Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Dyski i karty do konsoli

Dysk karta pamięci Flash do Nintendo Switch do 250 zł – Ranking TOP10 dysków do konsol

Pomagamy w wyborze dobrych dysków kart pamięci do Nintendo Switch do 250 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych dysków kart pamięci do Nintendo Switch do 250 zł,
 • TOP10 najtańszych dysków kart pamięci do Nintendo Switch do 250 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych kart pamięci Flash do konsol Nintendo.

 

Jakie dyski karty do Nintendo Switch do 250 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski karty do Nintendo Switch do 250 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking dysków kart pamięci do Nintendo Switch do 250 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  SANDISK High Endurance microSDXC 256GB V30 z adapterem - Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

SANDISK High Endurance microSDXC 256GB V30 z adapterem - Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.
 • Pojemność 256 GB
 • Rodzaj microSDXC 
Powiązania gamingowe:  Dysk karta pamięci Flash do Nintendo Switch do 300 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

7 ★  Karta pamięci Samsung microSDXC PRO Plus 256GB MB-MD256KB z czytnikiem, MB-MD256KB/WW

Karta pamięci Samsung microSDXC PRO Plus 256GB MB-MD256KB z czytnikiem, MB-MD256KB/WW Najniższa Cena Online Karta pamięci Samsung microSDXC PRO Plus 256GB z czytnikiem (MB-MD256KB) Karta pamięci Samsung microSDXC PRO Plus UHS-I gwarantuje imponującą szybkość odczytu do 160 MB/s i zapisu do 120 MB/s. Dzięki czemu zaspokoi zapotrzebowania choćby najbardziej wymagających użytkowników. Objętość 256 GB powoduje, iż nie zabraknie Ci miejsca na Twoje pliki. Za pomocą karty z powodzeniem powiększysz pamięć smartfona, tabletu, konsoli do gier czy kamery. W skład zestawu wchodzi też czytnik USB, który jeszcze bardziej ułatwi Ci pracę. szybkość, płynność, niezawodność zwiększ pamięć swojego urządzenia i zyskaj więcej możliwości. Dzięki karcie Samsung PRO Plus możesz płynnie nagrywać filmy 4K, grać w wymagające gry na konsoli i robić fotografie seryjne. Szybkości klasy U3, A2 i V30 pozwalają na bezproblemowe zapisywanie i przesyłanie danych. Korzystaj z prędkości zapisu do 120 MB/s i odczytu do 160 MB/s - przekonaj się, jak mnóstwo może to zmienić! dostosowana do Ciebie Nagrywaj długie filmy i rób tysiące zdjęć - z Samsung PRO Plus nie zabraknie Ci miejsca w pamięci. Pojemność karty wynosi aż 256 GB - to wystarczająco dużo, żeby zapisać ok. 15 godzin filmów 4K, ok. 40 godzin filmów FHD, ok. 103 566 fotografii 4K albo ok. 135 036 fotografii FHD. Niemal nic Cię nie ogranicza! Nie musisz także obawiać się o bezpieczeństwo. Karta została wyekwipowana w ochronę przed wodą, wysoką temperaturą, promieniowaniem Rtg, polem magnetycznym, upadkiem i zużyciem. W komplecie Karta microSDCzytnik Specyfikacja
 • Producent Samsung 
 • Pojemność 256 GB
 • Rodzaj microSDXC 

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Najtańsze dyski karty do Nintendo Switch do 250 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze dyski karty do Nintendo Switch do 250 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich dysków kart pamięci do Nintendo Switch do 250 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Karta pamięci Samsung microSDXC PRO Plus 256GB MB-MD256KB z czytnikiem, MB-MD256KB/WW

Karta pamięci Samsung microSDXC PRO Plus 256GB MB-MD256KB z czytnikiem, MB-MD256KB/WW Najniższa Cena Online Karta pamięci Samsung microSDXC PRO Plus 256GB z czytnikiem (MB-MD256KB) Karta pamięci Samsung microSDXC PRO Plus UHS-I zapewnia imponującą prędkość odczytu do 160 MB/s i zapisu do 120 MB/s. Dzięki temu zaspokoi zapotrzebowania choćby najszczególniej wymagających użytkowników. Pojemność 256 GB sprawia, że nie zabraknie Ci miejsca na Twoje pliki. Przy pomocy karty z powodzeniem rozszerzysz pamięć smartfona, tabletu, konsoli do gier czy kamery. W skład zestawu wchodzi również czytnik USB, który jeszcze bardziej ułatwi Ci pracę. szybkość, płynność, bezawaryjność zwiększ pamięć swego urządzenia i zyskaj więcej możliwości. Dzięki karcie Samsung PRO Plus możesz płynnie nagrywać filmy 4K, grać w wymagające gry na konsoli i robić zdjęcia seryjne. Prędkości klasy U3, A2 i V30 pozwalają na bezproblemowe zapisywanie i przesyłanie informacji. Korzystaj z szybkości zapisu do 120 MB/s i odczytu do 160 MB/s - przekonaj się, jak niemało może to zmienić! dostosowana do Ciebie Nagrywaj długie filmy i rób tysiące fotografii - z Samsung PRO Plus nie zabraknie Ci miejsca w pamięci. Objętość karty wynosi aż 256 GB - to wystarczająco dużo, żeby zapisać ok. 15 godzin filmów 4K, ok. 40 godzin filmów FHD, ok. 103 566 fotografii 4K albo ok. 135 036 fotografii FHD. Niemal nic Cię nie ogranicza! Nie musisz też obawiać się o bezpieczeństwo. Karta została wyposażona w ochronę przed wodą, wysoką temperaturą, promieniowaniem Rtg, polem magnetycznym, upadkiem i zużyciem. W zestawie Karta microSDCzytnik Specyfikacja
 • Producent Samsung 
 • Pojemność 256 GB
 • Rodzaj microSDXC 

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Podsumowanie, czyli Jakie dyski karty do Nintendo Switch do 250 zł najlepsze?

Najlepsze dyski karty do Nintendo Switch do 250 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski karty do Nintendo Switch do 250 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Najlepsze karty micro Flash do Nintendo – Zestawienie grudzien 2022

Jeżeli żaden z powyższych dysków kart pamięci do Nintendo Switch do 250 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych kart pamięci Flash do konsol Nintendo.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *