Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Dyski i karty do konsoli

Dysk zewnętrzny do Xbox One do 1000 zł – Ranking TOP10 dysków do konsol

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł,
 • TOP10 najtańszych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków zewnętrznych do konsoli Xbox.

Jakie dyski twarde do Xbox One do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do Xbox One do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Seagate Dysk stkz5000402

Seagate Dysk stkz5000402 Najniższa Cena Online Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle nieznaczny, by można go zmieścić do torby na laptop, i równocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca na dużo treści? Oto przenośna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten przenośny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows, a także Mac, zapewnia możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB obszerności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są dostępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które znacznie upraszczają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania informacji Rescue. Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęciaPokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życiaZgodny ze standardem USB 3.0Zasilany za pomocą połączenia USB oferuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.Przenosząc pliki do wyznaczonego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowaniaEAN: 3660619041855Gwarancja: rękojmia 24 miesiąceKod dostawcy: STKZ5000402Model: One Touchtyp napędu: Zewnętrznypojemność dysku: 5 TBszybkość obrotowa: 5400 obr/minWysokość: 115.3 mmSzerokość: 80 mmGłębokość: 20.9 mmWaga: 268 gAkcesoria w komplecie: przenośna pamięć masowa Seagate One Touch broniona hasłem kabel USB 3.0 o długości 45,72 cm Instrukcja szybkiej instalacji przystępne do pobrania oprogramowanie Toolkit do tworzenia kopii zapasowych Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania informacji)
 • Producent Seagate 
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk przenośny do PS5 (PlayStation 5) do 1000 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

3 ★  Dysk Seagate STFR5000800

Dysk Seagate STFR5000800 Najniższa Cena Online nowe złącze USB-C dla komputerów nowej generacji dołączony adapter USB 3.0 działa z komputerami PC albo Mac®. Zasilanie z magistrali dla przenośnych przepływów pracy wytrzymały na upadki, zgniecenia i deszcz, dzięki temu może być stosowany w każdym terenie Design by neil poulton Przegląd produktów przenośny dysk LaCie Rugged® USB-C łączy solidną trwałość z najnowocześniejszym złączem USB-C. skutkiem jest sejf na Twoje informacje, który jest kompatybilny z komputerami nowej generacji, takimi jak Apple Macbook, jak ponadto z komputerami nowej generacji. Komputerami nowej generacji, takimi jak Apple Macbook, a także komputerami USB. Dzięki największej na rynku pojemności pamięci masowej w swej wielkości, LaCie Rugged USB-C daje Ci wystarczająco dużo miejsca do przechowywania Twojej cyfrowej teraźniejszości i przyszłości. Ogromna objętość pojemność pozwala używać LaCie Rugged jako dysku wahadłowego do transportu materiału filmowego z planu do postprodukcji albo do przechowywania materiału. z planu do postprodukcji albo do przechowywania ogromnej biblioteki Lightroom®. Profesjonaliści z branży kreatywnej polegają na dyskach LaCie Rugged od ponad dekady ponieważ są one najmocniej bezusterkowym sposobem transportu i przechwytywania informacji w terenie. Dzięki wytrzymałości na upadki, zgniecenia, deszcz i nieautoryzowany dostęp, LaCie Rugged USB-C jest wystarczająco wytrzymały na arcytrudne warunki - od nagłej ulewy po zgniatania walizek w luku bagażowym samolotu.
 • Producent SEAGATE 
 • Interfejs pamięci 3.1 
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do Xbox One do 200 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

Najtańsze dyski twarde do Xbox One do 1000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do Xbox One do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Seagate Dysk stkz5000402

Seagate Dysk stkz5000402 Najniższa Cena Online Czy poszukujesz przenośnego dysku twardego, który jest na tyle niewiele znaczący, żeby można go zmieścić do torby na notebook, i jednocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca na dużo treści? Oto mobilna pamięć masowa Seagate One Touch. Ten przenośny dysk HDD, kompatybilny ze złączem (USB 3.0) i komputerami z systemem Windows i Mac, zagwarantuje możliwość wyboru stylowych , a także opcje do 5 TB obszerności na pokój rosnącej biblioteki plików cyfrowych. Dopełnieniem tych korzyści są przystępne na żądanie konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych, które istotnie upraszczają zabezpieczenie plików, i usługi odzyskiwania danych Rescue. Szyfrowanie sprzętowe aktywowane hasłem pozwala zabezpieczyć pliki i zdjęciaPokryte teksturą metalowe wykończenie pasuje do współczesnego stylu życiaZgodny ze standardem USB 3.0Zasilany przy pomocy połączenia USB proponuje konfigurowalne opcje tworzenia kopii zapasowych i lustrzane kopie folderów.Przenosząc pliki do wyróznionego folderu, zapewnisz sobie automatyczną synchronizację plików.Współpracuje z systemami Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowaniaEAN: 3660619041855Gwarancja: rękojmia 24 miesiąceKod dostawcy: STKZ5000402Model: One Touchtyp napędu: Zewnętrznypojemność dysku: 5 TBszybkość obrotowa: 5400 obr/minWysokość: 115.3 mmSzerokość: 80 mmGłębokość: 20.9 mmWaga: 268 gAkcesoria w zestawie: mobilna pamięć masowa Seagate One Touch chroniona hasłem kabel USB 3.0 o długości 45,72 cm Instrukcja szybkiej instalacji przystępne do pobrania oprogramowanie Toolkit do tworzenia kopii zapasowych Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych)
 • Producent Seagate 
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 

2 ★  Lacie Dysk seagate stjj5000400

Lacie Dysk seagate stjj5000400 Najniższa Cena Online Od 2005 roku mobilne dyski twarde LaCie Rugged® znakomicie sprawdzają się tam, gdzie przetrwa tylko najtrudniejszy sprzęt - plany filmowe, sesje zdjęciowe i studia muzyczne najszczególniej wpływowych profesjonalistów na świecie. Dlaczego? Ponieważ produkty LaCie Rugged są najmocniej zaufanym w branży sposobem na przechwytywanie i transport danych w terenie.Korzyści: objętość: 5 TB Studenci: Przechowuj muzykę, video i poufne dokumenty szkolne w bezpiecznym urządzeniu mieszczącym się w plecaku. Podróżni: Chroń cenne dane przed utratą, kradzieżą albo wypadkiem w trakcie podróży. Fotografowie: nieznaczny wymiar i trwałość powodują, że ten towar jest znakomity, by używać go w terenie albo bezpiecznie dostarczać duże pliki klientom i partnerom. Kamerzyści: doskonały do transportu dzienników albo innych materiałów do studia i prędkie przesyłanie plików dzięki USB 3.0.
 • Producent LaCie 
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do PS3 (PlayStation 3) do 1000 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

3 ★  Dysk Seagate STFR5000800

Dysk Seagate STFR5000800 Najniższa Cena Online świeże złącze USB-C dla komputerów nowej generacji dołączony adapter USB 3.0 działa z komputerami PC albo Mac®. Zasilanie z magistrali dla mobilnych przepływów pracy odporny na upadki, zgniecenia i deszcz, dzięki temu może być wykorzystywany w każdym terenie Design by neil poulton Przegląd produktów mobilny dysk LaCie Rugged® USB-C łączy konkretną trwałość z najnowocześniejszym złączem USB-C. efektem jest sejf na Twoje informacje, który jest kompatybilny z komputerami nowej generacji, takimi jak Apple Macbook, jak jeszcze z komputerami nowej generacji. Komputerami nowej generacji, takimi jak Apple Macbook, a także komputerami USB. Dzięki największej na rynku obszerności pamięci masowej w swej wielkości, LaCie Rugged USB-C daje Ci wystarczająco dużo miejsca do przechowywania Twojej cyfrowej teraźniejszości i przyszłości. Ogromna objętość pojemność pozwala używać LaCie Rugged jako dysku wahadłowego do transportu materiału filmowego z planu do postprodukcji lub do przechowywania materiału. z planu do postprodukcji lub do przechowywania ogromnej biblioteki Lightroom®. Profesjonaliści z branży kreatywnej polegają na dyskach LaCie Rugged od ponad dekady ponieważ są one najszczególniej bezusterkowym sposobem transportu i przechwytywania informacji w terenie. Dzięki odporności na upadki, zgniecenia, deszcz i nieautoryzowany dostęp, LaCie Rugged USB-C jest wystarczająco wytrzymały na ekstremalne warunki - od nagłej ulewy po zgniatania walizek w luku bagażowym samolotu.
 • Producent SEAGATE 
 • Interfejs pamięci 3.1 
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 

Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do Xbox One do 1000 zł najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do Xbox One do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do Xbox One do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre dyski przenośne do Xbox – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox One do 1000 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych dysków zewnętrznych do konsoli Xbox.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *