Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe SPC Gear do 100 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych SPC Gear do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych SPC Gear do 100 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych SPC Gear do 100 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 100 zł.

Jakie Myszki gamingowe SPC Gear do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe SPC Gear do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych SPC Gear do 100 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Spc gear bot rgb

Spc gear bot rgb Najniższa Cena Online KRUX BOT to połączenie kosmicznego wyglądu z elementami maszynki do strzyżenia, przekształcone w modularną i praktyczną mysz komputerową dla graczy. Całość dekoruje barwne trzy strefowe oświetlenie RGB wraz z oprogramowaniem, które pozwala nim zarządzać. Modularna budowa Tylna część korpusu myszki BOT składa się z momentalnie wymiennego panelu przepuszczającego promienie RGB. W pakiecie znajdują się dwa panele, które stanowczo wpływają na szerokość i długość tylnej części korpusu myszy. Dla niezdecydowanych istnieje jeszcze trzecia opcja, korzystanie z myszki bez jakichkolwiek paneli. 7 w pełni programowalnych przycisków Mysz dla graczy BOT została usiana aż siedmioma w pełni programowalnymi przyciskami. Znajdują się one na przedniej części kadłuba myszki. Pamiętajcie jednak, że przynajmniej jeden z nich musi odpowiadać z LPM! staranny sensor w środku BOT-a ukryliśmy staranny detektor A825F. Poza wysoką precyzją działania, cechuje się szerokim zakresem przystępnych czułości DPI od 200 do nawet 12800. Przekazanie czynności wyprodukowanych za pomocą BOT-a na dodatek będzie odbywało się w ułamku sekundy, czas raportowania to od 0,001 sekundy. Trzy strefy RGB Podświetlenie RGB wycieka spod skorupy myszki BOT w trzech miejscach. W środkowej części kadłuba, spod załamania wyglądającego ja wejście do wnętrza ziemi. Spod Demontowalnego panelu w tylnej części, a także spod części przypominającej maszynkę do golenia, która emanuje wszystkimi odcieńmi wprost na biurko. Rozbudowane oprogramowanie świecące w rytm muzyki Razem z myszką dla gracza, oddajemy w ręce użytkownika rozbudowane oprogramowanie. Zezwalające nie tylko na ustawianie makr, zmienianie kolorków RGB czy przypisywanie innych funkcji przyciskom. BOT pozwoli w dodatku na wyświetlanie fali dźwiękowej wprost na twoim biurku. Wystarczy tylko uruchomić specjalny tryb muzyczny i wybrać jeden z trzech efektów. Pełna kompatybilność Mysz BOT przeznaczona dla graczy, nie ogranicza się tylko do tych, którzy grają na PC-tach, albo wyznają ideologie PCMR. Dzięki technice wspierającej Plug and Play, nasza myszka zadziała równocześnie na komputerach, jak i na konsolach, a nawet na telefonach po zastosowaniu specjalnego adaptera. Tak więc nie ważne gdzie grasza, z BOT-em zagrasz niemalże wszędzie, bez żadnych ograniczeń.EAN: 5903018664194Gwarancja: rękojmia 24 miesiąceKod dostawcy: KRX0115Przeznaczenie: Gamingczujka: Optycznyilość przycisków: 7Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 12800 dpiPołączenie: PrzewodoweDługość przewodu: 180 cmInterfejs: USBPodświetlenie: NieZasilanie: USB 5VAkcesoria w pakiecie: Myszka KRUX Bot RGB pakiet zapasowych ślizgaczy Naklejka Instrukcja obsługirozmiary: 121 * 67 * 40 mmWaga: 99 g
  • Producent SPC Gear 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Genesis - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe SPC Gear do 100 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe SPC Gear do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych SPC Gear do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Spc gear bot rgb

Spc gear bot rgb Najniższa Cena Online KRUX BOT to połączenie kosmicznego wyglądu z elementami maszynki do strzyżenia, przekształcone w modularną i ergonomiczną mysz komputerową dla graczy. Całość dekoruje barwne trzy strefowe oświetlenie RGB wraz z oprogramowaniem, które pozwala nim zarządzać. Modularna budowa Tylna część korpusu myszki BOT składa się z prędko wymiennego panelu przepuszczającego promienie RGB. W komplecie znajdują się dwa panele, które stanowczo wpływają na szerokość i długość tylnej części korpusu myszy. Dla niezdecydowanych istnieje jeszcze trzecia opcja, korzystanie z myszki bez jakichkolwiek paneli. 7 w pełni programowalnych przycisków Mysz dla graczy BOT została usiana aż siedmioma w pełni programowalnymi przyciskami. Znajdują się one na przedniej części kadłuba myszki. Pamiętajcie jednak, iż przynajmniej jeden z nich musi odpowiadać z LPM! dokładny detektor wewnątrz BOT-a ukryliśmy staranny czujnik A825F. Poza wysoką precyzją działania, znamionuje się szerokim zakresem dostępnych czułości DPI od 200 do nawet 12800. Przekazanie czynności wytworzonych przy pomocy BOT-a w dodatku będzie odbywało się w ułamku sekundy, czas raportowania to od 0,001 sekundy. Trzy strefy RGB Podświetlenie RGB wycieka spod skorupy myszki BOT w trzech miejscach. W środkowej części kadłuba, spod załamania wyglądającego ja wejście do wnętrza ziemi. Spod Demontowalnego panelu w tylnej części, a także spod części przypominającej maszynkę do golenia, która emanuje wszystkimi kolormi wprost na biurko. Rozbudowane oprogramowanie świecące w rytm muzyki Razem z myszką dla gracza, oddajemy w ręce użytkownika rozbudowane oprogramowanie. Zezwalające nie tylko na ustawianie makr, zmienianie kolorków RGB czy przypisywanie innych funkcji przyciskom. BOT pozwoli dodatkowo na wyświetlanie fali dźwiękowej wprost na twoim biurku. Starczy tylko uruchomić specjalny tryb muzyczny i wybrać jeden z trzech efektów. Pełna kompatybilność Mysz BOT przeznaczona dla graczy, nie ogranicza się tylko do tych, którzy grają na PC-tach, albo wyznają ideologie PCMR. Dzięki technologii wspierającej Plug and Play, nasza myszka zadziała jednocześnie na komputerach, jak i na konsolach, a choćby na telefonach po zaimplementowaniu specjalnego adaptera. Tak więc nie ważne gdzie grasza, z BOT-em zagrasz niemalże wszędzie, bez żadnych ograniczeń.EAN: 5903018664194Gwarancja: rękojmia 24 miesiąceKod dostawcy: KRX0115Przeznaczenie: Gamingdetektor: Optycznyliczba przycisków: 7Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 12800 dpiPołączenie: PrzewodoweDługość przewodu: 180 cmInterfejs: USBPodświetlenie: NieZasilanie: USB 5VAkcesoria w zestawie: Myszka KRUX Bot RGB komplet zapasowych ślizgaczy Naklejka Instrukcja obsługirozmiary: 121 * 67 * 40 mmWaga: 99 g
  • Producent SPC Gear 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Art do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe SPC Gear do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe SPC Gear do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe SPC Gear do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe dla graczy do 100 zł – TOP5 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych SPC Gear do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych komputerowych myszy do gier do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *