Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Goliath – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych Goliath. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Goliath,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych Goliath,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Goliath najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Goliath, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier karcianych Goliath, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Gra Shit Happens (8711808765535)

Gra Shit Happens (8711808765535) Najniższa Cena Online Życie to kręta droga, wybrukowana żałosnymi sytuacjami, które napotykamy, gdy najmniej się ich spodziewamy... Więc spróbujmy się z nich pośmiać!Shit Happens to gra, w której na kartach przedstawiono naprawdę pokręcone sytuacje. Waszym zadaniem będzie ułożenie ich w odpowiedniej kolejności, zgodnie ze specjalistyczną skalą na Gównometrze!Aby zdobyć kartę odgadnij jej wskaźnik rozpaczy! Zdobywca 10 kart zostaje zwycięzcą!Czym jest Gównometr? To wirtualna skala od 0 do 100. Specjaliści uznali, iż 0 oznacza „Nic nie odczuwam”, a 100 odpowiada za stwierdzenie: „Za co mnie to spotkało???”. Na każdej z kart mamy hasło w języku POLSKIM, ilustracje pomagającą wyobrazić nam sobie sytuację i punktacje wskaźnika rozpaczy dzięki której umieszczamy kartę w odpowiednim miejscu naszego Gównometru.Zawartość opakowania:- 200 kart- instrukcjaCzas rozgrywki: ok. 30 minutLiczba graczy: 2+Wiek: 18+
  • Producent Goliath 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe do 30 zł - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Goliath – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Goliath, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Goliath jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Gra Shit Happens (8711808765535)

Gra Shit Happens (8711808765535) Najniższa Cena Online Życie to kręta droga, wybrukowana żałosnymi sytuacjami, które napotykamy, gdy najmniej się ich spodziewamy... Więc spróbujmy się z nich pośmiać!Shit Happens to gra, w której na kartach przedstawiono naprawdę pokręcone sytuacje. Waszym zadaniem będzie ułożenie ich w odpowiedniej kolejności, zgodnie ze specjalistyczną skalą na Gównometrze!Aby zdobyć kartę odgadnij jej wskaźnik rozpaczy! Zdobywca 10 kart zostaje zwycięzcą!Czym jest Gównometr? To wirtualna skala od 0 do 100. Specjaliści uznali, że 0 oznacza „Nic nie odczuwam”, a 100 odpowiada za stwierdzenie: „Za co mnie to spotkało???”. Na każdej z kart mamy hasło w języku POLSKIM, ilustracje pomagającą wyobrazić nam sobie sytuację i punktacje wskaźnika rozpaczy dzięki której umieszczamy kartę w odpowiednim miejscu naszego Gównometru.Zawartość opakowania:- 200 kart- instrukcjaCzas rozgrywki: ok. 30 minutLiczba graczy: 2+Wiek: 18+
  • Producent Goliath 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Plan - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Goliath najlepsze?

Najlepsze gry karciane Goliath w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Goliath w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry karciane – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Goliath nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *