Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady Razer – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów Razer. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Razer,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gamepadów Razer,
  • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady Razer najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Razer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów Razer, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

4 ★  Razer Kishi V2 for iOS (8886419351092)

Razer Kishi V2 for iOS (8886419351092) Najniższa Cena Online Razer Kishi V2 Razer Kishi V2 for iOS to uniwersalny gamepad do iPhoneó,w. Ze wzgldu na wysuwany mostek gwarantuje bezproblemow kompatybilno z ró,nymi modelami iPhone: od 6s do 13 Pro Max. Moesz uywa go take z iPhoneami SE i iPodami Touch. Zamie swó,j telefon w konsol do gier AAA. Gamepad nie luzuje si podczas gry. Kontroler znamionuje si poręczn konstrukcj, któ,ra zagwarantuje wygodny chwyt zaprojektowany z myl o dugich sesjach grania. Poręczny design Razer Kishi V2 for iOS gromadzi przyciski microswitch i spusty analogowe, wzgldem któ,rych moesz stosowa programowalne makra. Gamepad gwarantuje adowanie pass trough, czyli odnawianie energii w iPhonie w trakcie gry. Na skutek czego nie musisz przerywa swej rozgrywki, gdy bateria telefonu jest na wyczerpaniu. Smuka budowa kontrolera way zaledwie 123g i gromadzi zcze Lightning. Jest kompatybilna z etui i ochronk na wywietlacz. Przeznaczona aplikacja Gamepad wspó,pracuje z aplikacj Razer Nexus, któ,r wytwarzano z myl o kontrolerach do gier. Aplikacja udostpnia graczom progresywne funkcje i moliwoci kalibracji gamepada. Zawiera bogaty katalog ponad 1000 gier kompatybilnych z kontrolerem i umoliwia ich szybk instalacj i uruchamianie. Poprzez ni moesz streamowa na ywo, udostpniajc wideo na Facebooku i YouTubie. Aplikacja pozwala take na bieco aktualizowa oprogramowanie gampeada. Lepszy model Wzgldem wersji typowej Razer Kishi V2 for iOS proponuje dużo cennych udogodnie. Kluczowym jest moliwo programowania przyciskó,w, lecz na tym nie koniec. Kontroler zawiera take dodatkowe, przeznaczone przyciski. Pierwszy suy tworzeniu prędkich zrzutó,w ekranu, a także inicjowania nagra video. Drugi umoliwia prędkie uruchamianie aplikacji Razer Nexus. Gamepad eliminuje opó,nienia wejciowe i zapewnia pynn, responsywn rozrywk.
  • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Gembird - Ranking TOP10 padów gamingowych

8 ★  Kontroler wolverine v2 biały marki Razer

Kontroler wolverine v2 biały marki Razer Najniższa Cena Online Wejdź na wyższy poziom gamingu z wysokiej jakości przewodowym kontrolerem Razer Volverine V2, który jest kompatybilny z konsolami Xbox Series X|S. Urządzenie podkreśla się nowoczesnymi możliwościami dopasowania ustawień do potrzeb użytkownika, aby zyskać dzięki temu większą kontrolę nad wydarzeniami w świecie wirtualnym. Razer Volverine V2 pomoże Ci zyskać przewagę nad przeciwnikami i zdominować ich....
  • Producent RAZER 
  • Łączność przewodowy 
  • Kolor biały 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Razer - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Razer – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady Razer, często oferowane na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Razer jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Razer Kishi V2 for iOS (8886419351092)

Razer Kishi V2 for iOS (8886419351092) Najniższa Cena Online Razer Kishi V2 Razer Kishi V2 for iOS to uniwersalny gamepad do iPhoneó,w. Ze wzgldu na wysuwany mostek gwarantuje bezproblemow kompatybilno z ró,nymi modelami iPhone: od 6s do 13 Pro Max. Moesz uywa go take z iPhoneami SE i iPodami Touch. Zamie swó,j telefon w konsol do gier AAA. Gamepad nie luzuje si w trakcie gry. Kontroler cechuje si poręczn konstrukcj, któ,ra gwarantuje wygodny chwyt zaprojektowany z myl o dugich sesjach grania. Funkcjonalny design Razer Kishi V2 for iOS gromadzi przyciski microswitch i spusty analogowe, wzgldem któ,rych moesz stosowa programowalne makra. Gamepad zagwarantuje adowanie pass trough, czyli odnawianie energii w iPhonie w trakcie gry. W rezultacie nie musisz przerywa swojej rozgrywki, gdy bateria telefonu jest na wyczerpaniu. Smuka budowa kontrolera way zaledwie 123g i mieści zcze Lightning. Jest kompatybilna z etui i ochronk na wywietlacz. Asygnowana aplikacja Gamepad wspó,pracuje z aplikacj Razer Nexus, któ,r produkowano z myl o kontrolerach do gier. Aplikacja udostpnia graczom innowacyjne funkcje i moliwoci kalibracji gamepada. Posiada bogaty katalog ponad 1000 gier kompatybilnych z kontrolerem i umoliwia ich szybk instalacj i uruchamianie. Poprzez ni moesz streamowa na ywo, udostpniajc wideo na Facebooku i YouTubie. Aplikacja pozwala take na bieco aktualizowa oprogramowanie gampeada. Lepszy model Wzgldem wersji standardowej Razer Kishi V2 for iOS oferuje mnóstwo cennych udogodnie. Kluczowym jest moliwo programowania przyciskó,w, lecz na tym nie koniec. Kontroler zawiera take dopełniające, asygnowane przyciski. Pierwszy suy tworzeniu prędkich zrzutó,w ekranu oraz inicjowania nagra video. Drugi umoliwia szybkie uruchamianie aplikacji Razer Nexus. Gamepad eliminuje opó,nienia wejciowe i gwarantuje pynn, responsywn rozrywk.
  • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Pady do PC - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Razer najlepsze?

Najlepsze gamepady Razer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Razer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane pady do gier – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Razer nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *