Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Razer – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Razer. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Razer,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Razer,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe Razer najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Razer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Razer, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1

Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1 Najniższa Cena Online bezprzewodowa mysz gamingowa z 11 programowanymi przyciskami, w tym z cenionym wielofunkcyjnym przełącznikiem łopatkowym, umożliwia płynne uruchamianie nowoczesnych makr i funkcji. Oferuje najszybszą łączność bezprzewodową wśród wszystkich myszy dla graczy, sensor optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi oraz optyczne przełączniki myszy działające z prędkością światła.korzyści: mysz uwydatnia się łącznością o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień, baterią wystarczającą na 100 godzin pracy i płynnym przełączaniem częstotliwości w środowiskach o sporym zagęszczeniu ruchu. czujnik optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi gwarantuje śledzenie nawet najdrobniejszych ruchów myszy. Dzięki temu zyskujesz wyjątkowy poziom precyzji do headshotów i manewrów przesądzających o wyniku gry. aby prędko wykonywać złożone operacje, przypisz makra i funkcje dopełniające do 11 programowanych przycisków, w tym do uwielbianego wielofunkcyjnego przełącznika łopatkowego. Każde kliknięcie uaktywnia działanie z prędkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki czemu za każdym razem szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Razer basilisk ultimate ma 14 stref podświetlenia razer chroma™ z 16,8 mln kolorów, które świetnie rozświetlą i ubarwią twoją grę. każdą strefę podświetlenia można zaprogramować indywidualnie w chroma studio. Opór kółka do przewijania możesz dostosować do własnych preferencji za pomocą pokrętła na spodzie myszy. Spersonalizowana czułość na dotyk gwarantuje poziom kontroli nad grą, która uwolni twój pełny potencjał. zaimplementowana technika bezprzewodowa o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień działa z założenia lepiej od innych i niezwłoczną rejestrację ruchów i kliknięć. Podkreśla się także wysoką adaptacyjnością i zezwala na płynne przełączanie częstotliwości w celu zachowania szczytowej stabilności. dzięki temu możesz pokazać swój pełny potencjał.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  mysz gamingowa basilisk ultimate (rz01-03170100-r3g1) marki Razer

mysz gamingowa basilisk ultimate (rz01-03170100-r3g1) marki Razer Najniższa Cena Online dzięki razer basilisk ultimate zwycięstwo nigdy nie było tak osobiste. Jako wysoce wydajna bezprzewodowa mysz do gier, którą można dostroić tak, żeby wyglądała i działała precyzyjnie tak, jak chcesz, jedynymi osobami, którym zabraknie opcji, będą twoi przeciwnicy.korzyści: 25% szybciej niżeli jakakolwiek inna przystępna technologia bezprzewodowa, nawet nie zdasz sobie sprawy, iż grasz za pomocą myszy bezprzewodowej ze względu na jej szybką transmisję, najmniejsze opóźnienie kliknięcia i płynne przełączanie częstotliwości w najszczególniej hałaśliwych środowiskach nasyconych danymi. miej obszerniejszy arsenał poleceń na wyciągnięcie ręki, mapując swoje ulubione makra i funkcje uzupełniające za pomocą razer synapse 3. Każdą strefę oświetlenia tej bezprzewodowej myszy można indywidualnie zaprogramować w chroma studio, co czyni ją podkreślającym się dodatkiem do twojej stacji bojowej, gdy oświetlasz przeciwników. razer basilisk ultimate jest zaopatrzony w pokrętło na spodzie, które pozwala dopasować opór kółka przewijania, by było tak płynne albo tak dotykowe, jak tylko chcesz. Dzięki czemu poziomowi personalizacji będziesz w stanie staranniej wykonywać podskoki, wybierać broń i inne czynności przy pomocy kółka przewijania. dodaj więcej charakteru swej stacji bojowej dzięki wydajnej stacji ładującej, która może bezproblemowo zespolić się z innymi urządzeniami obsługującymi razer chroma.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

3 ★  Mysz przewodowa RAZER Naga Trinity (8886419332374)

Mysz przewodowa RAZER Naga Trinity (8886419332374) Najniższa Cena Online Razer Naga Trinity Mysz do gier MOBA/MMO Power Overwhelming Najwszechstronniejsza mysz do gier MOBA/MMO z 3 wymiennymi panelami bocznymi Modułowa mysz do gier MOBA/MMO Poznaj moc pełnej kontroli w rąk, niezależnie od tego, w co grasz. Razer Naga Trinity to mysz zapewniająca przewagę w grach MOBA/MMO, którą możesz przypasować pod kątem równocześnie użytkowanej broni, jak i postaci, dzięki czemu będziesz za każdym razem o krok przed przeciwnikami. Razer Naga Trinity ma 3 wymienne panele boczne, które zezwalają na korzystanie z konfiguracji 2-, 7-i 12-przyciskowych w zależności od potrzeb w grze. czujka optyczny 5G o rozdzielczości 16 000 DPI gwarantuje szybkość i precyzję ruchów myszy. Dzięki choćby 19 programowalnym przyciskom zyskujesz dostęp do jeszcze większej liczbypoleceń. Mysz ma udoskonaloną konstrukcję dla użytkowników praworęcznych z użytecznie rozstawionymi przyciskami, dzięki czemu można wygodnie grać godzinami bez nadwyrężania rąk. czujnik optyczny 5G 16 000DPI-Zoptymalizowana precyzja i wydajność wyjątkowo zręczna. Śmiertelnie skrupulatna. Razer Naga Trinity z najistotniej progresywnym na świecie sensorem optycznym 5G o rzeczywistej rozdzielczości 16 000DPI to mysz zoptymalizowana pod kątem precyzji i szybkości. Zezwala na realizowanie szybkich ruchów, staranne rzucanie zaklęć oraz wycofywanie się z linii intensywnego ognia podczas zaciętych walk. 3 wymienne panele bocznez różnorodnymi konfiguracjami przycisków Więcej sposobów regulowania Wymienne panele boczne z konfiguracjąi 2-, 7-i 12-przyciskówmodyfikują mysz optymalnie do stylu gry. Każdy przycisk uwydatnia się od pozostałych,usunąć pomyłki, i reaguje dźwiękowo i dotykowo, dzięki temu zawsze wiesz, czy zadziałał. nawet 19 programowalnych przycisków-zwiększ arsenał zaklęć Gotowa na jeszcze więcej akcjiIm więcej ekspresowo przystępnych przycisków, tym pokaźniejsza Twoja przewaga. Do wyboru masz aż 19 programowalnych przycisków, do których możesz przypisać albo najważniejsze funkcje, albo skróty do składników, zaklęć i innych poleceń przydatnych w grze lepsza budowa dla użytkowników praworęcznychzapewnia komfort podczas długofalowej gry ulepszona z myślą o stylu gry Razer Naga Trinity ma lepszą konstrukcję dla użytkowników praworęcznych, dzięki czemu możesz rzucać zaklęcia do późna w nocy. Oprócz konstrukcji przystosowanej do wielogodzinnego stosowania mysz ma także specjalnie rozstawione przyciski, dzięki temu można łatwo je znaleźć i nacisnąć. Powered żeby Razer Chroma™ -Możliwość personalizacji i 16,8 mln odcieni do wyboru Powered by Razer Chroma™mając 16,8 mln barw do wyboru, możesz przystosować Razer Naga Trinity w naprawdę niepowtarzalny sposób odpowiadający Twoim ulubionym transmogryfikacjom i barwnikom.
 • Producent RAZER 
 • Liczba przycisków 19 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe KruX - Ranking TOP10 myszy PC do gier

8 ★  Razer Mysz basilisk v2

Razer Mysz basilisk v2 Najniższa Cena Online towar NOWY, ORYGINALNY I FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Szybka realizacja zamówienia. Paczki wysyłane są na bieżąco w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku. Mysz dla graczy Razer Basilisk V2 Dzięki myszy Razer Basilisk V2 Twoje zwycięstwo będzie tak osobiste, jak nigdy dotąd. Dzięki najnowocześniejszemu sensorowi optycznemu o rozdzielczości 20 000 DPI możesz decydować, w jaki sposób wygrasz, korzystając z 11 programowalnych przycisków i scrolla z regulowanym oporem — to nadzwyczajne rozwiązanie do innowacyjnych makr i funkcji. detektor optyczny Razer™ Focus+ 20K Ten najmocniej skrupulatny na rynku sensor o staranności rozdzielczości na poziomie 99,6% cechuje się częstotliwością sondowania 1000 Hz — co oznacza reakcję w czasie 1 ms, czyli pomijalne opóźnienie sygnału wejściowego. parametry takie, jak śledzenie, odległość oderwania i lądowania można dodatkowo kalibrować względem solidnej powierzchni roboczej, gwarantując sobie płynność celowania podczas szybkich i szerokich ruchów. 11 programowanych przyciskówekspresowo wykonywać złożone operacje, przypisz makra i funkcje dodatkowe do 11 programowalnych przycisków, w tym do lubianego wielofunkcyjnego przełącznika łopatkowego. Zapisuj i przechowuj choćby do 5 konfiguracji bezpośrednio w myszy, uzyskując dostęp do tych przypisań przycisków i makr bez połączenia internetowego ani bez dostępu do aplikacji Razer Synapse 3. Progresywne przełączniki optyczne Każde kliknięcie uaktywnia działanie z szybkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki czemu zawsze szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Dostosowywany opór scrolla Opór scrolla możesz dostosować do własnych preferencji za pomocą pokrętła na spodzie myszy. Spersonalizowana czułość na dotyk gwarantuje poziom kontroli nad grą, która uwolni Twój pełny potencjał. Specyfikacja rodzaj myszy Dla graczy Łączność Przewodowa sensor Optyczny Rozdzielczość 20000 dpi ilość przycisków 11 Rolka przewijania 1 Interfejs USB Długość przewodu 2,1 m Profil Praworęczny Podświetlenie Podświetlana rolka Podświetlane logo dopełniające dane antypoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze kabel w oplocie Przełączniki optyczno-mechaniczne Scroll z dostosowywanym oporem Modyfikowalna wysokość reakcji czujnika Podświetlenie w 16,8 mln. kolorach Programowalne przyciski Obsługa makr Profile ustawień 50 G akceleracji Żywotność 70 milionów kliknięć 5 trybów DPI Regulacja rozdzielczości DPI w locie zaimplementowana pamięć odcień Czarny Długość 130 mm Szerokość 60 mm Wysokość 42 mm Waga 92 g...
 • Producent RAZER 
 • Liczba przycisków 11 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Razer – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Razer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Razer jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Port Designs do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

1 ★  Mysz RAZER DeathAdder Essential

Mysz RAZER DeathAdder Essential Najniższa Cena Online Razer DeathAdder Essential zachowuje tradycyjną funkcjonalną formę, która była znakiem rozpoznawczym poprzednich generacji. Jej eleganckie i wyraziste ciało zostało zaprojektowane z myślą o komforcie, zezwalając zachować wysoki poziom wydajności podczas długich maratonów w grach, dzięki czemu nigdy nie zawiedziesz się w gorączce bitwy. Sensor optyczny o rozdzielczości 6400 DPI pozwala na szybkie i precyzyjne przesunięcia myszy, gwarantujące obszerniejszą kontrolę nad najważniejszymi potrzebami gier. Wielokrotnie nagradzane przełączniki mechaniczne Razer ™ zapewniają do 10 milionów kliknięć, zapewniając dłuższą żywotność i wyjątkową niezawodność....
 • Producent RAZER 

2 ★  atheris marki Razer

atheris marki Razer Najniższa Cena Online Ponad 350 godzin nieporównanej wydajności i swobody w wydaniu bezprzewodowym. Dzieło projektantów najlepszych myszy dla graczy na świecie — Razer Atheris — mysz zoptymalizowana pod kątem pracy i rozrywki. posiada się w kieszeni, dzięki temu możesz pokazać na co Cię stać równocześnie na polu bitwy, jak i w drodze na kolejne spotkanie. Mysz Razer Atheris ma niemało atutów, takich jak najlepsza w branży stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności i ponad 350 godzin ciągłej pracy* — wszystko to w zwartej, poręcznej obudowie, produkowanej z myślą o produktywności i skuteczności. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od rodzaju połączenia. 350 godzin pracy baterii to swoboda pracy w dowolnym miejscu Jeśli podróżujesz w pracy lub jesteściągle w drodze ze spotkania na spotkanie, zapewnenie chcesz zawracać sobie głowy zamianą baterii. Dlatego właśnie mysz Razer Atheris zaprojektowano tak, aby zapewnić Ci 350 godzin* nieprzerwanego działania. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od rodzaju połączenia. sensor optyczny 7200 DPI to precyzja godna wytrawnych graczy detektor optyczny 7200 DPI sprawia, że Razer Atheris uwydatnia się jedną z najwyższych rozdzielczości wśród myszy bezprzewodowych. Gwarantuje unikatową precyzję i niewiarygodną kontrolę nad arkuszami kalkulacyjnymi i strzałami snajperskimi. Nadmiarowa rozdzielczośćświetnie sprawdza się przy obsłudze wielu monitorów, a nawet ekranów o rozdzielczości 4K i wyższej. Technologia adaptatywnych zmian częstotliwości to bezusterkowa stabilność sygnału. Dzięki zaimplementowaniu opatentowanej technice bezprzewodowej marki Razer, mysz Razer Atheris zapewnia najkorzystniejszą w branży stabilizację transmisji. choćby jeśli usiądziesz w kafejce albo w biurze, gdzie sygnałmoże być zakłócany poprzez liczne urządzenia przenośne, Twoja mysz utrzyma stabilnośćpołączenia
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

4 ★  Razer Mamba Elite Chroma, RZ01-02560100-R3M1

Razer Mamba Elite Chroma, RZ01-02560100-R3M1 Najniższa Cena Online nowoczesny czujka optyczny Nasz szanowany innowacyjny detektor optyczny Razer 5G o rzeczywistej czułości 16 000 DPI wprowadza nowy standard precyzji i prędkości. Staranność rozdzielczości wynosi 99,4%, dlatego możesz zawsze celować dokładnie, nawet podczas intensywnej akcji. Personalizacja z maksymalną widocznością Rozbudowane strefy podświetlenia Razer Chroma™ rozciągają się wzdłuż boków myszy. Ich działanie można dostosować na więcej sposobów przy użyciu gotowych, animowanych efektów świetlnych lub utworzyć własne spomiędzy pełnego spektrum 16,8 mln odcieni. Przełączniki mechaniczne myszy Razer opracowane wspólnie z firmą Omron Przełączniki mechaniczne myszy Razer™ powiększą Twoje szanse na zwycięstwo dzięki dobranemu do gier krótkiemu czasowi reakcji, a także zwiększonej wytrzymałości do 50 milionów kliknięć. innowacyjna ergonomia z udoskonalonymi uchwytami bocznymi do wielogodzinnej, komfortowej gry Razer Mamba Elite akcentuje się progresywną ergonomią z udoskonalonymi uchwytami bocznymi zapewniającymi maksymalny komfort. dzięki temu możesz grać godzinami bez nadwerężania rąk i palców podczas naciskania przycisków, a także eliminując zbędne punkty oporu palców. 9 programowalnych przycisków do dokładnego sterowania zwiększ swój arsenał kontroli o 9 programowalnych przycisków, w tym o kółko do przewijania i klikania z przechyleniem. Każdy z nich można indywidualnie skonfigurować w programie Razer Synapse 3 tak, aby wykonywał preferowane działania. Hybrydowa pamięć zastosowana w chmurze i dostęp do spersonalizowanych ustawień w dowolnej chwili i miejscu Ta mysz umożliwia zmianę funkcji przycisków i samoczynne zapisywanie wszystkich danych profilowych w chmurze. Jeżeli planujesz używać komputera bez dostępu do Internetu albo bez zainstalowanego programu Razer Synapse 3, możesz zapisać we wbudowanej pamięci nawet 5 profili,użyć ich błyskawicznie, gdziekolwiek jesteś. marka Razer wariant produktu Mysz gamingowa odpowiedni do maszyn wejściowych praworęcznych Źródło zasilania USB (zintegrowany) Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne) USB wariant czujnika Optyczny Rozdzielczość czujnika (dpi) 16000dpi liczba przycisków 9 Specyfikacja urządzenia wejściowego Podświetlenie, zastosowana pamięć profili odcień czarny Długość kabla 2.10m Waga 96g Wysokość produktu 43.3mm Szerokość produktu 125mm Mysz Razer Mamba Elite RZ01-02560100 Instrukcja Obsługi Oryginalne Opakowanie...
 • Producent Razer 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

5 ★  Razer Mysz viper mini (8886419332886)

Razer Mysz viper mini (8886419332886) Najniższa Cena Online MYSZKA GAMINGOWA RAZER VIPER 16000 DPI DLA GRACZY Najdokładniejszy detektor gamingowy na świecie – aż 16 000 DPI ABSOLUTNA KONTROLA Kontroluj wynik każdej bitwy przy pomocy myszy do gier, która łączy wysoką precyzję, najnowocześniejszą lekką obudowę i najszybsze uruchamianie w grach. Poznaj Razer Viper Mini — wykorzystujący wiodącą w branży technikę myszy, zaprojektowaną i przetestowaną poprzez sportowców Team Razer, dającą Ci mysz, która została wytwarzana, żeby podbić scenę zawodowców. PRZEŁĄCZNIK MYSZY OPTYCZNEJ RAZER Każde Twoje kliknięcie uruchamia się z prędkością światła. Optyczny przełącznik myszy Razer wykorzystuje wiązkę światła podczerwonego do rejestrowania kliknięcia, co zagwarantuje wiodący w branży czas reakcji wynoszący 0,2 milisekundy. Jego natychmiastowe uruchomienie eliminuje odbicia i niezamierzone kliknięcia, gwarantując całkowitą kontrolę w trakcie grania. LEKKA kompozycja 61G w trakcie zawodów nawet najmniejsza przewaga może posiadać znaczenie. Razer Viper waży zaledwie 61 g bez żadnych kompromisów w zakresie wytrzymałości konstrukcji. Lżejsza mysz pozwala na szybsze i bardziej kontrolowane przesuwanie, zwiększając szybkość reakcji w bitwie. informacje technologiczne: WSPÓŁCZYNNIK KSZTAŁTU: oburęcznyŁĄCZNOŚĆ: Przewodowa — kabel Razer Speedflexsensor: OptycznyMAKSYMALNA CZUŁOŚĆ (DPI): 8500MAKSYMALNA szybkośĆ (IPS): 300MAKSYMALNE PRZYSPIESZENIE (G): 35PROGRAMOWALNE PRZYCISKI: 6typ PRZEŁĄCZNIKA: Optycznycykl ŻYCIA PRZEŁĄCZNIKA: 50 milionów kliknięćPROFILE PAMIĘCI zaimplementowanEJ: 1STOPY MYSZY: Stopki myszy wytwarzane w 100% z PTFEwymiarY: Długość x szerokość uchwytu x wysokość 118,3 mm x 53,5 mm x 38,3 mmWAGA: 61 g
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

6 ★  Razer Basilisk X HyperSpeed

Razer Basilisk X HyperSpeed Najniższa Cena Online dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo: Mysz Razer Basilisk X HyperSpeed dla gracza bezprzewodowa Bez względu na wariant gry w jaką grasz z myszą bezprzewodową Razer Basilisk X HyperSpeed zapewnisz sobie zwycięstwo, swobodę i precyzję działania. Komfortowa i rozbudowany panel konfiguracji myszy pozwoli na komfortową rozgrywkę, choćby poprzez mnóstwo godzin. Bez żadnych opóźnień System Hyperspeed jest 25% szybszy niżeli jakakolwiek dostępna technologia bezprzewodowa, choćby nie zdajesz sobie sprawy, że grasz przy pomocy myszy bezprzewodowej, dzięki szybkiej transmisji nie odczujesz żadnych opóźnień. Zaawanasowany sensor optyczny Razer Basilisk X zagwarantuje niespotykaną precyzję i produktywność, dzięki najszczególniej nowoczesnemu na świecie sensorowi optycznemu Razer 5G o rzeczywistej czułości 16 000 DPI. Programowalne przyciski pokaźniejszy arsenał i szybsze działanie, a wszystko w zasięgu ręki, dzięki 6 programowalnym przyciskom możesz momentalnie zmienić broń, wydać polecenia i ustawić zwykle używane skróty. Wejdź na wyższy poziom rozgrywki i zmień wynik gry, teraz masz przewagę. parametry przeciwpoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze Przełączniki mechaniczne Razer Odbiornik nano Programowalne przyciski Obsługa makr Profile ustawień 40 G akceleracji Żywotność 50 milionów kliknięć 5 trybów DPI Regulacja rozdzielczości DPI w locie wbudowana pamięć Zakres dostawy Mysz Razer Basilisk X HyperSpeed Nanodobiornik marka Razer Model Basilisk X HyperSpeed Łączność Bezprzewodowa sensor Optyczny Rozdzielczość 16000 dpi ilość przycisków 6 Rolka przewijania 1 Interfejs 2,4 GHz, Bluetooth Zasięg pracy do 15 m Zasilanie bateria: 1 x AA (należy zamówić oddzielnie) Czas pracy na baterii do 285 godzin - tryb HyperSpeed, do 450 godzin - tryb bluetooth Profil Praworęczny Podświetlenie Brak Kolor Czarny Długość 130 mm Szerokość 75 mm Wysokość 42 mm Waga 85 g 8886419332824RN KD produkt powystawowy / poprezentacyjny, 100% skuteczny technologicznie (artykuł sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis). realne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Fujitsu do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

7 ★  Razer Mysz deathadder v2

Razer Mysz deathadder v2 Najniższa Cena Online myszka gamingowa Razer DeathAdder V2 - Nazwa towaru: Razer DeathAdder V2 - Łączność: Przewodowa - Interfejs: USB 2.0 - typ myszy: Gamingowa - Profil: Dla praworęcznych - detektor: Optyczny - Rozdzielczość: 20 000 DPI - ilość przycisków: 8 - Rolka przewijania: 1 - Kolor: Czarny - wymiary: 127 mm x 61,7 mm x 42,7 mm - Waga: 82 g - atrybuty dodatkowe: Podświetlana rolka, Podświetlane logo, przeciwpoślizgowe panele boczne, Teflonowe ślizgacze, Przełączniki optyczno-mechaniczne, Modyfikowalna wysokość reakcji czujnika, Podświetlenie w 16,8 mln. kolorach, Programowalne przyciski, Obsługa makr - Gwarancja: 24 miesiące Mysz dla graczy Razer DeathAdder V2 W rywalizacji liczy się bezlitosna sprawność. To właśnie gwarantuje najlepsza w tej klasie ergonomia połączona z sensorem i przełącznikami nowej generacji. Poznaj najnowszą wersję myszki Razer DeathAdder V2, która odmieni losy rozgrywki. Wyekwipowana w przełączniki optyczne Razer™ zagwarantuje aktywacje z prędkością światła. Przewód Razer™ Speedflex gwarantuje płynność ruchu i nieduży opór. Natomiast wbudowana pamięć pozwala na korzystanie z ustawień w dowolnym miejscu. Najkorzystniejszy w tej klasie funkcjonalny kształt Ergonomowie i projektanci Razer skonstruowali niezliczone prototypy i przeprowadzili mnóstwo testów, by uzyskać najbardziej wygodną i najlżejszą konstrukcję, dzięki której możesz grać najlepiej i jeszcze dłużej. Razer DeathAdder V2 oferuje pewny chwyt, dzięki konstrukcji z ultrawytrzymałymi gumowymi bocznymi powierzchniami przeciwpoślizgowymi. Nowoczesne przełączniki optyczne Każde kliknięcie uaktywnia działanie z prędkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki temu za każdym razem szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Czujka optyczny Razer™ Focus+ 20K czujnik optyczny o rozdzielczości 20 000 DPI gwarantuje śledzenie choćby najdrobniejszych ruchów myszy. dzięki czemu zyskujesz unikatowy poziom precyzji do headshotów i manewrów przesądzających o wyniku gry. Staranne śledzenie śledzenie do 16,51 metra na sekundę (650 IPS), przyspieszenie 50 G, najlepsza w branży skrupulatność rozdzielczości: 99,6%. zastosowana pamięć i programowalne przyciski We wbudowanej pamięci możesz zapisać do 5 konfiguracji profili i zabierać je ze sobą. Zagwarantuje Ci to stałą gotowość do walki przy użyciu preferowanych ustawień. Co więcej, ta mysz ma 8 programowalnych przycisków, które możesz w pełni konfigurować w oprogramowaniu Razer Synapse 3. Dzięki dostępowi do makr i funkcji dodatkowych możesz z łatwością wykonać każde działanie.
 • Producent RAZER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Razer najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Razer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Razer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe dla graczy – Ranking styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Razer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych komputerowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *