Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Razer do 400 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Razer do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Razer do 400 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Razer do 400 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych do 400 zł.

Jakie Myszki gamingowe Razer do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Razer do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Razer do 400 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1)

Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1) Najniższa Cena Online Mysz Razer DeathAdder V2 Pro Dopracowany w każdym szczególe Bezprzewodowa myszka do gier Wejdź na wyższy poziom gamingu z myszką Razer DeathAdder V2 Pro! Bezprzewodowa mysz gamingowa jest ergonomiczna, a przy tym pozwala Ci na całkowitą swobodę i kontorlę ruchów. Ciesz się niczym nieograniczonymi ruchami topowej myszki do esportu, by każda rozgrywka była tą wygraną! Postaw na precyzje Miej absolutną przewagę w trakcie rozgrywki, a to za sprawą niezwykłej myszy Razer DeathAdder V2 Pro. Mysz wyposażona została w najnowszy czujka optyczny, cechujący się niezwykłą rozdzielczością do 20000 DPI. Czujnik został udoskonalony o inteligentne funkcję, które sprwiają, iż jest on jeszcze bardziej precyzyjny, pozwaląjac tym samym na wyższy poziom precyzji w grach. zapewniając Ci tym samym przewagę nad innymi. Jeszcze szybsze działanie Mysz Razer DeathAdder V2 Pro należy do grupy produktów Razer HyperSpeed Wireless. Oznacza to, że jest ona trzy razy szybsza od innych bezprzewodowych urzarzeń! Dzięki tej technice, myszka dużo szybciej przesyła informację oraz ma mniejsze opóźnienia kliknięć. W dodatku, płynnie przełącza się między częstotliwościami choćby w najbardziej hałaśliwych i przesyconych danymi środowiskach. Dłuższa żywotność baterii Model Razer DeathAdder V2 Pro został zaopatrzony w 3 tryby połączeń, żeby sprostać Twoim wymaganiom. Pierwszy z nich, połączenie przez Bluetooth, zezwala na pracę do 120 godzin, aby zapewnić jak najdłuższą pracę myszki. W trybie Razer HyperSpeed Wireless będziesz wstanie korzystać z myszki poprzez 70 godzin, zyskując tym samym najkorzystniejsze osiągi w trakcie gry. Natomiast ostatnim rozwiązaniem jest zastosowanie kabla Speedflex, który umożliwia korzystanie z urządzenia dodatkowo podczas jego ładowania.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

4 ★  Razer Mysz basilisk v3

Razer Mysz basilisk v3 Najniższa Cena Online twórz, kontroluj i rozwijaj swój styl gry dzięki nowej myszy razer basilisk v3 — kwintesencji poręcznej myszy do gier zapewniającej spersonalizowaną wydajność. Dzięki 10+1 programowalnym przyciskom, inteligentnemu kółku przewijania i znacznej dawce podświetlenia razer chroma™ rgb, nadszedł czas,rozświetlić konkurencję na swój sposób.korzyści: 10 + 1 programowalnych przycisków pokrętło razer™ hyperscroll 11 stref podświetlenia razer chroma™ rgb
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe BenQ do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

8 ★  Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463)

Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) Najniższa Cena Online niech cały świat stanie się twoim biurem dzięki myszy razer pro click mini — to perfekcyjny dobór do pracy w podróży. Bezgłośne kliknięcia i bezwysiłkowa nawigacja umieszczone w kompaktowej konstrukcji sprawiają, że jest to użyteczna i produktywna mysz, idealnie pasująca do twojego dnia pracy, niezależnie od tego, gdzie się odszukasz.korzyści: bezgłośne przełączniki mechaniczne umożliwiają korzystanie z myszy bez przeszkadzania sobie i innym, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu, podczas gdy jej wyjątkowo trwała konstrukcja pozwoli wykonać nawet 15 milionów kliknięć. subtelny i elegancki zarys myszy nadaje się dobrze do plecaków i aktówek, pozwalając uzyskać maksymalną efektywność pracy jednocześnie w biurze, jak i w domu. Nawiguj łatwo za pomocą kółka do przewijania, które pozwala wybrać tryb luźnego obracania {pomocn|przydatn)y do przewijania długich stron internetowych lub dokumentów, tryb obracania z oporem pozwalający na bardziej precyzyjne przewijanie lub tryb przechylania i klikania na potrzeby przewijania poziomego. podłącz nawet 4 urządzenia i wygodnie przełączaj się między komputerem stacjonarnym, przenośnym, tabletem z systemem operacyjnym android i ekranem telewizora jednym kliknięciem, bez konieczności ciągłego parowania i rozłączania urządzeń. mając pod ręką 7 niezależnie konfigurowalnych przycisków możesz pracować szybciej i sprytniej tworząc skróty do używanych narzędzi lub programów biurowych i uzyskując większą kontrolę oraz efektywność. zadbaj o porządek i estetykę na biurku, podłączając mysz oraz zgodne klawiatury do tego samego adaptera bezprzewodowego.
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

9 ★  Razer naga x (8886419333159)

Razer naga x (8886419333159) Najniższa Cena Online RAZER™ NAGA X Niezależnie od tego, czy pełnisz rolę tanka, healera czy DPS-a, wraz z myszą Razer Naga X możesz przypasować się do warunków każdej bitwy i w niej zwyciężyć. Dzięki tej użytecznej myszy do gier MMO z 16 programowalnymi przyciskami możesz zoptymalizować rotację umiejętności. Jest lżejsza i wzbogacona o najlepsze funkcje myszy tej klasy, dlatego włącz ją do arsenału na swój następny raijd. 16 programowalnych przycisków Niezależnie od tego, czy mapujesz tylko najważniejsze funkcje, czy także idziesz na całość z nowoczesnymi makropoleceniami, przygotuj wszystkie potrzebne polecenia na wyciągnięcie palców i korzystaj z możliwości sterowania dopasowanych do każdej sytuacji. funkcjonalna budowa o przeciętnej wadze Od umiejscowienia 12 programowalnych przycisków obsługiwanych kciukiem po kontury użytecznego kształtu — ta mysz umożliwi Ci przejście na wyższy poziom gry. Jej kształt naturalnie pasuje do rąk, dlatego jest wygodna w trzymaniu i stosowaniu. Przełącznik optyczny myszy Razer™ 2. Generacji Każde kliknięcie jest aktywowane z prędkością 0,2 ms bez opóźnienia związanego z odbiciem styków. Dzięki tej trwałej konstrukcji przyciski wytrzymują choćby 70 milionów kliknięć, działają szybciej i dokładniej, a także uniemożliwiają niezamierzonemu podwójnemu naciskaniu. nowoczesny czujnik optyczny 5G Razer™ czujnik optyczny o rozdzielczości 18 000 DPI zagwarantuje śledzenie choćby najdrobniejszych ruchów myszy. Dzięki temu zyskujesz wyjątkowy poziom precyzji do rzucania zaklęć i wykorzystywania umiejętności. Podświetlenie Razer Chroma™ RGB Podświetlenie z paletą 16,8 miliona kolorów i zestawem efektów możesz synchronizować z pozostałymi urządzeniami stanowiska gamingowego. Reaguje dynamicznie na zdarzenia w ponad 150 zintegrowanych grach, dlatego możesz jeszcze lepiej się w nie wczuwać. SPECYFIKACJA towar marka Razer Kod producenta RZ01-03590100-R3M1 EAN 8886419333159 dane PODSTAWOWE element kolorystyczny Czarny dedykowane oprogramowanie Tak KOMUNIKACJA typ myszy Przewodowe Zasięg pracy 1.8 m Interfejs USB SPECYFIKACJA typ sensora Optyczny Model sensora 5G Regulacja czułości Płynna Czułość 18000 DPI ilość przycisków 16 Częstotliwość odświeżania pozycji 1000 Hz Podświetlenie RGB FIZYCZNE Profil myszy Praworęczna przewód w oplocie Tak Długość [mm] 119 Szerokość [mm] 74 Wysokość [mm] 43 Waga [g] 85 Długość kabla 1.8 m
 • Producent Razer 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Roccat - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 400 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Razer do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Razer do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Razer naga x (8886419333159)

Razer naga x (8886419333159) Najniższa Cena Online RAZER™ NAGA X Niezależnie od tego, czy pełnisz rolę tanka, healera czy DPS-a, wraz z myszą Razer Naga X możesz dopasować się do warunków każdej bitwy i w niej zwyciężyć. Dzięki tej użytecznej myszy do gier MMO z 16 programowalnymi przyciskami możesz zoptymalizować rotację umiejętności. Jest lżejsza i wzbogacona o najkorzystniejsze funkcje myszy tej klasy, dlatego włącz ją do arsenału na swój następny raijd. 16 programowalnych przycisków Niezależnie od tego, czy mapujesz tylko najważniejsze funkcje, czy też idziesz na całość z progresywnymi makropoleceniami, przygotuj wszystkie niezbędne polecenia na wyciągnięcie palców i korzystaj z możliwości sterowania dopasowanych do każdej sytuacji. poręczna konstrukcja o przeciętnej wadze Od umiejscowienia 12 programowalnych przycisków obsługiwanych kciukiem po kontury praktycznego kształtu — ta mysz umożliwi Ci przejście na wyższy poziom gry. Jej zarys naturalnie nadaje się do dłoni, dlatego jest komfortowa w trzymaniu i wykorzystywaniu. Przełącznik optyczny myszy Razer™ 2. Generacji Każde kliknięcie jest aktywowane z prędkością 0,2 ms bez opóźnienia związanego z odbiciem styków. Dzięki tej trwałej konstrukcji przyciski wytrzymują choćby 70 milionów kliknięć, działają szybciej i staranniej, a także zapobiegają niezamierzonemu podwójnemu naciskaniu. zaawansowany detektor optyczny 5G Razer™ sensor optyczny o rozdzielczości 18 000 DPI gwarantuje śledzenie nawet najdrobniejszych ruchów myszy. Dzięki czemu zyskujesz wyjątkowy poziom precyzji do rzucania zaklęć i użytkowania umiejętności. Podświetlenie Razer Chroma™ RGB Podświetlenie z paletą 16,8 miliona odcieni i zestawem efektów możesz synchronizować z pozostałymi urządzeniami stanowiska gamingowego. Reaguje dynamicznie na zdarzenia w ponad 150 zintegrowanych grach, dlatego możesz jeszcze lepiej się w nie wczuwać. SPECYFIKACJA artykuł producent Razer Kod producenta RZ01-03590100-R3M1 EAN 8886419333159 informacje PODSTAWOWE komponent kolorystyczny Czarny przeznaczone oprogramowanie Tak KOMUNIKACJA rodzaj myszy Przewodowe Zasięg pracy 1.8 m Interfejs USB SPECYFIKACJA wariant sensora Optyczny Model sensora 5G Regulacja czułości Płynna Czułość 18000 DPI ilość przycisków 16 Częstotliwość odświeżania pozycji 1000 Hz Podświetlenie RGB FIZYCZNE Profil myszy Praworęczna kabel w oplocie Tak Długość [mm] 119 Szerokość [mm] 74 Wysokość [mm] 43 Waga [g] 85 Długość kabla 1.8 m
 • Producent Razer 
 • Rodzaj przewodowa 

4 ★  Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1)

Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1) Najniższa Cena Online Mysz Razer DeathAdder V2 Pro Dopracowany w każdym szczególe Bezprzewodowa myszka do gier Wejdź na wyższy poziom gamingu z myszką Razer DeathAdder V2 Pro! Bezprzewodowa mysz gamingowa jest poręczna, a przy tym pozwala Ci na całkowitą swobodę i kontorlę ruchów. Ciesz się niczym nieograniczonymi ruchami topowej myszki do esportu, aby każda rozgrywka była tą wygraną! Postaw na precyzje Miej absolutną przewagę w trakcie rozgrywki, a to za sprawą niezwykłej myszy Razer DeathAdder V2 Pro. Mysz zaopatrzona została w najnowszy sensor optyczny, charakteryzujący się niezwykłą rozdzielczością do 20000 DPI. Sensor został udoskonalony o inteligentne funkcję, które sprwiają, iż jest on jeszcze bardziej dokładny, pozwaląjac tym samym na wyższy poziom precyzji w grach. gwarantując Ci tym samym przewagę nad innymi. Jeszcze szybsze działanie Mysz Razer DeathAdder V2 Pro należy do grupy produktów Razer HyperSpeed Wireless. Oznacza to, że jest ona trzy razy szybsza od innych bezprzewodowych urzarzeń! Dzięki tej technice, myszka dużo szybciej przesyła informację oraz ma mniejsze opóźnienia kliknięć. Ponadto, płynnie przełącza się między częstotliwościami nawet w najszczególniej hałaśliwych i przesyconych danymi środowiskach. Dłuższa żywotność baterii Model Razer DeathAdder V2 Pro został wyposażony w 3 tryby połączeń, aby sprostać Twoim wymaganiom. Pierwszy z nich, połączenie poprzez Bluetooth, umożliwia pracę do 120 godzin, aby zapewnić jak najdłuższą pracę myszki. W trybie Razer HyperSpeed Wireless będziesz wstanie korzystać z myszki przez 70 godzin, zyskując tym samym najkorzystniejsze osiągi w trakcie gry. Natomiast ostatnim rozwiązaniem jest zastosowanie kabla Speedflex, który umożliwia korzystanie z urządzenia ponadto podczas jego ładowania.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne Rapoo - Ranking TOP10 myszy PC do gier

5 ★  Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463)

Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) Najniższa Cena Online niech cały świat stanie się twoim biurem dzięki myszy razer pro click mini — to genialny dobór do pracy w podróży. Bezgłośne kliknięcia i bezwysiłkowa nawigacja umieszczone w kompaktowej konstrukcji sprawiają, iż jest to funkcjonalna i produktywna mysz, znakomicie pasująca do twojego dnia pracy, niezależnie od tego, gdzie się odszukasz.korzyści: bezgłośne przełączniki mechaniczne pozwalają na korzystanie z myszy bez przeszkadzania sobie i innym, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu, w trakcie gdy jej wyjątkowo trwała kompozycja pozwoli wykonać nawet 15 milionów kliknięć. subtelny i szykowny kształt myszy pasuje prawidłowo do plecaków i aktówek, pozwalając uzyskać maksymalną efektywność pracy zarówno w biurze, jak i w domu. Nawiguj łatwo przy pomocy kółka do przewijania, które pozwala wybrać tryb swobodnego obracania {pomocn|przydatn)y do przewijania długich stron internetowych lub dokumentów, tryb obracania z oporem pozwalający na bardziej precyzyjne przewijanie lub tryb przechylania i klikania na potrzeby przewijania poziomego. podłącz nawet 4 urządzenia i wygodnie przełączaj się między komputerem stacjonarnym, przenośnym, tabletem z systemem operacyjnym android i ekranem telewizora jednym kliknięciem, bez konieczności ciągłego parowania i rozłączania urządzeń. mając pod ręką 7 niezależnie konfigurowalnych przycisków możesz pracować szybciej i sprytniej tworząc skróty do używanych narzędzi lub programów biurowych i uzyskując większą kontrolę oraz efektywność. zadbaj o porządek i estetykę na biurku, podłączając mysz oraz zgodne klawiatury do tego samego adaptera bezprzewodowego.
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Razer do 400 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Razer do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe do gier do 400 zł – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Razer do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych myszy komputerowych gamingowych do 400 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *