Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Logitech do 400 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Logitech do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Logitech do 400 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Logitech do 400 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych do 400 zł.

Jakie Myszki gamingowe Logitech do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Logitech do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Logitech do 400 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Logitech MX Ergo (5099206073081) ☆

Logitech MX Ergo (5099206073081) Najniższa Cena Online Nowy kanon wygody i precyzji najbardziej nowoczesny trackball marki Logitech dla sympatyków takich maszyn i konsumentów szukających alternatywy dla myszy i paneli dotykowych. Zagwarantuje o 20% mniejsze obciążenie mięśni w porównaniu ze zwykłą myszą. W modelu MX ERGO użyto wyjątkowy, regulowany zawias, który gwarantuje spersonalizowaną wygodę,, a także najnowszą technikę śledzenia ruchu, przewijania i zarządzania energią. Technika Logitech FLOW™ zezwala na płynne sterowanie wieloma komputerami. Dopasowana wygoda W końcu powstał trackball, który możesz naprawdę przystosować do swoich preferencji. Unikatowy, dostosowywany zawias zezwala na dobór najkorzystniejszego kąta od 0° do 20°, by uzyskać bardziej naturalną pozycję dłoni i większą wygodę. Innowacyjne śledzenie ruchów i przycisk trybu precyzji wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, żeby zmienić prędkość i precyzję kursora, a tym samym uzyskać trafną kontrolę. Skrupulatne kółko przewijania z przechylaniem Dzięki szybkiemu dostępowi do skrótów wykonanie zadań zajmuje mniej czasu. Precyzyjne kółko przewijania jest zaopatrzone w funkcję przewijania w poziomie i komfortowy środkowy przycisk. Bezproblemowa praca na wielu komputerach Połącz dwa urządzenia i pracuj na nich równocześnie, prosto przełączając się między nimi. Usprawnij pracę na wielu komputerach dzięki technice Logitech FLOWTM. Kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki między komputerami. 1 błyskawicznie ładowany akumulator o długiej żywotności W pełni naładowany akumulator pozwala na pracę nawet przez cztery miesiące. Jedna minuta ładowania wystarcza na cały dzień pracy.2 1. Wymaga oprogramowania Logitech® Options™ dostępnego do pobrania na stronie logitech.com/options. 2. Żywotność akumulatora zależy od energiczności używania i warunków pracy na komputerze.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech G303 ☆

Logitech G303 Najniższa Cena Online celuj za pomocą nowej g303 shroud edition – remastera kultowej myszy. Została opracowana wspólnie ze shroudem i dopasowana do jego specyfikacji, by zapewniać cechy na wyższym poziomie dzięki nowoczesnej technice łączności bezprzewodowej lightspeed, czujnikowi hero 25k oferującemu niezrównaną precyzję, i niezwykłej żywotności baterii wynoszącej 145 godzin.korzyści: przypasowana do specyfikacji shrouda: wzięliśmy konwencjonalny model g303 i zasiedliśmy ze shroudem do pracy. zbudowaliśmy ją tak, by pasowała do jego dłoni. Skalibrowaliśmy ją pod jego dotyk. I stworzyliśmy mysz odpowiadającą jego potrzebom. Masa wytwarzana do grania: masa 75 g powoduje, że g303 shrouda jest lekka ale wytrzymała. poprawnie współpracuje z niskimi ustawieniami czułości, dzięki czemu celowanie jest szybsze, podnosząc poziom rozgrywki. Bez przewodów. Bez ograniczeń.: nowa mysz g303 zaopatrzona jest w technikę lightspeed, nasze profesjonalne rozwiązanie bezprzewodowe, które zapewnia ultraniską latencję i najbardziej niezawodną pracę. pomagając shroudowi i tobie celować. Niesłychana precyzja: gamingowy detektor hero 25k osiąga precyzyjność na poziomie poniżej mikrona. Właśnie taką, jakiej potrzebuje shroud. Detektor hero w inteligentny sposób oszczędza energię, żeby mysz g303 była za każdym razem gotowa do pracy. spraw, by była bardziej shroud: zabierz swoją mysz g303 shroud edition gdziekolwiek w specjalnym futerale. Wyprodukowany z poliestru i spandexu futerał shroud edition zapewnia ochronę przed kurzem i zarysowaniami i ma niestandardowy wzór shroud edition.
 • Producent LOGITECH 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech lift praworęczny (grafitowy) ☆

Logitech lift praworęczny (grafitowy) Najniższa Cena Online Weź komfort w swoje ręceOprzyj dłoń na uchwycie z miękką fakturą idostępnymi przyciskami, dzięki którym możesz pracować poprzez cały dzień bez podnoszenia palca. Ma nawet komfortowe oparcie na kciuk.Dyskomfort znika jakby ręką odjąłOptymalny kąt 57 poziomów Lift sprawia, że użytkownik znajduje się w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem rąk". dzięki czemu nadgarstek jest mniej obciążony w ciągu dnia, a ramię i górna część ciała przyjmują bardziej naturalną postawę.produktywność na wyciągnięcie rękiGdy górna część ciała jest rozluźniona, umysł może skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnie przesuwającemu się, cichemu kółku przewijania, które dopasowuje się do najlżejszego dotyku.rewelacyjnie pasuje do drobnych i średnich dłoniOrganiczna sylwetka myszy Lift nadaje się jak ulał do drobnych i średnich dłoni została specjalnie zaprojektowana i wyrzeźbiona poprzez zespół ekspertów producenta Logitech w dziedzinie ergonomii i wzornictwa.Zatwierdzona poprzez ekspertówZaprojektowana, opracowana i przetestowana w laboratorium Logi Ergo i zatwierdzona przez wiodące instytucje z dziedziny ergonomii. Możesz mieć pewność, że Lift to prawidłowy pomysł, jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w miejscu pracy.Przewijaj we własnym tempieTryby prędkiego i dokładnego przewijania kółka SmartWheel czynią pracę gładką i błogą niezależnie od tego czy edytujesz wiersz po wierszu, czy przewijasz całe dokumenty.Wybierz własne skrótyDostosuj 4 łatwodostępne przyciski myszy Lift tak, by uruchamiały Twoje ulubione skróty za sprawą prostego oprogramowania Logi Options+. Można choćby zmieniać ustawienia dla przeróżnych aplikacji - Od wyciszenia mikrofonu w połączeniach po funkcję Voice-to-Text w Twoich dokumentach.Przepływaj pomiędzy urządzeniami z FLOWNiezależnie od tego, czy korzystasz z komputera czy tabletu, możesz bez wysiłku przełączać się między maksymalnie 3 urządzeniami za pomocą przycisku Easy-Switch. Dzięki technologii Logitech Flow można choćby przenosić pomiędzy nimi pliki.Szybka do podłączenia i długotrwałaWybierz technologię Bluetooth Low Energy albo dołączony odbiornik USB Logi Bolt, który idealnie sprawdza się w zatłoczonych środowiskach, takich jak biuro. Zasilanie pojedynczą baterią AA znajdującą się w opakowaniu gwarantuje do 2 lat sprawności.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech Lift leworęczny (grafitowy), 910-006474 ☆

Logitech Lift leworęczny (grafitowy), 910-006474 Najniższa Cena Online Weź komfort w swoje ręceOprzyj dłoń na uchwycie z miękką fakturą idostępnymi przyciskami, dzięki którym możesz pracować przez cały dzień bez podnoszenia palca. Ma nawet wygodne oparcie na kciuk.Dyskomfort znika jakby ręką odjąłOptymalny kąt 57 stopni Lift sprawia, że użytkownik znajduje się w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem dłoni". dzięki czemu nadgarstek jest mniej obciążony w ciągu dnia, a ramię i górna część ciała przyjmują bardziej naturalną postawę.produktywność na wyciągnięcie rękiGdy górna część ciała jest rozluźniona, umysł może skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnie przesuwającemu się, cichemu kółku przewijania, które dopasowuje się do najlżejszego dotyku.perfekcyjnie nadaje się do małych i przeciętnych dłoniOrganiczna sylwetka myszy Lift nadaje się jak ulał do niewielkich i przeciętnych dłoni została specjalnie zaprojektowana i wyrzeźbiona poprzez zespół ekspertów producenta Logitech w dziedzinie ergonomii i wzornictwa.Zatwierdzona poprzez ekspertówZaprojektowana, opracowana i przetestowana w laboratorium Logi Ergo i zatwierdzona przez wiodące instytucje z dziedziny ergonomii. Możesz mieć pewność, że Lift to korzystny pomysł, jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w miejscu pracy.Przewijaj we własnym tempieTryby szybkiego i starannego przewijania kółka SmartWheel czynią pracę gładką i błogą niezależnie od tego czy edytujesz wiersz po wierszu, czy przewijasz całe dokumenty.Wybierz własne skrótyDostosuj 4 łatwodostępne przyciski myszy Lift tak, żeby uruchamiały Twoje ulubione skróty za sprawą prostego oprogramowania Logi Options+. Można choćby zmieniać ustawienia dla zróżnicowanych aplikacji - Od wyciszenia mikrofonu w połączeniach po funkcję Voice-to-Text w Twoich dokumentach.Przepływaj między urządzeniami z FLOWNiezależnie od tego, czy korzystasz z komputera czy tabletu, możesz bez wysiłku przełączać się pomiędzy maksymalnie 3 urządzeniami za pomocą przycisku Easy-Switch. Dzięki technologii Logitech Flow można choćby przenosić między nimi pliki.Szybka do podłączenia i długookresowaWybierz technikę Bluetooth Low Energy albo dołączony odbiornik USB Logi Bolt, który doskonale sprawdza się w zatłoczonych środowiskach, takich jak biuro. Zasilanie pojedynczą baterią AA znajdującą się w opakowaniu zapewnia do 2 lat efektywności.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 ☆

Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 PRACUJ GDZIE CHCESZMX Anywhere 3 gwarantuje najwyższą wszechstronność i unikatową wydajność. Tę kompaktową mysz zaprojektowano do pracy mobilnej od biura domowego, przez kawiarnię, po poczekalnię lotniska. KÓŁKO PRZEWIJANIA WYMYŚLONE OD NOWAZupełnie nowe elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak skrupulatne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu,, a także tak prędkie, iż w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało tworzone z obrobionej stali, dzięki temu gwarantuje wspaniałe wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, aby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne. ŚLEDŹ GDZIEKOLWIEK, choćby NA SZKLEMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle niepokaźna grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, choćby na kanapie. szybkiE ŁADOWANIE podczas PRACYŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny. Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności użytkowania i warunków pracy komputera..powiększyć moc, użyj załączonego przewodu ładowania USB-C. nowoczesnY WYGLĄD, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁYMX Anywhere 3 wygląda lepiej i jest przyjemniejsza w dotyku, aniżeli kiedykolwiek. Znamionuje się kółkiem przewijania stworzonym z obrobionej stali i przyczepnymi bokami z silikonu dla najkorzystniejszego dotyku. Jest przystępna w 3 kolorach, możesz więc wybrać mysz dostosowaną do Twojego notebooka i Twojego nieszablonowego stylu.
 • Producent LOGITECH 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Port Designs do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Logitech MX Anywhere 3 (szary), 910-005989 ☆

Logitech MX Anywhere 3 (szary), 910-005989 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 PRACUJ GDZIE CHCESZMX Anywhere 3 gwarantuje najwyższą wszechstronność i wyjątkową efektywność. Tę kompaktową mysz zaprojektowano do pracy przenośnej od biura domowego, poprzez kawiarnię, po poczekalnię lotniska. KÓŁKO PRZEWIJANIA WYMYŚLONE OD NOWAZupełnie świeże elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak dokładne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu,, a także tak prędkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało stworzone z obrobionej stali, dzięki czemu zagwarantuje doskonałe wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, aby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne. ŚLEDŹ GDZIEKOLWIEK, choćby NA SZKLEMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle znikoma grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, nawet na kanapie. szybkiE ŁADOWANIE podczas PRACYŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny. Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności użytkowania i warunków pracy komputera..rozszerzyć moc, użyj załączonego przewodu ładowania USB-C. nowoczesnY WYGLĄD, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁYMX Anywhere 3 wygląda lepiej i jest przyjemniejsza w dotyku, aniżeli kiedykolwiek. Znamionuje się kółkiem przewijania wyprodukowanym z obrobionej stali i przyczepnymi bokami z silikonu dla najkorzystniejszego dotyku. Jest przystępna w 3 kolorach, możesz więc wybrać mysz dopasowaną do Twojego laptopa i Twojego unikatowego stylu.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

☆ Logitech Lift praworęczny (biały) (5099206099845) ☆

Logitech Lift praworęczny (biały) (5099206099845) Najniższa Cena Online Weź komfort w swoje ręceOprzyj dłoń na uchwycie z miękką fakturą iprzystępnymi przyciskami, dzięki którym możesz pracować przez cały dzień bez podnoszenia palca. Ma nawet komfortowe oparcie na kciuk.Dyskomfort znika jakby ręką odjąłOptymalny kąt 57 poziomów Lift powoduje, iż użytkownik znajduje się w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem rąk". dzięki temu nadgarstek jest mniej obciążony w ciągu dnia, a ramię i górna część ciała przyjmują bardziej naturalną postawę.wydajność na wyciągnięcie rękiGdy górna część ciała jest rozluźniona, umysł może skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnie przesuwającemu się, cichemu kółku przewijania, które dostosowuje się do najlżejszego dotyku.znakomicie nadaje się do niedużych i średnich dłoniOrganiczna sylwetka myszy Lift nadaje się jak ulał do niewiele znaczących i przeciętnych rąk została specjalnie zaprojektowana i wyrzeźbiona przez zespół ekspertów firmy Logitech w dziedzinie ergonomii i wzornictwa.Zatwierdzona przez ekspertówZaprojektowana, opracowana i przetestowana w laboratorium Logi Ergo i zatwierdzona przez wiodące instytucje z dziedziny ergonomii. Możesz mieć pewność, że Lift to prawidłowy pomysł, jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w miejscu pracy.Przewijaj we własnym tempieTryby prędkiego i dokładnego przewijania kółka SmartWheel czynią pracę gładką i błogą niezależnie od tego czy edytujesz wiersz po wierszu, czy przewijasz całe dokumenty.Wybierz własne skrótyDostosuj 4 łatwodostępne przyciski myszy Lift tak, aby uruchamiały Twoje ulubione skróty za sprawą prostego oprogramowania Logi Options+. Można nawet zmieniać ustawienia dla rozmaitych aplikacji - Od wyciszenia mikrofonu w połączeniach po funkcję Voice-to-Text w Twoich dokumentach.Przepływaj między urządzeniami z FLOWNiezależnie od tego, czy korzystasz z komputera czy tabletu, możesz bez wysiłku przełączać się pomiędzy maksymalnie 3 urządzeniami za pomocą przycisku Easy-Switch. Dzięki technologii Logitech Flow można nawet przenosić między nimi pliki.Szybka do podłączenia i długookresowaWybierz technologię Bluetooth Low Energy albo załączony odbiornik USB Logi Bolt, który wyśmienicie sprawdza się w zatłoczonych środowiskach, takich jak biuro. Zasilanie pojedynczą baterią AA znajdującą się w opakowaniu zapewnia do 2 lat wydajności.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech Lift praworęczny (różowy) ☆

Logitech Lift praworęczny (różowy) Najniższa Cena Online Weź komfort w swoje ręceOprzyj dłoń na uchwycie z miękką fakturą idostępnymi przyciskami, dzięki którym możesz pracować przez cały dzień bez podnoszenia palca. Ma choćby komfortowe oparcie na kciuk.Dyskomfort znika jakby ręką odjąłOptymalny kąt 57 stopni Lift powoduje, iż użytkownik znajduje się w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem dłoni". dzięki czemu nadgarstek jest mniej obciążony w ciągu dnia, a ramię i górna część ciała przyjmują bardziej naturalną postawę.wydajność na wyciągnięcie rękiGdy górna część ciała jest rozluźniona, umysł może skupić się na tym, co naprawdę ważne. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnie przesuwającemu się, cichemu kółku przewijania, które dostosowuje się do najlżejszego dotyku.nieprzeciętnie pasuje do małych i przeciętnych dłoniOrganiczna sylwetka myszy Lift nadaje się jak ulał do niewielkich i średnich dłoni została specjalnie zaprojektowana i wyrzeźbiona przez zespół ekspertów producenta Logitech w dziedzinie ergonomii i wzornictwa.Zatwierdzona poprzez ekspertówZaprojektowana, opracowana i przetestowana w laboratorium Logi Ergo i zatwierdzona przez wiodące instytucje z dziedziny ergonomii. Możesz posiadać pewność, iż Lift to dobry pomysł, jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w miejscu pracy.Przewijaj we własnym tempieTryby prędkiego i precyzyjnego przewijania kółka SmartWheel czynią pracę gładką i przyjemną niezależnie od tego czy edytujesz wiersz po wierszu, czy przewijasz całe dokumenty.Wybierz własne skrótyDostosuj 4 łatwodostępne przyciski myszy Lift tak, by uruchamiały Twoje ulubione skróty za sprawą prostego oprogramowania Logi Options+. Można choćby zmieniać ustawienia dla różnych aplikacji - Od wyciszenia mikrofonu w połączeniach po funkcję Voice-to-Text w Twoich dokumentach.Przepływaj pomiędzy urządzeniami z FLOWNiezależnie od tego, czy korzystasz z komputera czy tabletu, możesz bez wysiłku przełączać się między maksymalnie 3 urządzeniami przy pomocy przycisku Easy-Switch. Dzięki technologii Logitech Flow można choćby przenosić między nimi pliki.Szybka do podłączenia i długotrwałaWybierz technikę Bluetooth Low Energy albo dołączony odbiornik USB Logi Bolt, który wyśmienicie sprawdza się w zatłoczonych środowiskach, takich jak biuro. Zasilanie pojedynczą baterią AA znajdującą się w opakowaniu zagwarantuje do 2 lat sprawności.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech MX Anywhere 2S (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5099206073074) ☆

Logitech MX Anywhere 2S (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5099206073074) Najniższa Cena Online MX Anywhere 2S Myszka bezprzewodowa szara 910-005155REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACHPoznaj kompaktową, nowoczesną mysz MX Anywhere 2S, która zapewni Ci supermoce. Mysz MX Anywhere 2S może pracować wszędzie tam, gdzie Ty — w kawiarniach, samolotach, pokojach hotelowych i podczas spotkań poza biurem, a do tego działa płynnie nawet na trzech komputerach, umożliwiając nawigację i kopiowanie i wklejanie treści między nimi.PRACUJ NA WIELU KOMPUTERACH W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓBWykorzystaj potencjał myszy MX Anywhere 2S, korzystając z technice Logitech Flow zapewniającej pełną płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy pomiędzy trzema komputerami, a choćby kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między nimi.ŚLEDZENIE RUCHÓW NA KAŻDEJ POWIERZCHNIMX Anywhere 2S to skuteczna mysz dla osób pracujących w wielu najróżniejszych miejscach. Zupełnie nowy czujka Darkfield™ 4000 dpi śledzi bezbłędnie ruchy na dowolnej powierzchni — nawet na szkle.1za każdym razem GOTOWA DO PRACYprędkie ładowanie powoduje, że w ciągu zaledwie 3 minut uzyskasz wystarczającą moc, aby pracować przez cały dzień. Nie musisz przerywać pracy podczas ładowania. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni.2BŁYSKAWICZNE PRZEWIJANIEwystarczy jeden obrót kółka,szybko przewijać długie dokumenty i strony internetowe. Kiedy Ci potrzeba większej precyzji, naciśnij kółko, żeby przełączyć mysz w tryb kliknięcie po kliknięciu.technologia EASY-SWITCH I PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆPodłącz mysz MX Anywhere 2S przy użyciu dołączonego odbiornika Logitech Unifying lub technologii Bluetooth® Low Energy. Technika Logitech Easy-Switch™ umożliwia sparowanie myszy z maksymalnie trzema urządzeniami i nietrudne przełączanie się między nimi poprzez naciśnięcie przycisku.skrupulatnY zarys O NIEWIELKICH rozmiarACHTa wygodna mysz przenośna rewelacyjnie nadaje się do rąk użytkownika, gwarantując wygodne sterowanie komputerem w domu, w pracy i w podróży.1. Nieznaczna grubość szkła 4 mm2. W sytuacji korzystania biurowego przez osiem godzin dziennie. Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206073074Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 910-005155Przeznaczenie: laptopsensor: Laserowyliczba przycisków: 7liczba rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 4000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Akumulator zaimplementowanyAkcesoria w komplecie: - Mysz- Odbiornik Unifying- przewód Micro-USB do ładowania- DokumentacjaKolor: Szaryrozmiary: 61,6 x 100,3 x 34,4 mmWaga: 106 gPozostałe cechy: kryteria systemowe:BluetoothWymagania: technika Bluetooth Low Energy Windows® 8 lub nowszy Mac OS X 10.10 albo nowszyOdbiornik UnifyingWymagania: dostępny port USB, Windows 10 albo nowszy, Windows 8, Windows 7 Mac OS X 10.10 lub nowszy- Port USB lub technika Bluetooth Low Energy- Połączenie internetowe w celu pobrania oprogramowania
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe BenQ do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 400 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Logitech do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech Lift leworęczny (grafitowy), 910-006474 ☆

Logitech Lift leworęczny (grafitowy), 910-006474 Najniższa Cena Online Weź komfort w swoje ręceOprzyj dłoń na uchwycie z miękką fakturą idostępnymi przyciskami, dzięki którym możesz pracować poprzez cały dzień bez podnoszenia palca. Ma nawet komfortowe oparcie na kciuk.Dyskomfort znika jakby ręką odjąłOptymalny kąt 57 poziomów Lift sprawia, iż użytkownik znajduje się w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem rąk". dzięki czemu nadgarstek jest mniej obciążony w ciągu dnia, a ramię i górna część ciała przyjmują bardziej naturalną postawę.efektywność na wyciągnięcie rękiGdy górna część ciała jest rozluźniona, umysł może skupić się na tym, co naprawdę ważne. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnie przesuwającemu się, cichemu kółku przewijania, które dopasowuje się do najlżejszego dotyku.znakomicie nadaje się do niepokaźnych i przeciętnych dłoniOrganiczna sylwetka myszy Lift pasuje jak ulał do niedużych i średnich rąk została specjalnie zaprojektowana i wyrzeźbiona poprzez zespół ekspertów producenta Logitech w dziedzinie ergonomii i wzornictwa.Zatwierdzona przez ekspertówZaprojektowana, opracowana i przetestowana w laboratorium Logi Ergo i zatwierdzona poprzez wiodące instytucje z dziedziny ergonomii. Możesz mieć pewność, iż Lift to dobry pomysł, jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w miejscu pracy.Przewijaj we własnym tempieTryby prędkiego i starannego przewijania kółka SmartWheel czynią pracę gładką i miłą niezależnie od tego czy edytujesz wiersz po wierszu, czy przewijasz całe dokumenty.Wybierz własne skrótyDostosuj 4 łatwodostępne przyciski myszy Lift tak, żeby uruchamiały Twoje ulubione skróty za sprawą prostego oprogramowania Logi Options+. Można choćby zmieniać ustawienia dla różnych aplikacji - Od wyciszenia mikrofonu w połączeniach po funkcję Voice-to-Text w Twoich dokumentach.Przepływaj między urządzeniami z FLOWNiezależnie od tego, czy korzystasz z komputera czy tabletu, możesz bez wysiłku przełączać się pomiędzy maksymalnie 3 urządzeniami za pomocą przycisku Easy-Switch. Dzięki technologii Logitech Flow można nawet przenosić pomiędzy nimi pliki.Szybka do podłączenia i długofalowaWybierz technologię Bluetooth Low Energy albo załączony odbiornik USB Logi Bolt, który idealnie sprawdza się w zatłoczonych środowiskach, takich jak biuro. Zasilanie pojedynczą baterią AA znajdującą się w opakowaniu zapewnia do 2 lat skuteczności.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech MX Anywhere 2S (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5099206073074) ☆

Logitech MX Anywhere 2S (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5099206073074) Najniższa Cena Online MX Anywhere 2S Myszka bezprzewodowa szara 910-005155REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACHPoznaj kompaktową, nowoczesną mysz MX Anywhere 2S, która zapewni Ci supermoce. Mysz MX Anywhere 2S może pracować wszędzie tam, gdzie Ty — w kawiarniach, samolotach, pokojach hotelowych i podczas spotkań poza biurem, a do tego działa płynnie choćby na trzech komputerach, umożliwiając nawigację, a także kopiowanie i wklejanie treści pomiędzy nimi.PRACUJ NA WIELU KOMPUTERACH W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓBWykorzystaj potencjał myszy MX Anywhere 2S, korzystając z technologii Logitech Flow zapewniającej całkowitą płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy pomiędzy trzema komputerami, a nawet kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między nimi.ŚLEDZENIE RUCHÓW NA KAŻDEJ POWIERZCHNIMX Anywhere 2S to produktywna mysz dla osób pracujących w wielu różnych miejscach. Zupełnie nowy detektor Darkfield™ 4000 dpi śledzi bezbłędnie ruchy na dowolnej powierzchni — choćby na szkle.1zawsze GOTOWA DO PRACYszybkie ładowanie sprawia, że w ciągu zaledwie 3 minut uzyskasz wystarczającą moc, żeby pracować przez cały dzień. Nie musisz przerywać pracy w trakcie ładowania. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni.2BŁYSKAWICZNE PRZEWIJANIEwystarczy jeden obrót kółka,momentalnie przewijać długie dokumenty i strony internetowe. Kiedy potrzebujesz obszerniejszej precyzji, naciśnij kółko, by przełączyć mysz w tryb kliknięcie po kliknięciu.technika EASY-SWITCH I PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆPodłącz mysz MX Anywhere 2S przy użyciu załączonego odbiornika Logitech Unifying albo technologii Bluetooth® Low Energy. Technologia Logitech Easy-Switch™ pozwala na sparowanie myszy z maksymalnie trzema urządzeniami i proste przełączanie się pomiędzy nimi przez naciśnięcie przycisku.dokładnY kształt O NIEWIELKICH wymiarACHTa komfortowa mysz przenośna idealnie pasuje do dłoni użytkownika, zapewniając komfortowe sterowanie komputerem w domu, w pracy i w podróży.1. Nieznaczna grubość szkła 4 mm2. W przypadku stosowania biurowego przez osiem godzin dziennie. Żywotność akumulatora zależy od intensywności wykorzystywania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206073074Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 910-005155Przeznaczenie: laptopsensor: Laserowyilość przycisków: 7liczba rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 4000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Akumulator zaimplementowanyAkcesoria w pakiecie: - Mysz- Odbiornik Unifying- przewód Micro-USB do ładowania- DokumentacjaKolor: Szarywymiary: 61,6 x 100,3 x 34,4 mmWaga: 106 gPozostałe atrybuty: wymogi systemowe:BluetoothWymagania: technika Bluetooth Low Energy Windows® 8 albo nowszy Mac OS X 10.10 albo nowszyOdbiornik UnifyingWymagania: przystępny port USB, Windows 10 albo nowszy, Windows 8, Windows 7 Mac OS X 10.10 lub nowszy- Port USB lub technologia Bluetooth Low Energy- Połączenie internetowe w celu pobrania oprogramowania
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

☆ Logitech Lift praworęczny (różowy) ☆

Logitech Lift praworęczny (różowy) Najniższa Cena Online Weź komfort w swoje ręceOprzyj dłoń na uchwycie z miękką fakturą iprzystępnymi przyciskami, dzięki którym możesz pracować poprzez cały dzień bez podnoszenia palca. Ma choćby komfortowe oparcie na kciuk.Dyskomfort znika jakby ręką odjąłOptymalny kąt 57 poziomów Lift sprawia, iż użytkownik znajduje się w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem dłoni". dzięki czemu nadgarstek jest mniej obciążony w ciągu dnia, a ramię i górna część ciała przyjmują bardziej naturalną postawę.wydajność na wyciągnięcie rękiGdy górna część ciała jest rozluźniona, umysł może skupić się na tym, co naprawdę ważne. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnie przesuwającemu się, cichemu kółku przewijania, które dopasowuje się do najlżejszego dotyku.znakomicie pasuje do niewielkich i średnich dłoniOrganiczna sylwetka myszy Lift pasuje jak ulał do nieznacznych i przeciętnych dłoni została specjalnie zaprojektowana i wyrzeźbiona poprzez zespół ekspertów firmy Logitech w dziedzinie ergonomii i wzornictwa.Zatwierdzona przez ekspertówZaprojektowana, opracowana i przetestowana w laboratorium Logi Ergo i zatwierdzona przez wiodące instytucje z dziedziny ergonomii. Możesz posiadać pewność, iż Lift to dobry pomysł, jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w miejscu pracy.Przewijaj we własnym tempieTryby prędkiego i starannego przewijania kółka SmartWheel czynią pracę gładką i błogą niezależnie od tego czy edytujesz wiersz po wierszu, czy przewijasz całe dokumenty.Wybierz własne skrótyDostosuj 4 łatwodostępne przyciski myszy Lift tak, żeby uruchamiały Twoje ulubione skróty za sprawą prostego oprogramowania Logi Options+. Można nawet zmieniać ustawienia dla różnych aplikacji - Od wyciszenia mikrofonu w połączeniach po funkcję Voice-to-Text w Twoich dokumentach.Przepływaj między urządzeniami z FLOWNiezależnie od tego, czy korzystasz z komputera czy tabletu, możesz bez wysiłku przełączać się między maksymalnie 3 urządzeniami przy pomocy przycisku Easy-Switch. Dzięki technologii Logitech Flow można choćby przenosić pomiędzy nimi pliki.Szybka do podłączenia i długotrwałaWybierz technologię Bluetooth Low Energy albo załączony odbiornik USB Logi Bolt, który świetnie sprawdza się w zatłoczonych środowiskach, takich jak biuro. Zasilanie pojedynczą baterią AA znajdującą się w opakowaniu zagwarantuje do 2 lat skuteczności.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Microsoft - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Logitech lift praworęczny (grafitowy) ☆

Logitech lift praworęczny (grafitowy) Najniższa Cena Online Weź komfort w swoje ręceOprzyj dłoń na uchwycie z miękką fakturą idostępnymi przyciskami, dzięki którym możesz pracować poprzez cały dzień bez podnoszenia palca. Ma choćby komfortowe oparcie na kciuk.Dyskomfort znika jakby ręką odjąłOptymalny kąt 57 stopni Lift powoduje, iż użytkownik znajduje się w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem dłoni". dzięki czemu nadgarstek jest mniej obciążony w ciągu dnia, a ramię i górna część ciała przyjmują bardziej naturalną postawę.sprawność na wyciągnięcie rękiGdy górna część ciała jest rozluźniona, umysł może skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnie przesuwającemu się, cichemu kółku przewijania, które dopasowuje się do najlżejszego dotyku.perfekcyjnie pasuje do małych i średnich dłoniOrganiczna sylwetka myszy Lift nadaje się jak ulał do minimalnych i średnich rąk została specjalnie zaprojektowana i wyrzeźbiona przez zespół ekspertów marki Logitech w dziedzinie ergonomii i wzornictwa.Zatwierdzona przez ekspertówZaprojektowana, opracowana i przetestowana w laboratorium Logi Ergo i zatwierdzona przez wiodące instytucje z dziedziny ergonomii. Możesz posiadać pewność, że Lift to korzystny pomysł, jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w miejscu pracy.Przewijaj we własnym tempieTryby szybkiego i starannego przewijania kółka SmartWheel czynią pracę gładką i błogą niezależnie od tego czy edytujesz wiersz po wierszu, czy przewijasz całe dokumenty.Wybierz własne skrótyDostosuj 4 łatwodostępne przyciski myszy Lift tak, aby uruchamiały Twoje ulubione skróty za sprawą prostego oprogramowania Logi Options+. Można nawet zmieniać ustawienia dla najróżniejszych aplikacji - Od wyciszenia mikrofonu w połączeniach po funkcję Voice-to-Text w Twoich dokumentach.Przepływaj pomiędzy urządzeniami z FLOWNiezależnie od tego, czy korzystasz z komputera czy tabletu, możesz bez wysiłku przełączać się pomiędzy maksymalnie 3 urządzeniami przy pomocy przycisku Easy-Switch. Dzięki technice Logitech Flow można nawet przenosić pomiędzy nimi pliki.Szybka do podłączenia i długookresowaWybierz technologię Bluetooth Low Energy albo załączony odbiornik USB Logi Bolt, który idealnie sprawdza się w zatłoczonych środowiskach, takich jak biuro. Zasilanie pojedynczą baterią AA znajdującą się w opakowaniu zapewnia do 2 lat produktywności.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech MX Anywhere 3 (szary), 910-005989 ☆

Logitech MX Anywhere 3 (szary), 910-005989 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 PRACUJ GDZIE CHCESZMX Anywhere 3 zapewnia najwyższą wszechstronność i unikatową wydajność. Tę kompaktową mysz zaprojektowano do pracy przenośnej od biura domowego, poprzez kawiarnię, po poczekalnię lotniska. KÓŁKO PRZEWIJANIA WYMYŚLONE OD NOWAZupełnie nowe elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak precyzyjne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu,, a także tak szybkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało tworzone z obrobionej stali, dzięki temu gwarantuje doskonałe wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, żeby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, ale nie słyszalne. ŚLEDŹ GDZIEKOLWIEK, nawet NA SZKLEMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle niewielka grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, nawet na kanapie. szybkiE ŁADOWANIE podczas PRACYŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej poprzez trzy godziny. Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności używania i warunków pracy komputera..zwiększyć moc, użyj dołączonego przewodu ładowania USB-C. nowoczesnY WYGLĄD, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁYMX Anywhere 3 wygląda lepiej i jest przyjemniejsza w dotyku, niżeli kiedykolwiek. Znamionuje się kółkiem przewijania wyprodukowanym z obrobionej stali i przyczepnymi bokami z silikonu dla najkorzystniejszego dotyku. Jest dostępna w 3 kolorach, możesz więc wybrać mysz dostosowaną do Twojego laptopa i Twojego nieszablonowego stylu.
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

☆ Logitech g604 ☆

Logitech g604 Najniższa Cena Online produkt refurbished to oryginalne urządzenie pochodzące z ekspozycji sklepowej albo zwrócone poprzez klienta w niedługim czasie po dokonaniu zakupu z powodów innych niż usterki technologiczne. W większości przypadków bez śladów użytkowania. Urządzenie, które możesz kupić na tej aukcji zostało poddane testom diagnostycznym i weryfikacji wizualnej przed ponowną sprzedażą, dlatego zapewniamy 100% skuteczności sprzętu. Artykuł dostarczany w opakowaniu oryginalnym albo zastępczym. MYSZKA BEZPRZEWODOWA LOGITECH G604 LIGHTSPEED GAMING 25600 DPI BLUETOOTH nadzwyczajna mysz dla graczy z najwyższej półki czujnik HERO 25K Mysz jest wyekwipowana w sensor HERO 25K — najbardziej nowoczesny czujnik do gier o staranności śledzenia ruchu 1:1. detektor HERO 25K osiąga maksymalną czułość 25 600 dpi, a także gwarantuje brak wygładzania, odfiltrowania i przyspieszania. 15 PROGRAMOWALNYCH elementów STERUJĄCYCH Programuj, udoskonalaj i wygrywaj. Opanuj arsenał w grach z gatunków takich jak Battle Royale, MMO czy MOBA, posiadając do dyspozycji stosowną liczbę strategicznie rozmieszczonych składników sterujących o optymalnej konfiguracji. Zmień i udoskonal powiązania klawiszy, opanuj polecenia do perfekcji — i wygrywaj. 240 GODZIN. JEDNA BATERIA AA. Graj dłużej — i popraw swoje wyniki — dzięki czujnikowi HERO 25K o wysokiej produktywności. Połączenie nieprzeciętnej staranności i energooszczędności sprawia, że wszystko jest możliwe. Tryb Bluetooth umożliwia grę choćby przez 5,5 miesiąca. PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆ PRZY UŻYCIU technice LIGHTSPEED za pomocą jednego kliknięcia możesz przełączać się między wyjątkowo szybką bezprzewodową łącznością LIGHTSPEED z odświeżaniem położenia co 1 ms i łącznością Bluetooth — choćby na dwóch rozmaitych urządzeniach. informacje techniczne: - Model: G640 - rodzaj myszy: Dla graczy - detektor: Optyczny, HERO - Czułość DPI: 25600 DPI - Odświeżanie: 1000 Hz Ultrapolling - Czas reakcji: 1 ms - ilość przycisków: 11 - Łączność: Bezprzewodowa, Lightspeed - Interfejs: 2,4 GHz, Bluetooth - Zasilanie: Bateria AA x1 - Kolor: Czarny - Waga: 135 g zestaw zawiera: - Mysz Logitech G604 Lightspeed - Przedłużacz z wejściem USB - Odbiornik bezprzewodowy LIGHTSPEED
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków 11 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech mx master (czarny) ☆

Logitech mx master (czarny) Najniższa Cena Online Prezentacja 3D: MX Master Mysz bezprzewodowaMysz bezprzewodowa MX Master to flagowa mysz producenta Logitech, która została wytworzona w celu zapewnienia nowoczesnym użytkownikom wspaniałej wygody, kontroli i precyzji. zagwarantuje nadzwyczajnie zaprojektowany, ręcznie wyrzeźbiony kształt, innowacyjne funkcje i olśniewający fason. Mysz została zoptymalizowana dla systemu Windows i komputera Mac.Easy switchSparuj mysz z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączaj sięmiędzy nimi przez naciśnięcie przycisku.Łatwe przewijaniePrzewijaj łatwiej i szybciej długie dokumenty lub strony internetowe. skrupulatne kółko przełącza się automatycznie pomiędzy trybem kliknięcie po kliknięciu a momentalnym przewijaniem.zastosowany akumulatorSzybkie ładowanie. W ciągu zaledwie 4 minut uzyskasz wystarczającą moc, aby pracować przez cały dzień. Nie musisz przerywać pracy podczas ładowania. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 40 dniPrecyzja na każdej powierzchniCzujnik laserowy Darkfield śledzi efektywnie ruchy praktycznie wszędzie nawet na szkle i nad wyraz połyskujących powierzchniach.praktyczny kształtPerfekcyjnie zaprojektowany, wyrzeźbiony zarys gwarantuje podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i komfortowej pozycji. Ciesz się precyzyjnym sterowaniem i płynnym działaniem dzięki trafnie rozmieszczonym przyciskom i kółkom.Podwójna łączność Podłącz tę sprawną mysz przy użyciu dołączonego odbiornika Logitech Unifying lub technologii bezprzewodowej Bluetooth Smart.unikatowe kółko obsługiwane kciukiem Przewijaj w poziomie jednym ruchem kciuka. Aby odblokować wszystkie funkcje kółka obsługiwanego kciukiem, zainstaluj oprogramowanie Logitech Options.Odblokuj możliwości Zainstaluj oprogramowanie Logitech Options, aby skorzystać z pełnej gamy funkcji oferowanych poprzez tę innowacyjną mysz. przypasuj przyciski i działania do swoich potrzeb. Skonfiguruj i przypisz działania do przycisków, korzystając ze szczegółowych instrukcji. Odpowiedzi na pytania wynajdziesz w Instrukcja konfiguracji.Akcesoria w zestawie: rozmiary: 126 x 85.7 x 48.4 mmPozostałe parametry: Unboxing:...
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Logitech do 400 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Logitech do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe do gier do 400 zł – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Logitech do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszy komputerowych gamingowych do 400 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.