Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Dyski i karty do konsoli

Dysk zewnętrzny do PS4 (PlayStation 4) do 1000 zł – Ranking TOP10 dysków do konsol

Pomagamy w wyborze dobrych przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 1000 zł,
 • TOP10 najtańszych przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 1000 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.

Jakie dyski twarde do PS4 do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do PS4 do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 1000 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Lacie Dysk seagate stjj5000400

Lacie Dysk seagate stjj5000400 Najniższa Cena Online Od 2005 roku przenośne dyski twarde LaCie Rugged® świetnie sprawdzają się tam, gdzie przetrwa tylko najtrudniejszy sprzęt - plany filmowe, sesje zdjęciowe i studia muzyczne najbardziej wpływowych profesjonalistów na świecie. Dlaczego? Ponieważ produkty LaCie Rugged są najbardziej zaufanym w branży sposobem na przechwytywanie i transport danych w terenie.Korzyści: pojemność: 5 TB Studenci: Przechowuj muzykę, video i tajne dokumenty szkolne w bezpiecznym urządzeniu mieszczącym się w plecaku. Podróżni: Chroń cenne informacje przed utratą, kradzieżą lub wypadkiem w trakcie podróży. Fotografowie: niewielki wymiar i solidność powodują, iż ten artykuł jest świetny, by używać go w terenie albo bezpiecznie dostarczać znaczne pliki klientom i partnerom. Kamerzyści: nieprzeciętny do transportu dzienników lub innych materiałów do studia i szybkie przesyłanie plików dzięki USB 3.0.
 • Producent LaCie 
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk karta pamięci Flash do Nintendo Switch - Ranking TOP10 dysków do konsol

2 ★  Dysk Seagate STFR5000800

Dysk Seagate STFR5000800 Najniższa Cena Online nowe złącze USB-C dla komputerów nowej generacji dołączony adapter USB 3.0 działa z komputerami PC albo Mac®. Zasilanie z magistrali dla przenośnych przepływów pracy wytrzymały na upadki, zgniecenia i deszcz, dzięki temu może być stosowany w każdym terenie Design by neil poulton Przegląd produktów przenośny dysk LaCie Rugged® USB-C łączy solidną trwałość z najnowocześniejszym złączem USB-C. skutkiem jest sejf na Twoje informacje, który jest kompatybilny z komputerami nowej generacji, takimi jak Apple Macbook, jak ponadto z komputerami nowej generacji. Komputerami nowej generacji, takimi jak Apple Macbook, a także komputerami USB. Dzięki największej na rynku pojemności pamięci masowej w swej wielkości, LaCie Rugged USB-C daje Ci wystarczająco dużo miejsca do przechowywania Twojej cyfrowej teraźniejszości i przyszłości. Ogromna objętość pojemność pozwala używać LaCie Rugged jako dysku wahadłowego do transportu materiału filmowego z planu do postprodukcji albo do przechowywania materiału. z planu do postprodukcji albo do przechowywania ogromnej biblioteki Lightroom®. Profesjonaliści z branży kreatywnej polegają na dyskach LaCie Rugged od ponad dekady ponieważ są one najmocniej bezusterkowym sposobem transportu i przechwytywania informacji w terenie. Dzięki wytrzymałości na upadki, zgniecenia, deszcz i nieautoryzowany dostęp, LaCie Rugged USB-C jest wystarczająco wytrzymały na arcytrudne warunki - od nagłej ulewy po zgniatania walizek w luku bagażowym samolotu.
 • Producent SEAGATE 
 • Interfejs pamięci 3.1 
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk karta pamięci Flash do Nintendo Switch do 300 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Najtańsze dyski twarde do PS4 do 1000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do PS4 do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Dysk Seagate STFR5000800

Dysk Seagate STFR5000800 Najniższa Cena Online świeże złącze USB-C dla komputerów nowej generacji dołączony adapter USB 3.0 działa z komputerami PC albo Mac®. Zasilanie z magistrali dla mobilnych przepływów pracy odporny na upadki, zgniecenia i deszcz, dzięki temu może być wykorzystywany w każdym terenie Design by neil poulton Przegląd produktów mobilny dysk LaCie Rugged® USB-C łączy konkretną trwałość z najnowocześniejszym złączem USB-C. efektem jest sejf na Twoje informacje, który jest kompatybilny z komputerami nowej generacji, takimi jak Apple Macbook, jak jeszcze z komputerami nowej generacji. Komputerami nowej generacji, takimi jak Apple Macbook, a także komputerami USB. Dzięki największej na rynku obszerności pamięci masowej w swej wielkości, LaCie Rugged USB-C daje Ci wystarczająco dużo miejsca do przechowywania Twojej cyfrowej teraźniejszości i przyszłości. Ogromna objętość pojemność pozwala używać LaCie Rugged jako dysku wahadłowego do transportu materiału filmowego z planu do postprodukcji lub do przechowywania materiału. z planu do postprodukcji lub do przechowywania ogromnej biblioteki Lightroom®. Profesjonaliści z branży kreatywnej polegają na dyskach LaCie Rugged od ponad dekady ponieważ są one najszczególniej bezusterkowym sposobem transportu i przechwytywania informacji w terenie. Dzięki odporności na upadki, zgniecenia, deszcz i nieautoryzowany dostęp, LaCie Rugged USB-C jest wystarczająco wytrzymały na ekstremalne warunki - od nagłej ulewy po zgniatania walizek w luku bagażowym samolotu.
 • Producent SEAGATE 
 • Interfejs pamięci 3.1 
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do PS3 (PlayStation 3) do 400 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do PS4 do 1000 zł najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do PS4 do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do PS4 do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze dyski zewnętrzne do PlayStation – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do PS4 do 1000 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *