Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Dyski i karty do konsoli

Dysk przenośny do PS5 (PlayStation 5) do 200 zł – Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Pomagamy w wyborze dobrych przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.

Jakie dyski twarde do PS5 do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do PS5 do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 200 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Dysk seagate stdr1000301 marki Selero

Dysk seagate stdr1000301 marki Selero Najniższa Cena Online Łatwe, automatyczne tworzenie kopii zapasowych na komputerze, urządzeniach mobilnych i chmurze Seagate® Backup Plus Slim ułatwia tworzenie kopii zapasowych dla użytkowników, którzy chcą chronić swoje cyfrowe życie na komputerze lokalnym, w chmurze, na urządzeniach przenośnych i urządzeniach społecznościowych sieci. Smukła, metalowa konstrukcja zapewnia wspaniałą przenośność - pozwala na wsuwanie dysku do kieszeni, torebki albo plecaka i noszenie go przy sobie. Szybkie złącza USB 3.0 i 2.0 proponują funkcjonalność plug-and-play na komputerze bez potrzeby zewnętrznego zasilania. Zainstaluj sterownik NTFS dla systemu Mac® i możesz go używać zamiennie pomiędzy komputerami z systemem Windows i Mac bez konieczności ponownego formatowania....
 • Producent Selero 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk przenośny do PS5 (PlayStation 5) do 200 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Najtańsze dyski twarde do PS5 do 200 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do PS5 do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  ultimate 2.5″ 512 gb sata iii (6 gb/s) 520mb/s 450ms/s marki A-data

ultimate 2.5″ 512 gb sata iii (6 gb/s) 520mb/s 450ms/s marki A-data Najniższa Cena Online Dysk półprzewodnikowy Ultimate SU650Dysk półprzewodnikowy Ultimate SU650 wykorzystuje pamięć Flash NAND 3D i kontrolera wysokiej szybkości oferując objętości do 960 GB. Zapewnia produktywność odczytu/zapisu danych do 520/450MB/s i większą bezawaryjność aniżeli dyski SSD NAND 2D. Dysk SU650 obsługuje funkcję buforowania SLC i zaawansowane technologie korekty błędów dla zapewnienia zoptymalizowanej produktywności i nienaruszalności informacji. Dla tych, którzy chcą poważnie zmodernizować swój komputer, dysk SU650 jest perfekcyjną opcją proponującą idealny stosunek ceny do skuteczności. NAND 3D - technika dla nieskomplikowanej modernizacji komputeraDzięki pamięci Flash NAND 3D NAND dysk SU650 zapewnia większą efektywność i lepszą bezawaryjność w porównaniu do dysków SSD NAND 2D z lepszym stosunkiem ceny do wydajności. Szybsza produktywnośćInteligentny algorytm buforowania SLC pozwala pamięci Flash NAND działać w trybie SLC pomagając utrzymać szybkości szczytowe odczytu/zapisu danych przez dysk SU650 na poziomie 520/450MB na sekundę dla płynniejszego uruchamiania, transferu i pobierania plików. nowoczesny kod korekty błęduDzięki obsłudze technologii ECC (kod korekty błędu) dysk SU650 może wykrywać i naprawiać błędy w celu zapewnienia nierozłączności informacji i wydłużenia okresu eksploatacji dysku SSD Wartość współczynnika MTBF (średni czas pracy niezawodnej) wynosi do 2 milionów godzin czyli o 25% więcej w przypadku dysków SSD NAND 2D NAND. Bardziej wytrzymały, cichszy i bezawaryjnyDyski SSD nie zawierają żadnych części mechanicznych, dzięki czemu przewyższają konwencjonalne dyski HDD pod względem pokaźniejszej wytrzymałości na wstrząsy, wibracje (1500G/0,5ms) i działanie ekstremalnych temperatur (0°C-70°C). Są także zupełnie ciche w trakcie pracy i zużywają nad wyraz minimalnych ilości energii proponując ulepszone zabezpieczenie danych. Przeznaczone oprogramowanie - komplet narzędziowy SSD oraz narzędzie migracyjneKażdy zakup dysku Ultimate SU650 oznacza kwalifikację do bezpłatnego pobrania zestawu narzędziowego ADATA SSD Toolbox oraz narzędzia migracyjnego. zestaw narzędziowy SSD Toolbox pozwala użytkownikowi na monitorowanie i zarządzanie dyskiem Ultimate SU650 poprzez kontrolę stanu dysku, poziomu zużycia oraz informacji o jego żywotności. Narzędzie migracyjne jest szczególnie {pomocn|przydatn)e dla użytkowników zmieniających dysk HDD na SSD, jako że zapewnia szybkie i proste wykonanie kopii zapasowej oraz migrację całych dysków razem z systemem operacyjnym.
 • Producent A-DATA 
 • Pojemność (TB) 0.5 TB
 • Rodzaj SSD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do PS3 (PlayStation 3) - Ranking TOP10 dysków do konsol

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do PS5 do 200 zł najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do PS5 do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do PS5 do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Polecane dyski zewnętrzne do PlayStation – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 200 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *