Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Dyski i karty do konsoli

Dysk przenośny do PS5 (PlayStation 5) do 300 zł – Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Pomagamy w wyborze dobrych przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.

Jakie dyski twarde do PS5 do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do PS5 do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 300 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Toshiba Dysk zewnętrzny canvio advance 1tb, usb 3.2 black (4260557511206)

Toshiba Dysk zewnętrzny canvio advance 1tb, usb 3.2 black (4260557511206) Najniższa Cena Online Dysk Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swoich tajnych informacji przy pomocy oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem. Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA możesz być spokojny o swoje dane. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i nieporównane standardy jakości, marka Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz. ROZWIĄZANIE DO automatycznYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma intuicyjny, przychylny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nietrudne. wystarczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe, a także ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Prędki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA zasilany jest przy użyciu technice USB 3.2 Gen 1 i jest wyraźnie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są też z tym standardem zgodne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików. KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w rozmaite miejsca, potrzebujesz mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 1TB Czarny HDTCA10EK3AA jest wprost perfekcyjnym podręcznym nośnikiem informacji. Ten stylowy dysk twardy to idealny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.
 • Producent TOSHIBA 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Rodzaj HDD 

3 ★  Dashdrive durable hd650 1tb 2.5'' usb3.0 black marki Adata

Dashdrive durable hd650 1tb 2.5'' usb3.0 black marki Adata Najniższa Cena Online ADATA AHD650-1TU31-CBK 1TB mobilny dysk ADATA HD650 1TB. Dysk HD650 powraca w jeszcze bardziej mocniejszej i pojemniejszej wersji. Jego gumowa, pochłaniająca wstrząsy pokrywa i trójwarstwowa budowa sprawiają, iż dysk jest wyjątkowo trwały i równocześnie niebanalny wygląd. Dysk jest oferowany w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym. Objętość sięga do 4 TB, co stanowi przełom dla niezasilanych zewnętrznych dysków twardych! Dzięki szybkościom odczytu i zapisu danych zgodnych z technologią USB 3.1 i jakości wykonania ADATA, dysk HD650 umożliwia bezpieczne przechowywanie znacznych ilości danych. Najnowsze specyfikacje sprzętu i interfejsu. Interfejs SuperSpeed USB 3.1 gwarantuje niesamowitą szybkość przesyłania danych, którą można nadzorować za pomocą niebieskiego wskaźnika LED. HD650 jest w pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 10.x (i wcześniejszymi). świetna ochrona przed wstrząsami. Trójwarstwowa konstrukcja HD650 posiada unikalny materiał silikonowy o nieszablonowej elastyczności, żeby zapewnić perfekcyjną amortyzację wstrząsów na wszystkich osiach. Pojemna pamięć masowa. Wierność przesyłu danych wzrasta; w dodatku wielkość plików bezustannie powiększa się. Filmy video są przystępne w rozdzielczości 4K, a wkrótce będą w 8K. Jeszcze gry są coraz obszerniejsze i wymagają pojemnych dysków. Nadszedł więc czas na obszerniejsze dyski twarde. Z dumą demonstrujemy dysk HD650 proponujący pojemność do 4 TB, czyli znacznie większą w sytuacji zewnętrznych dysków twardych poprzedniej generacji, gwarantujący szybkości odczytu i zapisu danych zgodne z technologią USB 3.1, a wszystko to bez zewnętrznego źródła zasilania. Ochrona powierzchni. Pokrywa jest wytwarzana z trwałego kompozytu z tworzywa sztucznego, bardzo wytrzymałego na zarysowania i uszkodzenia.
 • Producent ADATA 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 

5 ★  Dysk VERBATIM Store'n'Go 1TB Czarny + DARMOWY TRANSPORT! (0023942530237)

Dysk VERBATIM Store'n'Go 1TB Czarny + DARMOWY TRANSPORT! (0023942530237) Najniższa Cena Online Dysk twardy Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 to perfekcyjne rozwiązanie magazynujące wyposażone w interfejs USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 gwarantuje do 10 razy szybszy transfer danych w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o prędkość magistrali USB), zapewniając szybki przesył informacji w podróży. Dysk Store 'n' Save można ustawić poziomo albo na boku, co pozwala uzyskać więcej miejsca na biurku. Po uruchomieniu dysku Store 'n' Save wyświetlany jest wyświetlacz powitalny Verbatim * zawierający skróty do oprogramowania, podręczników użytkowników, systemu pomocy i katalogu napędu (* w zależności od użytkowanego systemu operacyjnego) Interfejs USB 3.0 jest w 100% zgodny z interfejsem USB 2.0 Dyski o pojemności do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki temu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx. Dyski o pojemności powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w sytuacji systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak by był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx. Formatowanie HFS+ można wykonać za pomocą narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter dostępnego na dysku. Ta pamięć ma zainstalowane oprogramowanie Nero Backup*, pomagające planować tworzenie kopii zapasowych i kompresować i szyfrować dane, tak by ważne pliki nigdy nie zostały utracone. Dyski twarde Verbatim są też wyekwipowane w oprogramowanie Green Button zapewniające oszczędność energii. Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, gwarantując zwiększenie sprawności i oszczędności energii. przystępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach zastosowania albo stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut. Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button przystępną na pulpicie. Można też wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”. * niezgodne z Mac OS.
 • Producent VERBATIM 
 • Pojemność (TB) 1 TB
Powiązania gamingowe:  Dysk przenośny do PS5 (PlayStation 5) do 300 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

6 ★  Dysk Seagate STKB1000402, STKB1000402

Dysk Seagate STKB1000402, STKB1000402 Najniższa Cena Online fotografie, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i notebooky. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się rozszerza i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być nieskomplikowane i nie powinno stanowić wyzwania. z pomocą przychodzi wytworzony poprzez producenta seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.wygodne zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to za każdym razem na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable proponuje szereg narzędzi, które widocznie ten proces ułatwią. starczy jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową. Możesz dodatkowo zaplanować samoczynne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.przechowuj swoje informacje w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko szeroka pojemność na twoje dane. to także stylowy wygląd, który nadzwyczajnie wpasuje się do twoich pozostałych maszyn i akcesoriów. Obudowa dysku została wytwarzana z polerowanego aluminium, dzięki temu dysk nie tylko wygląda należycie, ale jest również wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie danych może być kosztowne. dlatego większość dysków seagate obejmuje dzisiaj plany usługi odzyskiwania danych rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania informacji w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej przez awarię mechaniczną, przypadkowe zniszczenie albo klęskę żywiołową. niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania danych rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).
 • Producent Seagate 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Rodzaj HDD 

7 ★  Dysk Seagate STKB1000403

Dysk Seagate STKB1000403 Najniższa Cena Online zdjęcia, filmy, dokumenty. Smartfony, tablety i laptopy. Codziennie masz styczność z cyfrowym światem, który stale się rozszerza i trzeba nad nim zapanować. Zarządzanie wieloma plikami na tylu urządzeniach powinno być łatwe i nie powinno stanowić wyzwania. z pomocą przychodzi wytworzony przez firmę seagate dysk zewnętrzny hdd one touch portable.komfortowe zarządzanie kopiami zapasowymitworzysz kopie zapasowe przynajmniej raz dziennie? a może odkładasz to zawsze na kolejny dzień? bez względu na to jakie jest twoje podejście do kwestii tworzenia kopii zapasowych, dysk seagate one touch portable oferuje szereg narzędzi, które znacznie ten proces ułatwią. wystarczy jedno kliknięcie, aby wykonać kopię zapasową. Możesz jeszcze zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych w odstępach godzinowych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.przechowuj swoje informacje w wielkim styludysk seagate one touch portable to nie tylko pokaźna objętość na twoje informacje. to także stylowy wygląd, który doskonale wpasuje się do twoich pozostałych urządzeń i akcesoriów. Pokrywa dysku została wyprodukowana z polerowanego aluminium, dzięki temu dysk nie tylko wygląda należycie, ale jest dodatkowo wytrzymały.zabezpiecz swoj dysk z usługą rescue data recovery servicesodzyskiwanie danych może być kosztowne. dlatego większość dysków seagate obejmuje teraz plany usługi odzyskiwania informacji rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania informacji w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej poprzez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie albo klęskę żywiołową. niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych).w cenę dysku seagate one touch hdd wliczona jest usługa odzyskiwania danych rescue na okres 2 lat (wymagana rejestracja).
 • Producent Seagate 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Rodzaj HDD 

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Najtańsze dyski twarde do PS5 do 300 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do PS5 do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba

Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba Najniższa Cena Online Uszkodzone opakowanie, towar rozpakowywany w celu oględzin. Dysk NOWY z kompletem wyposażenia.Obsługa funkcji Plug & Play: TakDługość palety: 115 cmRozmiar HDD: 2.5"Główna długość kartonu: 13,4 cmW opakowaniu zbiorczym waga brutto: 1,4 kgWaga paletki: 23 kgSzerokość palety: 115 cmTechnologia Thunderbolt: NieZasilanie magistrali: USBZłącze USB: Micro-USB BWysokość palety: 13 cmSystem formatu pliku: NTFSPojemność HDD: 1000 GBWysokość kartonu zbiorczego: 15,3 cmWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Szerokość kartonu zbiorczego: 21,2 cmIlość na palecie: 1200 szt.Maksymalne natężenie prądu: 0,9 AWaga wraz z opakowaniem: 249 gObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 IOT CoreObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EducationObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 StarterObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64Waga towaru: 149 gObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home BasicSzerokość artykułu: 78 mmKolor towaru: CzarnyGłębokość opakowania: 40 mmObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64Przewody: Micro-USBObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El CapitanGłębokość artykułu: 109 mmIlość sztuk kartonu zbiorczego: 5 szt.Maksymalna szybkość przesyłania danych: 5000 Mbit/sWi-Fi: NieObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 SierraPrzewodowa sieć lan: NieObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7Wysokość opakowania: 140 mmWysokość towaru: 14 mmPrzewodnik użytkownika: TakObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High SierraSzerokość opakowania: 128 mm...
 • Producent TOSHIBA 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do Xbox One do 600 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

4 ★  Adata Dysk hv300

Adata Dysk hv300 Najniższa Cena Online Model: HDDZłącze USB: USBPojemność HDD: 1000 GBPrzewodnik użytkownika: TakGłębokość artykułu: 125,7 mmWersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Wysokość towaru: 10,3 mmObsługiwany systemy operacyjne Linux: TakZasilanie magistrali: USBSzerokość artykułu: 80,5 mmPrzewody: USBMoc magistrali: 5 VObsługa funkcji Plug & Play: TakRozmiar HDD: 2.5"Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El CapitanObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.8 Mountain LionObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.9 MavericksObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.6 Snow LeopardObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.7 LionWaga artykułu: 139,8 gZakres temperatur (eksploatacja): 5 - 50 °CObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 SierraObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 StarterObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.10 YosemiteObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High SierraObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home PremiumObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista BusinessObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home BasicObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows VistaObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EnterpriseObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 ProObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista UltimateObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 EducationObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP HomeObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP ProfessionalObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 ProKolor towaru: Czerwony...
 • Producent Adata 
 • Pojemność (TB) 2 TB
 • Interfejs pamięci 3.1 
 • Rodzaj HDD 

5 ★  Dysk Adata HD330, AHD330-1TU31-CBL

Dysk Adata HD330, AHD330-1TU31-CBL Najniższa Cena Online Durable Lite HD330mocna ochrona na zewnątrzpotężna ochrona dysku HD330 rozpoczyna się na zewnątrz dzięki konkretnej, amortyzującej, silikonowej obudowie, wytrzymałej na uderzenia, upadki i wstrząsy, które mogą wydarzyć się każdego dnia.Trzy kolory do wyboruDysk HD330 jest dostępny w trzech kolorach czarnym, czerwonym i niebieskim. Wybierz kolor, który najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość.Więcej miejsca na kopię zapasowąW dobie treści wideo w wysokiej rozdzielczości nie można posiadać za dużo miejsca na dysku. Dzięki objętości dysku HD330 sięgającej 5 TB nie trzeba się niczym przejmować, ponieważ pamięć pomieści kopię zapasową wszystkich plików muzycznych, filmów, zdjęć i innych informacji. *przekazane wartości dotyczą modelu dysku HD330 o obszerności 5 TB.Z dala od błędów i uszkodzonych sektorówniewiele dysków zewnętrznych kontynuuje pracę po upadku lub wystąpieniu wstrząsu, które skutkują pojawieniem się błędów i uszkodzonych sektorów. Dzięki zastrzeżonym czujnikom wstrząsu producenta ADATA, po wykryciu fizycznego wstrząsu cała aktywność dysku jest wstrzymywana. Po przywróceniu bezpiecznych warunków działanie dysku zostanie wznowione. O wszystkim informować będzie zrozumiały wskaźnik stanu.Bezpieczeństwo informacji dzięki szyfrowaniu AESOprogramowanie HDDtoGO z 256-bitowym szyfrowaniem AES chroni ważne dane hasłem i zabezpiecza je przed dostaniem się w niepowołane ręce.chronione patentem oprogramowanie do zarządzania danymi HDDtoGOEAN: 4713218465481Gwarancja: 36 miesięcyKod dostawcy: AHD330-1TU31-CRDModel: Durable Lite HD330wariant napędu: Zewnętrznyobjętość dysku: 1 TBWysokość: 16.2 mmSzerokość: 88.9 mmGłębokość: 132.7 mmWaga: 189.8 g
 • Producent Adata 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 

7 ★  Adata external ssd se770g 512gb usb 3.2 gen 2 type-c black (4710273774756)

Adata external ssd se770g 512gb usb 3.2 gen 2 type-c black (4710273774756) Najniższa Cena Online Wi-Fi: NieObsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 7.1.2Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 8.0Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 6.0Wersja USB: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Kernel 3.12Ochrona hasłem: NieZłącze USB: USB Type-CObsługiwany systemy operacyjne Linux: Kernel 2.6.33Głębokość artykułu: 99,5 mmPrędkość zapisu nośnika: 800 MB/sPrędkość odczytu z nośnika: 1000 MB/sObsługiwany systemy operacyjne Linux: Kernel 2.6.31Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 5.0Wysokość towaru: 18 mmObsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 7.1Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 5.1Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.14 MojaveNVMe: NieNapięcie pracy: 5 VRodzaj opakowania: BlisterPojemność pamięci SSD: 512 GBObsługiwany systemy operacyjne Linux: Kernel 3.3Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 7.0Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 10Waga produktu: 136 gObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10Technologia Thunderbolt: NieObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.6 Snow LeopardObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.7 LionObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15.3 CatalinaSzyfrowanie sprzętu: NieObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.10 YosemiteObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High SierraObsługiwane operacyjne systemy komórkowe: Android 9.0Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.9 MavericksObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 SierraObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 CatalinaObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big SurObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El CapitanPrzewody: USB Type-C na USB Type-A, USB Type-C na USB Type-CObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8Kolor produktu: CzarnyZakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °CSzerokość produktu: 57,5 mmObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.8 Mountain LionSkrócona instrukcja obsługi: Tak...
 • Producent adata 
 • Pojemność (TB) 0.5 TB
 • Rodzaj SSD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do Xbox One - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

9 ★  Dysk hd680 marki Adata

Dysk hd680 marki Adata Najniższa Cena Online Przenosząc swoje informacje na drodze, będziesz chciał się upewnić, iż są dobrze chronione przed uderzeniami, upadkami i ciekawskimi oczami. Wyekwipowany w solidną konstrukcję warstwową, czujniki wstrząsów i 256-bitowe szyfrowanie AES, ADATA HD680 spełni Twoje oczekiwania!HD680 jest zgodny ze standardem US Military MIL-STD-810G 516.6. Osiąga to dzięki trójwarstwowej konstrukcji, która składa się z amortyzującej silikonowej pokrywy, wytrzymałego bufora i amortyzowanego mocowania dysku twardego. Sprawia to iż zewnętrzny dysk twardy może przetrwać upadek z wysokości do 1,22 metra.Napęd ma sprytny rowek, który otacza jego obudowę, służąc jako wygodny sposób przechowywania odłączanego kabla USB. Gdy nie jest użytkowany, wystarczy odłączyć kabel i owinąć go wokół HD680.Upuszczenie lub uderzenie dysku twardego może spowodować błędy i uszkodzone sektory. HD680 wyekwipowany jest w czujniki wstrząsów, które informują o wykryciu uderzenia albo wstrząsu za pomocą czerwonego wskaźnika.Twoje dane są bezpieczne dzięki szyfrowaniu AES Szyfrowanie 256-bitowe AES chroni dane i broni je przed wzrokiem ciekawskich. Pojemny i wygodny dysk HDD Ten model dysku to typowy dysk twardy HDD, który opiera się na konstrukcji talerzowej. To sprawdzone i popularne rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką objętość i atrakcyjną cenę. Dyski HDD sprawdzają się rewelacyjnie w roli magazynu danych i pojemnego archiwum, ale też w rutynowym wykorzystywaniu. Dysk tego rodzaju będzie korzystnym wyborem jednocześnie dla użytkowników indywidualnych, jak w dodatku do zastosowań firmowych. Kompaktowy dysk o rozmiarze 2.5 cala Ten model dysku ma popularny i praktyczny wymiar 2.5", co czyni go wyśmienitym wyborem do większości zastosowań. Wybierając dysk zewnętrzny, warto postawić na rozwiązanie kompaktowe. Dyski 2,5" są mobilne, nie wymagają dodatkowego zasilania i mieszczą się w kieszeni. szybkie i uniwersalne złącze USB 3.1 szybkie działanie dysku, błyskawiczne kopiowanie danych i bezproblemową pracę zapewni interfejs USB 3.1, który jest wstecznie kompatybilny z pozostałymi standardami USB. Dysk zewnętrzny z interfejsem USB 3.1 będzie wspaniałym wyborem do większości zastosowań. optymalna objętość 1 TB Dysk zewnętrzny o pojemności 1 TB to lubiany dobór. Zapewni on sporą przestrzeń do magazynowania informacji i dość miejsca równocześnie na różne projekty, jak w dodatku na zdjęcia, filmy i programy. Objętość dysku podawana jest w gigabajtach (GB) albo terabajtach (TB). 1024GB = 1TB. Ze względu na inny sposób przeliczania jednostek poprzez producentów sprzętu nominalna objętość dysku różni się od obszerności rzeczywistej. Tabelka poniżej ukazuje orientacyjne informacje dotyczące objętości nominalnej, rzeczywistej, a także ilości informacji jakie mogą być przechowywane na dysku o danej objętości. SPECYFIKACJA artykuł producent ADATA Kod producenta AHD680-1TU31-CBK EAN 4713218469113 informacje PODSTAWOWE Model HD680 odcień Czarny typ dysku HDD Wielkość dysku 2.5'' Wodoodporność Brak informacji technicznE objętość dysku 1 TB Interfejs USB 3.1 prędkość odczytu Brak danych prędkość zapisu Brak danych FIZYCZNE Wysokość [mm] 22.9 Szerokość [mm] 101.7 Głębokość [mm] 124 Waga [g] 270
 • Producent ADATA 
 • Pojemność (TB) 2 TB
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 

10 ★  Zewnętrzny dysk twardy USB 3.0 Seagate Basic 1TB (3660619408245)

Zewnętrzny dysk twardy USB 3.0 Seagate Basic 1TB (3660619408245) Najniższa Cena Online pokazujemy prostą, przenośną pamięć masową, wytwarzaną z myślą o Twoim cyfrowym świecie. Mobilny dysk twardy Basic Portable o objętości 1 TB (STJL1000400) Łatwość przechowywania i przenoszenia plików Dysk Seagate Basic gwarantuje proste tworzenie kopii zapasowych przy pomocy funkcji przeciągania i upuszczania plików w lekkiej, kompaktowej konstrukcji. Efekt? Dostarcza Twojemu komputerowi do 5 TB dodatkowej pamięci masowej w przenośnym dysku twardym, który genialnie sprawdza się w podróży. Zapewnij swemu komputerowi uzupełniającą przestrzeń dzięki przenośnemu dyskowi twardemu Niezależnie od tego, czy chcesz zwolnić miejsce na dysku twardym komputera z systemem Windows, czy stworzyć kopię zapasową plików, dysk Seagate Basic sprawia, że jest to wyjątkowo proste – starczy przeciągnąć i upuścić pliki! Dzięki nawet 5 TB pojemności dysk oferuje sporo miejsca na rosnącą linię plików. Zabierz ze sobą swój dysk do tworzenia kopii zapasowych w dowolne miejsce Lekki, kompaktowy i całkowicie przenośny dysk Seagate Basic został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić Ci przenoszenie ogromnych ilości plików w dowolne miejsce. wystarczy włożyć go do torby, a kiedy dotrzesz na miejsce, podłączyć do komputera za pomocą załączonego kabla USB 3.0. Bez konieczności instalacji oprogramowania. Bez problemu. Jeśli chcesz stworzyć kopię zapasową plików na komputerze z systemem Windows, dysk Seagate Basic jest dokładnie tym, czego Ci trzeba. Nie musisz martwić się o instalację oprogramowania lub innych składników – dysk jest gotowy do korzystania zaraz po wyjęciu z pudełka. Aby korzystać z dysku w zestawieniu z komputerem Mac, wystarczy go ponownie sformatować. Zawartość zestawu: Seagate Basic przewód USB 3.0 20 cm Instrukcja prędkiej instalacji
 • Producent Seagate 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do PS5 do 300 zł najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do PS5 do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do PS5 do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Dobre dyski zewnętrzne do PlayStation – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do PS5 do 300 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *