Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 300 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych myszek do 300 zł.

Jakie Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych do 3 przyciski do 300 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Razer Abyssus Essental, RZ01-02160300-R3M1 ☆

Razer Abyssus Essental, RZ01-02160300-R3M1 Najniższa Cena Online Symetryczna mysz optyczna dla graczy z podświetleniem Razer Chroma™ underglow. Minimalism Mastered Mysz dla graczy Razer Abyssus Essential ma czujnik optyczny o rzeczywistej rozdzielczości 7200 DPI i śledzi ruch z szybkością 220 cali na sekundę (IPS). 3 przyciski Hyperesponse użytkowanie makr, a poręczna konstrukcja dla użytkowników prawo- i leworęcznych umożliwia komfortowe korzystanie poprzez niemało godzin gry. Mysz powered aby Razer Chroma™ proponuje ponad 16,8 mln opcji kolorystycznych oraz ustawień podświetlenia i może rozświetlaćsię synchronicznie z innymi urządzeniami. Niezawodna kompozycja o wytrzymałości do 10 milionów naciśnięć przycisków. sensor optyczny o rzeczywistej rozdzielczości 7200 DPI dokładność klasy turniejowej Dzięki sensorowi optycznemu o rzeczywistej rozdzielczości 7200 DPI, a także możliwości śledzenia ruchu z prędkością 220 cali na sekundę (IPS) mysz Razer Abyssus Essential zagwarantuje precyzję dającą przewagęnad przeciwnikami. użyteczna kompozycja dla użytkowników prawo- i leworęcznych Do wygodnej gry Zgodnie z długimi tradycjami myszy gamingowych Razer Abyssus ten model ma konstrukcję dla użytkowników prawo- i leworęcznych, która gwarantuje komfort w trakcie wielogodzinnej, intensywnej gry. Ze względu na swoją lekkość ta mysz genialnie nadaje się do realizowania prędkich ruchów, stanowczo w grach RTS i FPS. Powered aby Razer Chroma™ Możliwość personalizacji i 16,8 mln odcieni do wyboruGraj w prawidłowym stylu z zniewalającym podświetleniem od spodu powered by Razer Chroma™. Przejrzyj, jak mysz ożywa dzięki gotowym efektom podświetlenia i ponad 16,8 mln opcji kolorystycznych do wyboru. Synchronizacja barw między urządzeniami Z technologią Razer Chroma™Dzięki prostemu w obsłudze oprogramowaniu Razer Synapse 3 (Beta) i synchronizacji odcieni pomiędzy urządzeniami wszystkie urządzenia Razer Chroma™świecą w nadzwyczajnej harmonii. Do 10 milionów naciśnięć przycisków Na długie godziny bezproblemowej gry Kiedy chcesz osiągnąć imponujący poziom APM w trakcie gier w szybkim tempie, istotnie ważna jest odporność. Przyciski tej myszy wytrzymują do 10 milionów kliknięć, dlatego możesz grać dowolnie długo. 3 przyciski Hyperesponse Programowalne adekwatnie do potrzeb 3 przyciski Hyperesponse proponują bardzo skrupulatne sprzężenie zwrotne i reakcję na naciśnięcie. Każdy przycisk jest programowany osobno, dlatego możesz przypasowywać funkcje makr i zapewnić sobie przewagę w grze.
 • Producent Razer 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Razer - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 300 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 3 przyciski do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech M545, 1_620030 ☆

Logitech M545, 1_620030 Najniższa Cena Online WYGODA PRZY znikomyCH rozmiarACH Pracuj wygodnie w każdych warunkach. Mysz M545, którązabrać ze sobą, stanowi nieprzeciętne urządzenie dla każdego, kto preferuje mniejszą mysz. Miękkie, gumowe uchwyty są wygodne dla palców i pasują do każdej dłoni. OBSŁUGIWANE KCIUKIEM PRZYCISKI WSTECZ/DALEJ prędkie poruszanie się po dokumentach albo przeglądanie ulubionych witryn internetowych jest bardzo proste dzięki przyciskom umieszczonym wygodnie pod kciukiem. w dodatku możesz je przypasować zgodnie z własnymi potrzebami. Wystarczy jeden ruch palca, żeby przewijać dokumenty i arkusze kalkulacyjne we wszelkich kierunkach. 18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Wyłącznik zasilania, tryb inteligentnego usypiania i wskaźnik żywotności baterii sprawiają, że praktycznie zapomnisz o konieczności wymiany baterii. Niewielką mysz M545wziąć ze sobą. Jest to nadzwyczajne urządzenie dla każdego, kto preferuje mniejszą mysz. Technika ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ LOGITECH ADVANCED 2,4 GHZ WIRELESS bezusterkowość porównywalna do połączeń przewodowych, a przy tym wygoda i swoboda rozwiązań bezprzewodowych — szybka transmisja danych; praktycznie bez opóźnień i zakłóceń. Picoodbiornik rodzaju „podłącz i zapomnij" ma długość tylko 3 mm, przez co praktycznie znika w porcie USB komputera.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe KruX do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Razer Abyssus Essental, RZ01-02160300-R3M1 ☆

Razer Abyssus Essental, RZ01-02160300-R3M1 Najniższa Cena Online Symetryczna mysz optyczna dla graczy z podświetleniem Razer Chroma™ underglow. Minimalism Mastered Mysz dla graczy Razer Abyssus Essential ma czujka optyczny o rzeczywistej rozdzielczości 7200 DPI i śledzi ruch z szybkością 220 cali na sekundę (IPS). 3 przyciski Hyperesponse stosowanie makr, a poręczna kompozycja dla użytkowników prawo- i leworęcznych zezwala na wygodne korzystanie poprzez dużo godzin gry. Mysz powered żeby Razer Chroma™ oferuje ponad 16,8 mln opcji kolorystycznych, a także ustawień podświetlenia i może rozświetlaćsię synchronicznie z innymi urządzeniami. Bezawaryjna budowa o wytrzymałości do 10 milionów naciśnięć przycisków. detektor optyczny o rzeczywistej rozdzielczości 7200 DPI staranność klasy turniejowej Dzięki sensorowi optycznemu o rzeczywistej rozdzielczości 7200 DPI oraz możliwości śledzenia ruchu z szybkością 220 cali na sekundę (IPS) mysz Razer Abyssus Essential gwarantuje precyzję dającą przewagęnad przeciwnikami. funkcjonalna kompozycja dla użytkowników prawo- i leworęcznych Do wygodnej gry Zgodnie z długimi tradycjami myszy gamingowych Razer Abyssus ten model ma konstrukcję dla użytkowników prawo- i leworęcznych, która zapewnia komfort w trakcie wielogodzinnej, intensywnej gry. Ze względu na swoją lekkość ta mysz nadzwyczajnie nadaje się do realizowania prędkich ruchów, bardzo w grach RTS i FPS. Powered żeby Razer Chroma™ Możliwość personalizacji i 16,8 mln barw do wyboruGraj w dobrym stylu z zachwycającym podświetleniem od spodu powered by Razer Chroma™. Przejrzyj, jak mysz ożywa dzięki gotowym efektom podświetlenia i ponad 16,8 mln opcji kolorystycznych do wyboru. Synchronizacja kolorów pomiędzy urządzeniami Z technologią Razer Chroma™Dzięki nietrudnemu w obsłudze oprogramowaniu Razer Synapse 3 (Beta) i synchronizacji odcieni pomiędzy urządzeniami wszystkie urządzenia Razer Chroma™świecą w idealnej harmonii. Do 10 milionów naciśnięć przycisków Na długie godziny bezproblemowej gry Kiedy chcesz osiągnąć imponujący poziom APM podczas gier w prędkim tempie, szczególnie ważna jest solidność. Przyciski tej myszy wytrzymują do 10 milionów kliknięć, dlatego możesz grać dowolnie długo. 3 przyciski Hyperesponse Programowalne adekwatnie do potrzeb 3 przyciski Hyperesponse oferują istotnie staranne sprzężenie zwrotne i reakcję na naciśnięcie. Każdy przycisk jest programowany osobno, dlatego możesz przypasowywać funkcje makr i zapewnić sobie przewagę w grze.
 • Producent Razer 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe SpeedLink do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 300 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe dla graczy do 300 zł – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamingowych myszek do 300 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.