Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Podkładki pod myszkę PC

Podkładki gamingowe na myszkę do 200 zł – Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Pomagamy w wyborze dobrych podkładek gamingowych pod mysz do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych podkładek gamingowych pod mysz do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych podkładek gamingowych pod mysz do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych podkładek na biurko komputerowe pod mysz.

Jakie podkładki gamingowe pod myszkę do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Podkładki gamingowe na myszkę do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking podkładek gamingowych pod mysz do 200 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Podkładka Asus ROG Sheath Gaming Mauspad (90MP00K1-B0UA00) Darmowy odbiór w 21 miastach!, 90MP00K1-B0UA00 ☆

Podkładka Asus ROG Sheath Gaming Mauspad (90MP00K1-B0UA00) Darmowy odbiór w 21 miastach!, 90MP00K1-B0UA00 Najniższa Cena Online Czym jest ROG Sheath? wyjątkowo obszerna podkładka pod mysz ASUS ROG, zoptymalizowana dla wszelkich typów myszy dla graczy. Posiada gładką powierzchnię, która zagwarantuje perfekcyjną precyzję ruchu i nieporównane możliwości wydawania poleceń i kontroli. ROG Sheath zaprojektowano tak, aby zapewnić Ci komfort – przeciwpoślizgowy spód ROG z czerwonej gumy trzyma podkładkę w miejscu, a zszywane krawędzie są odporne na strzępienie. perfekcyjna płynność ruchu i nadzwyczajna precyzja ROG Sheath posiada misternie plecioną powierzchnię, która zagwarantuje płynność ruchu myszy do gier. Niezależnie od preferowanych ustawień gry, masz gwarancję skrupulatnego sterowania. Podkładkę poddawano dynamicznym testom obciążeniowym, które obejmowały m.in. Prowadzenie myszy na dystansie ponad 250 km, a także ekspozycję na arcytrudne temperatury od -30°C do 60°C przez 57 godzin. 3 mm grubości na dodatek wygodne uczucie miękkości. Idź na całość albo wracaj do domu ROG Sheath to niezwykle spora podkładka o rozmiarach 900 x 440 x 3 mm, co oznacza wystarczająco dużo miejsca na wszystkie urządzenia, włącznie z laptopem, klawiaturą i myszą. Zaprojektowana na długo ROG Sheath zaopatrzono w antypoślizgową spodnią warstwę ROG z czerwonej gumy, która zapobiega przesuwaniu. Za każdym razem masz kontrolę, choćby gdy jesteś w środku dynamicznego starcia. Wytrzymałe szwy wzdłuż krawędzi uniemożliwiają strzępieniu, nawet po wielu latach eksploatacji. Skąd nazwa Sheath? Sheath oznacza pochwę, czyli osłonę na miecz albo nóż. W świecie gier, ROG Sheath służy jako podstawa dla wszelkich sprzętów peryferyjnych, z jakich korzysta gracz podczas walki. Twoi przeciwnicy mogą zostać zmiażdżeni albo rozdarci na strzępy, lecz nie podkładka ROG Sheath! Przygotuj się na status gwiazdy w grach dzięki ROG Sheath – i to już teraz!
  • Producent Asus 

☆ Podkładka LOGITECH G440 (943-000050) + DARMOWY TRANSPORT! (5099206064188) ☆

Podkładka LOGITECH G440 (943-000050) + DARMOWY TRANSPORT! (5099206064188) Najniższa Cena Online Powierzchnia podkładki pod mysz G440 jest wyprodukowana z twardego polimeru o niskim tarciu, dzięki temu sprawdza się świetnie podczas grania z wysokim ustawieniem rozdzielczości, polepszając sterowanie myszą i kierowanie kursorem. Równomierna faktura powierzchni zwiększa produktywność czujnika, zwłaszcza razem z czujnikami Logitech G. Gumowe podłoże i rdzeń z twardego polimeru zapewniają stabilność. Podkładka G440 znamionuje się wyjątkowo niskim tarcie, dzięki temu perfekcyjnie sprawdza się do delikatnych ruchów ręką i szybkich gestów myszą. Powierzchni polietylenowa poruszanie myszą z minimalną siłą. Oznacza to mniej nieprawidłowych gestów przy popychaniu myszy albo jej zatrzymywaniu. Intensywne wzory albo motywy mogą zakłócać działania czujnika. Podkładka G440 ma jednolitą fakturę powierzchni. Zagwarantuje to czujnikowi adekwatny obraz w celu przenoszenia ruchu myszy na ruch kursora i stanowi znaczące ulepszenie w przypadku niejednolitych albo zabrudzonych powierzchni stołu albo biurka. Podkładka G440 zagwarantuje dokładną pracę czujnika równocześnie w myszach optycznych, jak i laserowych. Atrybuty faktury podkładki G440 są zbliżone do słusznych, w których testowana jest mysz Logitech G. Jedyną ruchomą rzeczą w podkładce G440 jest Twoja mysz. Podłoże z naturalnej gumy jest ściśle sklejone z wytrzymałym rdzeniem styropianowym. Dzięki temu podkładka mocno trzyma się biurka w miejscu, które wybierzesz. Podkładka G440 jest potężnie wyprodukowana z trzech kluczowych warstw. Górna warstwa z polipropylenu jest powłoką odpowiadającą za niskie tarcie. Wytrzymały rdzeń styropianowy zapewnia mocną, półsztywną warstwę bazową. Podłoże z gumy gwarantuje stabilność podkładki na biurku....
  • Producent Logitech 
Powiązania gamingowe:  Podkładki gamingowe Rebeltec na myszkę - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Najtańsze podkładki gamingowe pod myszkę do 200 zł – Ranking maj 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Podkładki gamingowe na myszkę do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich podkładek gamingowych pod mysz do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Podkładka LOGITECH G440 (943-000050) + DARMOWY TRANSPORT! (5099206064188) ☆

Podkładka LOGITECH G440 (943-000050) + DARMOWY TRANSPORT! (5099206064188) Najniższa Cena Online Powierzchnia podkładki pod mysz G440 jest wytwarzana z twardego polimeru o niskim tarciu, dzięki temu sprawdza się znakomicie w trakcie grania z wysokim ustawieniem rozdzielczości, poprawiając sterowanie myszą i kierowanie kursorem. Równomierna faktura powierzchni powiększa skuteczność czujnika, zwłaszcza razem z czujnikami Logitech G. Gumowe podłoże i rdzeń z twardego polimeru zapewniają stabilność. Podkładka G440 znamionuje się wyjątkowo niskim tarcie, dzięki temu wspaniale sprawdza się do delikatnych ruchów ręką i szybkich gestów myszą. Powierzchni polietylenowa poruszanie myszą z minimalną siłą. Oznacza to mniej nieprawidłowych gestów przy popychaniu myszy albo jej zatrzymywaniu. Intensywne wzory lub motywy mogą zakłócać działania czujnika. Podkładka G440 ma jednolitą fakturę powierzchni. Zagwarantuje to czujnikowi słuszny obraz w celu przenoszenia ruchu myszy na ruch kursora i stanowi stanowcze ulepszenie w przypadku niejednolitych lub zabrudzonych powierzchni stołu albo biurka. Podkładka G440 zapewnia skrupulatną pracę czujnika zarówno w myszach optycznych, jak i laserowych. Cechy faktury podkładki G440 są zbliżone do adekwatnych, w których testowana jest mysz Logitech G. Jedyną ruchomą rzeczą w podkładce G440 jest Twoja mysz. Podłoże z naturalnej gumy jest ściśle sklejone z wytrzymałym rdzeniem styropianowym. Dzięki czemu podkładka potężnie trzyma się biurka w miejscu, które wybierzesz. Podkładka G440 jest mocno wykonana z trzech kluczowych warstw. Górna warstwa z polipropylenu jest powłoką odpowiadającą za niskie tarcie. Wytrzymały rdzeń styropianowy zapewnia solidną, półsztywną warstwę bazową. Podłoże z gumy gwarantuje stabilność podkładki na biurku....
  • Producent Logitech 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę do 60 zł - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

☆ Podkładka Asus ROG Sheath Gaming Mauspad (90MP00K1-B0UA00) Darmowy odbiór w 21 miastach!, 90MP00K1-B0UA00 ☆

Podkładka Asus ROG Sheath Gaming Mauspad (90MP00K1-B0UA00) Darmowy odbiór w 21 miastach!, 90MP00K1-B0UA00 Najniższa Cena Online Czym jest ROG Sheath? bardzo znaczna podkładka pod mysz ASUS ROG, zoptymalizowana dla wszelkich typów myszy dla graczy. Ma gładką powierzchnię, która zagwarantuje doskonałą precyzję ruchu i niespotykane możliwości wydawania poleceń i kontroli. ROG Sheath zaprojektowano tak, by zapewnić Ci komfort – antypoślizgowy spód ROG z czerwonej gumy trzyma podkładkę w miejscu, a zszywane krawędzie są oporne na strzępienie. nadzwyczajna płynność ruchu i doskonała precyzja ROG Sheath posiada misternie plecioną powierzchnię, która zagwarantuje płynność ruchu myszy do gier. Niezależnie od preferowanych ustawień gry, masz gwarancję skrupulatnego sterowania. Podkładkę poddawano dynamicznym testom obciążeniowym, które obejmowały m.in. Prowadzenie myszy na dystansie ponad 250 km, a także ekspozycję na arcytrudne temperatury od -30°C do 60°C przez 57 godzin. 3 mm grubości w dodatku wygodne uczucie miękkości. Idź na całość albo wracaj do domu ROG Sheath to niezwykle spora podkładka o rozmiarach 900 x 440 x 3 mm, co oznacza wystarczająco dużo miejsca na wszystkie urządzenia, włącznie z laptopem, klawiaturą i myszą. Zaprojektowana na długo ROG Sheath wyposażono w antypoślizgową spodnią warstwę ROG z czerwonej gumy, która uniemożliwia przesuwaniu. Za każdym razem masz kontrolę, nawet gdy jesteś w środku aktywnego starcia. Wytrzymałe szwy wzdłuż krawędzi uniemożliwiają strzępieniu, nawet po wielu latach eksploatacji. Skąd nazwa Sheath? Sheath oznacza pochwę, czyli osłonę na miecz lub nóż. W świecie gier, ROG Sheath służy jako podstawa dla wszystkich sprzętów peryferyjnych, z jakich korzysta gracz w trakcie walki. Twoi przeciwnicy mogą zostać zmiażdżeni albo rozdarci na strzępy, ale nie podkładka ROG Sheath! Przygotuj się na status gwiazdy w grach dzięki ROG Sheath – i to już teraz!
  • Producent Asus 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę XXL Genesis - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Podsumowanie, czyli Jakie podkładki gamingowe pod myszkę do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Podkładki gamingowe na myszkę do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Podkładki gamingowe na myszkę do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Rekomendowane podkładki gamingowe na myszkę – Ranking maj 2022

Jeżeli żadna z powyższych podkładek gamingowych pod mysz do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gamingowych podkładek na biurko komputerowe pod mysz.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.