Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe G3 – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych G3. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych G3,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gier planszowych G3,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe G3 najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe G3, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier planszowych G3, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  G3 GRA 11. BIERZE! 8+ (5906395350582)

G3 GRA 11. BIERZE! 8+ (5906395350582) Najniższa Cena Online Każdy gracz rozpoczyna z dziesięcioma kartami na ręce. W trakcie swej tury musi dołożyć jedną ze swych kart, na jeden ze stosów znajdujących się na środku stołu. Należy przy tym zwrócić uwagę na różnicę wartości wierzchniej karty w stosie i zagranej poprzez gracza.Jeśli wynosi ona więcej aniżeli dziesięć, to 11. Bierze! i gracz musi zabrać cały stos na rękę. Jest szansa, że gracz otrzyma dzięki temu kartę byka, która pozwala na zagranie więcej aniżeli jednej karty na jeden stos. Celem gry jest pozbycie się wszystkich kart byczych głów z ręki. Osoba, która po rozegraniu odpowiedniej liczby rund ma najmniej punktów ujemnych - wygrywa!Akcesoria w komplecie: - 100 kart z byczymi głowami- 10 kart byków- Instrukcja...
  • Producent G3 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Zielona Sowa - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe G3 – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe G3, często oferowane w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych G3 jest aktualizowany na bieżąco.

7 ★  G3 Łamigłówka drewniana gepetto. gigantspinozaur

G3 Łamigłówka drewniana gepetto. gigantspinozaur Najniższa Cena Online Eureka 3D Puzzle jest uznanym producentem łamigłówek w Europie. Przeróżny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania i obszerna troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie zachwyt na całym świecie. Warsztat Gepetto to magiczne miejsce, gdzie wszelkiego rodzaju zwierzęta i przedmioty zostają powołane do życia! Pomysłowe wzory, wysokiej jakości drewno i precyzyjne wykonanie sprawiają, że łamigłówki będą genialnym elementem dekoracji każdego pokoju. Dodatkowym atutem jest możliwość ich pomalowania, w tym przypadku liczy się tylko wasza kreatywność! genialny pomysł na podarek! rozmiary zbudowanego modelu: 380x122x159 mm Wszystkie prezentowane łamigłówki idealnie sprawdzają się w różnym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Zezwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnorodnym wieku i stają się początkiem szerokiej pasji, niejednokrotnie łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Wśród produktów Eureki, każdy może znaleźć coś dla siebie! sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej aniżeli inni? proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo należycie wytworzonymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie przedstawiamy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy pokaźne zainteresowanie i udaną zabawę. Spraw komuś podarunek, który inspiruje do myślenia i stanowi nie lada wyzwanie! Wystaw swój spryt, a także intelekt na ciężką próbę! Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ zastosowania SIŁY, żeby nie uszkodzić swojej łamigłówki.
  • Producent G3 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Granna - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe G3 najlepsze?

Najlepsze gry planszowe G3 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe G3 w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry planszowe – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych G3 nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *