Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Dyski i karty do konsoli

Dysk zewnętrzny do PS3 (PlayStation 3) – Ranking TOP10 dysków do konsol

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych przenośnych dysków zewnętrznych do PS3. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do PS3,
 • TOP10 najtańszych przenośnych dysków zewnętrznych do PS3,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.

Jakie dyski twarde do PS3 najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do PS3, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do PS3, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba ☆

Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba Najniższa Cena Online przenośny dysk twardy Canvio Basics Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniuZewnętrzny dysk twardy Canvio Basics posiada do 3 TB danych i umożliwia ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on dostosowany do stosowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają należycie jednocześnie na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych urządzeń. Miejsce na wszystkie Twoje plikiPamięć masowa o dużej objętości w małej, poręcznej obudowie o matowym wykończeniu. Dyski twarde Canvio Basics, przystępne w kilku wersjach pojemności, świetnie się nadają do przechowywania danych, muzyki, filmów i zdjęć. Urządzenia te są zasilane poprzez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB. praktyczny towarzyszDysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i tradycyjne wzornictwo. Smukła, minimalna pokrywa i spłaszczona góra sprawiają, iż Canvio Basics jest prawdziwie mobilnym dyskiem twardym z łatwością jest go zabrać i schować w kieszeni albo torbie. prędki transferTe mobilne dyski twarde, zasilane przy użyciu technice USB 3.0, są wyraźnie szybsze aniżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co błyskawiczny transfer podczas porządkowania plików. Łatwe przyłączanie plug and playProsta obsługa przy użyciu technologii plug and play. Dyski te są gotowe do użycia z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót. Twoje dane w korzystnych rękachMając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niespotykane standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.Model: Canvio BasicsPozostałe właściwości: System plików: NTFS (MS Windows). Wymaga przeformatowania w sytuacji systemu Mac OS...
 • Producent TOSHIBA 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk karta pamięci Flash do Nintendo Switch do 200 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Najtańsze dyski twarde do PS3 – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do PS3, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do PS3 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba ☆

Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba Najniższa Cena Online przenośny dysk twardy Canvio Basics Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniuZewnętrzny dysk twardy Canvio Basics gromadzi do 3 TB danych i umożliwia ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on dostosowany do stosowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają prawidłowo równocześnie na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych sprzętów. Miejsce na wszystkie Twoje plikiPamięć masowa o znacznej pojemności w znikomej, funkcjonalnej obudowie o matowym wykończeniu. Dyski twarde Canvio Basics, przystępne w kilku wersjach pojemności, wyśmienicie się nadają do przechowywania informacji, muzyki, filmów i zdjęć. Urządzenia te są zasilane przez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB. ergonomiczny towarzyszDysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i konwencjonalne wzornictwo. Smukła, niewielka pokrywa i spłaszczona góra powodują, że Canvio Basics jest prawdziwie mobilnym dyskiem twardym z łatwością jest go zabrać i schować w kieszeni lub torbie. szybki transferTe mobilne dyski twarde, zasilane przy użyciu technologii USB 3.0, są pokaźnie szybsze niżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików. Łatwe przyłączanie plug and playProsta obsługa przy użyciu technologii plug and play. Dyski te są gotowe do wykorzystania z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót. Twoje informacje w prawidłowych rękachMając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niespotykane standardy jakości, producent Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.Model: Canvio BasicsPozostałe cechy: System plików: NTFS (MS Windows). Wymaga przeformatowania w sytuacji systemu Mac OS...
 • Producent TOSHIBA 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk przenośny do PS5 (PlayStation 5) do 1000 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do PS3 najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do PS3 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do PS3 w Rankingach – nasze TOP3


Dobre dyski zewnętrzne do PlayStation – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do PS3 nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.