Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Dyski i karty do konsoli

Dysk zewnętrzny do PS3 (PlayStation 3) do 400 zł – Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Pomagamy w wyborze dobrych przenośnych dysków zewnętrznych do PS3 do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do PS3 do 400 zł,
 • TOP10 najtańszych przenośnych dysków zewnętrznych do PS3 do 400 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.

Jakie dyski twarde do PS3 do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do PS3 do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do PS3 do 400 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

4 ★  Verbatim dysk zewnętrzny store n go 1tb 2.5 czarny usb 3.1 secure szyfrowany (0023942534013)

Verbatim dysk zewnętrzny store n go 1tb 2.5 czarny usb 3.1 secure szyfrowany (0023942534013) Najniższa Cena Online W obecnych czasach bezpieczeństwo poufnych danych ma znaczenie krytyczne. Wyobraź sobie utratę osobistych plików na skutek pozostawienia dysku w pociągu albo taksówce i świadomość, że każdy może uzyskać do nich dostęp, ponieważ zostały zapisane na zwyczajnym dysku. Już przystępny bezpieczny dysk Store 'n' Go Secure HDD z dostępem z klawiatury zapewni Ci spokój ducha. 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES płynnie szyfruje wszystkie dane na dysku w czasie rzeczywistym, a zastosowana klawiatura chroni dysk za pomocą hasła. Dysk nie zapisuje haseł na komputerze ani w pamięci ulotnej systemu, dzięki czemu jest to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze od szyfrowania programowego. W sytuacji dostania się w niepowołane ręce dysk zostanie zablokowany i po 20 nieudanych próbach wprowadzenia hasła będzie wymagać ponownego formatowania. Dysk jest zgodny z systemami operacyjnymi PC i Mac i zaopatrzony w interfejs USB 3.1 GEN 1 ze złączem USB-C w celu zapewnienia nad wyraz obfitych szybkości transmisji informacji*. Komplet mieści przewód USB-C do USB-A, jak też adapter USB-A do USB-C umożliwiający podłączenie do wielu rozmaitych maszyn. Dysk można także podłączyć do telewizora, co jest niemożliwe w sytuacji dysków z normalnym szyfrowaniem. W celu powiększenia poziomu bezpieczeństwa z dyskiem dostarczane jest oprogramowanie Nero Backup, przy pomocy którego można prosto i w dowolnym momencie wykonać kopię zapasową wszelkich plików, folderów i napędów znajdujących się w komputerze albo laptopie. realne jest też zaplanowanie automatycznego realizowania kopii zapasowych na wybrany czas, dzięki temu kopie zapasowe będą stworzone regularnie! Oprogramowanie Nero Backup jest zgodne z systemami Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10 (nie jest zgodne z systemami operacyjnymi Mac).
 • Producent Verbatim 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.1 
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do Xbox One do 500 zł - Ranking TOP10 dysków do konsol

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Najtańsze dyski twarde do PS3 do 400 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do PS3 do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do PS3 do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  Verbatim dysk zewnętrzny store n go 1tb 2.5 czarny usb 3.1 secure szyfrowany (0023942534013)

Verbatim dysk zewnętrzny store n go 1tb 2.5 czarny usb 3.1 secure szyfrowany (0023942534013) Najniższa Cena Online W obecnych czasach bezpieczeństwo poufnych informacji ma znaczenie krytyczne. Wyobraź sobie utratę osobistych plików na skutek pozostawienia dysku w pociągu lub taksówce i świadomość, iż każdy może uzyskać do nich dostęp, ponieważ zostały zapisane na zwyczajnym dysku. Już przystępny bezpieczny dysk Store 'n' Go Secure HDD z dostępem z klawiatury zapewni Ci spokój ducha. 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES płynnie szyfruje wszystkie informacje na dysku w czasie rzeczywistym, a zastosowana klawiatura broni dysk przy pomocy hasła. Dysk nie zapisuje haseł na komputerze ani w pamięci ulotnej systemu, dzięki czemu jest to rozwiązanie wyraźnie bezpieczniejsze od szyfrowania programowego. W przypadku dostania się w niepowołane ręce dysk zostanie zablokowany i po 20 nieudanych próbach wprowadzenia hasła będzie wymagać ponownego formatowania. Dysk jest zgodny z systemami operacyjnymi PC i Mac i wyposażony w interfejs USB 3.1 GEN 1 ze złączem USB-C w celu zapewnienia szczególnie obfitych prędkości transmisji danych*. Pakiet gromadzi przewód USB-C do USB-A, jak dodatkowo adapter USB-A do USB-C umożliwiający podłączenie do wielu różnych sprzętów. Dysk można także podłączyć do telewizora, co jest niemożliwe w sytuacji dysków z normalnym szyfrowaniem. W celu rozszerzenia poziomu bezpieczeństwa z dyskiem dostarczane jest oprogramowanie Nero Backup, za pomocą którego można łatwo i w dowolnym momencie wykonać kopię zapasową wszelkich plików, folderów i napędów znajdujących się w komputerze albo laptopie. osiągalne jest ponadto zaplanowanie samoczynnego realizowania kopii zapasowych na wybrany czas, dzięki temu kopie zapasowe będą tworzone regularnie! Oprogramowanie Nero Backup jest zgodne z systemami Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10 (nie jest zgodne z systemami operacyjnymi Mac).
 • Producent Verbatim 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.1 
 • Rodzaj HDD 

6 ★  Transcend Dysk HDD zewnętrzny 2.5" StoreJet 25M3S 1TB USB3.0 szary

Transcend Dysk HDD zewnętrzny 2.5" StoreJet 25M3S 1TB USB3.0 szary Najniższa Cena Online Czytnik kart pamięci:nie;Format:2,5 cala;Funkcje dopełniające:wstrząsoodporny;Gwarancja:36 miesięcy;Kod producenta:TS1TSJ25M3S;Kolor:zielony;Materiał obudowy:guma;NCQ:nie;Obroty na min.:0 obr/min;oporność:na wstrząsy;objętość:1 TB;pojemność:1 TB;Przeznaczenie:Aparat/Kamera, Telewizory;linia dysku:Transcend StoreJet 25 M3;wariant podłączenia:USB 3.0 i USB 2.0;Waga:185 g;Wi-Fi:nie;trwałość:wstrząsoodporny, (szczegóły w warunkach gwarancji);wytrzymałość:wstrząsoodporny;Zasilanie:USB...
 • Producent Transcend 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rozmiar 2.5 "
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do Xbox Series X do 500 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do PS3 do 400 zł najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do PS3 do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do PS3 do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia dysków twardych i kart do konsol:


Rekomendowane dyski zewnętrzne do PlayStation – Zestawienie grudzien 2022

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do PS3 do 400 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych dysków przenośnych do konsoli PlayStation.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *