXN 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor różowy 
Powiązania gamingowe:  Żółte gamepady - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze różowe gamepady – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze różowe gamepady, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich różowych gamepadów jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Pxn Kontroler bezprzewodowy / gamepad -9607x nsw (różowy)

Pxn Kontroler bezprzewodowy / gamepad -9607x nsw (różowy) Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X Wyposaż się w użyteczny, uniwersalny kontroler do gier PXN-9607X. Jest on kompatybilny z komputerami osobistymi oraz konsolą Nintendo Switch. Sporo przydatnych funkcji - takich jak obsługa NFC czy tryb turbo, a także 6-osiowy żyroskop. Pobiera energię z wydajnego akumulatora, który zapewnia do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Szersza kompatybilność Gamepad jest kompatybilny z systemami Windows 7/8/10 oraz konsolą Nintendo Switch. Możesz więc bez przeszkód używać go grania na PC, a także konsoli - bez konieczności wymiany kontrolera. Połącz go z komputerem przy użyciu kabla USB bądź Bluetooth (tylko gry platformy Steam) albo z Nintendo Switch za pośrednictwem Bluetooth i ciesz się wygodnym, płynnym sterowaniem. sporo przydatnych funkcji Gamepad cechuje się zastosowaniem szeregu funkcjonalnych trybów i rozwiązań. Funkcja Wake-up pozwala przywrócić działanie z trybu uśpienia przy pomocy naciśnięcia dowolnego przycisku. Dodatkowo przycisk Home jest w stanie wybudzić konsolę Nintendo Switch. Co więcej, możesz również skorzystać z funkcji Turbo. Więcej udogodnień Kontroler został wyekwipowany w 6-osiowy żyroskop, co umożliwia współpracę z technologią Motion Control. Dodatkowo ma 3 poziomy intensywności wibracji. Interesującym udogodnieniem jest w dodatku funkcja odczytu NFC. W prosty sposób zintegruj swoją figurkę ze świata Nintendo z konsolą - przykładając ją do Gamepada (Amiibo). wydajne zasilanie Kontroler pobiera energię z skutecznego akumulatora litowego o obszerności 550 mAh. Pozwala on na nawet 20 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Zasilanie przywrócisz w około 2 godziny. Dzięki temu gamepad będzie towarzyszyć Ci podczas długich sesji rozgrywki, bez zbędnych przerw. Specyfikacja:
 • Producent PXN 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor różowy 
Powiązania gamingowe:  Białe gamepady - Ranking TOP10 padów dla graczy

10 ★  Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy

Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy Najniższa Cena Online Wszechstronne Joy-Cony proponują dużo zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym albo dzielić się nimi z przyjaciółmi,radować się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być wykorzystywany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujnik ruchu, co umożliwia niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem. Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć,szybko wykonać zrzut ekranu swojej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym. W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co zezwala na interakcję z figurkami amiibo oraz sensor ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, , a także ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza, a także, czy gracz przedstawia nią papier, kamień czy nożyce. Oba Joy-Cony posiadają zaawansowane wibracje HD, które zezwalają na odczucie delikatnych, prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, iż gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli doświadczyć poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, za pomocą jedynie obrazów i dźwięków....
 • Producent NINTENDO 
 • Kolor różowy 

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie różowe gamepady najlepsze?

Najlepsze różowe gamepady w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze różowe gamepady w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Polecane gamepady – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych różowych gamepadów nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych padów do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *