Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Hasbro – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Hasbro. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Hasbro,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych Hasbro,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Hasbro najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Hasbro, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych Hasbro, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

5 ★  Hasbro Gra planszowa monopoly cheaters edition

Hasbro Gra planszowa monopoly cheaters edition Najniższa Cena Online Gra Monopoly Cheaters Edition E1871. Czy marzysz o przyłapaniu kogoś na kłamstwie? Z Monopoly Cheaters Edition może ci się to udać! Kultowa gra doczekała się zupełnie nowej, odmienionej edycji, w której dozwolone są wszystkie ruchy! Wykradnij pieniądze z banku, oszukaj rzut kością i nie opłać czynszu...jeżeli ci się uda, zostaniesz nagrodzony! Pamiętaj jednak,w momencie, w której ktoś przyłapie cię na kłamstwie....słono za to zapłacisz! Kto rozpoczyna? Cel i parametry gry: Gra, w której inwestujesz w nieruchomości.Dokonuj oszustw, ale nie daj się złapać! - Spróbuj pobrać więcej pieniędzy przechodząc poprzez START lub podmień swoją nieruchomość na czyjąś inną!Zostań przyłapany. A zostaniesz skuty w kajdanki i wysłany do więzienia! - na dodatek musisz opłacić rekompensatę!Zostałeś przyłapany na kradzieży? - Płacisz każdemu graczowi po $100 w ramach rekompensaty!Wyprzedzaj pozostałych graczy używając kart szansy i kart kasy społecznej. Zgarniaj bezpłatne Hotele, zmuszaj innych graczy do zatrzymania się na twoich nieruchomościach, modyfikuj swoje nieruchomości,rozszerzyć czynsz lub zmniejszyć czynsz przeciwnika.Każdy rzut kością to szansa na oszustwo.asygnowana dla 2-6 graczyWersja polska Zawartość zestawu: Plansza do gryPlastikowe Kajdanki6 Pionków15 Kart Oszustwa22 Kart Własności16 Kart Szansy16 Kart Kasy Społecznej16 Hoteli2 Kościzestaw BanknotówTacka BankuInstrukcja do Gry Producent: HasbroKod Producenta: E1871wymiary opakowania: 40.00 x 27.00 x 4.10 cmWaga: 0.90 kgEfekty Świetlne: NieEfekty dźwiękowe: NieWiek: Od 8 lat
  • Producent HASBRO 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Edgard - Ranking TOP10 gier planszowych

7 ★  Hasbro Jenga classic (a2120). wiek: 6+

Hasbro Jenga classic (a2120). wiek: 6+ Najniższa Cena Online Kultowa gra towarzyska Jenga od HASBRO powraca w nowym wydaniu!Kto nie zna gry Jenga, prawdopodobnie nie wie, czym jest dobra zabawa na imprezie! Ta ekscytująca i wciągająca gra zręcznościowa od HASBRO zdobyła serca ludzi na całym świecie swoim oryginalnym stylem i ciekawą rozgrywką. Jenga wymaga skupienia, precyzji, a przy tym niesamowitego spokoju, lecz emocje buzują!Czy uda ci się wyciągnąć wszystkie klocki bez burzenia wieży? To nie takie przystępne, jak się wydaje. Grawitacja jest bezlitosna, a klocki Jenga tylko czekają, by runąć! Skup się i powolutku wyciągaj komponenty. Tutaj liczy się stoicki spokój! teraz ta kultowa gra towarzyska powraca w nowym wydaniu Jenga Refresh!Proste zasady gry i niesamowita masa śmiechu i radości – to właśnie Jenga Refresh!Rozgrywka w Jengę Refresh od HASBRO jest niezwykle prosta! starczy ułożyć wieżę z drewnianych komponentów, kładąc je na sobie po trzy naprzemiennie prostopadle do siebie. Potem każdy z graczy po kolei wydobywa po jednym elemencie i kładzie go na górze wieży Jenga. Na początku jest prosto, lecz gdy wieża robi się coraz wyższa, a jej podstawa bardziej chwiejna… Oj biada temu, na kogo runie!Gra w Jengęjest dynamicznai wszystkim przynosi niemało radości– nawet temu, kto przegrał! Wymaga skupienia i taktyki, żeby w trafny sposób i dobrej kolejności wyciągać klocki. Nowa ulepszona odświeżona wersja Jenga RefreshHASBROto ta sama gra i radość, lecz w nowym, lepszym wydaniu!Co odszukamy w pudełku gry Jenga Refresh?W odnowionym pudełku Jengra Refresh wynajdziemy 54 drewniane komponenty, produkowane z najlepszej jakości tworzyw. Każdy z klocków jest specjalnie wyważony i wyrównany, aby wieża była równa i stabilna – przynajmniej do czasu. To zagwarantuje, iż za ewentualną porażkę odpowiada gracz, a nie klocki. Więc proszę nie zwalać na nie winy!Jenga Refresh od HASBRO to znakomity przepis na jesienny wieczór lub imprezę w gronie znajomych. W grę Jenga mogą grać od 2 do 6 graczy, więc nieprzeciętnie pasuje dla pokaźniejszej grupy. Jengaspodoba się zarówno zapalonym miłośnikom gier zręcznościowych, jak i totalnym laikom, którzy po prostu chcą się należycie bawić.
  • Producent Hasbro 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Hasbro – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Hasbro, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Hasbro jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Gra planszowa HASBRO Monopoly Deal (5010993555055)

Gra planszowa HASBRO Monopoly Deal (5010993555055) Najniższa Cena Online posiada 110 kart, w tym karty nieruchomości, karty wynajmu, karty domu i hotelu oraz karty dzikiej przyrody. Karty akcji pozwalają graczom robić takie rzeczy, jak pobieranie opłat i podejmowanie nieprzystępnych transakcji. Karty House i Hotel podnoszą wartości czynszu. Karty Dzikiej Własności pomagają graczom stwarzać zestawy własności. Gracze spłacają swoje długi kartami pieniężnymi.
  • Producent HASBRO 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Zielona Sowa - Ranking TOP10 gier towarzyskich

3 ★  Hasbro Jenga classic (a2120). wiek: 6+

Hasbro Jenga classic (a2120). wiek: 6+ Najniższa Cena Online Kultowa gra towarzyska Jenga od HASBRO powraca w nowym wydaniu!Kto nie zna gry Jenga, prawdopodobnie nie wie, czym jest dobra zabawa na imprezie! Ta ekscytująca i wciągająca gra zręcznościowa od HASBRO zdobyła serca ludzi na całym świecie swym specyficznym stylem i ciekawą rozgrywką. Jenga wymaga skupienia, precyzji, a przy tym niesamowitego spokoju, jednak emocje buzują!Czy uda ci się wyciągnąć wszystkie klocki bez burzenia wieży? To nie takie nietrudne, jak się wydaje. Grawitacja jest bezlitosna, a klocki Jenga tylko czekają, aby runąć! Skup się i powolutku wydobywaj elementy. Tutaj liczy się stoicki spokój! teraz ta kultowa gra towarzyska powraca w nowym wydaniu Jenga Refresh!Proste zasady gry i niesamowita masa śmiechu i radości – to właśnie Jenga Refresh!Rozgrywka w Jengę Refresh od HASBRO jest szczególnie prosta! wystarczy ułożyć wieżę z drewnianych elementów, kładąc je na sobie po trzy naprzemiennie prostopadle do siebie. Potem każdy z graczy po kolei wydobywa po jednym elemencie i kładzie go na górze wieży Jenga. Na początku jest prosto, lecz gdy wieża robi się coraz wyższa, a jej podstawa bardziej chwiejna… Oj biada temu, na kogo runie!Gra w Jengęjest dynamicznai wszystkim przynosi mnóstwo radości– choćby temu, kto przegrał! Wymaga skupienia i taktyki, by w optymalny sposób i prawidłowej kolejności wyciągać klocki. Nowa udoskonalona odświeżona wersja Jenga RefreshHASBROto ta sama gra i radość, lecz w nowym, udoskonalonym wydaniu!Co wynajdziemy w pudełku gry Jenga Refresh?W odnowionym pudełku Jengra Refresh znajdziemy 54 drewniane komponenty, produkowane z najlepszej jakości tworzyw. Każdy z klocków jest specjalnie wyważony i wyrównany, by wieża była równa i jednostajna – przynajmniej do czasu. To gwarantuje, że za ewentualną porażkę odpowiada gracz, a nie klocki. Więc proszę nie zwalać na nie winy!Jenga Refresh od HASBRO to wyśmienity przepis na jesienny wieczór albo imprezę w gronie znajomych. W grę Jenga mogą grać od 2 do 6 graczy, więc genialnie pasuje dla pokaźniejszej grupy. Jengaspodoba się jednocześnie zapalonym miłośnikom gier zręcznościowych, jak i totalnym laikom, którzy po prostu chcą się korzystnie bawić.
  • Producent Hasbro 

6 ★  Gra planszowa monopoly animal crossing marki Hasbro

Gra planszowa monopoly animal crossing marki Hasbro Najniższa Cena Online tradycyjna gra Monopoly osadzona w świecie Animal Crossing podczas swej tury gracz rzuca dwiema kośćmi i przesuwa odpowiednią liczbę pól wokół planszy. Jeśli gracz trafi na nieruchomość, która nie jest jeszcze własnością, ma możliwość jej zakupu i dodania do swojego portfela albo pozwolenia bankowi na licytację tego, kto zaoferuje najwyższą cenę....
  • Producent HASBRO 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Clementoni - Ranking TOP10 gier karcianych

10 ★  Hasbro Gra planszowa monopoly cheaters edition

Hasbro Gra planszowa monopoly cheaters edition Najniższa Cena Online Gra Monopoly Cheaters Edition E1871. Czy marzysz o przyłapaniu kogoś na kłamstwie? Z Monopoly Cheaters Edition może ci się to udać! Kultowa gra doczekała się zupełnie nowej, odmienionej edycji, w której dozwolone są wszystkie ruchy! Wykradnij pieniądze z banku, oszukaj rzut kością i nie opłać czynszu...jeżeli ci się uda, zostaniesz nagrodzony! Pamiętaj jednak,w chwili, w której ktoś przyłapie cię na kłamstwie....słono za to zapłacisz! Kto zaczyna? Cel i atrybuty gry: Gra, w której inwestujesz w nieruchomości.Dokonuj oszustw, lecz nie daj się złapać! - Spróbuj pobrać więcej pieniędzy przechodząc poprzez START albo podmień swoją nieruchomość na czyjąś inną!Zostań przyłapany. A zostaniesz skuty w kajdanki i wysłany do więzienia! - w dodatku musisz opłacić rekompensatę!Zostałeś przyłapany na kradzieży? - Płacisz każdemu graczowi po $100 w ramach rekompensaty!Wyprzedzaj pozostałych graczy używając kart szansy i kart kasy społecznej. Zgarniaj bezpłatne Hotele, zmuszaj innych graczy do zatrzymania się na twoich nieruchomościach, modyfikuj swoje nieruchomości,powiększyć czynsz albo obniżyć czynsz przeciwnika.Każdy rzut kością to szansa na oszustwo.dedykowana dla 2-6 graczyWersja polska Zawartość zestawu: Plansza do gryPlastikowe Kajdanki6 Pionków15 Kart Oszustwa22 Kart Własności16 Kart Szansy16 Kart Kasy Społecznej16 Hoteli2 Kościpakiet BanknotówTacka BankuInstrukcja do Gry Producent: HasbroKod Producenta: E1871wymiary opakowania: 40.00 x 27.00 x 4.10 cmWaga: 0.90 kgEfekty Świetlne: NieEfekty dźwiękowe: NieWiek: Od 8 lat
  • Producent HASBRO 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Hasbro najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Hasbro w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Hasbro w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry planszowe – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Hasbro nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *