Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe 10 przycisków – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych 10 przycisków. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych 10 przycisków,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych 10 przycisków,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe 10 przycisków najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe 10 przycisków, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych 10 przycisków, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mysz bezprzewodowa Redragon SHARK Gaming laserowa, 74828 ☆

Mysz bezprzewodowa Redragon SHARK Gaming laserowa, 74828 Najniższa Cena Online Redragon SHARK to zaawansowana mysz bezprzewodowa produkowana z myślą o pasjonatach gamingu. Dzięki wysokiej jakości zaimplementowanych materiałów i podzespołów oraz bogatym funkcjom, sprzęt stanie na wysokości zadania w każdym gatunku gier, lecz i dodatkowo podczas codziennej pracy. Wyższa przyjemność z rozgrywki na wyciągnięcie rąk! perfekcyjne podzespoły Mysz Redragon SHARK nie tylko z zewnątrz robi wrażenie – to wszystko za sprawą trafnego doboru podzespołów szanowanych przez graczy. Za bezbłędną i natychmiastową konwersję ruchu na wirtualny odpowiada osadzony w obudowie gryzonia detektor optyczny, a każde naciśnięcie dowolnego z 10 przycisków aktywuje znajdujące się pod nimi przełączniki o wysokiej żywotności. Rozdzielczość myszy wynoszącą maksymalnie 7 200 DPI w mgnieniu oka wyregulujesz przy użyciu dedykowanych przycisków. Łączność bezprzewodowa Jeśli bezspornie dość już kabli na Twoim biurku, z całą pewnością docenisz sposób komunikacji myszy z komputerem. Umieszczenie niedużego odbiornika w wolnym porcie USB pozwoli Ci cieszyć się wydajnym działaniem sprzętu przez długie godziny, a dzięki zasilaniu dwiema bateriami AA, ich wymiana będzie niezbędna rzadko i momentalna. Nie musisz ponadto obawiać się o zgubienie odbiornika – do transportu bezproblemowo schowasz go w otworze na spodzie myszki. Stylowe podświetlenie Podświetlenie w kilku dostępnych trybach eksponuje gamingowy charakter myszy Redragon SHARK i sprawia, że całość atrakcyjnie uwydatnia się na biurku gracza. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić pozostałą energię baterii, bez problemu wyłączysz jeszcze wszystkie diody. 6 levels DPI: 500, 1000, 2000, 3000, 4000, 7200, high precision, offers you an accurate tracking experience 2.4GHz wireless style, more portable than those with wire Warning light turns on or off intelligently, power-saving 10 buttons (2 DPI buttons, 3 programmable thumb buttons) Compatible with Windows XP / Vista / Win 7 / Win 8 / 10 Durable smooth TEFLON feet pads, ergonomic design, comfortable to hold Working distance: 15m Power supply: 2 x AA battery...
 • Liczba przycisków 10 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Havit do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe 10 przycisków – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe 10 przycisków, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych 10 przycisków jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mysz bezprzewodowa Redragon SHARK Gaming laserowa, 74828 ☆

Mysz bezprzewodowa Redragon SHARK Gaming laserowa, 74828 Najniższa Cena Online Redragon SHARK to nowoczesna mysz bezprzewodowa wytwarzana z myślą o pasjonatach gamingu. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów i podzespołów i bogatym funkcjom, sprzęt spełni oczekiwania w każdym gatunku gier, ale i również w trakcie codziennej pracy. Wyższa przyjemność z rozgrywki na wyciągnięcie rąk! doskonałe podzespoły Mysz Redragon SHARK nie tylko z zewnątrz robi wrażenie – to wszystko za sprawą adekwatnego doboru podzespołów renomowanych przez graczy. Za bezbłędną i natychmiastową konwersję ruchu na wirtualny odpowiada osadzony w obudowie gryzonia sensor optyczny, a każde naciśnięcie dowolnego z 10 przycisków aktywuje znajdujące się pod nimi przełączniki o wysokiej żywotności. Rozdzielczość myszy wynoszącą maksymalnie 7 200 DPI w mgnieniu oka wyregulujesz przy użyciu dedykowanych przycisków. Łączność bezprzewodowa Jeśli zdecydowanie dość już kabli na Twoim biurku, z całą pewnością docenisz sposób komunikacji myszy z komputerem. Umieszczenie niepokaźnego odbiornika w wolnym porcie USB pozwoli Ci radować się wydajnym działaniem sprzętu przez długie godziny, a dzięki zasilaniu dwiema bateriami AA, ich zamiana będzie konieczna rzadko i bezzwłoczna. Nie musisz jeszcze obawiać się o zgubienie odbiornika – do transportu bez problemu schowasz go w otworze na spodzie myszki. Wysmakowane podświetlenie Podświetlenie w kilku dostępnych trybach wyróżnia gamingowy charakter myszy Redragon SHARK i powoduje, że całość spektakularnie eksponuje się na biurku gracza. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić pozostałą energię baterii, bez problemu wyłączysz również wszystkie diody. 6 levels DPI: 500, 1000, 2000, 3000, 4000, 7200, high precision, offers you an accurate tracking experience 2.4GHz wireless style, more portable than those with wire Warning light turns on or off intelligently, power-saving 10 buttons (2 DPI buttons, 3 programmable thumb buttons) Compatible with Windows XP / Vista / Win 7 / Win 8 / 10 Durable smooth TEFLON feet pads, ergonomic design, comfortable to hold Working distance: 15m Power supply: 2 x AA battery...
 • Liczba przycisków 10 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe E-Blue do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe 10 przycisków najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe 10 przycisków w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe 10 przycisków w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe dla graczy – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych 10 przycisków nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych komputerowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.