Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Glorious PC Gaming – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Glorious PC Gaming. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Glorious PC Gaming,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Glorious PC Gaming,
  • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe Glorious PC Gaming najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Glorious PC Gaming, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Glorious PC Gaming, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Mysz GLORIOUS PC Gaming Race Model D Czarny (0850005352211)

Mysz GLORIOUS PC Gaming Race Model D Czarny (0850005352211) Najniższa Cena Online najszczególniej wygodna poręczna mysz do gier RGB. Wyposażona w pełny komplet ultrapremium funkcji w niewiarygodnie lekkiej, poręcznej ramie. Tworzony przez społeczność zapalonych graczy i opracowany poprzez zespół, który akceptuje nie mniej niż doskonałość - Model D podniesie Twoją grę na niewyobrażalne wyżyny. tworzony z myślą o szybkości, kontroli i komforcie - spakowaliśmy pełen komplet ultrapremium funkcji w niewiarygodnie lekką, praktyczną ramę. Witamy na kolejnym poziomie rywalizacji w grach e-sportowych. Przygotuj się na wniebowstąpienie. Skorupa o strukturze plastra miodu modelu D jest kluczem do uzyskania znikomej wagi przy jednoczesnym zachowaniu jej ultratrwałej wytrzymałości. Ledwie poczujesz dziury w trakcie gry,zapewniają wentylację, aby Twoje dłonie były chłodne i świeże. Czyszczenie modelu O jest nietrudne, wystarczy zastosować dowolnego pojemnika z powietrzem, aby mysz była jak nowa. Kable zapasowe są do niczego. Pożegnaj się z modami innych firm i przywitaj się z Ascended Cord. Nasz zastrzeżony przewód w oplocie jest wyjątkowo rozciągliwy i super lekki, dzięki temu mysz działa niemal bezprzewodowo. Koniec z tandetnymi podstawkami myszy lub kupowaniem dodatków innych firm. Model D jest dostarczany z naszymi wysokiej jakości G-Skates - w 100% czysty Virgin PTFE, zaokrąglone krawędzie, które nie zaczepiają się o podkładkę, dzięki czemu mysz będzie ślizgać się jak ostrza po lodzie. Grubość 0,81 mm zagwarantuje maksymalną żywotność. Niezależnie od tego, czy lubisz znaczne, czy śladowe, dobór należy do Ciebie. Model D jest fabrycznie wyposażony w 4 nasze wysokiej jakości rolki G. Dla tych, którzy wolą obszerniejsze rolki myszy dla maksymalnego poślizgu, dołączamy uzupełniające pokaźniejsze łyżwy G do zakupu Modelu D. asygnowany wskaźnik DPI można ustawić na dowolną wartość i barwy, które wybierzesz (wymaga oprogramowania), dzięki czemu za każdym razem znasz swoją wartość podczas dostosowywania w locie. Konkurencyjny standard branży e-sportowej. nadzwyczajne śledzenie pikseli, zerowe przyspieszenie myszy, koniec z spinoutami, częstotliwość odpytywania 1000 Hz, odległość odrywania poniżej 0,7 mm. Nie daj się oszukać konkurentom zawyżonymi statystykami na przełącznikach niskiej jakości. Model O jest wyposażony w najnowocześniejsze przełączniki marki Omron o najwyższej trwałości i standardach kontroli jakości. Model O przetrwa inne gorsze myszy do gier. Dopasuj powłokę myszy do swych preferencji. Model D jest standardowo matowy co zagwarantuje dopełniającą gładkość....
  • Producent GLORIOUS 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe MSI - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

7 ★  Glorious Mysz pc gaming race model o biały (0857372006976)

Glorious Mysz pc gaming race model o biały (0857372006976) Najniższa Cena Online Glorious PC Gaming Race Model O- White - Waga 58 gram! Co zrobić, jeśli zrobiło się najlżejszą mysz na świecie? Zrobić jeszcze lżejszą! Model O- Matte White waży zaledwie 58 gram (czyli o 9 gram niżeli Model O), co zagwarantuje nadzwyczajną wygodę w trakcie dynamicznych gier. Ten gryzoń od Glorious PC Gaming Race to nieprzeciętna propozycja dla użytkowników, którzy chcą oryginalnej myszy z wysokiej jakości podzespołami i rewelacyjną ergonomią. najkorzystniejsza ergonomia Specjalnie wyprofilowany zarys Model O- dostosowuje się do każdego chwytu – palm grupa, fingertip gripa i claw gipa. Dodatkowo mysz mogą używać zarówno praworęczni, jak i leworęczni użytkownicy. Uzupełniające wycięcia w zarysie plastrów miodu oprócz zapewnienia mniejszej wagi genialnie sprawdzają się przy wentylacji rąk, by ta nie pociła się podczas długich rozgrywek. Wysoka półka Jak przystało na mysz dla graczy, Model O- Matte White zaopatrzony został w wysokiej jakości sensor optyczny Pixart PMW3360, zapewniający rozdzielczość rzędu aż 12000 DPI, niski lift-off distance na poziomie ledwie 0,7 mm i przyspieszenie wynoszące 50 G. W parze z jednym z najlepszych sensorów na rynku idą topowe przełączniki mechaniczne Omron, których wytrzymałość wynosi aż 20 milionów kliknięć. rozciągliwy kabel i ślizgacze PTFE Glorious PC Gaming Race Model O White ma opleciony kabel o długości 2 metrów. Jego wysoka elastyczność gwarantuje,znakomicie będzie układać się na biurku. Już nigdy przewód nie będzie Tobie przeszkadzać podczas rozgrywki! w dodatku marka zdecydował się na wykorzystanie ślizgaczy wyprodukowanych w pełni z PTFE o grubości tylko 0,81 mm, dzięki czemu Model O- Matte White zagwarantuje perfekcyjny ślizg, tak ważny dla graczy preferujących niższą czułość. specyficzne podświetlenie RGB Jak na obecne czasy przystało, Model O- Matte White wyekwipowano w podświetlenie RGB na bokach, a także na rolce. Co jednak istotne, dzięki półotwartej konstrukcji diody oświetlają także widoczne wnętrze myszy, co gwarantuje specyficzne efekty wizualne. dopełniające możliwości dzięki oprogramowaniu potrzebujesz pełnej możliwości personalizacji myszy? Do Model O- zapewnia specjalne oprogramowanie, za pomocą którego ustawisz mnóstwo rozmaitych funkcji, wśród nich chociażby DPI, poziom LOD, funkcje przycisków i sporo więcej. Oczywiście ustawić można bez problemu także podświetlenie RGB. informacje techniczne myszy Glorious PC Gaming Race Model O White typ: Mysz dla graczyKomunikacja: Przewodowa USBdetektor: Pixart PMW3360Przełączniki: Omron 20Mliczba przycisków: 6Akceleracja: 50GDPI: 12000Pooling Rate: 1000 Hz (1 ms)LOD: 0,7 mmDługość kabla: 2 mPodświetlenie RGBdodatkowe informacje: przewód w oplocie, ślizgacze G-SkatesWaga: 58 gKolor: biały mat (Matte White)wymiary: 63 x 120 x 36 mmGwarancja: 24 miesiąceKod producenta: GOM-WHITE Polecamy sprawdzić w dodatku klawiatury komputerowe dla graczy i słuchawki dla graczy.
  • Producent GLORIOUS 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe 7 przycisków - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Glorious PC Gaming – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Glorious PC Gaming, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Glorious PC Gaming jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz GLORIOUS PC Gaming Race Model D Czarny (0850005352211)

Mysz GLORIOUS PC Gaming Race Model D Czarny (0850005352211) Najniższa Cena Online najmocniej wygodna poręczna mysz do gier RGB. Zaopatrzona w pełny komplet ultrapremium funkcji w niewiarygodnie lekkiej, poręcznej ramie. Wytworzony poprzez społeczność zapalonych graczy i opracowany przez zespół, który akceptuje nie mniej niż doskonałość - Model D podniesie Twoją grę na niewyobrażalne wyżyny. produkowany z myślą o prędkości, kontroli i komforcie - spakowaliśmy pełen pakiet ultrapremium funkcji w niewiarygodnie lekką, użyteczną ramę. Witamy na kolejnym poziomie rywalizacji w grach e-sportowych. Przygotuj się na wniebowstąpienie. Skorupa o strukturze plastra miodu modelu D jest kluczem do uzyskania nieznacznej wagi przy jednoczesnym zachowaniu jej ultratrwałej wytrzymałości. Ledwie poczujesz dziury podczas gry,zapewniają wentylację, żeby Twoje dłonie były chłodne i świeże. Czyszczenie modelu O jest łatwe, wystarczy wykorzystać dowolnego pojemnika z powietrzem, żeby mysz była jak nowa. Kable zapasowe są do niczego. Pożegnaj się z modami innych firm i przywitaj się z Ascended Cord. Nasz opatentowany kabel w oplocie jest niezwykle rozciągliwy i super lekki, dzięki czemu mysz działa niemal bezprzewodowo. Koniec z tandetnymi podstawkami myszy lub kupowaniem dodatków innych firm. Model D jest dostarczany z naszymi wysokiej jakości G-Skates - w 100% czysty Virgin PTFE, zaokrąglone krawędzie, które nie zaczepiają się o podkładkę, dzięki czemu mysz będzie ślizgać się jak ostrza po lodzie. Grubość 0,81 mm zapewnia maksymalną żywotność. Niezależnie od tego, czy lubisz obfite, czy nieduże, dobór należy do Ciebie. Model D jest fabrycznie zaopatrzony w 4 nasze wysokiej jakości rolki G. Dla tych, którzy wolą pokaźniejsze rolki myszy dla maksymalnego poślizgu, dołączamy dopełniające obszerniejsze łyżwy G do zakupu Modelu D. asygnowany wskaźnik DPI można ustawić na dowolną wartość i kolory, które wybierzesz (wymaga oprogramowania), dzięki temu za każdym razem znasz swoją wartość podczas regulowania w locie. Konkurencyjny kanon branży e-sportowej. doskonałe śledzenie pikseli, zerowe przyspieszenie myszy, koniec z spinoutami, częstotliwość odpytywania 1000 Hz, odległość odrywania poniżej 0,7 mm. Nie daj się oszukać konkurentom zawyżonymi statystykami na przełącznikach niskiej jakości. Model O jest wyekwipowany w najnowocześniejsze przełączniki marki Omron o najwyższej trwałości i standardach kontroli jakości. Model O przetrwa inne gorsze myszy do gier. Przystosuj powłokę myszy do swych preferencji. Model D jest standardowo matowy co gwarantuje dodatkową gładkość....
  • Producent GLORIOUS 

2 ★  Glorious Mysz pc gaming race model o biały (0857372006976)

Glorious Mysz pc gaming race model o biały (0857372006976) Najniższa Cena Online Glorious PC Gaming Race Model O- White - Waga 58 gram! Co zrobić, jeśli zrobiło się najlżejszą mysz na świecie? Zrobić jeszcze lżejszą! Model O- Matte White waży zaledwie 58 gram (czyli o 9 gram niżeli Model O), co zagwarantuje perfekcyjną wygodę podczas dynamicznych gier. Ten gryzoń od Glorious PC Gaming Race to świetna sugestia dla użytkowników, którzy chcą oryginalnej myszy z wysokiej jakości podzespołami i znakomitą ergonomią. najkorzystniejsza ergonomia Specjalnie wyprofilowany kształt Model O- dopasowuje się do każdego chwytu – palm grupa, fingertip gripa i claw gipa. Na dodatek mysz mogą używać zarówno praworęczni, jak i leworęczni użytkownicy. Dopełniające wycięcia w profilu plastrów miodu oprócz zapewnienia mniejszej wagi znakomicie sprawdzają się przy wentylacji rąk, by ta nie pociła się podczas długich rozgrywek. Wysoka półka Jak przystało na mysz dla graczy, Model O- Matte White wyekwipowany został w wysokiej jakości detektor optyczny Pixart PMW3360, gwarantujący rozdzielczość rzędu aż 12000 DPI, niski lift-off distance na poziomie ledwie 0,7 mm, a także przyspieszenie wynoszące 50 G. W parze z jednym z najkorzystniejszych sensorów na rynku idą topowe przełączniki mechaniczne Omron, których trwałość wynosi aż 20 milionów kliknięć. sprężysty kabel i ślizgacze PTFE Glorious PC Gaming Race Model O White posiada opleciony przewód o długości 2 metrów. Jego wysoka elastyczność zagwarantuje,rewelacyjnie będzie układać się na biurku. Już nigdy kabel nie będzie Tobie przeszkadzać w trakcie rozgrywki! dodatkowo firma zdecydował się na zastosowanie ślizgaczy wykonanych w całości z PTFE o grubości tylko 0,81 mm, dzięki czemu Model O- Matte White zagwarantuje znakomity ślizg, tak ważny dla graczy preferujących niższą czułość. specyficzne podświetlenie RGB Jak na obecne czasy przystało, Model O- Matte White zaopatrzono w podświetlenie RGB na bokach oraz na rolce. Co jednak widoczne, dzięki półotwartej konstrukcji diody oświetlają także widoczne wnętrze myszy, co zagwarantuje unikalne efekty wizualne. dodatkowe możliwości dzięki oprogramowaniu Ci trzeba pełnej możliwości personalizacji myszy? Do Model O- zagwarantuje specjalne oprogramowanie, za pomocą którego ustawisz sporo najróżniejszych funkcji, wśród nich chociażby DPI, poziom LOD, funkcje przycisków i dużo więcej. Oczywiście ustawić można bezproblemowo także podświetlenie RGB. informacje techniczne myszy Glorious PC Gaming Race Model O White wariant: Mysz dla graczyKomunikacja: Przewodowa USBczujka: Pixart PMW3360Przełączniki: Omron 20Mliczba przycisków: 6Akceleracja: 50GDPI: 12000Pooling Rate: 1000 Hz (1 ms)LOD: 0,7 mmDługość kabla: 2 mPodświetlenie RGBuzupełniające informacje: kabel w oplocie, ślizgacze G-SkatesWaga: 58 gKolor: biały mat (Matte White)rozmiary: 63 x 120 x 36 mmGwarancja: 24 miesiąceKod producenta: GOM-WHITE Polecamy sprawdzić na dodatek klawiatury komputerowe dla graczy oraz słuchawki dla graczy.
  • Producent GLORIOUS 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Microsoft do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Glorious PC Gaming najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Glorious PC Gaming w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Glorious PC Gaming w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe dla graczy – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Glorious PC Gaming nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych komputerowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *