Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe max. 11 przycisków do 300 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych do 11 przycisków do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 11 przycisków do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych do 11 przycisków do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych myszek do 300 zł.

Jakie Myszki gamingowe max. 11 przycisków do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe max. 11 przycisków do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych do 11 przycisków do 300 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Logitech M720 (5099206065086) ☆

Logitech M720 (5099206065086) Najniższa Cena Online Logitech M720 Triathlon Mouse 2.4GHZ/BT EMEA Wytrzymała, uniwersalna i użyteczna. Mysz M720 Triathlon daje Ci kontrolę nad każdym komputerem. Płynne przełączanie się pomiędzy 3 komputerami umożliwia prędkie realizowanie zadań, a dzięki błyskawicznemu przewijaniu możesz przeglądać dokumenty i strony internetowe. obszerniejsza wydajność powoduje, że ta mysz Bluetooth®obsługująca technologię Unifying działa poprzez 24 miesiące na jednej baterii AA. Wymiar myszy gwarantuje wyśmienite przypasowanie do rąk. Technika Easy Switch. Możesz sparować aż 3 komputery i płynnie przełączać się między nimi jednym naciśnięciem przycisku umieszczonego wygodnie pod kciukiem. Trzy podświetlone liczby zawsze wskazują komputer, z którym nawiązano połączenie. Błyskawiczne przewijanie. Możesz prędko przewijać i zatrzymywać długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu obrotowego kółka albo przewijać w trybie kolejnych kliknięć, gdy wymagana jest precyzja. Wytrzymała i wygodna budowa. Mysz M720 została zaprojektowana z myślą o trwałości. Przyciski wytrzymają choćby 10 milionów kliknięć. Obfita mysz dla osób praworęcznych rewelacyjnie leży w dłoni, a gumowa powierzchnia jest szczególnie miękka w dotyku. Płynna praca na wielu komputerach. Uwolnij potencjał myszy M720, korzystając z technologii Logitech Flow zapewniającej pełną płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy między trzema komputerami, a choćby kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między nimi. Jest to bez dwóch zdań wydajniejsze niż wysyłanie do siebie wiadomości e-mail. 24-miesięczna żywotność baterii. Niewątpliwie spodoba Ci się większa wydajność myszy – działa aż 24 miesiące na jednej baterii AA. Korzystając z przycisku wł./wył., można wydłużyć żywotność baterii jeszcze bardziej, a wskaźnik poziomu baterii za każdym razem ostrzega o jej wyczerpaniu.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Fujitsu - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Razer Mysz deathadder v2 ☆

Razer Mysz deathadder v2 Najniższa Cena Online Mysz dla graczy Razer DeathAdder V2 W rywalizacji liczy się bezlitosna skuteczność. To właśnie gwarantuje najlepsza w tej klasie ergonomia połączona z sensorem i przełącznikami nowej generacji. Poznaj najnowszą wersję myszki Razer DeathAdder V2, która odmieni losy rozgrywki. wyposażona w przełączniki optyczne Razer™ zagwarantuje aktywacje z prędkością światła. Przewód Razer™ Speedflex gwarantuje płynność ruchu i minimalny opór. Natomiast wbudowana pamięć umożliwia korzystanie z ustawień w dowolnym miejscu. najlepszy w tej klasie funkcjonalny zarys Ergonomowie i projektanci Razer skonstruowali niezliczone prototypy i przeprowadzili mnóstwo testów, aby uzyskać najszczególniej wygodną i najlżejszą konstrukcję, dzięki której możesz grać najlepiej i jeszcze dłużej. Razer DeathAdder V2 oferuje pewny chwyt, dzięki konstrukcji z ultrawytrzymałymi gumowymi bocznymi powierzchniami przeciwpoślizgowymi. Zaawansowane przełączniki optyczne Każde kliknięcie uaktywnia działanie z szybkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki temu za każdym razem szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Czujnik optyczny Razer™ Focus+ 20K czujka optyczny o rozdzielczości 20 000 DPI gwarantuje śledzenie nawet najdrobniejszych ruchów myszy. dzięki czemu zyskujesz nieszablonowy poziom precyzji do headshotów i manewrów przesądzających o wyniku gry. Dokładne śledzenie śledzenie do 16,51 metra na sekundę (650 IPS), przyspieszenie 50 G, najlepsza w branży precyzyjność rozdzielczości: 99,6%. zastosowana pamięć i programowalne przyciski We zastosowanej pamięci możesz zapisać do 5 konfiguracji profili i zabierać je ze sobą. Zapewnia Ci to stałą gotowość do walki przy użyciu preferowanych ustawień. Co więcej, ta mysz ma 8 programowalnych przycisków, które możesz w pełni konfigurować w oprogramowaniu Razer Synapse 3. Dzięki dostępowi do makr i funkcji dodatkowych możesz łatwo wykonać każde działanie....
 • Producent RAZER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe max. 11 przycisków do 300 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe max. 11 przycisków do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 11 przycisków do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Delux - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Razer Mysz deathadder v2 ☆

Razer Mysz deathadder v2 Najniższa Cena Online Mysz dla graczy Razer DeathAdder V2 W rywalizacji liczy się bezlitosna wydajność. To właśnie gwarantuje najlepsza w tej klasie ergonomia połączona z sensorem i przełącznikami nowej generacji. Poznaj najnowszą wersję myszki Razer DeathAdder V2, która odmieni losy rozgrywki. wyposażona w przełączniki optyczne Razer™ zagwarantuje aktywacje z prędkością światła. Kabel Razer™ Speedflex gwarantuje płynność ruchu i nieznaczny opór. Natomiast wbudowana pamięć zezwala na korzystanie z ustawień w dowolnym miejscu. najkorzystniejszy w tej klasie poręczny kształt Ergonomowie i projektanci Razer skonstruowali niezliczone prototypy i przeprowadzili sporo testów, by uzyskać najszczególniej komfortową i najlżejszą konstrukcję, dzięki której możesz grać najlepiej i jeszcze dłużej. Razer DeathAdder V2 oferuje pewny chwyt, dzięki konstrukcji z ultrawytrzymałymi gumowymi bocznymi powierzchniami antypoślizgowymi. Zaawansowane przełączniki optyczne Każde kliknięcie uaktywnia działanie z szybkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki czemu za każdym razem szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Czujnik optyczny Razer™ Focus+ 20K czujnik optyczny o rozdzielczości 20 000 DPI zagwarantuje śledzenie nawet najdrobniejszych ruchów myszy. dzięki czemu zyskujesz wyjątkowy poziom precyzji do headshotów i manewrów przesądzających o wyniku gry. Skrupulatne śledzenie śledzenie do 16,51 metra na sekundę (650 IPS), przyspieszenie 50 G, najkorzystniejsza w branży staranność rozdzielczości: 99,6%. zastosowana pamięć i programowalne przyciski We zastosowanej pamięci możesz zapisać do 5 konfiguracji profili i zabierać je ze sobą. Gwarantuje Ci to stałą gotowość do walki przy użyciu preferowanych ustawień. Co więcej, ta mysz ma 8 programowalnych przycisków, które możesz w pełni konfigurować w oprogramowaniu Razer Synapse 3. Dzięki dostępowi do makr i funkcji dodatkowych możesz z łatwością wykonać każde działanie....
 • Producent RAZER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech M720 (5099206065086) ☆

Logitech M720 (5099206065086) Najniższa Cena Online Logitech M720 Triathlon Mouse 2.4GHZ/BT EMEA Wytrzymała, uniwersalna i ergonomiczna. Mysz M720 Triathlon daje Ci kontrolę nad każdym komputerem. Płynne przełączanie się między 3 komputerami pozwala na prędkie realizowanie zadań, a dzięki niezwłocznemu przewijaniu możesz przeglądać dokumenty i strony internetowe. większa skuteczność powoduje, iż ta mysz Bluetooth®obsługująca technikę Unifying działa przez 24 miesiące na jednej baterii AA. Rozmiar myszy zapewnia nieprzeciętne dopasowanie do dłoni. Technologia Easy Switch. Możesz sparować aż 3 komputery i płynnie przełączać się między nimi jednym naciśnięciem przycisku umieszczonego komfortowo pod kciukiem. Trzy podświetlone liczby za każdym razem wskazują komputer, z którym nawiązano połączenie. Błyskawiczne przewijanie. Możesz prędko przewijać i zatrzymywać długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu obrotowego kółka lub przewijać w trybie kolejnych kliknięć, gdy wymagana jest precyzja. Wytrzymała i komfortowa konstrukcja. Mysz M720 została zaprojektowana z myślą o trwałości. Przyciski wytrzymają choćby 10 milionów kliknięć. Znaczna mysz dla osób praworęcznych nieprzeciętnie leży w rąk, a gumowa powierzchnia jest bardzo miękka w dotyku. Płynna praca na wielu komputerach. Uwolnij potencjał myszy M720, korzystając z technice Logitech Flow gwarantującej całkowitą płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy pomiędzy trzema komputerami, a choćby kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki pomiędzy nimi. Jest to bez dwóch zdań wydajniejsze aniżeli wysyłanie do siebie wiadomości e-mail. 24-miesięczna żywotność baterii. Bez dwóch zdań spodoba Ci się większa wydajność myszy – działa aż 24 miesiące na jednej baterii AA. Korzystając z przycisku wł./wył., można wydłużyć żywotność baterii jeszcze bardziej, a wskaźnik poziomu baterii za każdym razem ostrzega o jej wyczerpaniu.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe SpeedLink do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe max. 11 przycisków do 300 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe max. 11 przycisków do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe max. 11 przycisków do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe dla graczy do 300 zł – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 11 przycisków do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gamingowych myszek do 300 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.