Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe od producenta Kalypso Media – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC firmy Kalypso Media. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC firmy Kalypso Media,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC firmy Kalypso Media,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych na PC.

Jakie Gry komputerowe Kalypso Media najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe od producenta Kalypso Media, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC firmy Kalypso Media, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Kalypso media Crookz the big heist

Kalypso media Crookz the big heist Najniższa Cena Online Crookz to strategia czasu rzeczywistego, w której zadaniem gracza jest dokonywanie zuchwałych kradzieży. Produkcję opracowało studio Skilltree. W grze obejmujemy dowództwo nad gangiem złodziei i oszustów dokonujących efektownych napadów w latach 70-tych ubiegłego wieku. Gra pełnymi garściami czerpie z bogatej palety filmowych produkcji o tej tematyce. W kampanii kierujemy grupą kryminalistów, którzy przez długi czas przeprowadzali skoki zwykle na słabo bronione domy bogaczy i finansowali w ten sposób swój wystawny styl życia. Ta sielanka dobiegła końca w trakcie ambitnej próby kradzieży legendarnego klejnotu z muzeum w Wenecji. Jeden z członków zespołu zdradził wtedy swych kolegów, którzy ledwo uszli z życiem. Po pięciu latach zbierają się ponownie, żeby zemścić się na dawnym kompanie i przy okazji podreperować stan swych finansów. Kampania obejmuje dwadzieścia sporych misji, podczas których wykonujemy kolekcję pięknych napadów na szereg zróżnicowanych celów. Przed każdą akcją sami wybieramy członków gangu i wśród przystępnych kryminalistów wynajdziemy zarówno tępych osiłków, jak i wspaniale wyszkolonych specjalistów, np. od otwierania zamków. Jednakowo dużą swobodę uzyskujemy w kwestii ekwipunku, w ramach którego wyposażamy postacie m.in. W urządzenia zakłócające pracę kamer, ładunki wybuchowe albo chloroform. Wszystkie zadania da się wykonać na niemało zróżnicowanych sposobów i wyłącznie od nas zależy jakich metod użyjemy. uzupełniającą atrakcją jest możliwość rozegrania dziesięciu wyzwań o wyjątkowo wysokim stopniu trudności. Misje te są odblokowywane w trakcie postępów w głównym trybie fabularnym....
 • Producent kalypso media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Splash Damage - Ranking TOP10 gier na PC

3 ★  Gra PC CDP.PL Dungeons (T)

Gra PC CDP.PL Dungeons (T) Najniższa Cena Online Pokonaj legendarne potwory w Dungeons & Dragons: Dark Alliance! Połącz siły z grupą do czterech znajomych i walcz z kultowymi potworami z Dungeons & Dragons w nowej grze akcji RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons w niesamowitej grze akcji RPG, wypełnionej dynamiczną współpracą i walkami w czasie rzeczywistym. Mroźne olbrzymy i mściwe smoki panoszą się bez kontroli po Dolinie Lodowego Wichru, a armie zła z każdym dniem stają się coraz silniejsze. teraz czterech bohaterów musi odpierać ataki potworów i bronić świata przed mrokiem. Wybierz bohatera i dołącz do maksymalnie czworga znajomych, żeby walczyć z legendarnymi potworami. Eksploruj mroźny świat Doliny Lodowego Wichru, pokonując mocnych bossów, zdobywając doskonały sprzęt i odblokowując nowe umiejętności, które pomogą w podejmowaniu jeszcze obszerniejszych wyzwań. Uzbrój drużynę. Walcz jak diabli. Cechy GRY: Pokonaj niepokonane potwory - Dark Alliance stawia graczy przeciwko niektórym z najistotniej legendarnych potworów ze świata Dungeons & Dragons. Mroźne Olbrzymy, Obserwatorzy, Białe Smoki - zbierz siłę, żeby pokonać ich wbrew wszelkim przeciwnościom. Walcz u boku znajomych - dołącz do maksymalnie czworga znajomych i walczcie razem w dynamicznym trybie współpracy z ekscytującymi walkami w czasie rzeczywistym. Stań naprzeciwko niepowstrzymanym potworom, zbyt mocnym, by dało się je pokonać w pojedynkę i daj im posmakować niszczycielskich ataków. Wybierz swego bohatera - Graj jako jedno z czworga różnorodnych bohaterów, każde z własnym, unikalnym stylem gry i regulowanymi umiejętnościami. Wykonuj misje i pokonuj bossów, odblokowując nowe umiejętności i zdobywając konkretny sprzęt, który pozwoli graczom podjąć jeszcze obszerniejsze wyzwania. Przemierzaj mroźną krainę - Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons, jak nigdy dotąd. Eksploruj mroźny i niebezpieczny świat Doliny Lodowego Wichru, broniąc swojej ojczyzny przed armiami odrażających potworów. Ułatwione zebranie drużyny - kupujący Dark Alliance na PlayStation 4 dostaną kod umożliwiający aktualizację do wersji na PlayStation 5 i vice versa. Posiadacze konsoliXbox One lub Xbox Series X|S będą musieli kupić grę tylko raz, po czym otrzymają ją na obie z tych platform dzięki usłudze Smart Delivery.
 • Producent Kalypso Media 
 • Wersja językowa angielska 
 • Gatunek RPG 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Sega - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe Kalypso Media – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe od producenta Kalypso Media, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC firmy Kalypso Media jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Kalypso media Crookz the big heist

Kalypso media Crookz the big heist Najniższa Cena Online Crookz to strategia czasu rzeczywistego, w której zadaniem gracza jest dokonywanie zuchwałych kradzieży. Produkcję opracowało studio Skilltree. W grze obejmujemy dowództwo nad gangiem złodziei i oszustów dokonujących efektownych napadów w latach 70-tych ubiegłego wieku. Gra pełnymi garściami czerpie z bogatej palety filmowych produkcji o tej tematyce. W kampanii kierujemy grupą kryminalistów, którzy poprzez długi czas przeprowadzali skoki najczęściej na słabo chronione domy bogaczy i finansowali w ten sposób swój wystawny fason życia. Ta sielanka dobiegła końca podczas ambitnej próby kradzieży legendarnego klejnotu z muzeum w Wenecji. Jeden z członków zespołu zdradził wtedy swoich kolegów, którzy ledwo uszli z życiem. Po pięciu latach zbierają się ponownie, by zemścić się na dawnym kompanie i przy okazji podreperować stan swoich finansów. Kampania obejmuje dwadzieścia sporych misji, w trakcie których wykonujemy linię ładnych napadów na szereg przeróżnych celów. Przed każdą akcją sami wybieramy członków gangu i wśród dostępnych kryminalistów znajdziemy jednocześnie tępych osiłków, jak i wyśmienicie wyszkolonych specjalistów, np. od otwierania zamków. Tak samo dużą swobodę otrzymujemy w kwestii ekwipunku, w ramach którego wyposażamy postacie m.in. W urządzenia zakłócające pracę kamer, ładunki wybuchowe albo chloroform. Wszystkie zadania da się wykonać na sporo różnorodnych sposobów i jedynie od nas zależy jakich metod użyjemy. dodatkową atrakcją jest możliwość rozegrania dziesięciu wyzwań o szczególnie wysokim stopniu trudności. Misje te są odblokowywane w trakcie postępów w głównym trybie fabularnym....
 • Producent kalypso media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • Wersja pudełkowa 

2 ★  Gra PC CDP.PL Dungeons (T)

Gra PC CDP.PL Dungeons (T) Najniższa Cena Online Pokonaj legendarne potwory w Dungeons & Dragons: Dark Alliance! Połącz siły z grupą do czterech znajomych i walcz z kultowymi potworami z Dungeons & Dragons w nowej grze akcji RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons w niesamowitej grze akcji RPG, wypełnionej dynamiczną współpracą i walkami w czasie rzeczywistym. Mroźne olbrzymy i mściwe smoki panoszą się bez kontroli po Dolinie Lodowego Wichru, a armie zła z każdym dniem stają się coraz silniejsze. dzisiaj czterech bohaterów musi odpierać ataki potworów i bronić świata przed mrokiem. Wybierz bohatera i dołącz do maksymalnie czworga znajomych, żeby walczyć z legendarnymi potworami. Eksploruj mroźny świat Doliny Lodowego Wichru, pokonując potężnych bossów, zdobywając wspaniały sprzęt i odblokowując nowe umiejętności, które pomogą w podejmowaniu jeszcze pokaźniejszych wyzwań. Uzbrój drużynę. Walcz jak diabli. Cechy GRY: Pokonaj niepokonane potwory - Dark Alliance stawia graczy przeciwko niektórym z najszczególniej legendarnych potworów ze świata Dungeons & Dragons. Mroźne Olbrzymy, Obserwatorzy, Białe Smoki - zbierz siłę, żeby pokonać ich wbrew wszelkim przeciwnościom. Walcz u boku znajomych - dołącz do maksymalnie czworga znajomych i walczcie razem w dynamicznym trybie współpracy z ekscytującymi walkami w czasie rzeczywistym. Stań naprzeciwko niepowstrzymanym potworom, zbyt solidnym, żeby dało się je pokonać w pojedynkę i daj im posmakować niszczycielskich ataków. Wybierz swego bohatera - Graj jako jedno z czworga różnorodnych bohaterów, każde z własnym, niepowtarzalnym stylem gry i regulowanymi umiejętnościami. Wykonuj misje i pokonuj bossów, odblokowując świeże umiejętności i zdobywając mocny sprzęt, który pozwoli graczom podjąć jeszcze obszerniejsze wyzwania. Przemierzaj mroźną krainę - Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons, jak nigdy dotąd. Eksploruj mroźny i niebezpieczny świat Doliny Lodowego Wichru, broniąc swojej ojczyzny przed armiami odrażających potworów. Ułatwione zebranie drużyny - kupujący Dark Alliance na PlayStation 4 dostaną kod umożliwiający aktualizację do wersji na PlayStation 5 i vice versa. Posiadacze konsoliXbox One lub Xbox Series X|S będą musieli nabyć grę tylko raz, po czym otrzymają ją na obie z tych platform dzięki usłudze Smart Delivery.
 • Producent Kalypso Media 
 • Wersja językowa angielska 
 • Gatunek RPG 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe dla dzieci - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe Kalypso Media najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe od producenta Kalypso Media w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe od producenta Kalypso Media w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Polecane gry komputerowe na PC – Ranking listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC firmy Kalypso Media nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier komputerowych na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *