Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 100 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych myszek do 100 zł.

Jakie Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych do 3 przyciski do 100 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Logitech M280 ☆

Logitech M280 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech M280 Czarna Komfort przez cały dzień Mysz bezprzewodowa Logitech M280 to rezultat wiedzy i pionierskiego podejścia Logitech do projektowania wygodnych produktów od ponad 25 lat. Asymetryczny kształt został drobiazgowo opracowany, by promować naturalne ułożenie dłoni, a powierzchnia z miękkiej gumy o charakterystycznej fakturze poprawia wrażenia dotykowe. Wszystko to pozwala Ci wygodnie pracować albo uczyć się przez sporo godzin. Łatwa nawigacja, skrupulatne sterowanie Przesuwaj i przewijaj z rewelacyjną dokładnością i precyzją. Mysz bezprzewodowa Logitech M280 zaopatrzona jest w gumowe kółko przewijania proponujące całkowitą kontrolę nad przewijaniem w trybie pojedynczych wierszy. Wysoce skrupulatne parametry śledzenia ruchu Logitech dają wyraźnie obszerniejszą kontrolę, gwarantując wyśmienitą nawigację na niemal każdej powierzchni. Prosta instalacja rodzaju plug-and-play Konfiguracja myszy bezprzewodowej Logitech M280 to pestka. Po prostu podłącz odbiornik USB do komputera stacjonarnego lub notebooka i zacznij pracę w ciągu kilku sekund. Odbiornik gwarantuje silną, bezawaryjną i bezbłędną łączność bezprzewodową o zasięgu choćby 10 metrów. Jakość, na której możesz polegać Mysz bezprzewodowa Logitech M280 została wyprodukowana według standardów jakości, dzięki którym Logitech stał się światowym liderem na rynku myszy i klawiatur. Dodatkowo trwała i bezusterkowa mysz M280 działa choćby do 18 miesięcy bez zmiany baterii dzięki wyłącznikowi zasilania i trybowi automatycznego oszczędzania energii.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Modecom Mysz wrm113 czarno-czerwona (m-mc-wrm113-150) darmowy odbiór w 20 miastach! (5901885246161) ☆

Modecom Mysz wrm113 czarno-czerwona (m-mc-wrm113-150) darmowy odbiór w 20 miastach! (5901885246161) Najniższa Cena Online MODECOM MC-WRM113MODECOM MC-WRM113 to sugestia wyjątkowej bezprzewodowej myszy komputerowej adresowanej do osób, które prowadzą przenośny tryb życia i ze swym laptopem często przemieszczają się od spotkania do spotkania. Myszka MODECOM MC-WRM113, dzięki kompaktowej budowie, spełni oczekiwania perfekcyjnie w charakterze kompana Twoich rutynowych podróży. Wyposażona w odbiornik radiowy rodzaju Nano, zapewnia Ci stabilne bezprzewodowe połączenie z Twoim laptopem. Zasięg takiego połączenie sięga choćby 15 metrów, co docenisz zwłaszcza w trakcie prowadzenia prezentacji w obszernych salach konferencyjnych. Stylistyka myszy MC-WRM113 eksponuje się wymodelowanym, pasującym do każdego typu rąk szkieletem o charakterystycznym obniżonym profilu i opływowym profilu. Jej obudowę w kolorze czarno-czerwonym ozdabia podświetlone w kolorze czerwonym logo producenta. Górną część pokrywa zaś przyjemnym w dotyku materiał, który sprawi, iż każda spędzona z MC-WRM113 chwila kojarzyć Ci się będzie z błogim doświadczeniem.progresywny designCechą akcentującą myszkę MODECOM MC-WRM113 jest nowoczesna, surowa konstrukcja z podświetlonym logo producenta.Najważniejsze atrybuty:- wyśmienicie leży w rąk- Zasięg do 15 metrów- Możliwość doładowania akumulatora- Podświetlane logoEAN: 5901885246161Gwarancja: rękojmia 24 miesiąceKod dostawcy: M-MC-WRM113-150Przeznaczenie: Biurosensor: Optycznyliczba rolek: 1Profil: UniwersalnyRozdzielczość (maks.): 1600 dpiPołączenie: PrzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Baterie/akumulatory AAKolor: Czerwonywymiary: 113 x 64 x 32 mm
 • Producent MODECOM 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Modecom - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Mysz Logitech 910-004880 ☆

Mysz Logitech 910-004880 Najniższa Cena Online Ciesz się brzmieniem ciszyZrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Logitech M220 Silent zagwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.Trwałe, komfortowe stopki skutecznie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice usuwa zbędny hałas, dbając o zdrowie i produktywność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. Redukcja hałasu o ponad 90%Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90% zapewnia cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie. Prostota. Bezusterkowość. Siła.Bezproblemowy nanoodbiornik umożliwia bezprzewodową pracę na odległość do 10 m. Mysz Logitech M220 Silent wykorzystuje także zaawansowane optyczne śledzenie ruchu producenta Logitech w celu dokładnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest niezbędne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows, Mac, Chrome OS albo Linux. Żywotność baterii do 18 miesięcy Wydłuż okres pomiędzy podmianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M220 Silent przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia. komfortowy kształt. Wielkość gwarantująca mobilność. kształt dobrany do obu rąk zagwarantuje wyższą wygodę i precyzję niż panel dotykowy. Drobne wymiary oznaczają, iż mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. Certyfikacja Quiet Mark Logitech to pierwszy na świecie marka myszy z dokumentem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech m220 ☆

Logitech m220 Najniższa Cena Online CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZY Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Silent Mice gwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.1 Trwałe, komfortowe stopki sprawnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i produktywność wszelkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. REDUKCJA HAŁASU O PONAD 90% Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90%* zagwarantuje cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie.1 PROSTOTA. bezawaryjnOŚĆ. SIŁA. Bezproblemowy nanoodbiornik umożliwia bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz M220 SILENT wykorzystuje także zaawansowane optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech w celu skrupulatnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest konieczne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows, Mac, Chrome OS albo Linux.2 18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII* Wydłuż okres między wymianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M220 SILENT przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia. KomfortowY zarys. WIELKOŚĆ gwarantującA MOBILNOŚĆ. Kształt przypasowany do obu rąk zagwarantuje wyższą wygodę i precyzję niżeli panel dotykowy. śladowe rozmiary oznaczają, iż mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. CERTYFIKACJA QUIET MARK Logitech to pierwszy na świecie marka myszy z certyfikatem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu. Numer katalogowy: Węglowy: PN: 910-004878 Czerwony: PN: 910-004880 Niebieski: PN: 910-004879
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 100 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 3 przyciski do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-004424, optyczny, czarny, szary ☆

Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-004424, optyczny, czarny, szary Najniższa Cena Online Myszka Logitech M171 jest wysokojakościową uniwersalną myszka bezprzewodową do nietrudnej obsługi jednocześnie stacjonarnych jak i mobilnych komputerów. Wygodny kształt M171 zagwarantuje podparcie rąk poprzez mnóstwo godzin pracy, co redukuje zmęczenie. Przyciski w Logitech M171 można zamienić miejscami takdostosować myszkę pod prawą lub lewą rękę. Bateria umieszczona we wnętrzu pozwala na pracę myszki nawet poprzez 12 miesięcy. właściwości Logitech M171 bezusterkowe łączność bezprzewodowa Myszka zagwarantuje stałą niezawodną łączność bezprzewodową. Brak przerw lub zakłóceń dają pokaźniejszą pewność w pracy albo grze Długa żywotność baterii Minie kilka miesięcy energicznej pracy zanim Logitech M171 będzie wymagała zamiany baterii. Używając przycisku On/OFF, zasadniczo zaoszczędzimy ilość energii pobierana przez myszkę Podłączenie Plug-and-Play Mysz M171 nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania albo sterowników. Wystarczy wpiąć odbiornik USB do portu komputera a myszka będzie gotowa do pracy Wygoda i mobilność zarys myszki M171 zapewnia komfort wielogodzinnego używania. Dymetryczna forma Logitech M171 pozwala używać jej równocześnie prawo- jak leworęcznym osobom. EAN: 5099206062856 Kod Producenta: 910-004424 Kolor główny: Czarny wymiary Mysz (wysokość x szerokość x głębokość): 97,7 mm (3,85 cala) x 61,5 mm (2,42 cala) x 35,2 mm (1,39 cala) Waga myszy: 70,5 g (2,49 uncji) z baterią Nanoodbiornik (wysokość x szerokość x głębokość): 6,6 mm (0,24 cala) x 14,4 mm (0,57 cala) x 18,7 mm (0,74 cala) Waga nanoodbiornika: 2,0 g (0,07 uncji) oczekiwania SYSTEMOWE Windows® 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszy, Mac OS® X 10.8 albo nowszy, Chrome OS™, Jądro Linux® w wersji 2.6 albo nowszej Port USB dane technologicznE typ połączenia: bezprzewodowe 2,4 GHz Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 m Bateria: 1 x AA Żywotność baterii: 1 rok ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA MyszOdbiornikDokumentacja dane O GWARANCJI Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Dareu - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ A4 Tech G3-230N ☆

A4 Tech G3-230N Najniższa Cena Online Mysz V-Track G3-230N WRLSNajprostsza bezprzewodowa mysz A4Tech z serii Office, wyekwipowana w 3 przyciski i optyczny czujnik z rozdzielczością 1000DPI. Podkreśla ją postępowa technologia V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i precyzyjnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Nadeszła era Optic 2.0. - w tej sytuacji podkładka staje się zbędna! Bezprzewodowa technika 2.4 GHz zagwarantuje zasięg działania do 15 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (choćby ponad pół roku na jednej baterii AA). Wyposażona jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części pokrywy myszy, co usprawnia transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie standardowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej. W pakiecie odbiornik multi-nano, który obsługuje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z kolekcji G3, G7 i G9 - nie ma zapotrzebowania używania kilku odbiorników jednocześnie, wystarczy skalibrować wszystkie urządzenia przy pomocy dostarczonego poprzez producenta software.EAN: 4711421874144Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: A4TMYS42994Przeznaczenie: laptopczujka: V-Trackilość przycisków: 3ilość rolek: 1Profil: UniwersalnyRozdzielczość (min.): 400 dpiRozdzielczość (maks.): 1000 dpiPołączenie: PrzewodoweZasięg: 10 mInterfejs: USBZasilanie: Baterie/akumulatory AAAkcesoria w pakiecie: OdbiornikKolor: Czarny
 • Producent A4Tech 
 • Liczba przycisków

☆ Philips Logitech m170 (5099206062887) ☆

Philips Logitech m170 (5099206062887) Najniższa Cena Online Mysz Bezprzewodowa Logitech M170 Szara Pracuj z najlepszymi. Mysz bezprzewodowa Logitech M170 lider technice, po co męczyć się jak można pracować bez stresu. bezawaryjne połączenie bezprzewodowe Silne i bezawaryjne połączenie bezprzewodowe z odległości do 10 metrów. Możesz efektywnie pracować i grać praktycznie bez opóźnień i przerw. Zasięg połączenia bezprzewodowego przetestowano w odległości 10 metrów i może się minimalnie różnić w zależności od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze. 12-miesięczna żywotność baterii Pracuj poprzez choćby jeden rok, zanim będzie niezbędna zamiana baterii. Aby wydłużyć żywotność baterii, używaj wyłącznika zasilania, gdy mysz nie jest używana. Połączenie rodzaju „plug and play” Mysz M170 to prawdziwe urządzenie rodzaju „plug and play”. Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB komputera. Nie trzeba parować myszy ani pobierać oprogramowania w celu wykorzystania myszy. wygodna i mobilna kształt myszy zagwarantuje podparcie dla rąk w trakcie wielu godzin komfortowego zastosowania. Zarys przypasowany do obu dłoni i możliwość zmiany przycisków prawego i lewego powodują, iż mysz M170 pasuje rewelacyjnie do prawej lub lewej rąk. Specyfikacja typ myszy: mobilnaŁączność: BezprzewodowaGwarancja: 24 miesiąceczujka: OptycznyRozdzielczość: 1000 dpiliczba przycisków: 3Rolka przewijania: 1Interfejs: USBZasięg pracy: do 10 mZasilanie: Bateria AA x1Profil: UniwersalnyKolor: SzaryDługość: 98 mmSzerokość: 61 mmWysokość: 35 mmWaga: 71 g
 • Producent Philips 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz wm126 (570-aamh) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! marki Dell ☆

Mysz wm126 (570-aamh) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! marki Dell Najniższa Cena Online firma i model Dell WM126 technologia łączności Bezprzewodowa RF 2.40 GHzOdbiornik USB Śledzenie Optyczna Rozdzielczość 1000 dpi liczba przycisków 3 Waga 56 g kolor Czarny rodzaj baterii 1xAA dane dodatkowe Plug-and-Playtechnika Dell Universal Pairing ergonomiczny zarys Profilowany zarys myszy, rewelacyjnie pasujący do każdej rąk, gwarantuje komfort pracy. Mysz jest zaopatrzona w trzy przyciski do klikania (lewy, prawy i środkowy), a także kółko przewijania gwarantujące łatwość stosowania. Szybka konfiguracja i przystępna instalacja Mysz jest gotowa do podłączenia za pośrednictwem załączonego odbiornika. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani sterowników. Jeśli jednak chcesz w pełni wykorzystać zalety technice Dell Universal Pairing i podłączyć choćby 6 zgodnych urządzeń do jednego odbiornika, pobierz konieczne oprogramowanie na stronie Dell.com/pair. Doskonały dobór do domu i biura na co dzień bezawaryjne połączenie bezprzewodowe z myszą Dell WM126 ułatwia pracę w podróży. Do jednego odbiornika możesz podłączyć — w domu, w biurze lub w podróży — aż sześć zgodnych sprzętów, takich jak klawiatury i myszy Łączność bezprzewodowa Zmniejszona plątanina kabli dzięki odbiornikowi USB, który gwarantuje natychmiastowy czas reakcji. Stabilne połączenie bezprzewodowe nie zakłóci Twojej pracy. Pracuj i baw się dłużej Bateria wystarczająca choćby na 1 rok daje pewność długotrwałego stosowania myszy praktycznie w każdym miejscu.
 • Producent Dell 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe dla graczy do 100 zł – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamingowych myszek do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.