Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Delux do 100 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Delux do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Delux do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Delux do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 100 zł.

Jakie Myszki gamingowe Delux do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Delux do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Delux do 100 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Delux m618db

Delux m618db Najniższa Cena Online Przywitaj się z odmianą Powitaj nowy komfort korzystania z komputera, dzięki pionowej myszy Delux. Jakie są zalety takiego ustawienia? Pozycja uścisku rąk w myszach pionowych powoduje, że nadgarstek nie zgina się tak niezwykle na boki, a przedramię ma mniejszą rotację wokół własnej osi. Dzięki temu, mysz pionowa M618DB zniży zmęczenie Twoich mięśni, obniży ból w nadgarstku i zredukuje ryzyko schorzenia cieśni nadgarstka. Na dodatek mysz znamionuje się starannym czujnikiem DPI i 6cioma przyciskami, które dowolnie zaprogramujesz,. Praca pod kątem rozszerz komfort swej pracy trzymając mysz pod wygodnym i bardziej naturalnym kątem nadgarstka 57 poziomów, który minimalizuje napięcie mięśni i mniej obciąża Twoją dłoń. Na dodatek mysz jest szczególnie przyjemna w dotyku, dlatego jej stosowanie jest przyjemne i dużo bardziej skuteczne w działaniu. Na dwa sposoby Mysz może pracować bezprzewodowo w dwóch trybach, wykorzystując do połączenia Bluetooth 4.0 lub komunikację radiową 2.4G. Poczuj swobodę, jaką daje Ci pionowa mysz bezprzewodowa. Zmieniaj dowolnie czułość DPI dzięki przyciskom i powiększaj precyzję swej pracy. Dopasuj DPI do aktualnej gry i zdobywaj przewagę nad przeciwnikami precyzyjnością każdej akcji! Pojemny akumulator Dzięki zaimplementowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu o pojemności 500 mA będziesz mógł nieprzerwanie cieszyć się korzystaniem z myszy, bez obaw o rozładowanie. Po zakończonej pracy starczy, iż podłączysz ją do kabla USB. RGB dla stylu Tęczowe podświetlenie na szczycie myszy, to nie tylko ozdoba, lecz uwidocznienie wyjątkowego i unikalnego charakteru, tej nietypowej myszy. kolor do wystroju swego biura lub zestawu PC. Uwidocznij kolor, który odzwierciedla Twój charakter gry i będzie Twoim osobistym towarzyszem. Regulacja precyzji Poruszaj kursorem po ekranie z prędkością i precyzją jakiej Ci trzeba. Dobierz optymalne DPI spośród dostępnych: 800/1200/1600/2400/4000. Dobierz adekwatne ustawienia do swojego wykorzystywania i zwiększ swoją efektywność. Wzbogać szybkość swojej reakcji o przyspieszenie ACC 10G w swej myszy, żeby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Zawartość opakowania: Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Delux M618PU

Delux M618PU Najniższa Cena Online funkcjonalna budowa Mysz pionowa M618PU swój kształt zawdzięcza muszli ślimaka, łącząc ergonomię z pionowym uchwytem bocznym, który wydajnie zastępuje klasyczny zarys myszy. Dzięki czemu mysz staje się naturalnym przedłużeniem ramienia, ograniczając konieczność krzyżowania kości ramienia, co przekłada się na komfort w czasie pracy. Wytworzona jest z materiału przypominającego skórę, z antypoślizgowymi wypustkami, dzięki czemu prowadzenie będzie jeszcze bardziej komfortowe. Wysoka precyzja produkt marki Delux posiada szereg stopni DPI: 400-800-1600-2400-3200-4000, max 7200, dzięki czemu możesz ustawić własną precyzję poruszania myszy. W przeciwieństwie do klasycznej myszy domyślnie ustawionej na 1000 DPI, dzięki różnym ustawieniom możesz pracować na szerokiej powierzchni ekranu, wykonując mniej ruchów. zaimplementowane oprogramowanie Dzięki wbudowanej pamięci mysz zapamięta Twoje ustawienie. Każdy z przycisków jest programowalny, by spełniać Twoje zapotrzebowania w zakresie pracy biurowej, surfowania w internecie i gier. Na dodatek, m yszka pionowa M618PU jest optymalna do pracy w domu i w biurze. Jest kompatybilna z systemami Windows XP, Vista, 7, 8, 10 co czyni ją jeszcze bardziej rozciągliwą w zaimplementowaniu. czujnik do wielu zadań czujka A725 zamontowany w M618PU charakteryzuje się elastycznością pracy, zarówno gdy Ci trzeba zastosować jej do pracy biurowej, czy podczas w gry w ulubione tytuły. Jeśli Twój komputer służy Ci do pracy,też do rozrywki, mysz 618PU będzie genialnym wyborem. Przyjemne wykonanie Oprócz użytecznego kształtu mysz została dopasowana do błogich doświadczeń pod czas pracy. Pokryta delikatnym materiałem powierzchnia jest brudoodporna i powoduje pocenia się rąk, nawet podczas długiej pracy. Dodatkowe prowadzenie w postaci przeciwpoślizgowych mat na bokach, daje pewność chwytu i całkowitą kontrolę. przeznaczony kabel W rozgrywce pomoże Ci ponadto ultralekki kabel, który dzięki niewiele znaczącej masie będzie prawie niewyczuwalny, ale zyskasz ponadto ogromną swobodę, dzięki mierzącemu 180 cm kablowi W zestawie: Bezprzewodowa mysz pionowa DeluxPodpórka pod nadgarstekInstrukcja obsługi Specyfikacja
 • Producent Delux 
 • Rodzaj przewodowa 

3 ★  Delux M618Mini DB (czarny)

Delux M618Mini DB (czarny) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Delux 2.4G+BT M618Mini DB potrzebujesz ergonomicznej, komfortowej w obsłudze myszy komputerowej? Pionowa mysz Delux M618 Mini DB pozwoli Ci poczuć nową, niespotykaną dotąd swobodę w trakcie pracy z komputerem. Jej praktyczny design stawia na komfort stosowania, a skuteczne zasilanie dba o długi czas operacji na jednym ładowaniu. Funkcjonalność w każdym calu Design urządzenia został przemyślany w taki sposób, aby jak najskuteczniej ułatwić Ci pracę z komputerem. Możesz kontrolować poziom DPI myszy wedle uznania, wybierając któryś z 4 stopni (800 / 1200 / 1600 / 2400). Na dodatek, 6 przycisków typu silent zadba o to, byś mógł dopasować jej pracę pod swoje wymogi, w ciszy i spokoju. Więcej możliwości to wyższy komfort pracy! skuteczne zasilanie Zapomnij o ograniczeniach spowodowanych plączącym się okablowaniem! Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618 Mini DB gwarantuje Ci całkowitą swobodę ruchów, a użycie pojedynczej baterii AA pozwoli Ci na długi okres korzystanie bez konieczności podmiany. Na dodatek niebieski wskaźnik zasilania LED. 2 możliwości połączenia Możesz scalić mysz za pomocą Bluetooth (3.0) i pasma 2.4G - luźno przełączaj między 3 urządzeniami równocześnie. Jest kompatybilna z systemami Windows 2000, XP, 7, 8, 10, a także MacOS. Postaw na uniwersalność, nie rezygnując z jakości! zestaw mieści MyszOdbiornik USB1 x baterię AA Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne Port Designs - Ranking TOP10 myszy PC do gier

4 ★  Delux M629BU (PMW3327)

Delux M629BU (PMW3327) Najniższa Cena Online dobrana do graczy Dzięki zaimplementowaniu wymienialnych podstawek pod dłoń mysz nadzwyczajnie pasuje dla każdego gracza, który może zbratać mysz do własnego stylu jej trzymania. Załóż końcówkę Small basic, żeby zyskać dodatkową zwinność, przy sposobie chwytu „szponem" lub Big Basic dla praworęcznych, która podtrzymuje kciuk. Zmniejsz obciążenie nadgarstka i uzupełniające tarcie i uwolnij swój ruch. Myszą kieruje się niezwykle lekko i przyjemnie. Profilowany kształt pasuje do każdej dłoni i każdego zadania. Pojedyncze kliknięcie albo gest będzie pod Twoją całkowitą kontrolą. Powiększ podporę pod dłoń swej myszki, w każdej chwili przy pomocy wymienianego tylnego panelu. W kilka chwil możesz podłączyć wsparcie na kciuk i rozszerzyć wygodę, a także kontrolę nad rozgrywką. Lekki i sprężysty przewód w oplocie Lekki, rozciągliwy kabel nadaje myszce niemal bezprzewodowy charakter. Długość przewodu wynosi 1,8 m, co podnosi komfort stosowania. Istotnie miękki w dotyku nie plącze się, poprzez co każda rozgrywka przebiega skuteczniej i łatwiej o ostateczną wygraną. dokładne działanie i dobre przyspieszenie zwiększaj czułość swej myszy aż do 12400 DPI i zyskuj przewagę nad przeciwnikami w każdej grze. Dzięki skrupulatnemu polling rate do 1000 Hz mysz za każdym razem odszuka się w odpowiednim miejscu pomagając Ci w osiągnięciu sukcesu i uznania w oczach rywali i kumpli z drużyny. Światła RGB Wzdłuż dolnej części myszki biegnie panel RBG, jak na dodatek logo RBG na wewnętrznej stronie myszki. Można zmieniać ich kolor, pulsację i intensywność wg własnych upodobań (wymagane oprogramowanie). Własne ustawienia Mysz została wyposażona w aż 7 przycisków, które możesz zaprogramować wedle własnych upodobań. Przystosuj je do ulubionej gry albo codziennego stosowania, aby Twoja praca była jeszcze szybsza i jeszcze bardziej wydajna, a poprzez żywotność klawiszy na poziomie 20 milionów - również długotrwała. W pakiecie: Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj przewodowa 

5 ★  m618plus rgb marki Delux

m618plus rgb marki Delux Najniższa Cena Online użyteczna konstrukcja Mysz pionowa M618Plus swój kształt zawdzięcza muszli ślimaka, łącząc ergonomię z pionowym uchwytem bocznym, który wydajnie zastępuje konwencjonalny kształt myszy. Dzięki temu mysz staje się naturalnym przedłużeniem ramienia, ograniczając konieczność krzyżowania kości ramienia, co przekłada się na komfort w czasie pracy. Tworzona jest z materiału przypominającego skórę, z przeciwpoślizgowymi wypustkami, dzięki temu prowadzenie będzie jeszcze bardziej wygodne. Wysoka precyzja produkt firmy Delux posiada szereg stopni - 800 / 1200 / 1600 / 2400 / 4000, dzięki czemu możesz ustawić własną precyzję poruszania myszy. W przeciwieństwie do tradycyjnej myszy, dzięki różnym ustawieniom możesz pracować na sporej powierzchni ekranu, wykonując mniej ruchów. zastosowane oprogramowanie Dzięki zastosowanej pamięci mysz zapamięta Twoje ustawienie. Każdy z przycisków jest programowalny, aby spełniać Twoje potrzeby w zakresie pracy biurowej, surfowania w internecie i gier. Ponadto, myszka pionowa M618Plus jest optymalna do pracy w domu i w biurze. Jest kompatybilna z systemami Windows 2000, XP, 7, 8 oraz 10 i MacOS, co czyni ją jeszcze bardziej uniwersalną w zaimplementowaniu. detektor do wielu zadań detektor PAW 3212 zamontowany w M618Plus cechuje się sprężystością pracy, równocześnie gdy Ci trzeba zastosować jej do pracy biurowej, czy podczas w gry w ulubione tytuły. Jeśli Twój komputer służy Ci do pracy,również do rozrywki, mysz 618Plus będzie rewelacyjnym wyborem. Przyjemne wykonanie Oprócz funkcjonalnego kształtu mysz została dobrana do przyjemnych doświadczeń podczas pracy. Pokryta delikatnym materiałem powierzchnia jest brudoodporna i nie sprawia pocenia się dłoni, choćby podczas długiej pracy. Dopełniające prowadzenie w postaci przeciwpoślizgowych mat na bokach, daje pewność chwytu i pełną kontrolę. Podświetlenie RGB Urządzenie ma dynamiczne podświetlenie RGB, dzięki temu zaakcentuje postępowy charakter Twojego stanowiska. Postaw na połączenie wysokiej funkcjonalności i niezwykłego stylu. Masz to na wyciągnięcie ręki! W pakiecie: Przewodowa mysz pionowa DeluxPodpórka pod nadgarstekInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent Delux 

6 ★  Delux M618C RGB

Delux M618C RGB Najniższa Cena Online Przywitaj się z odmianą Powitaj nowy komfort korzystania z komputera, dzięki pionowej myszy Delux. Jakie są mocne strony takiego ustawienia? Pozycja uścisku rąk w myszach pionowych sprawia, iż nadgarstek nie zgina się tak wyjątkowo na boki, a przedramię ma mniejszą rotację wokół własnej osi. Dzięki czemu, mysz pionowa M618C ograniczy zmęczenie Twoich mięśni i ból w nadgarstku, a także zredukuje ryzyko schorzenia cieśni nadgarstka. Pozwala również na przypasowanie poziomu DPI i ma 6 programowalnych przycisków. Praca pod kątem powiększ komfort swej pracy trzymając mysz pod wygodnym i bardziej naturalnym kątem - 57 °, który minimalizuje napięcie mięśni i mniej obciąża Twoją dłoń. W dodatku mysz jest bardzo przyjemna w dotyku, dlatego jej użytkowanie jest wygodne i dużo bardziej skuteczne w działaniu. RGB dla stylu Dynamiczne podświetlenie na szczycie myszy to nie tylko ozdoba, ale uwidocznienie jej nieszablonowego i specyficznego charakteru. Urządzenie przyciąga oko i wyróżnia progresywny fason Twojego stanowiska. Masz to na wyciągnięcie ręki! Regulacja precyzji Poruszaj kursorem po ekranie z szybkością i precyzją jakiej Ci trzeba. Dobierz trafne DPI spośród dostępnych: 1000 / 1200 / 1600. Wybierz optymalne dla siebie ustawienie i ciesz się płynną pracą. Zapewnij sobie wygodę podczas pracy z komputerem - choćby przy długich sesjach! zestaw mieści: Mysz Delux M618COdbiornik Nano USBInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Delux do 100 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Delux do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Delux do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Trust do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

1 ★  Delux M618C RGB

Delux M618C RGB Najniższa Cena Online Przywitaj się z odmianą Powitaj nowy komfort korzystania z komputera, dzięki pionowej myszy Delux. Jakie są atuty takiego ustawienia? Pozycja uścisku rąk w myszach pionowych powoduje, że nadgarstek nie zgina się tak szczególnie na boki, a przedramię ma mniejszą rotację wokół własnej osi. Dzięki temu, mysz pionowa M618C obniży zmęczenie Twoich mięśni i ból w nadgarstku i zredukuje ryzyko schorzenia cieśni nadgarstka. Pozwala też na dobranie poziomu DPI i posiada 6 programowalnych przycisków. Praca pod kątem powiększ komfort swojej pracy trzymając mysz pod wygodnym i bardziej naturalnym kątem - 57 °, który minimalizuje napięcie mięśni i mniej obciąża Twoją dłoń. Ponadto mysz jest wyjątkowo przyjemna w dotyku, dlatego jej wykorzystywanie jest wygodne i dużo bardziej wydajne w działaniu. RGB dla stylu Dynamiczne podświetlenie na szczycie myszy to nie tylko ozdoba, ale uwidocznienie jej nieszablonowego i niepowtarzalnego charakteru. Urządzenie przyciąga oko i akcentuje progresywny styl Twojego stanowiska. Masz to na wyciągnięcie ręki! Regulacja precyzji Poruszaj kursorem po ekranie z szybkością i precyzją jakiej potrzebujesz. Dobierz odpowiednie DPI spośród przystępnych: 1000 / 1200 / 1600. Wybierz optymalne dla siebie ustawienie i ciesz się płynną pracą. Zapewnij sobie wygodę podczas pracy z komputerem - nawet przy długich sesjach! pakiet posiada: Mysz Delux M618COdbiornik Nano USBInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Delux M629BU (PMW3327)

Delux M629BU (PMW3327) Najniższa Cena Online przypasowana do graczy Dzięki zaimplementowaniu wymienialnych podstawek pod dłoń mysz genialnie nadaje się dla każdego gracza, który może scalić mysz do własnego stylu jej trzymania. Załóż końcówkę Small basic, żeby zyskać dopełniającą zwinność, przy sposobie chwytu „szponem" albo Big Basic dla praworęcznych, która podtrzymuje kciuk. Zmniejsz obciążenie nadgarstka i dopełniające tarcie i uwolnij swój ruch. Myszą kieruje się szczególnie lekko i przyjemnie. Profilowany kształt nadaje się do każdej rąk i każdego zadania. Pojedyncze kliknięcie lub gest będzie pod Twoją całkowitą kontrolą. Powiększ podporę pod dłoń swej myszki, w każdej chwili przy pomocy wymienianego tylnego panelu. W kilka chwil możesz podłączyć wsparcie na kciuk i rozszerzyć wygodę i kontrolę nad rozgrywką. Lekki i sprężysty kabel w oplocie Lekki, rozciągliwy przewód nadaje myszce niemal bezprzewodowy charakter. Długość przewodu wynosi 1,8 m, co wznosi komfort używania. Istotnie miękki w dotyku nie plącze się, poprzez co każda rozgrywka przebiega wydajniej i łatwiej o ostateczną wygraną. dokładne działanie i dobre przyspieszenie powiększaj czułość swojej myszy aż do 12400 DPI i zyskuj przewagę nad przeciwnikami w każdej grze. Dzięki dokładnemu polling rate do 1000 Hz mysz za każdym razem wyszuka się w odpowiednim miejscu pomagając Ci w osiągnięciu sukcesu i uznania w oczach rywali i kumpli z drużyny. Światła RGB Wzdłuż dolnej części myszki biegnie panel RBG, jak jeszcze logo RBG na wewnętrznej stronie myszki. Można zmieniać ich kolor, pulsację i intensywność wg własnych upodobań (wymagane oprogramowanie). Własne ustawienia Mysz została wyekwipowana w aż 7 przycisków, które możesz zaprogramować wedle własnych upodobań. Dopasuj je do ulubionej gry albo codziennego użytkowania, by Twoja praca była jeszcze szybsza i jeszcze bardziej produktywna, a poprzez żywotność klawiszy na poziomie 20 milionów - ponadto długookresowa. W pakiecie: Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj przewodowa 

3 ★  Delux M618PU

Delux M618PU Najniższa Cena Online ergonomiczna kompozycja Mysz pionowa M618PU swój kształt zawdzięcza muszli ślimaka, łącząc ergonomię z pionowym uchwytem bocznym, który skutecznie zastępuje tradycyjny kształt myszy. Dzięki temu mysz staje się naturalnym przedłużeniem ramienia, ograniczając konieczność krzyżowania kości ramienia, co przekłada się na komfort w czasie pracy. Stworzona jest z materiału przypominającego skórę, z przeciwpoślizgowymi wypustkami, dzięki temu prowadzenie będzie jeszcze bardziej wygodne. Wysoka precyzja artykuł producenta Delux posiada szereg poziomów DPI: 400-800-1600-2400-3200-4000, max 7200, dzięki temu możesz ustawić własną precyzję poruszania myszy. W przeciwieństwie do klasycznej myszy domyślnie ustawionej na 1000 DPI, dzięki zróżnicowanym ustawieniom możesz pracować na obfitej powierzchni ekranu, wykonując mniej ruchów. zastosowane oprogramowanie Dzięki zastosowanej pamięci mysz zapamięta Twoje ustawienie. Każdy z przycisków jest programowalny, żeby spełniać Twoje potrzeby w zakresie pracy biurowej, surfowania w internecie i gier. Dodatkowo, m yszka pionowa M618PU jest trafna do pracy w domu i w biurze. Jest kompatybilna z systemami Windows XP, Vista, 7, 8, 10 co czyni ją jeszcze bardziej elastyczną w zastosowaniu. czujka do wielu zadań czujka A725 zamontowany w M618PU charakteryzuje się sprężystością pracy, zarówno gdy Ci potrzeba wykorzystać jej do pracy biurowej, czy podczas w gry w ulubione tytuły. Jeśli Twój komputer służy Ci do pracy,dodatkowo do rozrywki, mysz 618PU będzie nieprzeciętnym wyborem. Przyjemne wykonanie Oprócz użytecznego kształtu mysz została dopasowana do przyjemnych doświadczeń pod czas pracy. Pokryta delikatnym materiałem powierzchnia jest brudoodporna i sprawia pocenia się dłoni, nawet podczas długiej pracy. Uzupełniające prowadzenie w postaci antypoślizgowych mat na bokach, daje pewność chwytu i pełną kontrolę. asygnowany kabel W rozgrywce pomoże Ci również ultralekki kabel, który dzięki drobnej masie będzie prawie niewyczuwalny, ale zyskasz na dodatek ogromną swobodę, dzięki mierzącemu 180 cm kablowi W komplecie: Bezprzewodowa mysz pionowa DeluxPodpórka pod nadgarstekInstrukcja obsługi Specyfikacja
 • Producent Delux 
 • Rodzaj przewodowa 

4 ★  Delux m618db

Delux m618db Najniższa Cena Online Przywitaj się z odmianą Powitaj nowy komfort korzystania z komputera, dzięki pionowej myszy Delux. Jakie są mocne strony takiego ustawienia? Pozycja uścisku rąk w myszach pionowych powoduje, że nadgarstek nie zgina się tak nad wyraz na boki, a przedramię ma mniejszą rotację wokół własnej osi. Dzięki temu, mysz pionowa M618DB zmniejszy zmęczenie Twoich mięśni, ograniczy ból w nadgarstku oraz zredukuje ryzyko schorzenia cieśni nadgarstka. Na dodatek mysz cechuje się skrupulatnym czujnikiem DPI i 6cioma przyciskami, które dowolnie zaprogramujesz,. Praca pod kątem rozszerz komfort swej pracy trzymając mysz pod komfortowym i bardziej naturalnym kątem nadgarstka 57 stopni, który minimalizuje napięcie mięśni i mniej obciąża Twoją dłoń. Dodatkowo mysz jest nad wyraz przyjemna w dotyku, dlatego jej używanie jest przyjemne i dużo bardziej skuteczne w działaniu. Na dwa sposoby Mysz może pracować bezprzewodowo w dwóch trybach, wykorzystując do połączenia Bluetooth 4.0 lub komunikację radiową 2.4G. Poczuj swobodę, jaką daje Ci pionowa mysz bezprzewodowa. Zmieniaj dowolnie czułość DPI dzięki przyciskom i powiększaj precyzję swojej pracy. Dopasuj DPI do aktualnej gry i zdobywaj przewagę nad przeciwnikami starannością każdej akcji! Pojemny akumulator Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu o obszerności 500 mA będziesz mógł nieprzerwanie cieszyć się korzystaniem z myszy, bez obaw o rozładowanie. Po zakończonej pracy wystarczy, że podłączysz ją do kabla USB. RGB dla stylu Tęczowe podświetlenie na szczycie myszy, to nie tylko ozdoba, ale uwidocznienie unikatowego i niepowtarzalnego charakteru, tej nietypowej myszy. odcień do aranżacji swego biura lub zestawu PC. Uwidocznij kolor, który odzwierciedla Twój charakter gry i będzie Twoim osobistym towarzyszem. Regulacja precyzji Poruszaj kursorem po ekranie z szybkością i precyzją jakiej Ci potrzeba. Dobierz odpowiednie DPI spomiędzy dostępnych: 800/1200/1600/2400/4000. Dobierz stosowne ustawienia do swego stosowania i rozszerz swoją efektywność. Wzbogać prędkość swej reakcji o przyspieszenie ACC 10G w swojej myszy, by osiągać jeszcze lepsze wyniki. Zawartość opakowania: Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Marvo do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

5 ★  Delux M618Mini DB (czarny)

Delux M618Mini DB (czarny) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Delux 2.4G+BT M618Mini DB Ci potrzeba ergonomicznej, komfortowej w obsłudze myszy komputerowej? Pionowa mysz Delux M618 Mini DB pozwoli Ci poczuć nową, niesłychaną dotąd swobodę podczas pracy z komputerem. Jej praktyczny design stawia na komfort wykorzystywania, a efektywne zasilanie dba o długi czas operacji na jednym ładowaniu. Funkcjonalność w każdym calu Design urządzenia został przemyślany w taki sposób, żeby jak najskuteczniej ułatwić Ci pracę z komputerem. Możesz kontrolować poziom DPI myszy wedle uznania, wybierając któryś z 4 stopni (800 / 1200 / 1600 / 2400). W dodatku, 6 przycisków rodzaju silent zadba o to, byś mógł przystosować jej pracę pod swoje wymogi, w ciszy i spokoju. Więcej możliwości to wyższy komfort pracy! wydajne zasilanie Zapomnij o ograniczeniach spowodowanych plączącym się okablowaniem! Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618 Mini DB gwarantuje Ci całkowitą swobodę ruchów, a zastosowanie pojedynczej baterii AA pozwoli Ci na długi okres korzystanie bez konieczności zamiany. Też niebieski wskaźnik zasilania LED. 2 możliwości połączenia Możesz skonsolidować mysz za pomocą Bluetooth (3.0) i pasma 2.4G - swobodnie przełączaj pomiędzy 3 urządzeniami równocześnie. Jest kompatybilna z systemami Windows 2000, XP, 7, 8, 10 i MacOS. Postaw na uniwersalność, nie rezygnując z jakości! pakiet gromadzi MyszOdbiornik USB1 x baterię AA Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

6 ★  m618plus rgb marki Delux

m618plus rgb marki Delux Najniższa Cena Online funkcjonalna konstrukcja Mysz pionowa M618Plus swój zarys zawdzięcza muszli ślimaka, łącząc ergonomię z pionowym uchwytem bocznym, który efektywnie zastępuje klasyczny zarys myszy. Dzięki temu mysz staje się naturalnym przedłużeniem ramienia, ograniczając konieczność krzyżowania kości ramienia, co przekłada się na komfort w czasie pracy. Wytwarzana jest z materiału przypominającego skórę, z przeciwpoślizgowymi wypustkami, dzięki temu prowadzenie będzie jeszcze bardziej komfortowe. Wysoka precyzja towar producenta Delux ma szereg stopni - 800 / 1200 / 1600 / 2400 / 4000, dzięki czemu możesz ustawić własną precyzję poruszania myszy. W przeciwieństwie do tradycyjnej myszy, dzięki różnorodnym ustawieniom możesz pracować na szerokiej powierzchni ekranu, wykonując mniej ruchów. zastosowane oprogramowanie Dzięki wbudowanej pamięci mysz zapamięta Twoje ustawienie. Każdy z przycisków jest programowalny, żeby spełniać Twoje zapotrzebowania w zakresie pracy biurowej, surfowania w internecie i gier. Na dodatek, myszka pionowa M618Plus jest optymalna do pracy w domu i w biurze. Jest kompatybilna z systemami Windows 2000, XP, 7, 8, a także 10, a także MacOS, co czyni ją jeszcze bardziej uniwersalną w zastosowaniu. detektor do wielu zadań czujka PAW 3212 zamontowany w M618Plus cechuje się rozciągliwością pracy, równocześnie gdy Ci potrzeba wykorzystać jej do pracy biurowej, czy podczas w gry w ulubione tytuły. Jeśli Twój komputer służy Ci do pracy,na dodatek do rozrywki, mysz 618Plus będzie świetnym wyborem. Przyjemne wykonanie Oprócz ergonomicznego kształtu mysz została dostosowana do błogich doświadczeń w trakcie pracy. Pokryta delikatnym materiałem powierzchnia jest brudoodporna i nie powoduje pocenia się rąk, choćby podczas długiej pracy. Dodatkowe prowadzenie w postaci przeciwpoślizgowych mat na bokach, daje pewność chwytu i pełną kontrolę. Podświetlenie RGB Urządzenie posiada dynamiczne podświetlenie RGB, dzięki czemu zaakcentuje progresywny charakter Twojego stanowiska. Postaw na połączenie wysokiej funkcjonalności, a także niezwykłego stylu. Masz to na wyciągnięcie ręki! W pakiecie: Przewodowa mysz pionowa DeluxPodpórka pod nadgarstekInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent Delux 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Delux do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Delux do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Delux do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe dla graczy do 100 zł – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Delux do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych komputerowych myszy do gier do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *