Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe 9 przycisków – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych 9 przycisków. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych 9 przycisków,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych 9 przycisków,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych.

Jakie Myszki gamingowe 9 przycisków najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe 9 przycisków, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych 9 przycisków, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mysz blade m692- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Redragon ☆

Mysz blade m692- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Redragon Najniższa Cena Online Redragon BLADE to progresywna mysz bezprzewodowa wyprodukowana z myślą o pasjonatach gamingu. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów i podzespołów oraz bogatym funkcjom, sprzęt stanie na wysokości zadania w każdym gatunku gier, lecz i jeszcze w trakcie codziennej pracy. Na dodatek przy użyciu dedykowanego oprogramowania spersonalizujesz jej działanie świetnie pod Twoje preferencje. Wyższa przyjemność z rozgrywki na wyciągnięcie dłoni!świetne podzespołyMysz Redragon BLADE nie tylko z zewnątrz robi wrażenie to wszystko za sprawą optymalnego doboru podzespołów lubianych poprzez graczy. Za bezbłędną i natychmiastową konwersję ruchu na wirtualny odpowiada osadzony w obudowie gryzonia sensor optyczny, a każde naciśnięcie dowolnego z 7 programowalnych przycisków aktywuje znajdujące się pod nimi przełączniki o wysokiej żywotności. Rozdzielczość myszy wynoszącą maksymalnie 4 800 DPI w mgnieniu oka wyregulujesz przy użyciu asygnowanych przycisków.Łączność bezprzewodowaJeśli bezdyskusyjnie dość już kabli na Twoim biurku, z całą pewnością docenisz sposób komunikacji myszy z komputerem. Umieszczenie drobnego odbiornika w wolnym porcie USB pozwoli Ci radować się efektywnym działaniem sprzętu poprzez długie godziny, a dzięki zasilaniu pojedynczą baterią AA, wymiana ogniwa będzie potrzebna rzadko i bezzwłoczna. Nie musisz dodatkowo obawiać się o zgubienie odbiornika do transportu bezproblemowo schowasz go w otworze na spodzie myszki.wytworne podświetleniePodświetlenie w kilku przystępnych trybach wyróżnia gamingowy charakter myszy Redragon BLADE i sprawia, że całość efektownie akcentuje się na biurku gracza. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić pozostałą energię baterii, bezproblemowo wyłączysz w dodatku wszystkie diody.asygnowane oprogramowanieMysz Redragon BLADE poradzi sobie perfekcyjnie jako urządzenie rodzaju Plug & Play, jednak w celu pełnego użycia jej ogromnego potencjału zalecamy skorzystanie z asygnowanego rozbudowanego oprogramowania. Przy jego użyciu m.in. Zaprogramujesz dowolny przycisk, poustawiasz makra oraz zapiszesz całkowitą konfigurację w jednym z profili przechowywanych w pamięci gryzonia. Utoruj sobie drogę do zwycięstwa!
 • Producent REDRAGON 
 • Liczba przycisków
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Logitech G300 ☆

Logitech G300 Najniższa Cena Online Pod kontrolą Osiągaj genialne wyniki przy użyciu domyślnej konfiguracji natychmiast po wyjęciu z pudełka. Możesz także skonfigurować polecenia wywoływane jednym przyciskiem dla działań, które z zasady wymagają zagłębiania się w menu. Uzyskaj szybszy dostęp do funkcji,,naciśnij, żeby rozmawiać". Obniżaj tymczasowo rozdzielczość. Przypisz dowolne polecenie albo makro obejmujące kilka poleceń do jednego z dziewięciu programowalnych przycisków, korzystając z opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software. Precyzyjny zarys nadaje się do obu dłoni Komfort rządzi Uniwersalna konstrukcja i minimalne rozmiary - ta mysz została wykonana w celu zapewnienia komfortu i trwałości. Podświetlenie konfigurowane poprzez użytkownika Wiedza to klucz Przypisz nieszablonowy kolor i tożsamość do każdego z profili użytkownika z siedmioma odcieniami,momentalnie sprawdzać podczas gry, które ustawienia są aktywne. Wbudowane profile pamięci Mysz z własnym mózgiem Skonfiguruj mysz tylko raz i zapamiętaj ustawienia. Każda gra, taka jak World of Warcraft lub Guild Wars 2, wymaga wyjątkowej konfiguracji. Zaprogramuj wszystkie dziewięć przycisków, aby grać po swojemu jeszcze na innych komputerach. Przełączanie rozdzielczości podczas gry bezzwłoczna gotowość Wykonuj właściwe ruchy w każdej sytuacji. Możliwość przełączania wielu ustawień czułości pozwala ekspresowo wybierać opcje na ekranie lub przeszukiwać mapę gry (do 2500 dpi) bądź ograniczyć rozdzielczość w celu celowania z precyzją pojedynczych pikseli albo wybierania jednostek (250 dpi) przy użyciu komfortowo rozmieszczonych przycisków. Odświeżanie położenia co 1 ms Naukowe podejście do prędkości Możesz mieć pewność, iż każde polecenie jest realizowane tak szybko, jak to realne. Szybkość ta jest nawet osiem razy większa w przypadku standardowej myszy USB, co oznacza, że mysz G300 przechwytuje Twoje ruchy precyzyjnie wtedy, gdy je wykonasz. Wytrzymała budowa Nie do zdarcia W czasie testów inżynieryjnych ustalono, iż przyciski podstawowe znamionują się wytrzymałością do 10 milionów kliknięć, a stopki mogą pokonać odległość do 250 km. Mysz G300 może przetrwać nawet najistotniej intensywne sesje grania, żeby dotrzymać kroku użytkownikowi. Stopki o drobnym współczynniku tarcia Znacząca przewaga Śliskie, teflonowe stopki eliminują tarcie na praktycznie dowolnej powierzchni, aby zapewnić płynniejszy ruch, staranne przesuwanie kursora i większą dokładność. Nietrudne w obsłudze oprogramowanie do konfiguracji przystosuj do własnych potrzeb - w prosty sposób Użyj opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software,nadzwyczajnie dopasować polecenia do ulubionych gier. Przeciąganie i upuszczanie ustawień pozwala przypasować przyciski i profile śledzenia dla wszelkich gier. Możeszużyć wstępnie skonfigurowanych ustawień z samoczynnym wykrywaniem gry.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe 9 przycisków – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe 9 przycisków, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych 9 przycisków jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mysz blade m692- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Redragon ☆

Mysz blade m692- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Redragon Najniższa Cena Online Redragon BLADE to nowoczesna mysz bezprzewodowa tworzona z myślą o pasjonatach gamingu. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych tworzyw i podzespołów i bogatym funkcjom, sprzęt stanie na wysokości zadania w każdym gatunku gier, lecz i na dodatek w trakcie codziennej pracy. W dodatku przy użyciu przeznaczonego oprogramowania spersonalizujesz jej działanie nieprzeciętnie pod Twoje preferencje. Wyższa przyjemność z rozgrywki na wyciągnięcie rąk!rewelacyjne podzespołyMysz Redragon BLADE nie tylko z zewnątrz robi wrażenie to wszystko za sprawą optymalnego doboru podzespołów renomowanych poprzez graczy. Za bezbłędną i natychmiastową konwersję ruchu na wirtualny odpowiada osadzony w obudowie gryzonia czujka optyczny, a każde naciśnięcie dowolnego z 7 programowalnych przycisków aktywuje znajdujące się pod nimi przełączniki o wysokiej żywotności. Rozdzielczość myszy wynoszącą maksymalnie 4 800 DPI w mgnieniu oka wyregulujesz przy użyciu przeznaczonych przycisków.Łączność bezprzewodowaJeśli niezaprzeczalnie dość już kabli na Twoim biurku, z pewnością docenisz sposób komunikacji myszy z komputerem. Umieszczenie śladowego odbiornika w wolnym porcie USB pozwoli Ci radować się efektywnym działaniem sprzętu przez długie godziny, a dzięki zasilaniu pojedynczą baterią AA, wymiana ogniwa będzie niezbędna rzadko i bezzwłoczna. Nie musisz ponadto obawiać się o zgubienie odbiornika do transportu bezproblemowo schowasz go w otworze na spodzie myszki.wyszukane podświetleniePodświetlenie w kilku przystępnych trybach uwydatnia gamingowy charakter myszy Redragon BLADE i sprawia, iż całość spektakularnie uwydatnia się na biurku gracza. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić pozostałą energię baterii, bezproblemowo wyłączysz również wszystkie diody.asygnowane oprogramowanieMysz Redragon BLADE poradzi sobie nieprzeciętnie jako urządzenie rodzaju Plug & Play, jednak w celu pełnego wykorzystania jej ogromnego potencjału zalecamy skorzystanie z asygnowanego rozbudowanego oprogramowania. Przy jego użyciu m.in. Zaprogramujesz dowolny przycisk, poustawiasz makra i zapiszesz całkowitą konfigurację w jednym z profili przechowywanych w pamięci gryzonia. Utoruj sobie drogę do zwycięstwa!
 • Producent REDRAGON 
 • Liczba przycisków
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Tracer - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Logitech G300 ☆

Logitech G300 Najniższa Cena Online Pod kontrolą Osiągaj doskonałe wyniki przy użyciu domyślnej konfiguracji natychmiast po wyjęciu z pudełka. Możesz także skonfigurować polecenia wywoływane jednym przyciskiem dla działań, które w głównej mierze wymagają zagłębiania się w menu. Uzyskaj szybszy dostęp do funkcji,,naciśnij, żeby rozmawiać". Ograniczaj tymczasowo rozdzielczość. Przypisz dowolne polecenie albo makro obejmujące kilka poleceń do jednego z dziewięciu programowalnych przycisków, korzystając z opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software. Staranny kształt pasuje do obu rąk Komfort rządzi Uniwersalna konstrukcja i śladowe wymiary - ta mysz została wytworzona w celu zapewnienia komfortu i trwałości. Podświetlenie konfigurowane poprzez użytkownika Wiedza to klucz Przypisz nieszablonowy odcień i tożsamość do każdego z profili użytkownika z siedmioma odcieniami,błyskawicznie sprawdzać podczas gry, które ustawienia są aktywne. Zaimplementowane profile pamięci Mysz z własnym mózgiem Skonfiguruj mysz tylko raz i zapamiętaj ustawienia. Każda gra, taka jak World of Warcraft albo Guild Wars 2, wymaga nieszablonowej konfiguracji. Zaprogramuj wszystkie dziewięć przycisków, aby grać po swemu na dodatek na innych komputerach. Przełączanie rozdzielczości podczas gry niezwłoczna gotowość Wykonuj właściwe ruchy w każdej sytuacji. Możliwość przełączania wielu ustawień czułości pozwala ekspresowo wybierać opcje na ekranie albo przeszukiwać mapę gry (do 2500 dpi) bądź zmniejszyć rozdzielczość w celu celowania z precyzją pojedynczych pikseli albo wybierania jednostek (250 dpi) przy użyciu wygodnie rozmieszczonych przycisków. Odświeżanie położenia co 1 ms Naukowe podejście do prędkości Możesz mieć pewność, iż każde polecenie jest realizowane tak szybko, jak to możliwe. Szybkość ta jest nawet osiem razy większa w sytuacji typowej myszy USB, co oznacza, że mysz G300 przechwytuje Twoje ruchy dokładnie wtedy, gdy je wykonasz. Wytrzymała kompozycja Nie do zdarcia W czasie testów inżynieryjnych ustalono, że przyciski podstawowe znamionują się wytrzymałością do 10 milionów kliknięć, a stopki mogą pokonać odległość do 250 km. Mysz G300 może przetrwać choćby najszczególniej intensywne sesje grania, aby dotrzymać kroku użytkownikowi. Stopki o niewielkim współczynniku tarcia Znacząca przewaga Śliskie, teflonowe stopki eliminują tarcie na praktycznie dowolnej powierzchni, aby zapewnić płynniejszy ruch, skrupulatne przesuwanie kursora i większą skrupulatność. Proste w obsłudze oprogramowanie do konfiguracji dopasuj do własnych potrzeb - w prosty sposób Użyj opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software,znakomicie dopasować polecenia do ulubionych gier. Przeciąganie i upuszczanie ustawień pozwala dostosować przyciski i profile śledzenia dla wszystkich gier. Możeszużyć wstępnie skonfigurowanych ustawień z automatycznym wykrywaniem gry.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Lenovo do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe 9 przycisków najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe 9 przycisków w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe 9 przycisków w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe do gier – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych 9 przycisków nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszy komputerowych gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.