Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Rapoo do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Rapoo do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Rapoo do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 100 zł.

Jakie Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Rapoo do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Rapoo Mysz m200 multi-mode czarny (6940056181046) ☆

Rapoo Mysz m200 multi-mode czarny (6940056181046) Najniższa Cena Online całkowicie wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowa. Technologia Multi-Mode Wireless marki Rapoo, mająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, zapewnia całkowitą kompatybilność i samoczynne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 lub wcześniejszy, Bluetooth 4.0 albo nowszy, czy chcesz dopasować się za pomocą adaptera Wi-Fi 2.4 GHz, możesz posiadać pewność, że mysz M200 Silent jest kompatybilna. Inteligentny przełącznik pomiędzy modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zagwarantuje stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz także nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika. Przełączanie pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia: połącz się z wszystkimi swoimi urządzeniami za pomocą M200 Silent. Samoczynnie paruje się z pracującymi urządzeniami, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza między nimi za pomocą jednego kliknięcia. Wielozadaniowość między urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza. Dostosowywany detektor 1300 DPI HD: doświadcz pełnej kontroli. Dzięki dostosowywanemu czujnikowi DPI, dokładność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Można go dopasować do przeróżnych potrzeb, można go przypasować do własnych preferencji. Ciesz się czułą i płynną kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni. Dźwięk ciszy: ciche przełączniki myszy pozwalają na swobodne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest doskonała do nocnych projektów w domu, do wykorzystania w miejscach publicznych i podczas podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcy: dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, można używać myszy M200 Silent bez konieczności podmiany baterii nawet poprzez 9 miesięcy....
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ M200 Plus Mysz bezprzewodowa RAPOO (6940056186959) ☆

M200 Plus Mysz bezprzewodowa RAPOO (6940056186959) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa M200 Plus szaraniezawodne połączenie bezprzewodowe w wielu trybach: Połącz poprzez Bluetooth 3.0, 4.0 i 2,4 GHzPołącz się z wieloma urządzeniamiPrzełączaj się pomiędzy podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciemunikalna osłona z dzianinyOburęczna kompozycjaregulowany sensor o wysokiej rozdzielczości 1300 DPIPrzełączaj się pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciem Połącz się ze wszystkimi urządzeniami przy pomocy M200 Plus. Automatycznie paruje działające urządzenie, łączy się z wieloma urządzeniami i łatwo przełącza się między nimi jednym kliknięciem przycisku. Wielozadaniowość na przeróżnych urządzeniach nigdy nie była łatwiejsza. specyficzne pokrycie z dzianiny i oburęczny design Ta bezprzewodowa mysz jest naprawdę unikatowa dzięki materiałowemu pokrowcowi i wyszukanemu kształtowi. Jego klasyczny design ze wytwornymi, opływowymi krzywiznami wytworzonymi z wysokiej jakości materiałów powoduje, że M200 Plus akcentuje się z tłumu. To nie tylko arcydzieło pod względem wyglądu jego symetryczny zarys oznacza, że jest wygodny dla osób lewo- i praworęcznych bez niepotrzebnego obciążania rąk. Żywotność baterii do 9 miesięcy Dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, możesz używać myszy M200 Plus bez zamiany baterii nawet przez 9 miesięcy.
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz 7200m szary marki Rapoo ☆

Mysz 7200m szary marki Rapoo Najniższa Cena Online praktyczna mysz bezprzewodowa o eksponującym designie. Nowa, bezprzewodowa technologia Rapoo multi-mode pozwala na łączność w kilku trybach. Pozwala to na jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się między nimi (parowanie automatyczne). regulowany, wysokowydajny czujnik optyczny sprawi, iż korzystanie z myszy będzie przyjemnością. Połączenie bezprzewodowe w wielu trybachBezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz zapewnia stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB lub utraty odbiornika.samoczynne przełączanie pomiędzy 3 podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszystkich swoich sprzętów: 7200M samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się równocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się pomiędzy nimi jest dziecinnie nieskomplikowane. Usprawnia to pracę i zezwala na realizowanie różnorodnych zadań jednocześnie.regulowany czujka 1600 DPICzerp satysfakcję z kontroli: z regulowanym sensorem DPI staranność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 800 (maksymalna precyzja) do 1600 (maksymalna szybkość) DPI pozwoli Ci zbratać szybkość kursora do swoich preferencji. Do 9 miesięcy żywotności bateriiNiska konsumpcja energii: energooszczędna technika Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, że możesz korzystać z myszy bezustannie przez choćby 9 miesięcy. Kluczowe cechy: Bezprzewodowa mysz optyczna multi-modeNatychmiastowe przełączanie się między urządzeniamiBezprzewodowe połączenie w przeróżnych technikach: Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz7 przycisków wraz z rolką przewijania 2DPrzełącznik DPI, a także przycisk parowania BluetoothPrzełącznik on/offNano odbiornik USBMiejsce do przechowywania Nano odbiornika USBŻywotność baterii do 9 miesięcy
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Dream Machines - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Mysz RAPOO M600 Multi-Mode Czarny (6940056185501) ☆

Mysz RAPOO M600 Multi-Mode Czarny (6940056185501) Najniższa Cena Online w pełni wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowatechnika Multi-Mode Wireless firmy Rapoo, mająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, zapewnia pełną kompatybilność i samoczynne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 albo wcześniejszy, Bluetooth 4.0 lub nowszy, czy chcesz dopasować się przy pomocy klucza sprzętowego Wi-Fi 2.4 GHz, możesz posiadać pewność, iż mysz M600 Silent jest kompatybilna.Inteligentny przełącznik pomiędzy modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zapewnia zrównoważoną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz też nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.Przełączanie pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami za pomocą jednego kliknięciaPołącz się z wszystkimi urządzeniami przy pomocy M600 Silent. Automatycznie paruje on pracujące urządzenia, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza się między nimi przy pomocy jednego kliknięcia. Wielozadaniowość między urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza.Silnik śledzący 1300 DPIodczuć całkowitej kontroli. Dzięki zaawansowanemu, niewidocznemu silnikowi śledzącemu 1300 DPI, staranność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Będziesz radować się czułą i gładką kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni.Wysokiej jakości wzornictwo i wytrzymałośćStop aluminium gwarantuje doskonały dotyk w rąk. Zapewnia ponadto wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu wygody i lekkości myszy, znakomitej jednocześnie do użytku domowego/biurowego, jak i w podróży. Ponadto, magnetyczne dolne zamknięcie jest znakomitym dodatkiem i wygodą. nieskomplikowany dostęp do komory baterii i klucza USB przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej ochrony.Dźwięk ciszyCiche przełączniki myszy pozwalają na swobodne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest znakomita do nocnych projektów w domu, do wykorzystania w miejscach publicznych i w trakcie podróży.Żywotność baterii do 12 miesięcyDzięki energooszczędnej technice Rapoo i wyłącznikowi zasilania możesz używać myszy M600 Silent bez konieczności wymiany baterii choćby poprzez 12 miesięcy.
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Rapoo m200 silent, biała ☆

Rapoo m200 silent, biała Najniższa Cena Online w pełni wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowa. Technologia Multi-Mode Wireless firmy Rapoo, posiadająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, zapewnia pełną kompatybilność i samoczynne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 albo wcześniejszy, Bluetooth 4.0 lub nowszy, czy chcesz złączyć się za pomocą adaptera Wi-Fi 2.4 GHz, możesz mieć pewność, iż mysz M200 Silent jest kompatybilna. Inteligentny przełącznik między modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zapewnia jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz w dodatku nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika. Przełączanie pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami przy pomocy jednego kliknięcia: połącz się z wszystkimi swoimi urządzeniami przy pomocy M200 Silent. Samoczynnie paruje się z pracującymi urządzeniami, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza między nimi przy pomocy jednego kliknięcia. Wielozadaniowość pomiędzy urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza. Dostosowywany sensor 1300 DPI HD Doświadcz pełnej kontroli. Dzięki dostosowywanemu czujnikowi DPI, staranność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Można go skonsolidować do zróżnicowanych potrzeb, można go dostosować do własnych preferencji. Ciesz się czułą i płynną kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni. Dźwięk ciszy: ciche przełączniki myszy umożliwiają swobodne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest idealna do nocnych projektów w domu, do użytkowania w miejscach publicznych i w trakcie podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcy: dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, można używać myszy M200 Silent bez konieczności zamiany baterii nawet przez 9 miesięcy....
 • Producent Rapoo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz RAPOO M500 Czarny, 1_720374 ☆

Mysz RAPOO M500 Czarny, 1_720374 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz M500 Silent to połączenie znakomitej jakości działania oraz funkcjonalności ze eleganckim, postępowym wyglądem. Bezprzewodowa technika Rapoo multi-mode, pozwala na łączność w kilku trybach: przez niezawodną transmisję bezprzewodową 2.4 GHz, za pomocą Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0. (Smart). Umożliwia to jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się pomiędzy nimi (parowanie samoczynne). Dopasuj pracę kursora do swych potrzeb za pomocą regulowanego sensora 600 1600 DPI. Wisienką na torcie jest żywotność baterii do nawet 12 miesięcy, dzięki energooszczędnej technice Rapoo.Połączenie bezprzewodowe w wielu trybach Bezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz gwarantuje jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Nadal można używać myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.automatyczne przełączanie pomiędzy 3 podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszystkich swoich maszyn: M500 Silent samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się jednocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się między nimi jest dziecinnie nieskomplikowane. Usprawnia to pracę i zezwala na wykonywanie najróżniejszych zadań równocześnie.regulowany czujnik 1600 DPI Czerp satysfakcję z kontroli: z dostosowywanym sensorem 600 - 1600 DPI precyzyjność nie jest już uzależniona od przypadku. Ciesz się z płynnej pracy kursora, dobranej do Twoich potrzeb.Dźwięk ciszy Klikaj ile chcesz: ciche przełączniki myszy swobodne korzystanie z niej bez przeszkadzania innym. Docenisz to w trakcie później pracy w domu nad projektem, w miejscach publicznych albo podczas podróży.Pozostałe parametryNatychmiastowe przełączanie się pomiędzy urządzeniami regulowany sensor 1600 DPI Bezdźwięczne klikanie Do 12 miesięcy żywotności baterii 3 tryby łączności: 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 Przycisk parowania Bluetooth Przełącznik DPI Przełącznik on/off W pakiecie 2 baterie AA Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania nano odbiornika USB wymogi systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10; port USB
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Rapoo do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rapoo M300 Silent (szary), 456647 ☆

Rapoo M300 Silent (szary), 456647 Najniższa Cena Online Kompaktowa mysz komputerowa zaopatrzona w przeciwpoślizgowe pokrętło. Zaimplementowano w niej ciche przyciski, które zapewnią Ci spokój ducha - klikając wśród innych już nie będziesz zakłócać ciszy. Regulowany detektor w zakresie od 600 do 1600 DPI scali się do przeróżnych preferencji. dołączony odbiornik Nano USB można przechowywać w środku myszy, gdy z niego nie korzystasz. Wisienką na torcie jest żywotność baterii aż do 9 miesięcy.Połączenie bezprzewodowe w wielu trybachBezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz zagwarantuje jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.automatyczne przełączanie pomiędzy podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszelkich swoich sprzętów: M300 Silent automatycznie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się równocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się pomiędzy nimi jest dziecinnie łatwe. Usprawnia to pracę i umożliwia realizowanie różnych zadań równocześnie.regulowany czujka 1600 DPICzerp satysfakcję z kontroli: z regulowanym sensorem DPI skrupulatność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 600 do 1600 DPI pozwoli Ci zespoić szybkość kursora do swych preferencji. Dźwięk ciszyKlikaj ile chcesz: ciche przełączniki myszy swobodne korzystanie z niej bez przeszkadzania innym. Docenisz to w trakcie pracy do późna w domu nad projektem, w miejscach publicznych lub podczas podróży. Do 9 miesięcy żywotności bateriiNiska konsumpcja energii: energooszczędna technologia Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, że możesz korzystać z myszy bezustannie poprzez choćby 9 miesięcy. Kluczowe cechy: Bezgłośne klikanie Natychmiastowe przełączanie się pomiędzy urządzeniami Bezprzewodowe połączenie w różnych technologiach: Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz 7 przycisków wraz z rolką przewijania 2D Przełącznik DPI oraz przycisk parowania Bluetooth Przełącznik on/off Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania Nano odbiornika USB Żywotność baterii do 9 miesięcy Akcesoria w zestawie: Bateria AAWymiary: 8 cm x 14 cm x 22 cmPozostałe parametry: wymogi systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10 Port USB...
 • Producent Rapoo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Gamdias do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Rapoo Mysz m200 multi-mode czarny (6940056181046) ☆

Rapoo Mysz m200 multi-mode czarny (6940056181046) Najniższa Cena Online całkowicie wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowa. Technika Multi-Mode Wireless producenta Rapoo, posiadająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, zapewnia pełną kompatybilność i automatyczne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 albo wcześniejszy, Bluetooth 4.0 albo nowszy, czy chcesz scalić się przy pomocy adaptera Wi-Fi 2.4 GHz, możesz mieć pewność, iż mysz M200 Silent jest kompatybilna. Inteligentny przełącznik między modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zagwarantuje jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz również nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika. Przełączanie pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia: połącz się z wszystkimi swymi urządzeniami za pomocą M200 Silent. Automatycznie paruje się z pracującymi urządzeniami, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza między nimi przy pomocy jednego kliknięcia. Wielozadaniowość między urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza. Regulowany czujka 1300 DPI HD: doświadcz pełnej kontroli. Dzięki regulowanemu czujnikowi DPI, precyzyjność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Można go dopasować do rozmaitych potrzeb, można go przystosować do własnych preferencji. Ciesz się czułą i płynną kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni. Dźwięk ciszy: ciche przełączniki myszy umożliwiają swobodne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest wspaniała do nocnych projektów w domu, do użytku w miejscach publicznych i podczas podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcy: dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, można używać myszy M200 Silent bez konieczności wymiany baterii choćby poprzez 9 miesięcy....
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Rapoo m200 silent, biała ☆

Rapoo m200 silent, biała Najniższa Cena Online całkowicie wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowa. Technologia Multi-Mode Wireless firmy Rapoo, mająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, gwarantuje pełną kompatybilność i samoczynne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 albo wcześniejszy, Bluetooth 4.0 lub nowszy, czy chcesz połączyć się za pomocą adaptera Wi-Fi 2.4 GHz, możesz mieć pewność, iż mysz M200 Silent jest kompatybilna. Inteligentny przełącznik pomiędzy modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zapewnia jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz jeszcze nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika. Przełączanie pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia: połącz się z wszystkimi swoimi urządzeniami za pomocą M200 Silent. Samoczynnie paruje się z pracującymi urządzeniami, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza pomiędzy nimi za pomocą jednego kliknięcia. Wielozadaniowość między urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza. Dostosowywany sensor 1300 DPI HD Doświadcz pełnej kontroli. Dzięki dostosowywanemu czujnikowi DPI, dokładność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Można go skonsolidować do różnych potrzeb, można go dostosować do własnych preferencji. Ciesz się czułą i płynną kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni. Dźwięk ciszy: ciche przełączniki myszy pozwalają na luźne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest wspaniała do nocnych projektów w domu, do wykorzystania w miejscach publicznych i w trakcie podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcy: dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, można używać myszy M200 Silent bez konieczności zamiany baterii choćby przez 9 miesięcy....
 • Producent Rapoo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz RAPOO M500 Czarny, 1_720374 ☆

Mysz RAPOO M500 Czarny, 1_720374 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz M500 Silent to połączenie idealnej jakości działania i funkcjonalności ze stylowym, progresywnym wyglądem. Bezprzewodowa technika Rapoo multi-mode, umożliwia łączność w kilku trybach: przez bezawaryjną transmisję bezprzewodową 2.4 GHz, za pomocą Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0. (Smart). Zezwala na to jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się pomiędzy nimi (parowanie automatyczne). Dopasuj pracę kursora do swych potrzeb za pomocą regulowanego sensora 600 1600 DPI. Wisienką na torcie jest żywotność baterii do nawet 12 miesięcy, dzięki energooszczędnej technice Rapoo.Połączenie bezprzewodowe w wielu trybach Bezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz gwarantuje zrównoważoną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Nadal można używać myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.automatyczne przełączanie między 3 podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszelkich swoich urządzeń: M500 Silent samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się równocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się pomiędzy nimi jest dziecinnie przystępne. Usprawnia to pracę i pozwala na wykonywanie przeróżnych zadań jednocześnie.regulowany detektor 1600 DPI Czerp satysfakcję z kontroli: z dostosowywanym sensorem 600 - 1600 DPI dokładność nie jest już uzależniona od przypadku. Ciesz się z płynnej pracy kursora, dobranej do Twoich potrzeb.Dźwięk ciszy Klikaj ile chcesz: ciche przełączniki myszy swobodne korzystanie z niej bez przeszkadzania innym. Docenisz to w trakcie później pracy w domu nad projektem, w miejscach publicznych albo podczas podróży.Pozostałe atrybutyNatychmiastowe przełączanie się między urządzeniami dostosowywany sensor 1600 DPI Bezdźwięczne klikanie Do 12 miesięcy żywotności baterii 3 tryby łączności: 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 Przycisk parowania Bluetooth Przełącznik DPI Przełącznik on/off W zestawie 2 baterie AA Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania nano odbiornika USB oczekiwania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10; port USB
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe SPC Gear - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Rapoo M500 (czerwony), 001843390000 ☆

Rapoo M500 (czerwony), 001843390000 Najniższa Cena Online Mysz optyczna M500Bezprzewodowa mysz M500 Silent to połączenie znakomitej jakości działania i funkcjonalności ze wysmakowanym, progresywnym wyglądem. Bezprzewodowa technika Rapoo multi-mode, pozwala na łączność w kilku trybach: poprzez bezawaryjną transmisję bezprzewodową 2.4 GHz, za pomocą Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0. (Smart). Pozwala na to jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się między nimi (parowanie automatyczne). Dopasuj pracę kursora do swoich potrzeb przy pomocy dostosowywanego sensora 600 1600 DPI. Wisienką na torcie jest żywotność baterii do nawet 12 miesięcy, dzięki energooszczędnej technice Rapoo.Połączenie bezprzewodowe w wielu trybachBezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz gwarantuje jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Nadal można używać myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.automatyczne przełączanie pomiędzy 3 podłączonymi urządzeniamiPodłącz myszkę do wszelkich swych urządzeń: M500 Silent samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się równocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się pomiędzy nimi jest dziecinnie nieskomplikowane. Ułatwia to pracę i umożliwia wykonywanie przeróżnych zadań równocześnie.regulowany detektor 1600 DPICzerp satysfakcję z kontroli: z regulowanym sensorem 600 - 1600 DPI skrupulatność nie jest już uzależniona od przypadku. Ciesz się z płynnej pracy kursora, dopasowanej do Twoich potrzeb. Dźwięk ciszyKlikaj ile chcesz: ciche przełączniki myszy luźne korzystanie z niej bez przeszkadzania innym. Docenisz to podczas później pracy w domu nad projektem, w miejscach publicznych albo podczas podróży.atrybuty: Łączność bezprzewodowa multi-modeNatychmiastowe przełączanie się między urządzeniamiregulowany detektor 1600 DPIBezdźwięczne klikanieDo 12 miesięcy żywotności baterii3 tryby łączności: 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0Przycisk parowania BluetoothPrzełącznik DPI7 przycisków myszy, w tym rolka przewijania 2DPrzełącznik on/offNano odbiornik USBMiejsce do przechowywania nano odbiornika USB
 • Producent Rapoo 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ RAPOO Mysz optyczna bezprzewodowa 2.4GHz+BT 7200M biała (6940056180438) ☆

RAPOO Mysz optyczna bezprzewodowa 2.4GHz+BT 7200M biała (6940056180438) Najniższa Cena Online praktyczna mysz bezprzewodowa o akcentującym designie. Nowa, bezprzewodowa technologia Rapoo multi-mode umożliwia łączność w kilku trybach: poprzez bezusterkową transmisję bezprzewodową 2.4 GHz firmy Rapoo, przy pomocy Bluetooth 3.0 albo Bluetooth 4.0. (Smart). Pozwala to na jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się pomiędzy nimi (parowanie samoczynne). Dostosowywany, wysokowydajny czujka optyczny sprawi, że korzystanie z myszy będzie przyjemnością. Połączenie bezprzewodowe w wielu trybachBezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz zapewnia stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.samoczynne przełączanie pomiędzy 3 podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszystkich swych maszyn: 7200M samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się równocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się pomiędzy nimi jest dziecinnie nietrudne. Ułatwia to pracę i pozwala na wykonywanie różnych zadań równocześnie.dostosowywany czujnik 1600 DPICzerp satysfakcję z kontroli: z dostosowywanym sensorem DPI dokładność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 800 (maksymalna precyzja) do 1600 (maksymalna prędkość) DPI pozwoli Ci złączyć szybkość kursora do swych preferencji. Do 9 miesięcy żywotności bateriiNiska konsumpcja energii: energooszczędna technika Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, że możesz korzystać z myszy bezustannie poprzez nawet 9 miesięcy. Kluczowe atrybuty: Natychmiastowe przełączanie się pomiędzy urządzeniamiBezprzewodowe połączenie w różnorodnych technikach: Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz7 przycisków wraz z rolką przewijania 2DPrzełącznik DPI i przycisk parowania BluetoothPrzełącznik on/offNano odbiornik USBMiejsce do przechowywania Nano odbiornika USB
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe gamingowe do 100 zł – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Rapoo do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych myszek komputerowych dla graczy do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.