Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe max. 5 przycisków do 100 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych do 5 przycisków do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 5 przycisków do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych do 5 przycisków do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych myszek do 100 zł.

Jakie Myszki gamingowe max. 5 przycisków do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe max. 5 przycisków do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych do 5 przycisków do 100 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126)

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE turkusowa 1600 dpiTracer Wave to genialna propozycja dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Korzystnej jednocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. znikome wymiary, lekka kompozycja i bezkompromisowy design gryzonia powoduje, iż urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zaimplementowana progresywna technologia bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia prędkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE liczba przycisków myszy: 4Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600Ilość akumulatorów / baterii: 1Liczba przycisków myszy: 4Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600Ilość akumulatorów / baterii: 1Technologia sensora: OptycznyTechnologia: 2,4GHzTyp odbiornika: nano USBMaksymalny zasięg (m): 10Zmiana DPI: TakMaksymalna rozdzielczość (dpi): 1600Profilowanie myszy: SymetryczneTransmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4GhzNanoodbiornik: TakKabel do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave stanie na wysokości zadania zarówno u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując trafne podparcie dla dłoni podczas wielogodzinnego korzystania z komputera. czujnik optycznyZa precyzję działania i skrupulatność odpowiada detektor optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest za każdym razem gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz cieszyć się jej prędkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RFNiewielki nano odbiornik jest tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki temu gniazdo USB w notebookie nie odgina się, co mogłoby skutkować uszkodzeniem. Dzięki zastosowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten niewiele znaczący odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  Trust mysz bezprzewodowa yvi fx różowa (8713439223361)

Trust mysz bezprzewodowa yvi fx różowa (8713439223361) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Trust YVI FX różowa Bezprzewodowa technologia Mysz bezprzewodowa Trust YVI FX różowa działa bezprzewodowo w zasięgu 8 metrów za pośrednictwem przenośnego mikroodbiornika USB. Podłącz ten śladowy odbiornik do laptopa lub komputera i od razu zacznij korzystać z myszy. Zrobiony dla każdy Wybierz szybkość za pomocą przycisku wyboru prędkości (800/1600 DPI). Możesz nie tylko wybrać własną prędkość, lecz także używać tej myszy oburęcznie. Oznacza to, że mogą go używać zarówno praworęczni, jak i praworęczni użytkownicy. To sprawia, że mysz bezprzewodowa Trust YVI FX różowa jest funkcjonalna dla każdego! konstrukcja podświetlana Podświetlana mysz bezprzewodowa Trust YVI FX różowa łączy w sobie design i kolor. Zabierz tę kompaktową mysz ze sobą wszędzie i błyskawicznie rozpocznij pracę. Yvi oświetla Twoją stację roboczą: dioda LED myszy zmienia odcień w sposób ciągły. Na dodatek jego kompaktowa kompozycja ułatwia przenoszenie. To, wraz z gumowymi bokami, gwarantuje komfortową pracę w dowolnym miejscu. Łatwe przechowywanie nadajnika Kiedy skończysz, po prostu zostaw odbiornik w komputerze PC lub notebookie albo schowaj go w schowku w myszy. Łatwo włączaj/wyłączaj mysz bezprzewodową Trust YVI FX różową za pomocą włącznika zasilania, żeby oszczędzać baterię.
 • Producent Trust 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Miętowa (5907512868089)

Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Miętowa (5907512868089) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz funkcjonalnej myszy o nieprzemijalnym designie, z której będziesz mógł korzystać równocześnie do prostej pracy na komputerze, oglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to propozycja skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o klasycznym, nieśmiertelnym designie, która zawsze będzie prezentować się idealnie. Do tego nieduże wymiary, lekka kompozycja i nowoczesna bezprzewodowa komunikacja z komputerem. -zaimplementowana bateria 500 mAh - w trosce o środowisko. -Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz. -5 przycisków i rolka. -czujnik optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -tradycyjny design. -Symetryczne profilowanie. -przewód do ładowania USB-C. Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch powoduje, iż urządzenie przepadnie do gustu zarówno u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Ergonomiczna budowa gwarantuje stosowne podparcie dla rąk i nadgarstka w trakcie wielogodzinnego użytkowania surfowania po Internecie. detektor optyczny Za precyzję i staranność myszy Tracer Punch odpowiada czuły czujnik optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, trudnego oprogramowania. Wystarczy jedynie, iż podłączysz załączony do myszki nano odbiornik USB do swojego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem nieduży nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki czemu użytkowanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w laptopie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg nawet do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe SPC Gear - Ranking TOP10 myszy PC do gier

5 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE czerwona 1600 dpi Tracer Wave to wspaniała propozycja dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Korzystnej jednocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. nieznaczne wymiary, lekka kompozycja i surowy design gryzonia sprawia, iż urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zastosowana innowacyjna technika bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zagwarantuje szybkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty liczba przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 liczba akumulatorów / baterii: 1 liczba przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 ilość akumulatorów / baterii: 1 technologia sensora: Optyczny technika: 2,4GHz typ odbiornika: nano USB Maksymalny zasięg (m): 10 Zmiana DPI: Tak Maksymalna rozdzielczość (dpi): 1600 Profilowanie myszy: Symetryczne Transmisja danych: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak przewód do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave spełni oczekiwania równocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników zapewniając adekwatne podparcie dla rąk podczas wielogodzinnego korzystania z komputera. detektor optyczny Za precyzję działania i dokładność odpowiada detektor optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest za każdym razem gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz cieszyć się jej prędkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF niewielki nano odbiornik jest tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki temu gniazdo USB w laptopie nie odgina się, co mogłoby skutkować zniszczeniem. Dzięki wbudowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten niepokaźny odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

9 ★  Mysz wave rf 2,4 ghz granatowa marki Tracer

Mysz wave rf 2,4 ghz granatowa marki Tracer Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE Navy 1600 dpi Tracer Wave to genialna sugestia dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Prawidłowej zarówno do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. niewielkie wymiary, lekka kompozycja i surowy design gryzonia sprawia, iż urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zaimplementowana postępowa technika bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia prędkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty liczba przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 liczba akumulatorów / baterii: 1 ilość przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 ilość akumulatorów / baterii: 1 technika sensora: Optyczny technologia: 2,4GHz wariant odbiornika: nano USB Maksymalny zasięg (m): 10 Zmiana DPI: Tak Maksymalna rozdzielczość (dpi): 1600 Profilowanie myszy: Symetryczne Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak kabel do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave sprawdzi się jednocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując stosowne podparcie dla dłoni podczas wielogodzinnego korzystania z komputera. czujka optyczny Za precyzję działania i skrupulatność odpowiada czujnik optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest zawsze gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz cieszyć się jej prędkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF niewielki nano odbiornik jest tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki czemu gniazdo USB w notebookie nie odgina się, co mogłoby skutkować uszkodzeniem. Dzięki wbudowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten niepokaźny odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

10 ★  Mysz przewodowa TRUST GXT 101, UMTRURPG0000008 (6503676)

Mysz przewodowa TRUST GXT 101, UMTRURPG0000008 (6503676) Najniższa Cena Online oglądaj, strzelaj, wygraj! Od snajpera w strzelankach do dowodzenia całą armią; dzięki myszy do gier GXT 101 GAV z podświetleniem będziesz zachwycać się mapami do gier jak maszyna. Ta mysz pozwala zapanować nad każdą sytuacją. Czujnik optyczny GXT 101 GAV gwarantuje więcej aniżeli wystarczającą precyzję do sytuacji w grze. Wybierz jeden z 4 rozmaitych stopni DPI,zjednoczyć tę mysz do swych preferencji. Przy pomocy przycisku DPI można przełączać się pomiędzy 600, 1200, 2400 i 4800 DPI. Użyj niższego ustawienia DPI, by uzyskać bardziej dokładne strzały snajperskie, a wysokiego DPI, aby uzyskać szybki refleks i prędkie odkrywanie otoczenia. Podświetlana broń Każdy gracz ma swoją własną broń do wyboru. Dzięki futurystycznej konstrukcji tej myszy zaimponujesz swoim przeciwnikom na arenie gier. Kolorowe podświetlenie tchnie życie w Twój sprzęt do grania! parametry produktu: · Łączność przewodowa · Interfejs USB 2.0 · skrupulatny detektor optyczny 4800 DPI · Możliwość przypasowania czułości myszy: 600, 1200, 2400 i 4800 DPI · Przyśpieszenie: 16G · Częstotliwość odpytywania 125 Hz · prędkość śledzenia 20 ips · 6 przycisków i rolka · przewód 1,8 m · Zmieniający się kolor podświetlenia · Przyciski (6): left, right, mid, forward, backward, dpi · Rolka do scrollowania · Kompatybilna z systemami Windows, Mac OS, Chrome OS · Kompatybilna z PC, notebookami, konsolami
 • Producent TRUST 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Cobra - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe max. 5 przycisków do 100 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe max. 5 przycisków do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 5 przycisków do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126)

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE turkusowa 1600 dpiTracer Wave to nadzwyczajna sugestia dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Prawidłowej zarówno do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. drobne rozmiary, lekka kompozycja i ascetyczny design gryzonia powoduje, że urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zaimplementowana postępowa technologia bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia szybkie i komfortowe połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE ilość przycisków myszy: 4Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600Ilość akumulatorów / baterii: 1Liczba przycisków myszy: 4Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600Ilość akumulatorów / baterii: 1Technologia sensora: OptycznyTechnologia: 2,4GHzTyp odbiornika: nano USBMaksymalny zasięg (m): 10Zmiana DPI: TakMaksymalna rozdzielczość (dpi): 1600Profilowanie myszy: SymetryczneTransmisja danych: Bezprzewodowe RF 2.4GhzNanoodbiornik: TakKabel do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave sprawdzi się jednocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując adekwatne podparcie dla rąk w trakcie wielogodzinnego korzystania z komputera. detektor optycznyZa precyzję działania i staranność odpowiada czujnik optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest zawsze gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz radować się jej szybkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RFNiewielki nano odbiornik jest tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki temu gniazdo USB w laptopie nie odgina się, co mogłoby skutkować uszkodzeniem. Dzięki zastosowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten niewiele znaczący odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg nawet do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

2 ★  Mysz wave rf 2,4 ghz granatowa marki Tracer

Mysz wave rf 2,4 ghz granatowa marki Tracer Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE Navy 1600 dpi Tracer Wave to nadzwyczajna sugestia dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Dobrej równocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. nieznaczne wymiary, lekka konstrukcja i bezkompromisowy design gryzonia sprawia, że urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zastosowana nowoczesna technika bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz gwarantuje prędkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE parametry liczba przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 ilość akumulatorów / baterii: 1 ilość przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 liczba akumulatorów / baterii: 1 technologia sensora: Optyczny technika: 2,4GHz rodzaj odbiornika: nano USB Maksymalny zasięg (m): 10 Zmiana DPI: Tak Maksymalna rozdzielczość (dpi): 1600 Profilowanie myszy: Symetryczne Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak kabel do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave sprawdzi się zarówno u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując optymalne podparcie dla rąk podczas wielogodzinnego korzystania z komputera. sensor optyczny Za precyzję działania i skrupulatność odpowiada czujnik optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest zawsze gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz radować się jej szybkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, wystarczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF nieduży nano odbiornik jest tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki temu gniazdo USB w notebookie nie odgina się, co mogłoby skutkować zniszczeniem. Dzięki wbudowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten nieduży odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

3 ★  Trust mysz bezprzewodowa yvi fx różowa (8713439223361)

Trust mysz bezprzewodowa yvi fx różowa (8713439223361) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Trust YVI FX różowa Bezprzewodowa technika Mysz bezprzewodowa Trust YVI FX różowa działa bezprzewodowo w zasięgu 8 metrów za pośrednictwem mobilnego mikroodbiornika USB. Podłącz ten śladowy odbiornik do notebooka lub komputera i od razu zacznij korzystać z myszy. Zrobiony dla każdy Wybierz szybkość przy pomocy przycisku wyboru prędkości (800/1600 DPI). Możesz nie tylko wybrać własną szybkość, ale także używać tej myszy oburęcznie. Oznacza to, że mogą go używać równocześnie praworęczni, jak i praworęczni użytkownicy. To sprawia, że mysz bezprzewodowa Trust YVI FX różowa jest funkcjonalna dla każdego! budowa podświetlana Podświetlana mysz bezprzewodowa Trust YVI FX różowa łączy w sobie design i kolor. Zabierz tę kompaktową mysz ze sobą wszędzie i ekspresowo rozpocznij pracę. Yvi oświetla Twoją stację roboczą: dioda LED myszy zmienia odcień w sposób ciągły. W dodatku jego kompaktowa konstrukcja usprawnia przenoszenie. To, wraz z gumowymi bokami, zapewnia komfortową pracę w dowolnym miejscu. Łatwe przechowywanie nadajnika Kiedy skończysz, po prostu zostaw odbiornik w komputerze PC lub laptopie albo schowaj go w schowku w myszy. Łatwo włączaj/wyłączaj mysz bezprzewodową Trust YVI FX różową przy pomocy włącznika zasilania, aby oszczędzać baterię.
 • Producent Trust 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  Mysz przewodowa TRUST GXT 101, UMTRURPG0000008 (6503676)

Mysz przewodowa TRUST GXT 101, UMTRURPG0000008 (6503676) Najniższa Cena Online oglądaj, strzelaj, wygraj! Od snajpera w strzelankach do dowodzenia całą armią; dzięki myszy do gier GXT 101 GAV z podświetleniem będziesz zniewalać się mapami do gier jak maszyna. Ta mysz pozwala zapanować nad każdą sytuacją. Sensor optyczny GXT 101 GAV gwarantuje więcej aniżeli wystarczającą precyzję do sytuacji w grze. Wybierz jeden z 4 różnorodnych stopni DPI,skonsolidować tę mysz do swych preferencji. Za pomocą przycisku DPI można przełączać się między 600, 1200, 2400 i 4800 DPI. Użyj niższego ustawienia DPI, żeby uzyskać bardziej dokładne strzały snajperskie, a wysokiego DPI, żeby uzyskać prędki refleks i prędkie odkrywanie otoczenia. Podświetlana broń Każdy gracz ma swoją własną broń do wyboru. Dzięki futurystycznej konstrukcji tej myszy zaimponujesz swoim przeciwnikom na arenie gier. Kolorowe podświetlenie tchnie życie w Twój sprzęt do grania! parametry towaru: · Łączność przewodowa · Interfejs USB 2.0 · staranny sensor optyczny 4800 DPI · Możliwość dopasowania czułości myszy: 600, 1200, 2400 i 4800 DPI · Przyśpieszenie: 16G · Częstotliwość odpytywania 125 Hz · prędkość śledzenia 20 ips · 6 przycisków i rolka · kabel 1,8 m · Zmieniający się odcień podświetlenia · Przyciski (6): left, right, mid, forward, backward, dpi · Rolka do scrollowania · Kompatybilna z systemami Windows, Mac OS, Chrome OS · Kompatybilna z PC, notebookami, konsolami
 • Producent TRUST 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Corsair do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

6 ★  Trust mysz bezprzewodowa yvi fx geometrics (8713439223378)

Trust mysz bezprzewodowa yvi fx geometrics (8713439223378) Najniższa Cena Online Baterie w komplecie: TakEAN: 8713439223378Funkcje przycisków: Przełącznik DPIGumowe uchwyty: TakGwarancja: 24 miesięcy gwarancjiGłębokość produktu: 95 mmliczba: 1Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB rodzaju-AInterfejs urządzenia: RF WirelessKierunki przewijania: PionowyKod Producenta: 22337Kolor podświetlenia: WielokolorowyKolor powierzchni: Obrazkolor artykułu: Wielobarwnyliczba kółek przewijania myszy: 1ilość obsługiwanych baterii: 1ilość przycisków: 4liczba trybów rodzielczości ruchu: 3Obsługa funkcji Plug & Play: TakObsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.5 LeopardObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Professional, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7, Windows 7 Professional x64Odbiornik dołączony: TakPasmo częstotliwości: 2.4 GHzPodświetlenie: TakPrzeznaczenie: Biurodostosowywana rozdzielczość ruchu: Takwariant baterii: Alkalicznarodzaj opakowania: Zawieszane pudełkorodzaj przycisków: Wciskane przyciskiRozdzielczość ruchu: 1600 DPISzerokość produktu: 57 mmtechnika wykrywania ruchu: Optycznywariant obsługiwanych baterii: AArodzaj odbiornika: Mikro odbiorniktyp przewijania (scroll type): KołoUkład: OburęcznyWaga artykułu: 84 gzastosowany wyłącznik: TakWysokość towaru: 40 mmZasięg bezprzewdowego router'a: 8 mwykorzystanie: PC/laptopŹródło zasilania: BaterieŻywotność baterii: 6 mies.
 • Producent Trust 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

8 ★  Trust Mysz gamingowa gxt 108 rava illuminated 22090 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen (8713439220902)

Trust Mysz gamingowa gxt 108 rava illuminated 22090 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen (8713439220902) Najniższa Cena Online atesty: CECzęstotliwość Polling rate: 125 HzDługość kabla: 1,7 mEAN: 8713439220902ergonomiczna konstrukcja: TakFunkcje przycisków: Przełącznik DPI, Tylne, PrzedniGumowe uchwyty: TakGwarancja: 24 miesięcy gwarancjiGłębokość produktu: 122 mmilość: 1Interfejs urządzenia: USB rodzaju-AKierunki przewijania: PionowyKod Producenta: 22090Kolor podświetlenia: WielokolorowyKolor powierzchni: Obrazkolor artykułu: Czarnyilość kółek przewijania myszy: 1liczba przycisków: 6liczba trybów rodzielczości ruchu: 4Obsługa funkcji Plug & Play: TakObsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8.1, Windows 8 Pro, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8 x64, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter x64Podświetlenie: Takprędkość ruchu (max): 1440 cali/minPrzewodnik użytkownika: TakPrzeznaczenie: GamingPrzyspieszenie (max): 16 Gregulowana rozdzielczość ruchu: Taktyp opakowania: Zawieszane pudełkowariant przycisków: Wciskane przyciskiRozdzielczość ruchu: 2000 DPISzerokość artykułu: 88 mmtechnika wykrywania ruchu: Optycznytyp przewijania (scroll type): KołoUkład: Po prawej stronieWaga artykułu: 111 gWysokość artykułu: 34 mmzastosowanie: PC/notebookŹródło zasilania: kabel
 • Producent Trust 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe max. 5 przycisków do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe max. 5 przycisków do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe max. 5 przycisków do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe dla graczy do 100 zł – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 5 przycisków do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamingowych myszek do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *