Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Podkładki pod myszkę PC

Podkładki gamingowe na myszkę do 500 zł – Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych podkładek gamingowych pod mysz do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych podkładek gamingowych pod mysz do 500 zł,
  • TOP10 najtańszych podkładek gamingowych pod mysz do 500 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych podkładek dla graczy na biurko na mysz komputerową.

Jakie podkładki gamingowe pod myszkę do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Podkładki gamingowe na myszkę do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking podkładek gamingowych pod mysz do 500 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Razer goliathus extendet chroma mercury (8886419318286)

Razer goliathus extendet chroma mercury (8886419318286) Najniższa Cena Online miękka podkładka pod mysz dla graczy, oferująca podświetlenie razer chrome, by oświetlić każde zwycięstwo w olśniewającym spektrum kolorów. Oglądaj swoją grę z żywym blaskiem, przesuwając po razer goliathus chroma z dowolną szybkością i precyzją. podkładka oferuje pełne spektrum 16,8 mln odcieni za pośrednictwem razer chroma, dzięki temu zawiadamia alerty i efekty w grze, a także umożliwia personalizację w dowolnym kolorze. Podkładka razer goliathus extended chroma jest zoptymalizowana pod kątem przeróżnych ustawień czułości i sensorów. niezależnie od tego, czy używamy wysokiej czy niskiej czułości oraz sensora laserowego czy optycznego, zyskujemy skrupulatne reakcje umożliwiające bezawaryjne sterowanie w grze.
  • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę XXL do 100 zł - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Najtańsze podkładki gamingowe pod myszkę do 500 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Podkładki gamingowe na myszkę do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich podkładek gamingowych pod mysz do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę SPC Gear - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

1 ★  Podkładka RAZER Gigantus V2 3XL (8886419318569)

Podkładka RAZER Gigantus V2 3XL (8886419318569) Najniższa Cena Online Podkładka pod mysz o wymiarach: wysokość 550 mm, szerokość 1200 mm, grubość 4 mm dla wytrawnych graczy komputerowych. Miękka podkładka pod mysz z z teksturowaną powierzchnią z mikrosplotu, została zaprojektowana, aby pomóc Ci poprawić grę dzięki płynnym ruchom i precyzyjnemu celowaniu. Podkładka została zooptymalizowana do wszelkich czujników myszy pod kątem staranności co do piksela i prędkiej reakcji śledzenia, obfita liczba nici splotu pozwala z łatwością przesuwać mysz po macie w celu płynnego przesuwania. Ta podkładka pod mysz dla graczy o grubości 4 mm (XXL i XXXL) pozostaje jednolicie płaska nawet na niedoskonałych powierzchniach i pozostaje na miejscu, gdy gra staje się gorączkowa dzięki przyczepnej dolnej części. Dzięki konkretnej podstawie gwarantującej spójne ruchy myszy a grubość maty zapewnia także amortyzację nadgarstka podczas gry....
  • Producent RAZER 

3 ★  Razer goliathus extended chroma

Razer goliathus extended chroma Najniższa Cena Online Miękka podkładka pod mysz dla graczy, proponująca podświetlenie Razer Chrome by oświetlić każde zwycięstwo w zniewalającym spektrum odcieni. Oglądaj swoją grę z żywym blaskiem, przesuwając po Razer Goliathus Chroma z dowolną szybkością i precyzją. Podkładka proponuje pełne spektrum 16,8 mln kolorów za pośrednictwem Razer Chroma, dzięki temu zawiadamia alerty i efekty w grze i pozwala na personalizację w dowolnym odcieniu. Podkładka Razer Goliathus Extended Chroma jest zoptymalizowana pod kątem najróżniejszych ustawień czułości i sensorów. Niezależnie od tego, czy używamy wysokiej czy niskiej czułości oraz sensora laserowego czy optycznego, zyskujemy precyzyjne reakcje umożliwiające niezawodne sterowanie w grze.
  • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Podkładki gamingowe Aula na myszkę - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Podsumowanie, czyli Jakie podkładki gamingowe pod myszkę do 500 zł najlepsze?

Najlepsze Podkładki gamingowe na myszkę do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Podkładki gamingowe na myszkę do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Polecane podkładki gamingowe pod myszkę – TOP6 grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych podkładek gamingowych pod mysz do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych podkładek dla graczy na biurko na mysz komputerową.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *