Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Podkładki pod myszkę PC

Podkładki gamingowe na myszkę do 40 zł – Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Pomagamy w wyborze dobrych podkładek gamingowych pod mysz do 40 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych podkładek gamingowych pod mysz do 40 zł,
  • TOP10 najtańszych podkładek gamingowych pod mysz do 40 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych podkładek dla graczy na biurko na mysz komputerową.

 

Jakie podkładki gamingowe pod myszkę do 40 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Podkładki gamingowe na myszkę do 40 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking podkładek gamingowych pod mysz do 40 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

5 ★  Razer Razer Goliathus Mobile - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8886419317487)

Razer Razer Goliathus Mobile - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8886419317487) Najniższa Cena Online Razer Goliathus Mobile przenośna podkładka pod mysz Dla twardych graczy w ciągłym ruchu podczas grania w ruchu, nie będziesz w pełni gotowy bez nieodzownego narzędzia potrzebnego go gry. Demonstrujemy podkładkę pod mysz Razer Golathus Mobile z rewelacyjnym wyważeniem szybkości i kontroli, wyprodukowaną dla zapewnienia wysokiej czułości śledzenia. Przy zaledwie 1,5 mm grubości, ta zachwycająca podkładka jest niewiarygodnie lekka i nieskomplikowana w przenoszeniu, dokądkolwiek się wybierasz, abyś, za każdym razem cieszył się przewagą nad innymi graczami. Zaprojektowana tak, żeby zapewniać nieprzeciętne wyważenie prędkości i kontroli, Razer Golathus Mobile dostarcza wysoką czułość śledzenia. Przy zaledwie 1,5 mm grubości, ta olśniewająca podkładka jest niewiarygodnie lekka i prosta w przenoszeniu, dokądkolwiek się wybierasz. Cienka i elastyczna dla maksymalnej mobilności Przy zaledwie 1,5 mm grubości, Razer Golathus Mobile możesz zawsze mieć przy sobie. Możesz umieścić tę cienką, wytrzymałą podkładkę pod mysz między swym ekranem notebooka, a klawiaturą, lub zwinąć ją i schować do torby bez obaw, iż się zdeformuje. wytworzona dla szybkiego i kontrolowanego stylu gry Zaprojektowanie podkładki pod mysz dla graczy w ruchu oznacza widoczne wyważenie różnorodnych stylów gry na jednej podkładce. Skutkiem intensywnych badań i prób w boju jest podkładka Razer Golathus Mobile —proponująca w pełni płynny ruch dla szybkości i idealne hamowanie dla kontroli. Zoptymalizowana powierzchnia dla wysokiej czułości śledzenia Skoncentrowanie się na szczegółach doprowadziło do powstania Razer Golathus Mobile. Ułożenie wyjątkowo nieznacznych mikrowłókien jest zaprojektowane specjalnie do pracy zarówno z czujnikami optycznymi jak i laserowymi, zapewniając optymalną powierzchnię do turniejowego śledzenia ruchu. Teraz każdy najdokładniejszy ruch myszką będzie optymalnie przeniesiony na wyświetlacz.
  • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę 2XL SteelSeries - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

6 ★  Podkładka gaming warrior marki Defender

Podkładka gaming warrior marki Defender Najniższa Cena Online Gamingowa podkładka pod Mysz i Klawiatury Black Ultra Warrior 820х300x3mm Podkładka Na biurko Black Ultra Warrior producenta Defender jest tworzona z najwyższej jakości materiału - bez wątpienia poradzi sobie nawet przy najtrudniejszej potyczce. najlepsze wykonanie, a także wielkość zapewnia wystarczająco dużo miejsca, by zapewnić lepsze wrażenia w grach czy zwykłej pracy. Spora Podkładka pod Myszkę Gamingowa Dla Graczy Kod producenta Podkładka Na Biurko Gamingowa ✅ artykuł został wyprodukowany z miękkiego oraz wodoodpornego materiału Podkładka wyróżnia niesamowita , a także wytrzymałość na zróżnicowanego typu deformację. ✅ trafny dla myszy optycznych i laserowych o dowolnej czułości i dowolnym typie czujnika. ✅ Bezpoślizgowa podstawa z kauczuku dzięki, której podkładka ma pewne mocowanie na dowolnej powierzchni! ✅ stosowna grubość podkładki - 3mm ✅ Wzmocnienie obszyciem na krawędziach + gamingowy charakter. ✅ Podkładka wykonana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Powierzchnia typu SPEED Wierzchnia warstwa podkładki wytwarzana jest z dzianiny o charakterystyce rodzaju SPEED, która jest nadzwyczajna dla graczy. Płaska powierzchnia o delikatnej fakturze wyśmienicie odzwierciedlają wszystkie Twoje ruchy, które posiadają kluczowy wpływ na rozgrywkę. Nowoczesna gamingowa podkładka pod mysz i klawiaturę w rozmiarze ULTRA XXL to bezspornie najlepszy dobór. wyśmienita równocześnie dla graczy jak i do pracy. Dla nas najważniejsza jest JAKOŚĆ i zadowolenie klienta! Dzięki gęstemu cieniowaniu i antypoślizgowej podstawie z naturalnej gumy podkładka pod mysz Liberty mocno trzyma się powierzchni. spora Podkładka pod Myszkę Gamingowa Dla Graczy Grubość towaru 0.3 cm znaczna Podkładka pod Myszkę Gamingowa Dla Graczy Kod producenta Podkładka Na Biurko Gamingowa Specyfikacja techniczna Materiał: dzianina poddana obróbce cieplnej + guma naturalna rozmiary produktu (bez opakowania): 30.0 x 0.3 x 82.0 cm Powierzchność: Speed
  • Producent DEFENDER 

10 ★  Podkładka Gembird Black 350x900mm (MP-GAMEPRO-XL) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Podkładka Gembird Black 350x900mm (MP-GAMEPRO-XL) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online Połączenia na żądanie i sprężysta dostępność. Proste dodawanie uczestników i udostępnianie treści za pomocą jednego dotknięcia ekranu z warstwą antyrefleksyjną w Center of Room Control, z podwójnymi kątami widzenia i znanym interfejsem Zoom Rooms.Szybka konfiguracja dzięki bezproblemowej instalacji i instynktownej obsłudze – nie trzeba niczego montować ani dysponować specjalistycznymi umiejętnościami. Łatwe zarządzanie, rozmieszczanie i zabezpieczanie systemu w sali konferencyjnej.Uprość wdrażanie systemu Zoom Room za pomocą urządzenia obliczeniowego z fabrycznym oprogramowaniem Zoom Room, wyposażonego w mobilny 12,3-calowy ekran Center of Room Control, adaptery HDMI i pokrywę portów.Wyodrębnij głosy przy pomocy progresywnego systemu eliminacji zakłóceń, żeby zapewnić sprawną komunikację.
  • Producent Gembird 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę Gembird czarne - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Najtańsze podkładki gamingowe pod myszkę do 40 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Podkładki gamingowe na myszkę do 40 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich podkładek gamingowych pod mysz do 40 zł jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Razer Razer Goliathus Mobile - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8886419317487)

Razer Razer Goliathus Mobile - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8886419317487) Najniższa Cena Online Razer Goliathus Mobile mobilna podkładka pod mysz Dla twardych graczy w ciągłym ruchu podczas grania w ruchu, nie będziesz w pełni gotowy bez nieodzownego narzędzia koniecznego go gry. Demonstrujemy podkładkę pod mysz Razer Golathus Mobile z nadzwyczajnym wyważeniem prędkości i kontroli, stworzoną dla zapewnienia wysokiej czułości śledzenia. Przy zaledwie 1,5 mm grubości, ta olśniewająca podkładka jest niewiarygodnie lekka i przystępna w przenoszeniu, dokądkolwiek się wybierasz, abyś, za każdym razem cieszył się przewagą nad innymi graczami. Zaprojektowana tak, aby zapewniać wyśmienite wyważenie prędkości i kontroli, Razer Golathus Mobile dostarcza wysoką czułość śledzenia. Przy zaledwie 1,5 mm grubości, ta olśniewająca podkładka jest niewiarygodnie lekka i przystępna w przenoszeniu, dokądkolwiek się wybierasz. Cienka i sprężysta dla maksymalnej mobilności Przy zaledwie 1,5 mm grubości, Razer Golathus Mobile możesz zawsze posiadać przy sobie. Możesz umieścić tę cienką, wytrzymałą podkładkę pod mysz pomiędzy swoim ekranem laptopa, a klawiaturą, albo zwinąć ją i schować do torby bez obaw, iż się zdeformuje. wykonana dla szybkiego i kontrolowanego stylu gry Zaprojektowanie podkładki pod mysz dla graczy w ruchu oznacza istotne wyważenie rozmaitych stylów gry na jednej podkładce. Wynikiem intensywnych badań i prób w boju jest podkładka Razer Golathus Mobile —proponująca w pełni płynny ruch dla prędkości i znakomite hamowanie dla kontroli. Zoptymalizowana powierzchnia dla wysokiej czułości śledzenia Skoncentrowanie się na szczegółach doprowadziło do powstania Razer Golathus Mobile. Ułożenie niezwykle niewiele znaczących mikrowłókien jest zaprojektowane specjalnie do pracy zarówno z czujnikami optycznymi jak i laserowymi, gwarantując stosowną powierzchnię do turniejowego śledzenia ruchu. Teraz każdy najdokładniejszy ruch myszką będzie trafnie przeniesiony na ekran.
  • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę Acme - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

10 ★  Podkładka gaming warrior marki Defender

Podkładka gaming warrior marki Defender Najniższa Cena Online Gamingowa podkładka pod Mysz i Klawiatury Black Ultra Warrior 820х300x3mm Podkładka Na biurko Black Ultra Warrior firmy Defender jest stworzona z najwyższej jakości materiału - z całą pewnością poradzi sobie nawet przy najtrudniejszej potyczce. najlepsze wykonanie, a także wielkość gwarantuje wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić udoskonalone wrażenia w grach czy zwykłej pracy. Obszerna Podkładka pod Myszkę Gamingowa Dla Graczy Kod producenta Podkładka Na Biurko Gamingowa ✅ towar został wyprodukowany z miękkiego oraz wodoodpornego materiału Podkładka wyróżnia niesamowita oraz odporność na najróżniejszego typu deformację. ✅ optymalny dla myszy optycznych i laserowych o dowolnej czułości i dowolnym typie czujnika. ✅ Bezpoślizgowa podstawa z kauczuku dzięki, której podkładka ma pewne mocowanie na dowolnej powierzchni! ✅ optymalna grubość podkładki - 3mm ✅ Wzmocnienie obszyciem na krawędziach + gamingowy charakter. ✅ Podkładka produkowana z myślą o najmocniej wymagających użytkownikach. Powierzchnia rodzaju SPEED Wierzchnia powłoka podkładki stworzona jest z dzianiny o charakterystyce rodzaju SPEED, która jest perfekcyjna dla graczy. Płaska powierzchnia o delikatnej fakturze znakomicie odzwierciedlają wszystkie Twoje ruchy, które mają kluczowy wpływ na rozgrywkę. Innowacyjna gamingowa podkładka pod mysz i klawiaturę w wymiarze ULTRA XXL to ewidentnie najlepszy wybór. wspaniała zarówno dla graczy jak i do pracy. Dla nas najważniejsza jest JAKOŚĆ i zadowolenie klienta! Dzięki gęstemu cieniowaniu i przeciwpoślizgowej podstawie z naturalnej gumy podkładka pod mysz Liberty potężnie trzyma się powierzchni. pokaźna Podkładka pod Myszkę Gamingowa Dla Graczy Grubość produktu 0.3 cm wielka Podkładka pod Myszkę Gamingowa Dla Graczy Kod producenta Podkładka Na Biurko Gamingowa Specyfikacja techniczna Materiał: tkanina poddana obróbce grzewczej + guma naturalna wymiary artykułu (bez opakowania): 30.0 x 0.3 x 82.0 cm Powierzchność: Speed
  • Producent DEFENDER 

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Podsumowanie, czyli Jakie podkładki gamingowe pod myszkę do 40 zł najlepsze?

Najlepsze Podkładki gamingowe na myszkę do 40 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Podkładki gamingowe na myszkę do 40 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Rekomendowane podkładki gamingowe pod myszkę – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych podkładek gamingowych pod mysz do 40 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych podkładek dla graczy na biurko na mysz komputerową.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *