Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe bezprzewodowe Tracer – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych bezprzewodowych Tracer. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych bezprzewodowych Tracer,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Tracer,
 • TOP5 innych rekomendowanych bezprzewodowych myszek dla graczy.

Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Tracer najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe bezprzewodowe Tracer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych bezprzewodowych Tracer, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz TRACER RATERO RF 2,4 Ghz Czarna

Mysz TRACER RATERO RF 2,4 Ghz Czarna Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer RATERO RF 2.4 GHz tradycyjna biurowa myszka nie musi być nudna. Poznaj bezprzewodową mysz Tracer RATERO wytworzoną do powszednich zadań specjalnych. To gryzoń oferujący bezusterkową łączność bezprzewodową 2.4 GHz bez opóźnień i bez zakłóceń. Poręczny zarys, bezkompromisowy design z podświetleniem RGB, wykonanie z wysokiej jakości tworzyw z dopracowaniem w każdym calu, do tego pięć przycisków i czujnik Pixart 3065 czynią z tego gryzonia unikatowe narzędzie wyśmienicie przedstawiające się w każdym wnętrzu. -zastosowany akumulator 650 mAh. -Estetyczny i ascetyczny design. -sensor optyczny PIXART 3065. -kabel ładowania USB-C. -4 przyciski i rolka przewijania. -Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz. -Podświetlenie RGB. -Rozdzielczość z regulacją w zakresie 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. perfekcyjna dla wszelkich użytkowników Symetryczne profilowanie myszy gwarantuje wygodną pracę jednocześnie dla lewo, jak i praworęcznego użytkownika. Mysz Tracer RATERO ma przemyślaną, ergonomiczną konstrukcję, dzięki czemu zapewnia optymalne podparcie dla rąk podczas długiego wykorzystywania. Czuły czujnik z regulacją Za dokładność i precyzję działania odpowiada optyczny czujnik PixArt 3065, który umożliwia pracę z czułością do 1600 DPI. Mysz RETERO umożliwia szybką zmianę czułości podczas używania na 3 poziomach (800 DPI/1200 DPI/1600 DPI), dzięki czemu urządzenie bardzo należycie sprawdzi się przy każdym zadaniu. Tęczowe podświetlenie RGB zobacz kompilacje kolorystyczne, jakie proponuje tęczowe podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni wieczorne korzystanie z komputera. Lekka budowa i estetyczny design dodają gryzoniowi unikatowego charakteru. Podłącz i gotowe Nie Ci potrzeba dopełniającego oprogramowania ani sterowników, by korzystać z myszki Tracer RATERO. Wystarczy podłączyć znajdujący się w zestawie z myszą nano odbiornik do wolnego portu USB w komputerze lub laptopie i gotowe. Dzięki technologii Plug&Play jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Tracer silencio rf nano (5907512862438)

Tracer silencio rf nano (5907512862438) Najniższa Cena Online BEZKLIKOWA MYSZ BEZPRZEWODOWA POSTAW NA WYGODĘ Zapomnij o plączących się kablach! poręczny kształt , a także materiały użyte do jego wykończenia uniemożliwiają zmęczeniu dłoni podczas grania. stosowne wyprofilowanie i sprawia, iż myszka dobrze dopasuje się do twojej rąk. Przyciski boczne - „Następny" i „Poprzedni" - docenisz w grach i innych programach, np. Pokaźnie przyśpieszą operowanie przeglądarkami internetowymi. Te wszystkie aspekty powodują, ze jest to wspaniała mysz dla każdego użytkownika, który ceni wysoką jakość i wygodę! obszerne wykorzystanie Mysz ma wszechstronne użycie - możesz podłączyć ją do: notebookaKomputeraTelewizoraSMART TV NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Jeśli liczysz na progresywny wygląd i podstawową funkcjonalność, Tracer Silencio to model wart Twojego zainteresowania. technika RF 2,4 Ghz zagwarantuje pracę bez kabla, choćby z odległości 6 metrów od ekranu. czujka optyczny, gwarantujący do 2400 DPI stanie na wysokości zadania przy projektowaniu kreatywnych grafik, graniu w gry, i wszelkich innych czynnościach. NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC. charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, wystaje po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki czemu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie bardzo przydatne w przypadku mobilnego wykorzystania w notebookach. czujka OPTYCZNY Optyczny czujka jest to sprawdzony i ceniony poprzez graczy mechanizm zapewniający przypasowanie urządzenia do różnych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. czujka optyczny znamionuje się detekcją ruchów niezależnie od typu powierzchni (sprawdza się zarówno na gładkich jak i na chropowatych powierzchniach). KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci komfortowe i szybkie połączenie myszy Tracer z Twoim PC przy pomocy przeznaczonego odbiornika, przyłączanego do portu USB, zapewniając tym samym zrównoważoną i produktywną zdalną pracę urządzenia. SPECYFIKACJA technicznA liczba przycisków myszy: 7Rozdzielczość CPI / DPI: 1600ilość akumulatorów / baterii: 2technologia sensora: OptycznyMaksymalny zasięg (m): 6Maksymalna rozdzielczość (dpi): 2400Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4GhzNanoodbiornik: Tak
 • Producent Tracer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

3 ★  Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Czarna

Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Czarna Najniższa Cena Online TRACER PUNCHBezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz poręcznej myszy o nieprzemijalnym designie, z której będziesz mógł korzystać zarówno do prostej pracy na komputerze, oglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to sugestia skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o tradycyjnym, nieprzemijalnym designie, która zawsze będzie prezentować się perfekcyjnie. Do tego nieznaczne rozmiary, lekka kompozycja i innowacyjna bezprzewodowa komunikacja z komputerem.zaimplementowana bateria 500 mAh – w trosce o środowiskoŁączność bezprzewodowa 2,4 GHz5 przycisków i rolka.• czujka optycznyRozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPIklasyczny design.• Symetryczne profilowaniekabel do ładowania USB-C.Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch sprawia, że urządzenie przepadnie do gustu jednocześnie u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Ergonomiczna budowa gwarantuje stosowne podparcie dla dłoni i nadgarstka w trakcie wielogodzinnego korzystania surfowania po Internecie. sensor optyczny Za precyzję i staranność myszy Tracer Punch odpowiada czuły czujka optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, trudnego oprogramowania. Starczy jedynie, iż podłączysz dołączony do myszki nano odbiornik USB do swojego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem śladowy nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki czemu wykorzystywanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w laptopie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg nawet do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

4 ★  Tracer Mysz battle heroes airman usb 800 - 2400 dpi rf (5907512851517)

Tracer Mysz battle heroes airman usb 800 - 2400 dpi rf (5907512851517) Najniższa Cena Online MYSZ TRACER GAMEZONE AIRMAN [Najważniejsze cechy] Najważniejsze właściwości - Mysz dla prawdziwych graczy! - specyficzny drapieżny wygląd - Podświetlenie LED - Matowo gumowe wykończenie - Teflonowe ślizgacze - Komunikacja bezprzewodowa RF Wygoda używania oraz unikatowy design Bezprzewodowa mysz TRACER GAMEZONE Airman RF Nano została zaprojektowana dla osób wdrażających się w świat gier komputerowych. przypasowany do dłoni kszałt uniemożliwia zmęczeniu. [Wygoda stosowania, a także unikatowy design] [wyśmienita na początek twojej przygody] wyśmienita na początek twojej przygody Zmienna rozdzielczość w zakresie 800 - 2400 dpi daje możliwość szybkiego i skrupulatnego zaatakowania rywala. komfortowe, komfortowe oparcie rąk gwarantuje gumowa powierzchnia. Dodatkowym atutem są teflonowe ślizgacze. Detektor OPTYCZNY Optyczny czujnik jest to wypróbowany i uznany przez graczy mechanizm zapewniający dopasowanie urządzenia do zróżnicowanych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. Czujnik optyczny charakteryzuje się detekcją ruchów niezależnie od rodzaju powierzchni (sprawdza się zarówno na gładkich jak i na chropowatych powierzchniach). NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC, znamionuje się kompaktową konstrukcją, wystąc po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki czemu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie nad wyraz przydatne w sytuacji przenośnego użycia w notebookach. KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci komfortowe i prędkie połączenie towaru Tracer z Twoim PC za pomocą przeznaczonego odbiornika, przyłączanego do portu USB, zapewniając tym samym zrównoważoną i wydajną zdalną pracę urządzenia. PODŚWIETLENIE LED towaru Podświetlenia LED to jednocześnie poręczne wyróżnienie wybranych komponentów (np. Przyciski, sterowanie), jak w dodatku sposób na nadanie interesującej stylistyki. Atuty takiego rozwiązania najłatwiej poznać podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to piękne podświetlenie, nadając atrakcyjny wygląd towaru, ułatwia jednocześnie jego użytkowanie. [PODŚWIETLENIE LED artykułu] kolekcja TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących progresywnych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia. GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – wyszukasz tu sprzęt, który bezapelacyjnie ułatwi Ci przejście przez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność nawet przy wyjątkowo intensywnym wykorzystywaniu. Zaopatrzone w dodatkowe funkcje sprawią,dopasujesz je wspaniale do swych potrzeb. Specyfikacja technologiczna liczba przycisków myszy: 6 ilość akumulatorów / baterii: 2xAAA Podświetlenie myszy: 1technologia sensora: Optyczny Ślizgacze: Teflonowe Maksymalny zasięg (m): 10 Maksymalna rozdzielczość (dpi): 2400 Profilowanie myszy: Praworęczne Obsługa makr: Nie Transmisja danych: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz seria: GameZone Nanoodbiornik: Tak
 • Producent Tracer 
 • Rozdzielczość pracy 2400 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Trust do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

5 ★  Mysz bezprzewodowa TRACER Silencio RF Nano

Mysz bezprzewodowa TRACER Silencio RF Nano Najniższa Cena Online BEZKLIKOWA MYSZ BEZPRZEWODOWA TRACER SILENCIO 7 bezklikowych klawiszy - SUPER CICHA MYSZKA Bezprzewodowa transmisja 2,4 GHz - ZAPOMNIJ O KABLACH Optyczny czujka Odbiornik typu nano Rozdzielczość pracy: 1600/2000/2400 dpi zmiana za pomocą przycisku Przyciski boczne - „ Następny" oraz „Poprzedni" Zgodność z systemami operacyjnymi Windows 98 SE, NT, ME, 2000, XP, VISTA, 7, 10 liczba baterii: 2xAAA (brak w pakiecie) zastosowanie: Komputery, laptopy, Smart TV bardzo wysoka jakość wykonania POSTAW NA WYGODĘ Zapomnij o plączących się kablach! praktyczny kształt i materiały użyte do jego wykończenia uniemożliwiają zmęczeniu dłoni w trakcie grania. Adekwatne wyprofilowanie i powoduje, że myszka prawidłowo scali się do twojej rąk. Przyciski boczne - „ Następny", a także „Poprzedni" - docenisz w grach i innych programach, np. pokaźnie przyśpieszą operowanie przeglądarkami internetowymi. Te wszystkie aspekty sprawiają, ze jest to perfekcyjna mysz dla każdego użytkownika, który ceni wysoką jakość i wygodę! szerokie wykorzystanie Mysz ma wszechstronne użycie - możesz podłączyć ją do: laptopa Komputera Telewizora SMART TV NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Jeśli liczysz na innowacyjny wygląd i podstawową funkcjonalność, Tracer Silencio to model wart Twojego zainteresowania. technologia RF 2,4 Ghz zagwarantuje pracę bez kabla, choćby z odległości 6 metrów od ekranu. Czujka optyczny, zapewniający do 2400 DPI spełni oczekiwania przy projektowaniu kreatywnych grafik, graniu w gry,, a także wszystkich innych czynnościach. NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC. Znamionuje się kompaktową konstrukcją, wystaje po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki czemu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie szczególnie przydatne w sytuacji mobilnego użycia w notebookach. Sensor OPTYCZNY Optyczny detektor jest to sprawdzony i renomowany przez graczy mechanizm gwarantujący dobranie urządzenia do przeróżnych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. Czujnik optyczny charakteryzuje się detekcją ruchów niezależnie od rodzaju powierzchni (sprawdza się zarówno na gładkich jak i na szorstkich powierzchniach). KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci komfortowe i prędkie połączenie myszy Tracer z Twoim PC przy pomocy przeznaczonego odbiornika, przyłączanego do portu USB, gwarantując tym samym stabilną i efektywną zdalną pracę urządzenia. SPECYFIKACJA technologicznA ilość przycisków myszy: 7 Rozdzielczość CPI / DPI: 1600 liczba akumulatorów / baterii: 2 technologia sensora: Op...
 • Producent TRACER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

6 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126)

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Tracer Wave to perfekcyjna propozycja dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Prawidłowej jednocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. Nieznaczne rozmiary, lekka kompozycja i bezkompromisowy design gryzonia powoduje, że urządzenie zawsze będzie prezentowało się nienagannie. Zaimplementowana postępowa technika bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia szybkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. -zaimplementowana bateria 500 mAh - ochrona środowiska. -technologia bezprzewodowa 2,4 GHz. -4 przyciski i rolka. -czujka optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. -przewód do ładowania USB-C. Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave sprawdzi się równocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując trafne podparcie dla dłoni w trakcie wielogodzinnego korzystania z komputera. czujnik optyczny Za precyzję działania i skrupulatność odpowiada detektor optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest za każdym razem gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz cieszyć się jej prędkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF niewielki nano odbiornik jest tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki czemu gniazdo USB w laptopie nie odgina się, co mogłoby skutkować uszkodzeniem. Dzięki zastosowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten niewielki odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

7 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Tracer Wave to idealna propozycja dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Prawidłowej równocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. Małe rozmiary, lekka kompozycja i surowy design gryzonia powoduje, iż urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zastosowana postępowa technologia bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zagwarantuje szybkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. -zastosowana bateria 500 mAh - ochrona środowiska. -technika bezprzewodowa 2,4 GHz. -4 przyciski i rolka. -czujnik optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. -kabel do ładowania USB-C. Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave stanie na wysokości zadania jednocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując optymalne podparcie dla dłoni w trakcie wielogodzinnego korzystania z komputera. detektor optyczny Za precyzję działania i staranność odpowiada detektor optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest za każdym razem gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz cieszyć się jej szybkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF niepokaźny nano odbiornik jest tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki temu gniazdo USB w laptopie nie odgina się, co mogłoby skutkować uszkodzeniem. Dzięki zastosowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten niewielki odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

8 ★  Tracer Mysz ratero rf 2,4 ghz biała

Tracer Mysz ratero rf 2,4 ghz biała Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer RATERO RF 2.4 GHz klasyczna biurowa myszka nie musi być nudna. Poznaj bezprzewodową mysz Tracer RATERO wytworzoną do powszednich zadań specjalnych. To gryzoń proponujący bezusterkową łączność bezprzewodową 2.4 GHz bez opóźnień i bez zakłóceń. Ergonomiczny zarys, surowy design z podświetleniem RGB, wykonanie z wysokiej jakości tworzyw z dopracowaniem w każdym calu, do tego pięć przycisków i sensor Pixart 3065 czynią z tego gryzonia nieszablonowe narzędzie świetnie prezentujące się w każdym wnętrzu. -zastosowany akumulator 650 mAh. -Estetyczny i surowy design. -czujnik optyczny PIXART 3065. -kabel ładowania USB-C. -4 przyciski i rolka przewijania. -Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz. -Podświetlenie RGB. -Rozdzielczość z regulacją w zakresie 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. wspaniała dla wszystkich użytkowników Symetryczne profilowanie myszy zapewnia wygodną pracę zarówno dla lewo, jak i praworęcznego użytkownika. Mysz Tracer RATERO ma przemyślaną, poręczną konstrukcję, dzięki temu zagwarantuje trafne podparcie dla dłoni w trakcie długiego stosowania. Czuły czujnik z regulacją Za precyzyjność i precyzję działania odpowiada optyczny czujka PixArt 3065, który zezwala na pracę z czułością do 1600 DPI. Mysz RETERO pozwala na szybką zmianę czułości podczas stosowania na 3 stopniach (800 DPI/1200 DPI/1600 DPI), dzięki temu urządzenie szczególnie należycie stanie na wysokości zadania przy każdym zadaniu. Tęczowe podświetlenie RGB przejrzyj kombinacje kolorystyczne, jakie proponuje tęczowe podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni wieczorne korzystanie z komputera. Lekka kompozycja i estetyczny design dodają gryzoniowi nieszablonowego charakteru. Podłącz i gotowe Nie Ci trzeba dodatkowego oprogramowania ani sterowników, żeby korzystać z myszki Tracer RATERO. Wystarczy podłączyć znajdujący się w zestawie z myszą nano odbiornik do wolnego portu USB w komputerze albo notebookie i gotowe. Dzięki technice Plug&Play jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe White Shark - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Tracer – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Tracer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych bezprzewodowych Tracer jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126)

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Tracer Wave to idealna sugestia dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Korzystnej jednocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. Niepokaźne wymiary, lekka kompozycja i ascetyczny design gryzonia powoduje, iż urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zastosowana postępowa technologia bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia szybkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. -wbudowana bateria 500 mAh - ochrona środowiska. -technika bezprzewodowa 2,4 GHz. -4 przyciski i rolka. -detektor optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. -kabel do ładowania USB-C. Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave stanie na wysokości zadania równocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując stosowne podparcie dla dłoni w trakcie wielogodzinnego korzystania z komputera. czujnik optyczny Za precyzję działania i staranność odpowiada czujnik optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest za każdym razem gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz cieszyć się jej prędkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF niewiele znaczący nano odbiornik jest tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki temu gniazdo USB w notebookie nie odgina się, co mogłoby skutkować zniszczeniem. Dzięki zaimplementowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten minimalny odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg nawet do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Tracer Wave to nadzwyczajna propozycja dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Korzystnej jednocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. Znikome rozmiary, lekka konstrukcja i bezkompromisowy design gryzonia powoduje, iż urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zastosowana postępowa technika bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia szybkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. -zaimplementowana bateria 500 mAh - ochrona środowiska. -technologia bezprzewodowa 2,4 GHz. -4 przyciski i rolka. -detektor optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. -przewód do ładowania USB-C. Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave spełni oczekiwania jednocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując trafne podparcie dla dłoni podczas wielogodzinnego korzystania z komputera. detektor optyczny Za precyzję działania i dokładność odpowiada czujnik optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest zawsze gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz radować się jej szybkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF śladowy nano odbiornik jest tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki temu gniazdo USB w notebookie nie odgina się, co mogłoby skutkować zniszczeniem. Dzięki zastosowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten znikomy odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  Tracer Mysz battle heroes airman usb 800 - 2400 dpi rf (5907512851517)

Tracer Mysz battle heroes airman usb 800 - 2400 dpi rf (5907512851517) Najniższa Cena Online MYSZ TRACER GAMEZONE AIRMAN [Najważniejsze parametry] Najważniejsze właściwości - Mysz dla prawdziwych graczy! - specyficzny drapieżny wygląd - Podświetlenie LED - Matowo gumowe wykończenie - Teflonowe ślizgacze - Komunikacja bezprzewodowa RF Wygoda użytkowania, a także nieszablonowy design Bezprzewodowa mysz TRACER GAMEZONE Airman RF Nano została zaprojektowana dla osób wdrażających się w świat gier komputerowych. dopasowany do rąk kszałt zapobiega zmęczeniu. [Wygoda wykorzystywania i nieszablonowy design] [wyśmienita na początek twojej przygody] wyśmienita na początek twojej przygody Zmienna rozdzielczość w zakresie 800 - 2400 dpi daje możliwość szybkiego i starannego zaatakowania rywala. wygodne, wygodne oparcie rąk gwarantuje gumowa powierzchnia. Dodatkowym atutem są teflonowe ślizgacze. Sensor OPTYCZNY Optyczny czujka jest to wypróbowany i uwielbiany przez graczy mechanizm gwarantujący przypasowanie urządzenia do zróżnicowanych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. Czujka optyczny cechuje się detekcją ruchów niezależnie od typu powierzchni (sprawdza się jednocześnie na gładkich jak i na szorstkich powierzchniach). NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC, charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, wystąc po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie istotnie przydatne w sytuacji przenośnego wykorzystania w notebookach. KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci wygodne i prędkie połączenie artykułu Tracer z Twoim PC za pomocą przeznaczonego odbiornika, przyłączanego do portu USB, zapewniając tym samym zrównoważoną i wydajną zdalną pracę urządzenia. PODŚWIETLENIE LED towaru Podświetlenia LED to jednocześnie funkcjonalne wyróżnienie wybranych części (np. Przyciski, sterowanie), jak również sposób na nadanie atrakcyjnej stylistyki. Mocne strony takiego rozwiązania najłatwiej zaznać w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to efektowne podświetlenie, nadając interesujący wygląd produktu, upraszcza równocześnie jego użytkowanie. [PODŚWIETLENIE LED towaru] seria TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących progresywnych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia. GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – odszukasz tu sprzęt, który bezsprzecznie ułatwi Ci przejście poprzez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność choćby przy niezwykle intensywnym stosowaniu. Wyekwipowane w uzupełniające funkcje sprawią,dostosujesz je doskonale do swoich potrzeb. Specyfikacja techniczna ilość przycisków myszy: 6 ilość akumulatorów / baterii: 2xAAA Podświetlenie myszy: 1technika sensora: Optyczny Ślizgacze: Teflonowe Maksymalny zasięg (m): 10 Maksymalna rozdzielczość (dpi): 2400 Profilowanie myszy: Praworęczne Obsługa makr: Nie Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz kolekcja: GameZone Nanoodbiornik: Tak
 • Producent Tracer 
 • Rozdzielczość pracy 2400 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Czarna

Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Czarna Najniższa Cena Online TRACER PUNCHBezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz poręcznej myszy o ponadczasowym designie, z której będziesz mógł korzystać równocześnie do prostej pracy na komputerze, przeglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to sugestia skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o konwencjonalnym, nieśmiertelnym designie, która za każdym razem będzie prezentować się rewelacyjnie. Do tego śladowe rozmiary, lekka kompozycja i progresywna bezprzewodowa komunikacja z komputerem.zastosowana bateria 500 mAh – w trosce o środowiskoŁączność bezprzewodowa 2,4 GHz5 przycisków i rolka.• sensor optycznyRozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPIklasyczny design.• Symetryczne profilowaniekabel do ładowania USB-C.Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch sprawia, że urządzenie przepadnie do gustu jednocześnie u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Poręczna budowa zagwarantuje adekwatne podparcie dla dłoni i nadgarstka podczas wielogodzinnego użytku surfowania po Internecie. detektor optyczny Za precyzję i precyzyjność myszy Tracer Punch odpowiada czuły czujka optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, trudnego oprogramowania. Wystarczy jedynie, iż podłączysz załączony do myszki nano odbiornik USB do swego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem drobny nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki czemu używanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w laptopie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

5 ★  Tracer silencio rf nano (5907512862438)

Tracer silencio rf nano (5907512862438) Najniższa Cena Online BEZKLIKOWA MYSZ BEZPRZEWODOWA POSTAW NA WYGODĘ Zapomnij o plączących się kablach! funkcjonalny zarys oraz materiały użyte do jego wykończenia uniemożliwiają zmęczeniu rąk podczas grania. odpowiednie wyprofilowanie i sprawia, iż myszka należycie połączy się do twojej rąk. Przyciski boczne - „Następny", a także „Poprzedni" - docenisz w grach i innych programach, np. Znacznie przyśpieszą operowanie oglądarkami internetowymi. Te wszystkie aspekty sprawiają, ze jest to idealna mysz dla każdego użytkownika, który ceni wysoką jakość i wygodę! wielkie zastosowanie Mysz ma wszechstronne zastosowanie - możesz podłączyć ją do: notebookaKomputeraTelewizoraSMART TV NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Jeśli liczysz na postępowy wygląd i podstawową funkcjonalność, Tracer Silencio to model wart Twojego zainteresowania. technika RF 2,4 Ghz gwarantuje pracę bez kabla, choćby z odległości 6 metrów od ekranu. detektor optyczny, gwarantujący do 2400 DPI sprawdzi się przy projektowaniu kreatywnych grafik, graniu w gry, oraz wszelkich innych czynnościach. NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC. cechuje się kompaktową konstrukcją, wystaje po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie wyjątkowo przydatne w sytuacji mobilnego wykorzystania w notebookach. czujka OPTYCZNY Optyczny czujka jest to sprawdzony i uznany przez graczy mechanizm zapewniający dobranie urządzenia do najróżniejszych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. czujka optyczny znamionuje się detekcją ruchów niezależnie od typu powierzchni (sprawdza się jednocześnie na gładkich jak i na szorstkich powierzchniach). KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technice bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie myszy Tracer z Twoim PC za pomocą dedykowanego odbiornika, podłączanego do portu USB, gwarantując tym samym zrównoważoną i sprawną zdalną pracę urządzenia. SPECYFIKACJA technicznA liczba przycisków myszy: 7Rozdzielczość CPI / DPI: 1600ilość akumulatorów / baterii: 2technika sensora: OptycznyMaksymalny zasięg (m): 6Maksymalna rozdzielczość (dpi): 2400Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4GhzNanoodbiornik: Tak
 • Producent Tracer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Sharkoon do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

6 ★  Mysz bezprzewodowa TRACER Silencio RF Nano

Mysz bezprzewodowa TRACER Silencio RF Nano Najniższa Cena Online BEZKLIKOWA MYSZ BEZPRZEWODOWA TRACER SILENCIO 7 bezklikowych klawiszy - SUPER CICHA MYSZKA Bezprzewodowa transmisja 2,4 GHz - ZAPOMNIJ O KABLACH Optyczny czujnik Odbiornik typu nano Rozdzielczość pracy: 1600/2000/2400 dpi zmiana przy pomocy przycisku Przyciski boczne - „ Następny", a także „Poprzedni" Zgodność z systemami operacyjnymi Windows 98 SE, NT, ME, 2000, XP, VISTA, 7, 10 ilość baterii: 2xAAA (brak w komplecie) użycie: Komputery, laptopy, Smart TV wyjątkowo wysoka jakość wykonania POSTAW NA WYGODĘ Zapomnij o plączących się kablach! użyteczny zarys i materiały użyte do jego wykończenia zapobiegają zmęczeniu dłoni podczas grania. Adekwatne wyprofilowanie i powoduje, że myszka prawidłowo zespoli się do twojej rąk. Przyciski boczne - „ Następny" i „Poprzedni" - docenisz w grach i innych programach, np. wyraźnie przyśpieszą operowanie przeglądarkami internetowymi. Te wszystkie aspekty sprawiają, ze jest to wspaniała mysz dla każdego użytkownika, który ceni wysoką jakość i wygodę! znaczne zastosowanie Mysz ma wszechstronne wykorzystanie - możesz podłączyć ją do: notebooka Komputera Telewizora SMART TV NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Jeśli liczysz na innowacyjny wygląd i podstawową funkcjonalność, Tracer Silencio to model wart Twojego zainteresowania. technika RF 2,4 Ghz gwarantuje pracę bez kabla, nawet z odległości 6 metrów od ekranu. Czujnik optyczny, zapewniający do 2400 DPI spełni oczekiwania przy projektowaniu kreatywnych grafik, graniu w gry,, a także wszystkich innych czynnościach. NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC. Cechuje się kompaktową konstrukcją, wystaje po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki czemu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie niezwykle przydatne w przypadku mobilnego wykorzystania w notebookach. Czujnik OPTYCZNY Optyczny detektor jest to sprawdzony i szanowany przez graczy mechanizm zapewniający przypasowanie urządzenia do różnorodnych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. Detektor optyczny znamionuje się detekcją ruchów niezależnie od typu powierzchni (sprawdza się jednocześnie na gładkich jak i na szorstkich powierzchniach). KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci komfortowe i szybkie połączenie myszy Tracer z Twoim PC za pomocą dedykowanego odbiornika, podłączanego do portu USB, zapewniając tym samym jednostajną i efektywną zdalną pracę urządzenia. SPECYFIKACJA technicznA ilość przycisków myszy: 7 Rozdzielczość CPI / DPI: 1600 ilość akumulatorów / baterii: 2 technologia sensora: Op...
 • Producent TRACER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

7 ★  Tracer Mysz ratero rf 2,4 ghz biała

Tracer Mysz ratero rf 2,4 ghz biała Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer RATERO RF 2.4 GHz konwencjonalna biurowa myszka nie musi być nudna. Poznaj bezprzewodową mysz Tracer RATERO tworzoną do rutynowych zadań specjalnych. To gryzoń oferujący bezawaryjną łączność bezprzewodową 2.4 GHz bez opóźnień i bez zakłóceń. Poręczny kształt, minimalistyczny design z podświetleniem RGB, wykonanie z wysokiej jakości tworzyw z dopracowaniem w każdym calu, do tego pięć przycisków i detektor Pixart 3065 czynią z tego gryzonia wyjątkowe narzędzie nadzwyczajnie prezentujące się w każdym wnętrzu. -zastosowany akumulator 650 mAh. -Estetyczny i ascetyczny design. -czujka optyczny PIXART 3065. -kabel ładowania USB-C. -4 przyciski i rolka przewijania. -Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz. -Podświetlenie RGB. -Rozdzielczość z regulacją w zakresie 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. znakomita dla wszelkich użytkowników Symetryczne profilowanie myszy zagwarantuje wygodną pracę jednocześnie dla lewo, jak i praworęcznego użytkownika. Mysz Tracer RATERO ma przemyślaną, ergonomiczną konstrukcję, dzięki temu gwarantuje stosowne podparcie dla rąk w trakcie długiego stosowania. Czuły sensor z regulacją Za staranność i precyzję działania odpowiada optyczny czujka PixArt 3065, który pozwala na pracę z czułością do 1600 DPI. Mysz RETERO zezwala na szybką zmianę czułości w trakcie wykorzystywania na 3 stopniach (800 DPI/1200 DPI/1600 DPI), dzięki czemu urządzenie nad wyraz prawidłowo spełni oczekiwania przy każdym zadaniu. Tęczowe podświetlenie RGB przejrzyj kompilacje kolorystyczne, jakie proponuje tęczowe podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni wieczorne korzystanie z komputera. Lekka konstrukcja i estetyczny design dodają gryzoniowi wyjątkowego charakteru. Podłącz i gotowe Nie Ci trzeba dopełniającego oprogramowania ani sterowników, żeby korzystać z myszki Tracer RATERO. Wystarczy podłączyć znajdujący się w zestawie z myszą nano odbiornik do wolnego portu USB w komputerze lub notebookie i gotowe. Dzięki technologii Plug&Play jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

8 ★  Mysz TRACER RATERO RF 2,4 Ghz Czarna

Mysz TRACER RATERO RF 2,4 Ghz Czarna Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer RATERO RF 2.4 GHz tradycyjna biurowa myszka nie musi być nudna. Poznaj bezprzewodową mysz Tracer RATERO stworzoną do rutynowych zadań specjalnych. To gryzoń proponujący bezawaryjną łączność bezprzewodową 2.4 GHz bez opóźnień i bez zakłóceń. Praktyczny kształt, bezkompromisowy design z podświetleniem RGB, wykonanie z wysokiej jakości materiałów z dopracowaniem w każdym calu, do tego pięć przycisków i sensor Pixart 3065 czynią z tego gryzonia wyjątkowe narzędzie rewelacyjnie przedstawiające się w każdym wnętrzu. -zastosowany akumulator 650 mAh. -Estetyczny i bezkompromisowy design. -detektor optyczny PIXART 3065. -przewód ładowania USB-C. -4 przyciski i rolka przewijania. -Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz. -Podświetlenie RGB. -Rozdzielczość z regulacją w zakresie 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. świetna dla wszelkich użytkowników Symetryczne profilowanie myszy zagwarantuje komfortową pracę jednocześnie dla lewo, jak i praworęcznego użytkownika. Mysz Tracer RATERO ma przemyślaną, funkcjonalną konstrukcję, dzięki temu zagwarantuje odpowiednie podparcie dla rąk w trakcie długiego stosowania. Czuły detektor z regulacją Za precyzyjność i precyzję działania odpowiada optyczny czujnik PixArt 3065, który umożliwia pracę z czułością do 1600 DPI. Mysz RETERO zezwala na szybką zmianę czułości w trakcie wykorzystywania na 3 stopniach (800 DPI/1200 DPI/1600 DPI), dzięki temu urządzenie nad wyraz korzystnie spełni oczekiwania przy każdym zadaniu. Tęczowe podświetlenie RGB sprawdź kompilacje kolorystyczne, jakie oferuje tęczowe podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni wieczorne korzystanie z komputera. Lekka konstrukcja i estetyczny design dodają gryzoniowi nieszablonowego charakteru. Podłącz i gotowe Nie Ci trzeba uzupełniającego oprogramowania ani sterowników, by korzystać z myszki Tracer RATERO. Starczy podłączyć znajdujący się w pakiecie z myszą nano odbiornik do wolnego portu USB w komputerze albo notebookie i gotowe. Dzięki technologii Plug&Play jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Tracer najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Tracer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Tracer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe bezprzewodowe do gamingu – Ranking styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych bezprzewodowych Tracer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych bezprzewodowych myszek dla graczy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *