Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe White Shark do 100 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych White Shark do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych White Shark do 100 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych White Shark do 100 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 100 zł.

Jakie Myszki gamingowe White Shark do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe White Shark do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych White Shark do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  White Shark AZARAH RGB, AZARAH

White Shark AZARAH RGB, AZARAH Najniższa Cena Online Czułość myszy:6400 dpi;Dla graczy:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:GM-5003;Kolor:czarny;typ myszy:przewodowa;typ myszy:przewodowa;ilość przycisków:7;Scroll (rolka przewijania):1;dane dopełniające:chipset: SUNPLUS 6651;Podświetlane komponenty:tak;Czułość myszy:6400 dpi;detektor myszy:optyczny;wariant podłączenia:USB;Waga:138 g;wymiary:132 x 81 x 40 mm;Zasięg:1,8 m;Zasilanie:USB...
  • Producent White Shark 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Modecom do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

7 ★  Mysz WHITE SHARK Marrok (0736373271173)

Mysz WHITE SHARK Marrok (0736373271173) Najniższa Cena Online WHITE SHARK Marrok to mysz produkowana dla graczy, która już na pierwszy rzut oka podkreśla się ciekawym i gustownym designem. Została zaopatrzona w 9 programowalnych przycisków umożliwiających nieskomplikowany dostęp do najważniejszych funkcji i precyzyjny sensor optyczny Sunplus 6662, który zagwarantuje płynną kontrolę kursora dzięki rozdzielczości aż 12000 dpi. W dodatku mysz posiada wytrzymałe przełączniki HUANO o żywotności nawet 10 milionów kliknięć, natomiast ilość raportów wysyłanych w ciągu sekundy (polling rate) na poziomie 1000 Hz, a także akceleracja na poziomie 22.5 G powodują, iż cieszysz się responsywną, wolną od opóźnień pracą i ultrapłynnymi wrażeniami gamingowymi. Kształt myszy swoją krzywizną genialnie nadaje się do dłoni, dzięki temu nie obciąży jej nawet przy wielogodzinnym korzystaniu z urządzenia. Całości gamingowego designu dopełnia podświetlenie RGB z 16,8 mln kolorów, które zapewnia niesamowite efekty świetlne....
  • Producent WHITE SHARK 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe 4 przyciski - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe White Shark do 100 zł – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe White Shark do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych White Shark do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Mysz gareth różowy marki White shark

Mysz gareth różowy marki White shark Najniższa Cena Online Przewodowa mysz dla graczy WhiteShark GARETH w odcieniu różowym WhiteShark Gareth to mysz do gier o konstrukcji 7D, zaopatrzona w 7 przycisków oraz przełączniki HUANO o żywotności 10 milionów kliknięć. WhiteShark GARETH to dedykowana dla graczy mysz z sensorem Chipset SUNPLUS 6651, który został zoptymalizowany pod kątem gry. Mysz ma przyspieszenie 12 G, a także polling rate na poziomie 1000 Hz. Rozdzielczość myszy można regulować w zakresie od 1000 do 6400 DPI,złączyć poziom precyzji do swych potrzeb.Przewodowa mysz WhiteShark GARETH przewód w oplocie o długości 1,8 metra, gwarantując swobodę pracy. Mysz GARETH posiada niewielką wagę - jedyne 138 gramów, co wpływa na jej proste prowadzenie. Kompozycja myszy gamingowej GARETH została przypasowana do osób praworęcznych. Boczne części urządzenia posiadają miłą teksturą uniemożliwiającą ślizganiu się palców, a malowanie proszkowe zagwarantuje komfortowy chwyt i długookresowy wygląd. WhiteShark wyposażył mysz gamingową GARETH także w podświetlenie RGB 16,8 mln odcieni, którego tryb ustawiszza pomocą zaimplementowanego przycisku.
  • Producent WHITE SHARK 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Hama - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe White Shark do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe White Shark do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe White Shark do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe dla graczy do 100 zł – TOP5 październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych White Shark do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych komputerowych myszy do gier do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *