Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe laserowe – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych laserowych. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych laserowych,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych laserowych,
 • TOP5 innych rekomendowanych laserowych myszek dla graczy.

 

Jakie Myszki gamingowe laserowe najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe laserowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych laserowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

4 ★  Mysz HAMA MW-800 (00182669)

Mysz HAMA MW-800 (00182669) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Hama MW-800 laserowa czarna UWHMMYBBL020 Sprytna nieduża myszka Zajmujesz się na co dzień grafiką komputerową, copywritingiem lub researchem internetu? Hama ma myszkę, która będzie myśleć razem z Tobą: zależnie od wykonywanej pracy i towarzyszących temu ruchów myszki, szybkość kursora dopasuje się automatycznie. Sprytna nieduża myszka! prędkość kursora automatycznie dostosowuje się do ruchów myszy, dlatego uciążliwe przełączanie czułości nie jest już potrzebne. Detektor laserowy gwarantuje dokładne sterowanie kursorem myszy na prawie wszystkich powierzchniach natomiast ciche klawisze komfortową pracę bez głośnego klikania. Mysz bezprzewodowa Mysz użyteczną 4-drożną rolkę do przewijania pionowego i poziomego.w sytuacji za niskiego napięcia baterii zaczyna migać lampka kontrolna, sygnalizując konieczność podmiany baterii.Oddzielny wyłącznik zasilania zezwala na energooszczędne użytkowanie myszy, ainteligentne zarządzanie energią włącza tryb czuwania, jeśli urządzenie nie jest używane.praktyczny zarys genialnie nadaje się do dłoni osób praworęcznych i zagwarantuje komfortowe warunki pracyposiada także oprogramowaniem do przeprogramowywania funkcji przycisków kciukowych.Przyciski oglądarki obsługują funkcję Dalej/Wstecz oglądarki internetowej i upraszczają nawigację,kompaktowy odbiornik USB można transportować w obudowie myszy.
 • Producent HAMA SPECJALNE 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

6 ★  E-blue Mysz ems669mgaa-iu darmowy odbiór w 20 miastach! (6921607106244)

E-blue Mysz ems669mgaa-iu darmowy odbiór w 20 miastach! (6921607106244) Najniższa Cena Online Lesrowa mysz dla gracza E-Blue Auroza FPSLaserowa gamingowa mysz Auroza wraz z sensorem o rozdzielczości 8200 DPI jest zabójczą bronią do gier typu FPS. Nieszablonowe podświetlenie RGB w 16.8 mln barw dodaje myszce zadziornego charakteru, a dzięki załączonemu oprogramowaniu można je dowolnie regulować. Dzisiaj spersonalizujesz swoją mysz według własnych preferencji.ekstremalna broń do gierLaserowy czujka AVAGO A9800 oferuje rozdzielczości do 8200 dpi. Dzięki temu mysz zagwarantuje świetną stabilność i skrupulatność, co jest najważniejsze dla każdego miłośnika gier rodzaju FPS.praktyczny designUltra użyteczny, aerodynamiczny kształt myszy genialnie dopasuje się do Twojej rąk i umożliwi doskonałą kontrolę nad myszą choćby w najmocniej zaciętych bitwach. Górna część myszy ma matowe wykończenie natomiast boki i tylna część myszy tworzone są z materiału przyjemnego w dotyku. Nowe umieszczenie klawiszy dalej/wstecz po obu stronach myszki, a także symetryczny kształt zezwala na komfortowe stosowanie myszki osobom prawo i leworęcznym.Podświetlenie RGBDomyślnie mysz posiada pulsujące podświetlenie w zależności od wybranej rozdzielczości DPI:800 - czerwone1600 - ciemnoniebieskie2400 - zielone3200 - fioletowe4000 - pomarańczowe8200 - białeDzięki oprogramowaniu można wybrać barwę podświetlenia z całej palety RGB czyli aż 16.8 milionów barw. szybkość raportowania do 1 000 HzMysz ma kilka prędkości raportowania: 125 / 250 / 500 / 1000 Hz co umożliwi Wam przypasować swego gryzonia według zróżnicowanych potrzeb dla każdej gry. Programowalne ustawieniaDzięki rozbudowanemu oprogramowaniu (do pobrania z www.e-blue.pl) można dowolnie skonfigurować myszkę według własnych preferencji. Oprogramowanie zezwala na programowanie makr, przypisanie każdemu klawiszowi wybranej akcji, zmianę rozdzielczości i koloru podświetlenia dla każdego ustawienia DPI. Dodatkowo software umożliwia zapamiętanie kilku różnych profilów, zmianę efektów świetlnych i prędkości przewijania i czułości.przewód w oplocieOpleciony kabel zapewni nieprzeciętny przesył danych i brak jakichkolwiek ubytków podczas komunikacji dzięki czemu twoja gra będzie mniej stresująca.Teflonowe ślizgaczeTeflonowe ślizgacze zapewnią płynne i gładkie ruchy myszki na każdej powierzchni.Specifikacja:Chip: Laserowy AVAGO A9800Przełączniki: OMRONszybkość raportowania: 125/250/500/1000 HzRozdzielczość: 800/1600/2500/3200/5000/8200 dpi (możliwość zmiany przez software)Domyślne podświetlenie: czerwone, ciemnoniebieskie, zielone, fioletowe, pomaranczowe, białeProgramowalne podświetlenie: RGB (16.8 milionów kolorów)ilość klawiszy: 6wytrzymałość klawiszy: 10 000 000 kliknięćInterefejs: USBwymiary: 130 x 68 x 40 mmWaga: 130 gKompatybilna z: Windows 2000/ME/XP/NT/Vista/Win 7/Win 8/Win 10EAN: 6921607106244Gwarancja: 24 mKod Producenta: EMS669MGAA-IUWaga: 0.275 kg
 • Producent E-Blue 
 • Rozdzielczość pracy 8200 dpi
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

7 ★  Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693

Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 PRACUJ GDZIE CHCESZMX Anywhere 3 zapewnia najwyższą wszechstronność i unikatową wydajność. Tę kompaktową mysz zaprojektowano do pracy mobilnej od biura domowego, poprzez kawiarnię, po poczekalnię lotniska. KÓŁKO PRZEWIJANIA WYMYŚLONE OD NOWAZupełnie nowe elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak skrupulatne, iż możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu, oraz tak szybkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wytwarzane z obrobionej stali, dzięki temu gwarantuje nieprzeciętne wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, by przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, ale nie słyszalne. ŚLEDŹ GDZIEKOLWIEK, choćby NA SZKLEMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle nieznaczna grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, choćby na kanapie. prędkiE ŁADOWANIE podczas PRACYŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej poprzez trzy godziny. Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności używania i warunków pracy komputera..rozszerzyć moc, użyj dołączonego przewodu ładowania USB-C. progresywnY WYGLĄD, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁYMX Anywhere 3 wygląda lepiej i jest przyjemniejsza w dotyku, niż kiedykolwiek. Znamionuje się kółkiem przewijania tworzonym z obrobionej stali i przyczepnymi bokami z silikonu dla najkorzystniejszego dotyku. Jest dostępna w 3 kolorach, możesz więc wybrać mysz dobraną do Twojego laptopa i Twojego wyjątkowego stylu.
 • Producent LOGITECH 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

9 ★  Mysz bezprzewodowa Logitech MX Master 3 laserowa grafitowa (5099206085800)

Mysz bezprzewodowa Logitech MX Master 3 laserowa grafitowa (5099206085800) Najniższa Cena Online Mysz MX Master 3S 910-005694 grafitowa fason I produktywnOŚĆMysz MX Master 3 to natychmiastowa precyzja i nieskończony potencjał. Zaprojektowana i produkowana z myślą o artystach i programistach najszczególniej zaawansowana mysz z kolekcji Master w historii. Możesz opanować do perfekcji wszystko, co sobie wymyślisz.PRZEWIJAJ 1000 WIERSZY W SEKUNDĘNa nowo wymyśliliśmy koło. Zupełnie nowe elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak staranne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu, i tak prędkie, iż w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal zupełnie ciche. Kółko zostało wytworzone z obrobionej stali, dzięki czemu zapewnia wyśmienite wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, żeby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, ale nie słyszalne.komfortowY kształt I intuicyjnE części STERUJĄCEPracuj w komfortowych warunkach dzięki myszy o zarysie wyśmienicie dostosowanym do rąk. Twórz i pracuj w bardziej intuicyjny sposób dzięki rewelacyjnym proporcjom myszy, przyciskom gestów i nowemu kółku obsługiwanemu kciukiem.PRACUJ SZYBCIEJ DZIĘKI MOŻLIWOŚCIOM PERSONALIZACJI oryginalnYM DLA APLIKACJIprzystosuj mysz MX Master 3 i skonfiguruj każde działanie tak, by odpowiadało Twojemu trybowi pracy. Mysz MX Master 3 zagwarantuje możliwość pełnej personalizacji w niemal każdej aplikacji, jakiej używasz a ponadto będziesz pracować szybciej dzięki wstępnie zdefiniowanym opcjom personalizacji zoptymalizowanym pod kątem Twoich ulubionych aplikacji3: Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari i Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Edge.dużo KOMPUTERÓW, JEDNA MYSZ MX MASTER 3Przełączaj się automatycznie między wieloma komputerami w płynny sposób przy użyciu myszy MX Master 3 obsługującej technologię Flow, przesuwając kursor do krawędzi ekranu. Mysz MX Master 3 przesuwa się wraz z Tobą, nawet pomiędzy systemami operacyjnymi Windows i MacOS. Z łatwością przenoś tekst, obrazy i pliki pomiędzy komputerami starczy skopiować element na jednym komputerze, a wkleić na drugim.SZYBSZE ŚLEDZENIE RUCHU NA NIEMAL KAŻDEJ POWIERZCHNIMysz MX Master 3 jest szybsza i pięć razy bardziej precyzyjna standardowa mysz1, dzięki czemu za każdym razem trafisz w trafny piksel. Technologia śledzenia ruchu Logitech Darkfield pozwala na śledzenie ruchu myszy na niemal każdej powierzchni, nawet na szkle, z najkorzystniejszą w swej klasie czułością wynoszącą 4000 dpi.szybkiE ŁADOWANIE za pomocą KABLA USB-CŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny5. Użyj dołączonego kabla do ładowania USB-C, by naładować urządzenie.OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW OPERACYJNYCHMysz MX Master 3 obsługuje systemy operacyjne Windows, Mac i Linux6.KLAWISZE EASY-SWITCHSparuj mysz z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączaj się pomiędzy nimi jednym dotknięciem przycisku Easy-Switch. Korzystaj z jednej myszy MX Master 3 w trakcie pracy na laptopie, komputerze domowym i komputerze biurowym.OPAKOWANIE przyjaznE ŚRODOWISKUOpakowanie myszy MX Master 3 składa się wyłącznie z papieru certyfikowanego poprzez organizację FSC. Do produkcji tego opakowania zużyliśmy o 90% mniej materiałów sztucznych, tym samym zmniejszając ślad węglowy o 25% w porównaniu z produktami poprzedniej generacji.
 • Producent logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe laserowe – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe laserowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych laserowych jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Defender Mysz bezprzewodowa dacota ms-155 ir-laserowa 2000dpi 4p czarno-czerwona (4714033521550)

Defender Mysz bezprzewodowa dacota ms-155 ir-laserowa 2000dpi 4p czarno-czerwona (4714033521550) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz IR-laserowa Dacota MS-155*Zakres działania 10 m - obszerny zasięg działania gwarantuje obszerniejszą swobodę ruchu*Łatwa instalacja. Do pracy nie są niezbędne sterowniki*Regulacja prędkości kursora - Przycisk ustawienia rozdzielczości zezwala na przypasowanie szybkości kursora przy pomocy jednego kliknięcia (1000/1500/2000 dpi)*Miniaturowy odbiornik nano - Miniaturowy nanoodbiornik można przechowywać w obudowie myszy*Trzypoziomowy system ekonomii energii - Mysz działa dłużej na jednym komplecie baterii. Jeżeli mysz nie jest użytkowana, po 10 minutach przełącza się w tryb oszczędzania energii. *Można wznowić pracę myszki przesuwając go lub po naciśnięciu dowolnego przycisku. Tylko jedna bateria AA gwarantuje kilka miesięcy jednostajnej pracy*Trwała, przyjemna w dotyku warstwa gumowaSpecyfikacja technologiczna-Komunikacja: bezprzewodowa-Interfejs: USB-liczba przycisków: 3 + kółko przewijania-typ sensora: IR-laserowy-Rozdzielczość: 1000/1500/2000 dpi-Zasilanie myszy: 1 x AA-Kolor: czarny
 • Producent Defender 
 • Rozdzielczość pracy 2000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Fujitsu do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

4 ★  Mysz przewodowa optyczna bloody blazing a70 czarny- wysyłamy do 18:30 marki A4 tech

Mysz przewodowa optyczna bloody blazing a70 czarny- wysyłamy do 18:30 marki A4 tech Najniższa Cena Online Bloody Micro Switch Gaming Laser Mouse A70 została wytworzona dla wymagających graczy gamingowych lubiących prawidłową jakość swojego sprzętu. Urządzenie posiada 4-rdzeniowy system oraz 8 programowalnych przycisków, wspaniałych dla graczy. A70 zapewnia nad wyraz wysoką czułość aż do 4000 DPI z możliwością komfortowego przełączania pomiędzy 5 wariantami oraz szybkość 1000 Hz z zakresem 4-stopniowej regulacji. A70 zagwarantuje najkorzystniejszy czas reakcji na świecie wynoszący zaledwie 0,2 ms. postępowe metalowe ślizgacze METAL X’GLIDE ARMOR BOOT zapewniające maksymalną niepodatność na zużycie, przy jednoczesnym wzmocnieniu czułości myszy na ruch rękę choćby do 20%. Specjalnie dla wymagających graczy, ceniących sobie wygodę główny lewy przycisk myszy pozwala na 3 warianty strzałów: pojedynczy, wielokrotny z własną konfiguracją, a także trzykrotny. Myszka przez użycie innowacyjnej technice przycisków zagwarantuje wyjątkowo długą żywotność wynoszącą aż 20 mln kliknięć. Urządzenie szczególnie postępowy, agresywny zarys, nakłaniający do rywalizacji i zaciętej walki. Nietuzinkową cechą akcentującą ten model jest jej innowacyjna, indywidualna szata graficzna. Czujka Avago A3050 Optyczny detektor AVAGO 3050 gwarantuje rozdzielczość 4000 DPI. Jest to wypróbowany i renomowany przez graczy mechanizm zapewniający dobranie urządzenia do zróżnicowanych preferencji użytkowników. Zakres regulacji rozdzielczości (max. 5 stopni), a także częstotliwości (max. 4 poziomy), powodują, iż użytkownik dopasowuje urządzenie do swych spersonalizowanych potrzeb. Extreme Core 4 Support zapewniający użytkownikowi 4 zróżnicowane stopnie dla wszystkich wymagań rożnego rodzaju gier (od niskiego do extremalnego). Każdy z stopni asygnowany jest do innych typów gier: C1: dopasowany do gier RTS i RPG C2: dopasowany do gier FPS, ULTRA C3: przypasowany do b. Nowoczesnych gier FPS, EXTREME C4: przypasowany do nowoczesnych gier MMO ARMOR BOOT Myszki BLOODY wyposażone są w aluminiowe ślizgacze zapewniające do 20% szybsze działanie w porównaniu do innych gamingowych modeli. LIGHT STRIKE M LIGHT STRIKE II to bezprecedensowa technika mechanicznych przełączników optycznych LIGHT STRIKE, wykorzystujących do aktywacji przycisku detektor podczerwieni. LK gwarantuje jedynie 0,2 ms opóźnienia oraz ponad 100 mln. kliknięć. Switche Infrared wyeliminowały również efekt podwójnego kliku. Nowa technika zagwarantuje użytkownikowi precyzję działania bez żadnych opóźnień i jest do 30 ms szybsza niż myszy wykorzystujące konwencjonalne metalowe micro-switche. Light Strike powoduje, iż mamy do czynienia z absolutnie najszybszą myszą gamingową na świecie, która sprawi, ze choćby najmocniej wymagający użytkownicy poczują się w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni ze swego wyboru. Kluczowe właściwości Długość kabla (m): 1,8 liczba przycisków: 8 Rozdzielczość CPI/DPI: 100 - 4000 czujka: avago A3050 HD opti
 • Producent A4 TECH 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

5 ★  Mysz bezprzewodowa Redragon MIRAGE Gaming laserowa (6950376748478)

Mysz bezprzewodowa Redragon MIRAGE Gaming laserowa (6950376748478) Najniższa Cena Online Redragon MIRAGE to nowoczesna mysz bezprzewodowa wykonana z myślą o pasjonatach gamingu. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów i podzespołów oraz bogatym funkcjom, sprzęt spełni oczekiwania w każdym gatunku gier, ale i jeszcze podczas codziennej pracy. dodatkowo przy użyciu dedykowanego oprogramowania spersonalizujesz jej działanie i fason podświetlenia, nadzwyczajnie pod Twoje preferencje. Wyższa przyjemność z rozgrywki na wyciągnięcie rąk!wspaniałe podzespołyMysz Redragon MIRAGE nie tylko z zewnątrz robi wrażenie to wszystko za sprawą adekwatnego doboru podzespołów uwielbianych przez graczy. Za bezbłędną i natychmiastową konwersję ruchu na wirtualny odpowiada osadzony w obudowie gryzonia czujka optyczny, a każde naciśnięcie dowolnego z 7 programowalnych przycisków aktywuje znajdujące się pod nimi przełączniki o wysokiej żywotności. Rozdzielczość myszy wynoszącą maksymalnie 4 800 DPI w mgnieniu oka wyregulujesz przy użyciu asygnowanych przycisków.Łączność bezprzewodowaUznałeś że dość już kabli na Twoim biurku? na pewno docenisz sposób komunikacji myszy z komputerem. Umieszczenie niedużego odbiornika w wolnym porcie USB pozwoli Ci cieszyć się sprawnym działaniem sprzętu przez długie godziny bez ładowania. Nie musisz ponadto obawiać się o zgubienie odbiornika do transportu bezproblemowo schowasz go pod klapką, obok baterii AA. Dzięki takiemu zasilaniu, podmiana ogniwa będzie niezbędna rzadko i bezzwłoczna.Wytrzymałe ślizgacze z teflonuJeśli wymagasz maksymalnego ślizgu myszy, adekwatnie przypasowana podkładka to nie wszystko nie mniej liczy się też spód samego gryzonia. Dlatego też jego ślizgacze wyprodukowane zostały z teflonu, zapewniającego redukcję oporu do minimum. Tym razem nie zabraknie Ci tych kilku milisekund!szykowne podświetleniePodświetlenie w kilku przystępnych trybach podkreśla gamingowy charakter myszy Redragon MIRAGE i powoduje, że całość efektownie akcentuje się na biurku gracza. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić pozostałą energię baterii, przełącznikiem na spodzie myszy wyłączysz wszystkie diody, przestawiając ją w tryb Eco.przeznaczone oprogramowanieMysz Redragon MIRAGE poradzi sobie wyśmienicie jako urządzenie typu Plug & Play, jednak w celu pełnego wykorzystania jej ogromnego potencjału zalecamy skorzystanie z asygnowanego rozbudowanego oprogramowania. Przy jego użyciu m.in. Zaprogramujesz dowolny przycisk, poustawiasz makra oraz zapiszesz pełną konfigurację w jednym z profili przechowywanych w pamięci gryzonia. Utoruj sobie drogę do zwycięstwa!Akcesoria w pakiecie: odbiornik sygnałuWymiary: Pozostałe właściwości:...
 • Producent REDRAGON 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj sensora laserowa 

6 ★  E-blue Mysz ems669mgaa-iu darmowy odbiór w 20 miastach! (6921607106244)

E-blue Mysz ems669mgaa-iu darmowy odbiór w 20 miastach! (6921607106244) Najniższa Cena Online Lesrowa mysz dla gracza E-Blue Auroza FPSLaserowa gamingowa mysz Auroza wraz z sensorem o rozdzielczości 8200 DPI jest zabójczą bronią do gier rodzaju FPS. Wyjątkowe podświetlenie RGB w 16.8 mln odcieni dodaje myszce zadziornego charakteru, a dzięki dołączonemu oprogramowaniu można je dowolnie regulować. Teraz spersonalizujesz swoją mysz według własnych preferencji.arcytrudna broń do gierLaserowy sensor AVAGO A9800 oferuje rozdzielczości do 8200 dpi. Dzięki temu mysz zapewnia wyśmienitą stabilność i skrupulatność, co jest najważniejsze dla każdego miłośnika gier typu FPS.funkcjonalny designUltra użyteczny, aerodynamiczny zarys myszy perfekcyjnie zbrata się do Twojej dłoni i umożliwi wspaniałą kontrolę nad myszą choćby w najbardziej zaciętych bitwach. Górna część myszy ma matowe wykończenie natomiast boki i tylna część myszy wytworzone są z materiału przyjemnego w dotyku. Nowe umieszczenie klawiszy dalej/wstecz po obu stronach myszki i symetryczny kształt zezwala na komfortowe używanie myszki osobom prawo i leworęcznym.Podświetlenie RGBDomyślnie mysz ma pulsujące podświetlenie w zależności od wybranej rozdzielczości DPI:800 - czerwone1600 - ciemnoniebieskie2400 - zielone3200 - fioletowe4000 - pomarańczowe8200 - białeDzięki oprogramowaniu można wybrać barwę podświetlenia z całej palety RGB czyli aż 16.8 milionów odcieni. szybkość raportowania do 1 000 HzMysz posiada kilka szybkości raportowania: 125 / 250 / 500 / 1000 Hz co umożliwi Wam przystosować swego gryzonia według zróżnicowanych potrzeb dla każdej gry. Programowalne ustawieniaDzięki rozbudowanemu oprogramowaniu (do pobrania z www.e-blue.pl) można dowolnie skonfigurować myszkę według własnych preferencji. Oprogramowanie umożliwia programowanie makr, przypisanie każdemu klawiszowi wybranej akcji, zmianę rozdzielczości i koloru podświetlenia dla każdego ustawienia DPI. Dodatkowo software zezwala na zapamiętanie kilku najróżniejszych profilów, zmianę efektów świetlnych i szybkości przewijania oraz czułości.przewód w oplocieOpleciony kabel zapewni perfekcyjny przesył informacji i brak jakichkolwiek ubytków podczas komunikacji dzięki temu twoja gra będzie mniej stresująca.Teflonowe ślizgaczeTeflonowe ślizgacze zapewnią płynne i gładkie ruchy myszki na każdej powierzchni.Specifikacja:Chip: Laserowy AVAGO A9800Przełączniki: OMRONprędkość raportowania: 125/250/500/1000 HzRozdzielczość: 800/1600/2500/3200/5000/8200 dpi (możliwość zmiany poprzez software)Domyślne podświetlenie: czerwone, ciemnoniebieskie, zielone, fioletowe, pomaranczowe, białeProgramowalne podświetlenie: RGB (16.8 milionów kolorów)liczba klawiszy: 6odporność klawiszy: 10 000 000 kliknięćInterefejs: USBwymiary: 130 x 68 x 40 mmWaga: 130 gKompatybilna z: Windows 2000/ME/XP/NT/Vista/Win 7/Win 8/Win 10EAN: 6921607106244Gwarancja: 24 mKod Producenta: EMS669MGAA-IUWaga: 0.275 kg
 • Producent E-Blue 
 • Rozdzielczość pracy 8200 dpi
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe HyperX - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

8 ★  Logitech m705 (5099206023901)

Logitech m705 (5099206023901) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz M705 Marathon znamionuje się choćby trzyletnią żywotnością baterii, proponuje ponadto przewijanie w dwóch trybach, bezpieczne połączenie bezprzewodowe i wygodny, wyprofilowany kształt. POZNAJ MYSZ DLA MARATOŃCZYKÓWPrecyzyjna mysz o wyprofilowanym profilu wytworzona do długotrwałego używania z dwoma trybami przewijania ulepszonym sterowaniem kursorem, by ułatwić wykonanie każdego zadania. Niesamowita solidność baterii nawet do 3 lat4Żywotność baterii może być różnorodna w zależności od sposobu stosowania i warunków pracy komputera. I bezpieczna łączność bezprzewodowa gwarantują, że będziesz w stanie wykonywać swoją skrupulatną i wymagającą pracę poprzez długie godziny. BŁYSKAWICZNE PRZEWIJANIEPrzewijaj lepiej, poruszaj się lepiej i zrób więcej. Dwa tryby przewijania pozwalają przełączać się pomiędzy szybkością i precyzją, dzięki temu możesz frunąć przez długie strony internetowe albo przewijać je wiersz po wierszu. Zmień tryb jednym kliknięciem. Dokładne śledzenie ruchu daje Ci najlepszą kontrolę nad kursorem w rozdzielczości 1000 DPI. Przewijaj w poziomie za pomocą przechylanego kółka – rewelacyjnego do wielkich arkuszy kalkulacyjnych, obrazów i stron internetowych. przypasuj mysz do swych preferencji w programie Logitech Options. 3 LATA ŻYWOTNOŚCI BATERIINiezwykle skuteczna konstrukcja wraz z trybem automatycznego oszczędzania energii i wyłącznikiem zasilania dają choćby do 36 miesięcy5Żywotność baterii może być przeróżna w zależności od sposobu wykorzystywania i warunków pracy komputera pracy na jednej baterii. Pracuj bez zmartwień nawet poprzez 3 lata zanim będzie trzeba zmienić baterie. WYPROFILOWANA DLA WYGODYPełnowymiarowy, wyprofilowany kształt myszy jest dostosowany do naturalnej krzywizny rąk, dzięki temu możesz pracować efektywnie poprzez dłuższy czas. pokrywa dobrana do obsługi prawą dłonią wyekwipowana jest także w gumowe boki gwarantujące dodatkową wygodę pozwalającą na pracę przez sporo godzin. BEZPRZEWODOWA SWOBODANawet 10-metrowy zasięg konkretnej i bezawaryjnej łączności bezprzewodowej6Zasięg bezprzewodowy może być różnorodny w zależności od warunków środowiskowych i pracy komputera daje wolność dzięki jednostajnemu odbiornikowi USB Unifying™. Podłącz choćby sześć zgodnych urządzeń do jednego odbiornika bez żadnych opóźnień ani przerw w połączeniu. Mysz M705 współpracuje z systemami macOS i Windows®. Jest ona też produktem certyfikowanym w zakresie obsługi komputerów Chromebook™7Ten towar uzyskał certyfikację w zakresie standardów zgodności Google. firma Google nie ponosi odpowiedzialności za właściwości pracy tego towaru albo jego zgodność z wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa. Chromebook i etykieta „Works With Chromebook” są znakami towarowymi spółki Google LLC., dzięki czemu możesz pracować produktywnie niezależnie od okoliczności. WIĘCEJ KONTROLI, WIĘCEJ OPCJISkorzystaj z oprogramowania Logitech Options do zaprogramowania pięciu przycisków myszy M705, w tym komfortowych przycisków bocznych. Utwórz skróty do otwierania okien oglądarki, włączania trybu pełnoekranowego, otwierania aplikacji i innych funkcji. Poruszaj się ekspresowo po stronach internetowych, arkuszach kalkulacyjnych i obrazach oraz zwiększ swoją produktywność. Intuicyjne oprogramowanie sprawia,dostosowywanie jest nieskomplikowane.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

9 ★  Logitech M510

Logitech M510 Najniższa Cena Online Logitech Wireless Mouse M510Pełnowymiarowa, laserowa mysz bezprzewodowa proponuje komfort i dopełniające przyciski, dzięki którym można pracować nie tylko sprawniej, lecz i wygodniej.komfortowy uchwytwysmakowana, pełnowymiarowa kompozycja i miękkie uchwyty po bokach gwarantują wygodę dla dłoni i staranną kontrolę.Na skrótyPrzyciski Dalej/Wstecz, a także przyciski do przewijania w poziomie i powiększania pozwalają wykonać więcej czynności szybciej.jednostajne zasilanieDwuletnia żywotność baterii myszy pozwala zapomnieć o konieczności ich zamiany.Wyprofilowany kształt, miękkie gumowe uchwyty i wygodnie umieszczone przyciski to parametry, dzięki którym ta pełnowymiarowa mysz laserowa zapewnia komfort i precyzję ułatwiające długą pracę wymagającą staranności.doskonałe przypasowanieMysz została zaprojektowana ku zadowoleniu obu rąk. Miękkie uchwyty po bokach i komfortowy kształt oznaczają,nawet po wielu godzinach pracy nie odczujesz zmęczenia.Przyciski Wstecz/DalejPrzewijanie dokumentów albo oglądanie ulubionych witryn internetowych jest wyjątkowo łatwe i szybkie (wyjątkowo dla osób praworęcznych) dzięki przyciskom umieszczonym bezpośrednio pod kciukiem.Przewijanie w poziomie i rozszerzanie albo zmniejszanieinnowacyjne możliwości są w zasięgu rąk. Starczy jeden ruch palca, aby przewijać dokumenty we wszelkich kierunkach albo zwiększać i zniżać , a także arkusze kalkulacyjne.Programowanie przyciskówPrzyciski można skonfigurować do realizowania trafnych czynności, takich jak przełączanie aplikacji, otwieranie okien przeglądarki czy przełączanie wyświetlania na pełnym ekranie w trakcie oglądania wideo.Chcesz zmienić prędkość kursora? Chcesz zmienić kursor? A może chcesz zmienić programowalne przyciski? Dowiedz się więcej o oprogramowaniu SetPoint.Dwuletni czas pracy bateriiPożegnaj problemy z bateriami. Wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia pozwalają oszczędzać energię baterii, a wskaźnik poziomu naładowania likwiduje niespodziewanki.Odbiornik Logitech UnifyingMiniaturowy odbiornik może być stale podłączony do komputera mobilnego. Ponadto można do niego z łatwością dodać zgodne myszy lub klawiatury bez konieczności przyłączania wielu odbiorników USB.Laserowe śledzenie ruchówLaserowa precyzja sprawia, że śledzenie ruchów jest płynne niemal na każdej powierzchni.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe laserowe najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe laserowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe laserowe w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe laserowe do gamingu – Zestawienie grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych laserowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych laserowych myszek dla graczy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *