Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe od producenta Codemasters – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC firmy Codemasters. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC firmy Codemasters,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC firmy Codemasters,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na PC.

Jakie Gry komputerowe Codemasters najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe od producenta Codemasters, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC firmy Codemasters, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  F1 2020 - edycja siedemdziesięciolecia pc marki Codemasters

F1 2020 - edycja siedemdziesięciolecia pc marki Codemasters Najniższa Cena Online OPIS GRY: F1® 2020 to najpełniejsza gra w serii, zezwalająca rywalizować z najlepszymi kierowcami świata. Po raz pierwszy w historii gracz może w niej zarządzać własnym zespołem - tworząc dowolnego kierowcę, wybierając sponsorów i producentów silnika, zatrudniając innych i startując w zawodach oraz pnąc się coraz wyżej w rankingach. dopasuj do swoich wymagań tryb dziesięcioletniej kariery z możliwościami wyboru startu także w zawodach F2™ (z zróżnicowanymi długościami sezonów), co pozwoli na ekscytującą zabawę poprzez mnóstwo sezonów, a więc dziesiątki godzin w realnym świecie. Dodanie trybu rywalizacji na podzielonym ekranie, asysty sterowania, a także innych udogodnień pozwala natomiast na zabawę z przyjacielem, nawet, jeśli jest zupełnym nowicjuszem w temacie wyścigów samochodowych czy Formuły 1. F1® 2020 zawierać będzie wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i 22 tory obecne w oficjalnym kalendarzu tegorocznego sezonu, w tym dwa świeże: Hanoi Circuit (Wietnam), a także Circuit Zandvoort (Niderlandy). Łącze internetowe jest wymagane, żeby uzyskać za darmo dostęp do finalnych modeli bolidów na sezon F1® 2020 i zawartości F2™ 2020 po premierze gry. OPIS EDYCJI SIEDEMDZIESIĘCIOLECIA: Świętuj razem z nami siedemdziesiątą rocznicę Formuły Jeden dzięki tym wyjątkowym przedmiotom: malowaniem bolidu, celebracją na podium, kaskiem, kombinezonem, rękawicami, butami i plakietką gracza. cechy GRY: OFICJALNA GRA 2020 FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™NOWOŚĆ - Mój Zespół, tryb tworzenia własnej drużyny. Stwórz kierowcę, wybierz sponsorów, dostawcę silnika, zatrudnij drugiego kierowcę i ruszaj! Buduj z czasem świeże obiekty w siedzibie zespołu i zarządzaj pnącą się w rankingach drużyną.NOWOŚĆ - dwa nowe tory, Hanoi Circuit i Circuit Zandvoort.NOWOŚĆ – tryb rywalizacji na podzielonym ekranie dla dwóch graczy.NOWOŚĆ - szereg udogodnień dla nowicjuszy, żeby ułatwić im zabawę i wdrożenie się w mechaniki gry.NOWOŚĆ - dobór długości sezonu, z 10, 16 lub 22 wyścigami.Wszystkie oficjalne zespoły, kierowcy i tory z oficjalnych Mistrzostw Świata.Doceniany przez oraz media tryb dziesięcioletniej kariery.Formula 2™, uwielbiany poligon treningowy dla F1 od teraz przystępny z opcjami pełnego albo połowy sezonu oraz zawartością sezonów z 2019 i 2020*.16 klasycznych bolidów z lat 1988 do 2010.Esport - strefa kwalifikacji sieciowych, najnowszych wieści, możliwość oglądania wyścigów F1® Esports Challenger, a także Pro Series, a także szansa na wzięcie udziału w oficjalnych wydarzeniach F1® wraz z prawdziwymi kierowcami.Więcej trybów: Wyścig na Czas, Grand Prix™, mistrzostwa oraz zapisywalne powtórki zwycięstw.Wyścigi w sieci: jednocześnie w ramach rankingów jak i bez, ligi, cotygodniowe wydarzenia i oryginalne malowania samochodów do zdobycia. * Łącze internetowe wymagane, żeby uzyskać za darmo dostęp do finalnych modeli bolidów na sezon F1® 2020 i zawartości F2™ 2020 po premierze gry.
  • Producent Codemasters 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe edukacyjne - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe Codemasters – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe od producenta Codemasters, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC firmy Codemasters jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  F1 2020 - edycja siedemdziesięciolecia pc marki Codemasters

F1 2020 - edycja siedemdziesięciolecia pc marki Codemasters Najniższa Cena Online OPIS GRY: F1® 2020 to najpełniejsza gra w serii, pozwalająca rywalizować z najlepszymi kierowcami świata. Po raz pierwszy w historii gracz może w niej zarządzać własnym zespołem - wytwarzając dowolnego kierowcę, wybierając sponsorów i producentów silnika, zatrudniając innych i startując w zawodach i pnąc się coraz wyżej w rankingach. dostosuj do swych wymagań tryb dziesięcioletniej kariery z możliwościami wyboru startu także w zawodach F2™ (z różnorodnymi długościami sezonów), co pozwoli na ekscytującą zabawę przez mnóstwo sezonów, a więc dziesiątki godzin w realnym świecie. Dodanie trybu rywalizacji na podzielonym ekranie, asysty sterowania, a także innych udogodnień pozwala natomiast na zabawę z przyjacielem, choćby, jeśli jest zupełnym nowicjuszem w temacie wyścigów samochodowych czy Formuły 1. F1® 2020 zawierać będzie wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i 22 tory obecne w oficjalnym kalendarzu tegorocznego sezonu, w tym dwa świeże: Hanoi Circuit (Wietnam) i Circuit Zandvoort (Niderlandy). Łącze internetowe jest wymagane, by uzyskać za darmo dostęp do finalnych modeli bolidów na sezon F1® 2020 oraz zawartości F2™ 2020 po premierze gry. OPIS EDYCJI SIEDEMDZIESIĘCIOLECIA: Świętuj razem z nami siedemdziesiątą rocznicę Formuły Jeden dzięki tym unikatowym przedmiotom: malowaniem bolidu, celebracją na podium, kaskiem, kombinezonem, rękawicami, butami oraz plakietką gracza. atrybuty GRY: OFICJALNA GRA 2020 FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™NOWOŚĆ - Mój Zespół, tryb tworzenia własnej drużyny. Stwórz kierowcę, wybierz sponsorów, dostawcę silnika, zatrudnij drugiego kierowcę i ruszaj! Buduj z czasem świeże obiekty w siedzibie zespołu i zarządzaj pnącą się w rankingach drużyną.NOWOŚĆ - dwa nowe tory, Hanoi Circuit oraz Circuit Zandvoort.NOWOŚĆ – tryb rywalizacji na podzielonym ekranie dla dwóch graczy.NOWOŚĆ - szereg udogodnień dla nowicjuszy, aby ułatwić im zabawę i wdrożenie się w mechaniki gry.NOWOŚĆ - dobór długości sezonu, z 10, 16 albo 22 wyścigami.Wszystkie oficjalne zespoły, kierowcy i tory z oficjalnych Mistrzostw Świata.Doceniany poprzez oraz media tryb dziesięcioletniej kariery.Formula 2™, ceniony poligon treningowy dla F1 od dzisiaj dostępny z opcjami pełnego lub połowy sezonu i zawartością sezonów z 2019 i 2020*.16 tradycyjnych bolidów z lat 1988 do 2010.Esport - strefa kwalifikacji sieciowych, najnowszych wieści, możliwość oglądania wyścigów F1® Esports Challenger, a także Pro Series oraz szansa na wzięcie udziału w oficjalnych wydarzeniach F1® wraz z prawdziwymi kierowcami.Więcej trybów: Wyścig na Czas, Grand Prix™, mistrzostwa i zapisywalne powtórki zwycięstw.Wyścigi w sieci: równocześnie w ramach rankingów jak i bez, ligi, cotygodniowe wydarzenia i niepowtarzalne malowania samochodów do zdobycia. * Łącze internetowe wymagane, żeby uzyskać za darmo dostęp do finalnych modeli bolidów na sezon F1® 2020, a także zawartości F2™ 2020 po premierze gry.
  • Producent Codemasters 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe dla 4 latka - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe Codemasters najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe od producenta Codemasters w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe od producenta Codemasters w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Polecane gry na PC – Zestawienie listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC firmy Codemasters nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *