Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Podkładki pod myszkę PC

Podkładki gamingowe na myszkę do 50 zł – Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych podkładek gamingowych pod mysz do 50 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych podkładek gamingowych pod mysz do 50 zł,
  • TOP10 najtańszych podkładek gamingowych pod mysz do 50 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych podkładek na biurko pod myszkę.

Jakie podkładki gamingowe pod myszkę do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Podkładki gamingowe na myszkę do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking podkładek gamingowych pod mysz do 50 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Trust mysz i podkładka pod mysz gxt 783 gaming mouse + mouse pad (22736) (8713439227369) ☆

Trust mysz i podkładka pod mysz gxt 783 gaming mouse + mouse pad (22736) (8713439227369) Najniższa Cena Online Kluczowe właściwości W pełni oświetlony top Przycisk wyboru szybkości (800-2400 dpi) 6 reagujących przycisków Gumowana pokrywa górna zapewnia pewny chwyt Forma oburęczna kompozycja powierzchni 245 x 210 mm Teksturowana powierzchnia splotu dla stosownej dokładności i płynnej kontroli antypoślizgowe dno Moc, której potrzebujesz Szukasz perfekcyjnego zestawu skrupulatnej i produktywnej myszy do gier oraz potężnej podkładki pod mysz, która ponadto wspiera i optymalizuje dokładność i kontrolę? Ten zestaw do gier 2 w 1 Trust GXT 738 Izza ma wszystko, czego Ci potrzeba. 6 reagujących przycisków Mysz do gier GXT 738 Izza jest wyposażona w 6 reagujących przycisków zapewniających najwyższą wydajność i wydajność. Do konfigurowania przycisków nie jest wymagane żadne oprogramowanie, dzięki temu można bezpośrednio używać ich do gier. Bezpośrednio przełącz wybór prędkości od 800 DPI do 2400 DPI. Użyj niższego ustawienia DPI, by uzyskać bardziej staranne strzały snajperskie, i wysokiego DPI, by uzyskać prędki refleks i prędko odkrywać otoczenie. W pełni oświetlony top Każdy gracz ma własną broń do wyboru. Dzięki futurystycznemu designowi tej myszy zrobisz wrażenie na przeciwnikach na arenie gier. 4-kolorowe podświetlenie tchnie życie w twoją konfigurację do gier! Wytrzymały pleciony kabel o długości 1,8 metra zapobiega zaplątaniu się kabla w upale chwili. Silna podstawa Wykorzystaj w pełni możliwości swej myszy Izza dzięki załączonej podkładce pod mysz GXT 738. Zoptymalizowana tekstura powierzchni (245 x 210 x 3 mm) gwarantująca adekwatną skrupulatność i płynną kontrolę będzie podstawą sukcesu w grze. Każdy ruch myszy, bez względu na to, jak drobny, jest rewelacyjnie przekładany na ruch kursora.
  • Producent Trust 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę do 300 zł - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Najtańsze podkładki gamingowe pod myszkę do 50 zł – Ranking maj 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Podkładki gamingowe na myszkę do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich podkładek gamingowych pod mysz do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę 2XL Glorious PC Gaming - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

☆ Podkładka SAVIO Precision Control XXL ☆

Podkładka SAVIO Precision Control XXL Najniższa Cena Online Wersja podkładki: Precision Control (powierzchnia podkładki dająca wyższą precyzję w trakcie pracy) wymiar: XXL - rozmiar 1000x500x3mm Gumowa podstawa zapobiega przesuwaniu się podkładki w trakcie wykorzystywania. Obszyte krawędzie i zapobiegają strzępieniu się krawędzi podkładki. Grubość 3mm gwarantuje komfort w trakcie stosowania. Wysokiej jakości materiał umożliwia poruszanie się myszy w sposób płynny i skrupulatny. Struktura podkładki działa wspaniale ze wszystkimi sensorami myszek pokaźny wymiar gwarantuje ogromną przestrzeń, na której możemy umieścić mysz, klawiaturę oraz inne akcesoria komputerowe. Rozmiary: 1000 x 500 x 3 mmAkcesoria w pakiecie: Pozostałe parametry: Wersja podkładki: Precision Control (powierzchnia podkładki dająca wyższą precyzję podczas pracy) Gumowa podstawa uniemożliwia przesuwaniu się podkładki w trakcie użytkowania Wysokiej jakości materiał umożliwia poruszanie się myszy w sposób płynny i skrupulatny Obszyte krawędzie oraz zapobiegają strzępieniu się krawędzi podkładki Grubość 3mm zapewnia komfort w trakcie użytkowania Struktura podkładki działa perfekcyjnie ze wszystkimi sensorami myszek znaczny wymiar gwarantuje ogromną przestrzeń, na której możemy umieścić mysz, klawiaturę oraz inne akcesoria komputerowe...
  • Producent SAVIO 

☆ Podkładka varr pro-gaming mouse marki Omega ☆

Podkładka varr pro-gaming mouse marki Omega Najniższa Cena Online Podkładka pod mysz z podświetleniem RGB LED to funkcjonalne rozwiązanie, które spełni oczekiwania w pokoju każdego gracza. NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE 7 odcieni podświetlenia LED Tryb Magic LED show odporność na zachlapania rozmiar: 250 x 300 x 4mm DLA JESZCZE LEPSZEJ PRECYZJI Podkładka została wyprodukowana ze spacjalnego materiału, który pozwala na komfortowe i płynne operacje myszą optyczną i laserową. Antypoźlizgowa guma, z której wyprodukowano spód podkładki, gwarantuje stabilność nawet podczas najszczególniej wymagających rozgrywek. PODŚWIETLENIE RGB Na wszelkich krawędziach podkładki umieszczono podświetlenie LED, które w żaden sposób nie wpływa na giętkość podkładki. Użytkownik ma do wyboru aż 7 różnorodnych oraz tryb ich mieszania (Magic LED show). Podkładkę do zasilania (komputera albo ładowarki USB) podłącza się przy pomocy typowego kabla Micro USB. OBOWIĄZKOWA NA BIURKU GRACZA wyszukana czerń, obszyte krawędzie i podświetlenie RGB świetnie współgra z akcesoriami gamingowymi, m.in. Firmy VARR.
  • Producent OMEGA 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę XXL Savio - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

☆ Trust mysz i podkładka pod mysz gxt 783 gaming mouse + mouse pad (22736) (8713439227369) ☆

Trust mysz i podkładka pod mysz gxt 783 gaming mouse + mouse pad (22736) (8713439227369) Najniższa Cena Online Kluczowe cechy W pełni oświetlony top Przycisk wyboru szybkości (800-2400 dpi) 6 reagujących przycisków Gumowana pokrywa górna gwarantuje pewny chwyt Forma oburęczna konstrukcja powierzchni 245 x 210 mm Teksturowana powierzchnia splotu dla adekwatnej dokładności i płynnej kontroli antypoślizgowe dno Moc, której Ci trzeba Szukasz perfekcyjnego zestawu starannej i produktywnej myszy do gier, a także mocnej podkładki pod mysz, która ponadto wspiera i optymalizuje dokładność i kontrolę? Ten komplet do gier 2 w 1 Trust GXT 738 Izza ma wszystko, czego Ci trzeba. 6 reagujących przycisków Mysz do gier GXT 738 Izza jest wyposażona w 6 reagujących przycisków zapewniających najwyższą sprawność i produktywność. Do konfigurowania przycisków nie jest wymagane żadne oprogramowanie, dzięki czemu można bezpośrednio używać ich do gier. Bezpośrednio przełącz dobór prędkości od 800 DPI do 2400 DPI. Użyj niższego ustawienia DPI, by uzyskać bardziej staranne strzały snajperskie, i wysokiego DPI, żeby uzyskać prędki refleks i ekspresowo odkrywać otoczenie. W pełni oświetlony top Każdy gracz ma własną broń do wyboru. Dzięki futurystycznemu designowi tej myszy zrobisz wrażenie na przeciwnikach na arenie gier. 4-kolorowe podświetlenie tchnie życie w twoją konfigurację do gier! Wytrzymały pleciony kabel o długości 1,8 metra zapobiega zaplątaniu się kabla w upale chwili. Silna podstawa Wykorzystaj w pełni możliwości swej myszy Izza dzięki załączonej podkładce pod mysz GXT 738. Zoptymalizowana tekstura powierzchni (245 x 210 x 3 mm) zapewniająca trafną precyzyjność i płynną kontrolę będzie podstawą sukcesu w grze. Każdy ruch myszy, bez względu na to, jak nieduży, jest nieprzeciętnie przekładany na ruch kursora.
  • Producent Trust 

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Podsumowanie, czyli Jakie podkładki gamingowe pod myszkę do 50 zł najlepsze?

Najlepsze Podkładki gamingowe na myszkę do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Podkładki gamingowe na myszkę do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Rekomendowane podkładki dla graczy pod mysz – Zestawienie maj 2022

Jeżeli żadna z powyższych podkładek gamingowych pod mysz do 50 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamingowych podkładek na biurko pod myszkę.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.