Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Dyski i karty do konsoli

Dysk zewnętrzny do PS4 (PlayStation 4) do 500 zł – Ranking TOP10 dysków do konsol

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 500 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 500 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.

Jakie dyski twarde do PS4 do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do PS4 do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 500 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  rugged 1tb usb-c usb3.0 drop- crush- and rain-resistant for all-terrain use orange marki Lacie

rugged 1tb usb-c usb3.0 drop- crush- and rain-resistant for all-terrain use orange marki Lacie Najniższa Cena Online The LaCie Rugged USB-C portable drive marries rugged durability with cutting-edge USB-C. The result is a vault for your data that’s compatible with next-gen computers like the Apple Macbook, as well as USB computers. Featuring the market’s highest storage capacity for its size, the LaCie Rugged USB-C gives you enough space to store your digital present— and future. Massive capacity lets you use the LaCie Rugged as a shuttle drive to transport footage from set to post-production or to store a huge Lightroom library. Creative pros have been depending on LaCie Rugged drives for over a decade because they are the most reliable way to transport and capture data in the field. With resistance to drops, crush, rain and unauthorized access, the LaCie Rugged USB-C is tough enough for extreme conditions—from a sudden rainstorm to a crush of suitcases in an airplane cargo hold. - Drop resistance: 4-ft (1.2m) - Crush resistance: 1-ton car - Water resistance: rain - Unauthorized access resistance: encryption available - 2-year limited warranty
 • Producent LACIE 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do PS3 (PlayStation 3) do 300 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

2 ★  Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB

Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB Najniższa Cena Online Toshiba Canvio Basics 4TB Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 4TB. Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics mieści do 4 TB danych i zezwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on dostosowany do wykorzystywania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego ponadczasowe wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają dobrze — zarówno na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych sprzętów. Kompaktowa budowa. Pojemna pamięć masowa w użytecznej, niepokaźnej obudowie w tradycyjnym kolorze matowej czerni. Dyski twarde Canvio Basics, przystępne w kilku wersjach objętości (do 3 TB), są genialnymi rozwiązaniami do przechowywania danych, muzyki i zdjęć. Wewnętrzny detektor wstrząsów i technologia parkowania głowicy sprawiają, że dyski te gwarantują danym wspaniałą ochronę — dokądkolwiek się udasz. szybki transfer. ​​ Dzięki technice USB 3.0 te przenośne dyski twarde są pokaźnie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, lecz nadal zgodne z technologią USB 2.0. A w trakcie porządkowania plików prędkość transferu naprawdę ma znaczenie. Plug-and-Play. Prosta obsługa przy użyciu technologii „plug and play". Dyski te są gotowe do wykorzystania z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót. Twoje informacje w prawidłowych rękach. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niezrównane standardy jakości, producent Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.
 • Producent Toshiba 
 • Pojemność (TB) 4 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 

3 ★  Transcend Dysk HDD zewnętrzny 2.5" StoreJet 25M3S 2TB USB3.0 szary (0760557840886)

Transcend Dysk HDD zewnętrzny 2.5" StoreJet 25M3S 2TB USB3.0 szary (0760557840886) Najniższa Cena Online samoczynne tworzenie kopii zapasowych:tak;Bufor pamięci:0 MB;Czytnik kart pamięci:nie;Funkcje dopełniające:wodoodporny, wstrząsoodporny, ochrona hasłem, samoczynne tworzenie kopii zapasowych;Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:TS2TSJ25M3S;Kolor:szary;Materiał pokrywy:guma;Obroty na min.:0 obr/min;niepodatność:na wodę, na wstrząsy;pojemność:2 TB;pojemność:2 TB;Przeznaczenie:Aparat/Kamera;typ podłączenia:USB 3.0 i USB 2.0;Waga:230 g;Wi-Fi:nie;wytrzymałość:wodoodporny, wstrząsoodporny, (szczegóły w warunkach gwarancji);solidność:wodoodporny, wstrząsoodporny;Zasilanie:USB...
 • Producent TRANSCEND 
 • Pojemność (TB) 2 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do PS3 (PlayStation 3) do 300 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Najtańsze dyski twarde do PS4 do 500 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do PS4 do 500 zł, często spotykane na promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB

Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB Najniższa Cena Online Toshiba Canvio Basics 4TB Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 4TB. Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics mieści do 4 TB informacji i umożliwia ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on przypasowany do użytkowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają należycie — jednocześnie na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych urządzeń. Kompaktowa konstrukcja. Pojemna pamięć masowa w ergonomicznej, znikomej obudowie w klasycznym odcieniu matowej czerni. Dyski twarde Canvio Basics, przystępne w kilku wersjach pojemności (do 3 TB), są znakomitymi rozwiązaniami do przechowywania danych, muzyki i fotografii. Wewnętrzny czujka wstrząsów i technika parkowania głowicy sprawiają, iż dyski te gwarantują danym genialną ochronę — dokądkolwiek się udasz. prędki transfer. ​​ Dzięki technologii USB 3.0 te przenośne dyski twarde są pokaźnie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, ale nadal zgodne z technologią USB 2.0. A podczas porządkowania plików prędkość transferu naprawdę ma znaczenie. Plug-and-Play. Prosta obsługa przy użyciu technice „plug and play". Dyski te są gotowe do wykorzystania z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót. Twoje dane w prawidłowych rękach. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, producent Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.
 • Producent Toshiba 
 • Pojemność (TB) 4 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk karta pamięci Flash do Nintendo Switch do 300 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do PS4 do 500 zł najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do PS4 do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do PS4 do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Polecane dyski zewnętrzne do PlayStation – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 500 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *