Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe HP – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych HP. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych HP,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych HP,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych.

Jakie Myszki gamingowe HP najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe HP, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych HP, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Mysz gamingowa HP Pavilion Gaming 300 (czarno-zielona) (0192545854351)

Mysz gamingowa HP Pavilion Gaming 300 (czarno-zielona) (0192545854351) Najniższa Cena Online Zoptymalizowana pod kątem pracy i grania dwuręczna mysz zapewnia wysoki komfort używania w obu rękach, a detektor optyczny 5000 DPI zapewnia potrzebną precyzję. Ta oburęczna mysz została zaopatrzona waż 8 przycisków, w tym w 2 obsługiwane kciukiem z obu stron, dzięki czemu rewelacyjnie nadaje się jednocześnie dla użytkowników prawo-, jak i leworęcznych. Dzięki optycznemu czujnikowi 5000 DPI zoptymalizowanemu pod gry, a także 4ustawieniom czułości mysz gwarantuje jeszcze większą precyzję. Reguluj łatwo i na bieżąco ustawienia DPI,podświetlenie LED oraz częstotliwość raportowania za pomocą przycisków, które gwarantują maksymalna wygodę i nie rozpraszają uwagi. dostosuj podświetlenie LED, wybierając odcień zielony, czerwony, fioletowy albo biały, a także włączając tryb statyczny albo pulsujący. Postaw na długookresowy komfort dzięki gumowym uchwytom z obu stron myszy....
 • Producent HP 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne Cherry - Ranking TOP10 myszy PC do gier

7 ★  HP Elite Presenter Mouse - Myszy - 3 - Czarny (0192545305143)

HP Elite Presenter Mouse - Myszy - 3 - Czarny (0192545305143) Najniższa Cena Online Mysz HP Elite Presenter Prowadź prezentacje i wskazuj treści na ekranie przy pomocy wirtualnego lasera z dowolnej części pomieszczenia lub obsługuj aplikacje komputerowe przy biurku za pomocą progresywnej myszy HP Elite Presenter. To wyjątkowo progresywne, wielofunkcyjne narzędzie – wskaźnik i mysz w jednym urządzeniu. Funkcje: wspaniała interakcjaSterowanie i prezentacje z przodu lub z tyłu wnętrza – bez biegania do komputera w celu zmiany slajdów – albo z krzesła obok współpracowników; zasięg bezprzewodowy do 10 m od komputera sparowanego przez Bluetooth®.Przejdź do rzeczyUżywaj laserowego wskaźnika wirtualnego w czasie rzeczywistym do wskazywania treści w plikach Adobe® PDF albo PowerPoint na ekranie w sali konferencyjnej i na ekranach użytkowników zdalnych, gdy prowadzisz prezentację za pośrednictwem aplikacji do telekonferencji.Mysz z gustownym wykończeniemObróć myszą i przyciągnij spojrzenia. Pełna funkcjonalność bez wpływu na szykowny wygląd urządzenia z metalowymi akcentami, które można przekształcić z płaskiego wskaźnika z podstawowymi funkcjami myszy w komfortową, kompletną mysz jednym szybkim ruchem.Podróżowanie ze swobodą i stylemWłóż superkompaktowy prezenter do etui i torby na urządzenie, żeby był za każdym razem gotowy do prezentacji. Nie martw się o zamianę baterii – urządzenie jest wyposażone w akumulator, który można ładować poprzez port micro USB, i przechodzi w tryb czuwania, gdy nie jest wykorzystywane.wytwarzane poprzez HPZainwestuj w najnowszą technikę w urządzeniu zaprojektowanym i przetestowanym pod kątem jakości i niezawodności HP, które uzupełnia komputery i urządzenia przenośne HP.
 • Producent HP 

8 ★  Hp Mysz pavilion gaming 200

Hp Mysz pavilion gaming 200 Najniższa Cena Online Mysz gamingowa HP Pavilion Gaming 200 5JS07AA#ABB Czarno-zielona HP Pavilion Gaming 200 Następna sesja gry będzie polegać na przyzwyczajaniu się do widocznie obszerniejszej kontroli, wygody i barw. Mysz gamingowa HP Pavilion Gaming 200 5JS07AA#ABB jest zoptymalizowana pod kątem skrupulatnego sterowania i funkcjonalną konstrukcję z oświetleniem RGB. Zabójcza precyzja Precyzja celowania i ruchu wskaźnika myszy dzięki gamingowemu czujnikowi optycznemu PixArt o rozdzielczości 3200 DPI. Mysz gamingowa HP Pavilion Gaming 200 5JS07AA#ABB jest zgodna z takimi systemami operacyjnymi, jak Windows 7, Windows 8 i Windows 10. atrakcyjne oświetlenie dostosowywanie oświetlenia RGB dzięki dwunastu przeróżnym trybom - tęczowej fali, widma, stałym i wielu innych. Łatwa zmiana efektów świetlnych i DPI w czasie rzeczywistym jest możliwa za pomocą górnych przycisków myszy gamingowej HP Pavilion Gaming 200 5JS07AA#ABB. przypasowana do chwytu użytkownika Jej ergonomiczny kształt i wymiar powodują,nadaje się do większości rąk osób praworęcznych. Dzięki czemu każda rozgrywka z tą myszą będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Mysz gamingowa HP Pavilion Gaming 200 5JS07AA#ABB spełni wszystkie Twoje oczekiwania!
 • Producent HP 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Marvo do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe HP – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe HP, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych HP jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  HP 200 (czarno-srebrny), 2HU84AA

HP 200 (czarno-srebrny), 2HU84AA Najniższa Cena Online Mysz HP 200 to rewelacyjna mysz bezprzewodowa do zastosowań biurowych, jak i domowych. Ta ekonomiczna mysz bezprzewodowa oferuje więcej niżeli tylko niską cenę. Dzięki minimalistycznym standardom i wytycznym HP 200 Wireless Mouse gwarantuje długofalową jakość. zestaw zawiera 2 baterie AAA i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania przed rozpoczęciem pracy. Mysz ma kształt trafny do obsługi obiema dłońmi, powiększając efektywność pracy i jej komfort. Wyprofilowana konstrukcja zapewnia skuteczną pracę przez cały dzień jednocześnie lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Zasięg myszy to 10 m. Kolor myszy czarno metaliczny....
 • Producent HP 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Sharkoon do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

6 ★  Hp z3700

Hp z3700 Najniższa Cena Online solidny i profesjonalny wyświetlacz asygnowany do całodobowej pracyFunkcja fail-over back umożliwia natychmiastowe przełączenie na alternatywne źródło sygnału w przypadku zakłóceń sygnału pierwotnegoZgodność z dedykowanym oprogramowaniem umożliwiającym zarządzanie przez sieć LAN grupą do 2048 sprzętówMonitory o wysokiej jasności z panelem IPS, gwarantujące idealne kąty widzenia i przystosowane do pracy w szczególnie jasnym otoczeniuStylowa i nad wyraz nowoczesna kompozycja z cienką ramką zezwalająca wykorzystać LF80 do wyświetlania dużego obrazu na kilku monitorachInstalacja w pionie bez wpływu na żywotność paneluFunkcja przypasowania barw: ulepszone odwzorowanie barw dzięki 6-segmentowej korekcji koloruFunkcja wzmacniania szczegółów: wyższa rozdzielczość detali oraz wyraźny i ostry obrazTryb wstępnego dobrania optymalnej jakości obrazu obsługiwany z poziomu aplikacji: większa produktywność w przyciąganiu uwagi klientówMatryca umożliwiająca zoom obrazu i budowę ściany video: 10 x 10 monitorówPołączenie daisy chain przez złącza DVI-D, a także RS-232C (do 10 maszyn)wbudowany odtwarzacz multimedialny zezwala na odtwarzanie filmów i obrazów z portu USBŁatwa zmiana prezentowanych na wyświetlaczu treści za pośrednictwem sieci LAN po zakończeniu instalacjiSynchronizacja materiału odtwarzanego z gniazda USB na wielu ekranach niewymagająca korzystania z dekoderaFunkcja klonowania USB: kopiowanie ustawień i ich udostępnianie na poszczególnych wyświetlaczach umożliwia łatwą instalację wielu odbiorników i wgranie na nie ustawień wzorcowych
 • Producent HP 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe HP najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe HP w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe HP w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe do gier – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych HP nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszy komputerowych gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *