Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe HP – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych HP. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych HP,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych HP,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych.

Jakie Myszki gamingowe HP najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe HP, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych HP, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Mysz HP 200 Silk Gold

Mysz HP 200 Silk Gold Najniższa Cena Online Mysz HP 200 to nadzwyczajna mysz bezprzewodowa do zastosowań biurowych, jak i domowych. Ta ekonomiczna mysz bezprzewodowa oferuje więcej aniżeli tylko niską cenę. Dzięki minimalistycznym standardom i wytycznym HP 200 Wireless Mouse zapewnia długofalową jakość. Pakiet mieści 2 baterie AAA i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania przed rozpoczęciem pracy. Mysz ma kształt optymalny do obsługi obiema dłońmi, powiększając wydajność pracy oraz jej komfort. Wyprofilowana budowa zagwarantuje skuteczną pracę poprzez cały dzień równocześnie lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Zasięg myszy to 10 m. Kolor myszy czarno złoty....
 • Producent HP 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Rapoo do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

9 ★  HP Z4000 (0191628429943)

HP Z4000 (0191628429943) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA gustowna i niskoprofilowa wytworna i niskoprofilowa budowa myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA sprawiają, że jest to niezbędny towarzysz każdego cienkiego notebooka lub tabletu. Elegancja i komfort w dynamicznej, ultramobilnej myszy bezprzewodowej. Dzięki niej praca będzie czystą przyjemnością! Od mobilności do ultramobilności rewelacyjna niskoprofilowa mysz o wysokości mniejszej aniżeli 1 cal (26 mm). Dzięki swoim niewielkim rozmiarom wynoszącym 101,72 x 64,61 x 25,01 mm mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA będzie wyśmienicie leżała w rąk, gwarantując Ci pełen komfort podczas korzystania z niej. Relaks i komfort Płynna, łukowata budowa zapewnia naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka. bezkompromisowy wygląd myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA w kolorze czarnym powoduje, że urządzenie będzie rewelacyjnie się prezentowało na biurku. Nie dość, iż zapewni Ci wygodę podczas zastosowania, to jeszcze należycie wygląda! Funkcjonalność, która zapewnia pewność Znajoma nawigacja myszą z trzema charakterystycznymi przyciskami i kółkiem do przewijania – nie musisz się dzięki czemu obawiać, że korzystanie z niej sprawi Ci jakąkolwiek trudność. Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA zasilana jest przy pomocy dwóch baterii AA. Do komunikacji myszy z urządzeniem niezbędny jest odbiornik USB, który odnajdziesz w komplecie.
 • Producent HP 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe HP – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe HP, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych HP jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz HP 200 Silk Gold

Mysz HP 200 Silk Gold Najniższa Cena Online Mysz HP 200 to znakomita mysz bezprzewodowa do zastosowań biurowych, jak i domowych. Ta ekonomiczna mysz bezprzewodowa oferuje więcej niżeli tylko niską cenę. Dzięki minimalistycznym standardom i wytycznym HP 200 Wireless Mouse zagwarantuje długofalową jakość. Zestaw posiada 2 baterie AAA i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania przed rozpoczęciem pracy. Mysz ma kształt trafny do obsługi obiema dłońmi, powiększając wydajność pracy, a także jej komfort. Wyprofilowana budowa gwarantuje efektywną pracę poprzez cały dzień równocześnie lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Zasięg myszy to 10 m. Kolor myszy czarno złoty....
 • Producent HP 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Dareu do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

6 ★  HP X220, 8DX48AA

HP X220, 8DX48AA Najniższa Cena Online Mysz optyczna HP X220 Backlit Przy 8 razy pokaźniejszej szybkości w sytuacji jakiejkolwiek standardowej myszy możesz być zawsze o krok przed konkurencją. Zbudowana z myślą o komforcie i trwałości - ta pokryta przeciwpoślizgową teksturą mysz jest w stanie wytrzymać do 10 milionów kliknięć lewego/prawego przycisku. Dzięki optycznemu czujnikowi PixArt oraz zmianie DPI w locie gracze mogą cieszyć się z skrupulatnej precyzyjności. Zabójcza precyzja Precyzja celowania i ruchu wskaźnika myszy dzięki gamingowemu czujnikowi optycznemu PixArt. DPI w locie swobodnie przełączaj DPI pomiędzy 6 poziomami czułości, wynoszącymi od 400 do 3600. szybkość, jakiej Ci trzeba Doświadcz prędkości dzięki myszy, która raportuje położenie 1000 razy na sekundę, 8 razy szybciej typowa mysz. Brak poślizgów Ta konwencjonalna mysz z uchwytem pokrytym przeciwpoślizgową teksturą została zaprojektowana z myślą o wygodnym dobraniu do dłoni. Budowany z myślą o trwałości Ta niepodatna mysz jest w stanie wytrzymać do 10 milionów kliknięć prawego i lewego przycisku. wyprodukowana z myślą o wszechstronności Zyskaj kontrolę dzięki tej wyposażonej w 7 przycisków myszy, która zapewnia niesamowitą wszechstronność. Koniec z przeszkodami stworzony z myślą o powszednim stosowaniu pleciony kabel myszy jest trwały i pozwala unikać przeszkód. Przesuwaj z łatwością spore teflonowe ślizgacze myszy zapewniają stabilność i proste przesuwanie.
 • Producent HP 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

7 ★  Mysz gamingowa HP Pavilion Gaming 300 (czarno-zielona) (0192545854351)

Mysz gamingowa HP Pavilion Gaming 300 (czarno-zielona) (0192545854351) Najniższa Cena Online Zoptymalizowana pod kątem pracy i grania dwuręczna mysz gwarantuje wysoki komfort stosowania w obu rękach, a detektor optyczny 5000 DPI zapewnia niezbędną precyzję. Ta oburęczna mysz została zaopatrzona waż 8 przycisków, w tym w 2 obsługiwane kciukiem z obu stron, dzięki temu doskonale nadaje się zarówno dla użytkowników prawo-, jak i leworęcznych. Dzięki optycznemu czujnikowi 5000 DPI zoptymalizowanemu pod gry, a także 4ustawieniom czułości mysz gwarantuje jeszcze pokaźniejszą precyzję. Reguluj z łatwością i na bieżąco ustawienia DPI,podświetlenie LED i częstotliwość raportowania za pomocą przycisków, które zapewniają maksymalna wygodę i nie rozpraszają uwagi. dopasuj podświetlenie LED, wybierając kolor zielony, czerwony, fioletowy albo biały i włączając tryb statyczny lub pulsujący. Postaw na długookresowy komfort dzięki gumowym uchwytom z obu stron myszy....
 • Producent HP 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe KruX do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

9 ★  Hp z3700

Hp z3700 Najniższa Cena Online solidny i profesjonalny wyświetlacz asygnowany do całodobowej pracyFunkcja fail-over back umożliwia natychmiastowe przełączenie na alternatywne źródło sygnału w przypadku zakłóceń sygnału pierwotnegoZgodność z dedykowanym oprogramowaniem umożliwiającym zarządzanie przez sieć LAN grupą do 2048 sprzętówMonitory o wysokiej jasności z panelem IPS, gwarantujące idealne kąty widzenia i przystosowane do pracy w szczególnie jasnym otoczeniuStylowa i nad wyraz nowoczesna kompozycja z cienką ramką zezwalająca wykorzystać LF80 do wyświetlania dużego obrazu na kilku monitorachInstalacja w pionie bez wpływu na żywotność paneluFunkcja przypasowania barw: ulepszone odwzorowanie barw dzięki 6-segmentowej korekcji koloruFunkcja wzmacniania szczegółów: wyższa rozdzielczość detali oraz wyraźny i ostry obrazTryb wstępnego dobrania optymalnej jakości obrazu obsługiwany z poziomu aplikacji: większa produktywność w przyciąganiu uwagi klientówMatryca umożliwiająca zoom obrazu i budowę ściany video: 10 x 10 monitorówPołączenie daisy chain przez złącza DVI-D, a także RS-232C (do 10 maszyn)wbudowany odtwarzacz multimedialny zezwala na odtwarzanie filmów i obrazów z portu USBŁatwa zmiana prezentowanych na wyświetlaczu treści za pośrednictwem sieci LAN po zakończeniu instalacjiSynchronizacja materiału odtwarzanego z gniazda USB na wielu ekranach niewymagająca korzystania z dekoderaFunkcja klonowania USB: kopiowanie ustawień i ich udostępnianie na poszczególnych wyświetlaczach umożliwia łatwą instalację wielu odbiorników i wgranie na nie ustawień wzorcowych
 • Producent HP 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe HP najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe HP w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe HP w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe do gier – Ranking styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych HP nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszy komputerowych gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *