Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Razer do 400 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Razer do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Razer do 400 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Razer do 400 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych do 400 zł.

Jakie Myszki gamingowe Razer do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Razer do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Razer do 400 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) ☆

Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) Najniższa Cena Online niech cały świat stanie się twoim biurem dzięki myszy razer pro click mini — to perfekcyjny dobór do pracy w podróży. Bezgłośne kliknięcia i bezwysiłkowa nawigacja umieszczone w kompaktowej konstrukcji sprawiają, że jest to użyteczna i produktywna mysz, idealnie pasująca do twojego dnia pracy, niezależnie od tego, gdzie się odszukasz.korzyści: bezgłośne przełączniki mechaniczne umożliwiają korzystanie z myszy bez przeszkadzania sobie i innym, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu, podczas gdy jej wyjątkowo trwała konstrukcja pozwoli wykonać nawet 15 milionów kliknięć. subtelny i elegancki zarys myszy nadaje się dobrze do plecaków i aktówek, pozwalając uzyskać maksymalną efektywność pracy jednocześnie w biurze, jak i w domu. Nawiguj łatwo za pomocą kółka do przewijania, które pozwala wybrać tryb luźnego obracania {pomocn|przydatn)y do przewijania długich stron internetowych lub dokumentów, tryb obracania z oporem pozwalający na bardziej precyzyjne przewijanie lub tryb przechylania i klikania na potrzeby przewijania poziomego. podłącz nawet 4 urządzenia i wygodnie przełączaj się między komputerem stacjonarnym, przenośnym, tabletem z systemem operacyjnym android i ekranem telewizora jednym kliknięciem, bez konieczności ciągłego parowania i rozłączania urządzeń. mając pod ręką 7 niezależnie konfigurowalnych przycisków możesz pracować szybciej i sprytniej tworząc skróty do używanych narzędzi lub programów biurowych i uzyskując większą kontrolę oraz efektywność. zadbaj o porządek i estetykę na biurku, podłączając mysz oraz zgodne klawiatury do tego samego adaptera bezprzewodowego.
  • Producent RAZER 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe E-Blue do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 400 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Razer do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Razer do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe A4Tech do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Razer Mysz naga trinity ☆

Razer Mysz naga trinity Najniższa Cena Online Razer Naga Trinity to mysz zapewniająca przewagę w grach MOBA/MMO, którą możesz dostosować pod kątem zarówno stosowanej broni, jak i postaci, dzięki temu będziesz za każdym razem o krok przed przeciwnikami. Razer Naga Trinity ma 3 wymienne panele boczne, które zezwalają na korzystanie z konfiguracji 2-, 7- i 12-przyciskowych w zależności od potrzeb w grze. Detektor optyczny 5G o rozdzielczości 16 000 DPI zapewnia prędkość i precyzję ruchów myszy. Dzięki choćby 19 programowalnym przyciskom zyskujesz dostęp do jeszcze obszerniejszej liczby poleceń. Mysz ma lepszą konstrukcję dla użytkowników praworęcznych z użytecznie rozstawionymi przyciskami, dzięki czemu można komfortowo grać godzinami bez nadwyrężania rąk....
  • Producent Razer 

☆ Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) ☆

Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) Najniższa Cena Online niech cały świat stanie się twoim biurem dzięki myszy razer pro click mini — to genialny dobór do pracy w podróży. Bezgłośne kliknięcia i bezwysiłkowa nawigacja umieszczone w kompaktowej konstrukcji sprawiają, iż jest to funkcjonalna i produktywna mysz, znakomicie pasująca do twojego dnia pracy, niezależnie od tego, gdzie się odszukasz.korzyści: bezgłośne przełączniki mechaniczne pozwalają na korzystanie z myszy bez przeszkadzania sobie i innym, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu, w trakcie gdy jej wyjątkowo trwała kompozycja pozwoli wykonać nawet 15 milionów kliknięć. subtelny i szykowny kształt myszy pasuje prawidłowo do plecaków i aktówek, pozwalając uzyskać maksymalną efektywność pracy zarówno w biurze, jak i w domu. Nawiguj łatwo przy pomocy kółka do przewijania, które pozwala wybrać tryb swobodnego obracania {pomocn|przydatn)y do przewijania długich stron internetowych lub dokumentów, tryb obracania z oporem pozwalający na bardziej precyzyjne przewijanie lub tryb przechylania i klikania na potrzeby przewijania poziomego. podłącz nawet 4 urządzenia i wygodnie przełączaj się między komputerem stacjonarnym, przenośnym, tabletem z systemem operacyjnym android i ekranem telewizora jednym kliknięciem, bez konieczności ciągłego parowania i rozłączania urządzeń. mając pod ręką 7 niezależnie konfigurowalnych przycisków możesz pracować szybciej i sprytniej tworząc skróty do używanych narzędzi lub programów biurowych i uzyskując większą kontrolę oraz efektywność. zadbaj o porządek i estetykę na biurku, podłączając mysz oraz zgodne klawiatury do tego samego adaptera bezprzewodowego.
  • Producent RAZER 
  • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1) ☆

Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1) Najniższa Cena Online Razer DeathAdder V2 Pro to bezprzewodowa, poręczna mysz do gier. Technika RAZER ™ HYPERSPEED WIRELESS gwarantuje dużą szybkość transmisji, najmniejsze opóźnienie kliknięcia i płynne przełączanie częstotliwości. Nowy, lepszy czujka ma wiodące w branży 20000 DPI z starannością do 99,6%, gwarantując spójne śledzenie choćby najmniejszego ruchu myszy. Dzięki ulepszonemu dotykowemu sprzężeniu zwrotnemu, każde kliknięcie jest teraz bardziej satysfakcjonujące - aktywacja za pomocą wiązki światła podczerwonego zagwarantuje wiodący w branży czas reakcji wynoszący 0,2 ms. Ta bezprzewodowa, ergonomiczna mysz do gier proponuje 3 tryby połączenia,przystosować się do Twoich potrzeb: do 120 godzin poprzez Bluetooth dla maksymalnego użytkowania, do 70 godzin poprzez Razer ™ HyperSpeed ​​Wireless dla gier z niskim opóźnieniem albo podłączona za pomocą kabla Razer ™ Speedflex więc możesz kontynuować grę, nawet gdy się ładuje....
  • Producent Razer 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe do 180 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Razer do 400 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Razer do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe do gier do 400 zł – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Razer do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych myszy komputerowych gamingowych do 400 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.