Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe optyczne Microsoft – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych optycznych Microsoft. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych optycznych Microsoft,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych optycznych Microsoft,
 • TOP5 innych rekomendowanych optycznych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe optyczne Microsoft najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe optyczne Microsoft, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych optycznych Microsoft, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  p58-00057 mice marki Microsoft

p58-00057 mice marki Microsoft Najniższa Cena Online Mysz Microsoft P58-00057 Basic Optical czarna stabilne połączenie przewodowe Uzyskaj najwyższą dokładność i bezawaryjność dzięki mocy myszy przewodowej. Dobrany przewód ma odpowiednią długość, jest rozciągliwy i korzystnie wyprodukowany. Komunikacja przewodowa z komputerem jest przełomowa i sprawdza się należycie w pracy, jak i w domowym biurze. Dokładność działania i bezusterkową pracę myszy zapewnia wysokiej jakości sensor optyczny. Wybierz najpopularniejsze i sprawdzone rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na nieprzeciętnie miękkim materacu,na dodatek bezpośrednio na powierzchni biurka. Sensor optyczny zapewni komfortową pracę równocześnie przy wysokich, jak i niskich ustawieniach DPI urządzenia. Użyj portu USB, aby umożliwić komunikację pomiędzy myszą Microsoft P58-00057 Basic Optical czarną a komputerem. To sprawdzony i niemal uniwersalny interfejs, który sprawdzi się równocześnie na notebookach, jak i komputerach stacjonarnych, a choćby innych urządzeniach, które można obsługiwać przy pomocy myszy. konwencjonalny design Wypróbowany i przetestowany tradycyjny design myszy Microsoft P58-00057 Basic Optical czarnej sprawdzi się w każdej aplikacji. Urządzenie ma efektowny zarys i jest wygodne w użytkowaniu. Tradycyjne myszy komputerowe to idealny wybór do pracy, gier i nie tylko, a dodatkowo są instynktowne i wygodne w użyciu. Ten model myszy ma uniwersalną konfigurację, co oznacza, że ​​jest właściwym wyborem dla większości użytkowników. Uniwersalna mysz będzie komfortowa w używaniu jednocześnie dla osób prawo, jak i leworęcznych. optymalny zarys i konfiguracja gwarantuje komfort użytkowania, a uniwersalna konfiguracja oznacza, iż ​​każdy może wygodnie i bez problemu korzystać z tej myszy.
 • Producent Microsoft 
 • Rozdzielczość pracy 800 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

3 ★  Mysz Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 fioletowa (0885370737486)

Mysz Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 fioletowa (0885370737486) Najniższa Cena Online Myszkę firmy Microsoft Wireless Mobile 1850 tworzono z myślą o ludziach, którzy przebywają cały czas w ruchu. Wireless Mobile 1850 daję swobodę w dowolnym miejscu, gdzie jesteś. Zaimplementowany składnik nadawczo-odbiorczy daje więcej mobilności. Myszka jest komfortowa dla użytku prawą jak i lewą dłonią właściwości Microsoft Wireless Mobile 1850 wygodne kółko przewijania Poruszaj się ekspresowo po dokumentach i stronach internetowych. Komfort i mobilność śladowa konstrukcja zmieści się w dłoni i podręcznym bagażu,a choćby kieszeni. Prosty w obsłudze nanoprzekaźnik Pozostaw nanoprzekaźnik podłączony na czas podróży lub schowaj go w myszy. Z Microsoft 1850 jest tak samo wygodnie w obu dłoniach Posługuj się myszą lewą lub prawą dłonią. Oburęczna kompozycja sprawia,że zawsze jest jednakowo wygodnie. bardzo długi czas pracy baterii Możesz używać myszy przez nad wyraz długi czas bez konieczności podmiany baterii. Zawartość opakowania Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850Odbiornik bezprzewodowy USB dane techniczne Microsoft Wireless Mobile 1850: Ogólne: wariant urządzenia: Mysz Odbiornik bezprzewodowy: Odbiornik bezprzewodowy USB Orientacja: Prawo i leworęczna Szerokość: 5.81 cm Głębokość: 10 cm Wysokość: 3.82 cm Waga: 90 g Kolor: Purpurowy Urządzenie wejściowe: Sposób podłączenia: Bezprzewodowa Interfejs: 2.4 GHz Maksymalna odległość działania: Do 5 m technika wykrywania ruchu: Optyczna ilość przycisków: 3 Wykonanie: 3000 fps,do 20"/sek.,1000 dpi właściwości: Pokrętło przewijania,odbiornik bezprzewodowy Nano rozszerzenie / połączenie: Interfejsy: 1 x USB - 4 pin USB typ A Bateria: rodzaj: AA technologia: Alkaliczna Czas działania (do): 6 miesiące Oprogramowanie / kryteria systemowe: Wymagany system operacyjny: Microsoft Windows 7,Android 3.2 (Honeycomb),Windows 8,Microsoft Windows RT,Android 4.2 (Jelly Bean),Windows 8.1 RT,Windows 8.1,Apple MacOS X 10.7 - 10.9,Windows 10 Gwarancja producenta: Obsługa i wsparcie: Gwarancja ograniczona - 3 lata
 • Producent MICROSOFT 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  Microsoft wireless mobile mouse 1850 wool blue u7z-00013

Microsoft wireless mobile mouse 1850 wool blue u7z-00013 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa Myszka Microsoft 1850Zaprojektowana z myślą o komforcie i mobilnościMysz Wireless Mobile Mouse 1850 zaprojektowano do mobilnego trybu życia — zagwarantuje bezprzewodową swobodę i wbudowany komponent nadawczo-odbiorczy w celu pełnej swobody mobilności. Swoboda obsługi w lewej i prawej i kółko przewijania ułatwiające poruszanie się powodują, iż ta mysz jest wyśmienitym urządzeniem dobranym do innowacyjnego, przenośnego trybu życia.Główne właściwości:- Kółko przewijania- Komfort i mobilność- Prosty w obsłudze nanoprzekaźnik (chowany w myszy)- Myszka oburęczna- nawet 6-miesięczny czas pracy bateriiAkcesoria w komplecie- Myszka- Adapter USB- Dokumentacja- Bateria AArozmiary- Długość: 100 mm- Szerokość: 58.1 mm- Wysokość: 38.2 mm- rozmiary przekaźnika USB: 13.1 x 4.4 x 18.3 mmPozostałe cechy- czujnik: Optyczny LED- X-Y: do 3000 fps- Częstotliwość połaczenia: 2.4GHz- Zasięg: do 5 m
 • Producent Microsoft 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Genius - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Microsoft – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe optyczne Microsoft, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych optycznych Microsoft jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  p58-00057 mice marki Microsoft

p58-00057 mice marki Microsoft Najniższa Cena Online Mysz Microsoft P58-00057 Basic Optical czarna zrównoważone połączenie przewodowe Uzyskaj najwyższą dokładność i bezawaryjność dzięki mocy myszy przewodowej. Przypasowany kabel ma odpowiednią długość, jest sprężysty i należycie wyprodukowany. Komunikacja przewodowa z komputerem jest rewolucyjna i sprawdza się dobrze w pracy, jak i w domowym biurze. Skrupulatność działania i bezusterkową pracę myszy gwarantuje wysokiej jakości detektor optyczny. Wybierz najpopularniejsze i sprawdzone rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na nieprzeciętnie miękkim materacu,ponadto bezpośrednio na powierzchni biurka. Czujka optyczny zapewni wygodną pracę jednocześnie przy wysokich, jak i niskich ustawieniach DPI urządzenia. Użyj portu USB, by umożliwić komunikację pomiędzy myszą Microsoft P58-00057 Basic Optical czarną a komputerem. To sprawdzony i niemal uniwersalny interfejs, który stanie na wysokości zadania równocześnie na laptopach, jak i komputerach stacjonarnych, a nawet innych urządzeniach, które można obsługiwać za pomocą myszy. klasyczny design Wypróbowany i przetestowany klasyczny design myszy Microsoft P58-00057 Basic Optical czarnej sprawdzi się w każdej aplikacji. Urządzenie ma efektowny zarys i jest wygodne w wykorzystywaniu. Klasyczne myszy komputerowe to idealny wybór do pracy, gier i nie tylko, a na dodatek są instynktowne i komfortowe w użyciu. Ten model myszy ma uniwersalną konfigurację, co oznacza, że ​​jest właściwym wyborem dla większości użytkowników. Uniwersalna mysz będzie wygodna w stosowaniu zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych. adekwatny kształt i konfiguracja zapewnia komfort stosowania, a uniwersalna konfiguracja oznacza, że ​​każdy może wygodnie i bez problemu korzystać z tej myszy.
 • Producent Microsoft 
 • Rozdzielczość pracy 800 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

2 ★  Microsoft wireless mobile mouse 1850 wool blue u7z-00013

Microsoft wireless mobile mouse 1850 wool blue u7z-00013 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa Myszka Microsoft 1850Zaprojektowana z myślą o komforcie i mobilnościMysz Wireless Mobile Mouse 1850 zaprojektowano do mobilnego trybu życia — gwarantuje bezprzewodową swobodę i wbudowany element nadawczo-odbiorczy w celu pełnej swobody mobilności. Swoboda obsługi w lewej i prawej oraz kółko przewijania ułatwiające poruszanie się powodują, iż ta mysz jest wspaniałym urządzeniem dobranym do postępowego, mobilnego trybu życia.Główne atrybuty:- Kółko przewijania- Komfort i mobilność- Prosty w obsłudze nanoprzekaźnik (chowany w myszy)- Myszka oburęczna- choćby 6-miesięczny czas pracy bateriiAkcesoria w pakiecie- Myszka- Adapter USB- Dokumentacja- Bateria AAwymiary- Długość: 100 mm- Szerokość: 58.1 mm- Wysokość: 38.2 mm- rozmiary przekaźnika USB: 13.1 x 4.4 x 18.3 mmPozostałe cechy- detektor: Optyczny LED- X-Y: do 3000 fps- Częstotliwość połaczenia: 2.4GHz- Zasięg: do 5 m
 • Producent Microsoft 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe MSI - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

3 ★  Mysz Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 fioletowa (0885370737486)

Mysz Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 fioletowa (0885370737486) Najniższa Cena Online Myszkę marki Microsoft Wireless Mobile 1850 wytworzono z myślą o ludziach, którzy przebywają cały czas w ruchu. Wireless Mobile 1850 daję swobodę w dowolnym miejscu, gdzie jesteś. Wbudowany komponent nadawczo-odbiorczy daje więcej mobilności. Myszka jest komfortowa dla użytkowania prawą jak i lewą dłonią parametry Microsoft Wireless Mobile 1850 komfortowe kółko przewijania Poruszaj się błyskawicznie po dokumentach i stronach internetowych. Komfort i mobilność drobna kompozycja zmieści się w dłoni i podręcznym bagażu,a choćby kieszeni. Prosty w obsłudze nanoprzekaźnik Pozostaw nanoprzekaźnik podłączony na czas podróży albo schowaj go w myszy. Z Microsoft 1850 jest jednakowo wygodnie w obu dłoniach Posługuj się myszą lewą lub prawą dłonią. Oburęczna budowa powoduje,że za każdym razem jest równie wygodnie. wyjątkowo długi czas pracy baterii Możesz używać myszy poprzez bardzo długi czas bez konieczności podmiany baterii. Zawartość opakowania Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850Odbiornik bezprzewodowy USB informacje techniczne Microsoft Wireless Mobile 1850: Ogólne: wariant urządzenia: Mysz Odbiornik bezprzewodowy: Odbiornik bezprzewodowy USB Orientacja: Prawo i leworęczna Szerokość: 5.81 cm Głębokość: 10 cm Wysokość: 3.82 cm Waga: 90 g Kolor: Purpurowy Urządzenie wejściowe: Sposób podłączenia: Bezprzewodowa Interfejs: 2.4 GHz Maksymalna odległość działania: Do 5 m technologia wykrywania ruchu: Optyczna ilość przycisków: 3 Wykonanie: 3000 fps,do 20"/sek.,1000 dpi właściwości: Pokrętło przewijania,odbiornik bezprzewodowy Nano rozszerzenie / połączenie: Interfejsy: 1 x USB - 4 pin USB wariant A Bateria: typ: AA technika: Alkaliczna Czas działania (do): 6 miesiące Oprogramowanie / oczekiwania systemowe: Wymagany system operacyjny: Microsoft Windows 7,Android 3.2 (Honeycomb),Windows 8,Microsoft Windows RT,Android 4.2 (Jelly Bean),Windows 8.1 RT,Windows 8.1,Apple MacOS X 10.7 - 10.9,Windows 10 Gwarancja producenta: Obsługa i wsparcie: Gwarancja ograniczona - 3 lata
 • Producent MICROSOFT 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe optyczne Microsoft najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe optyczne Microsoft w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Microsoft w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe optyczne dla graczy – TOP5 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych optycznych Microsoft nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych optycznych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *