Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Monitory dla graczy

Monitory dla graczy LCD o rozdzielczości 2560 x 1080 – Ranking TOP10 gamingowych monitorów

Pomagamy w wyborze dobrych gamingowych monitorów LCD o rozdzielczości 2560 x 1080. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamingowych monitorów LCD o rozdzielczości 2560 x 1080,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gamingowych monitorów LCD o rozdzielczości 2560 x 1080,
  • TOP5 innych rekomendowanych monitorów komputerowych LCD do gier.

Jakie monitory do gier LCD o rozdzielczości 2560 x 1080 najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Monitory dla graczy LCD o rozdzielczości 2560 x 1080, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamingowych monitorów LCD o rozdzielczości 2560 x 1080, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  AOC Monitor Q34E2A 34 cale IPS HDMIx2 DP Głośniki, Q34E2A

AOC Monitor Q34E2A 34 cale IPS HDMIx2 DP Głośniki, Q34E2A Najniższa Cena Online Wysokiej jakości obraz i bogaty komplet funkcji zwiększających wydajność ekranu 34 QHD Model Q34E2A został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach i jest zaopatrzony w trójstronnie bezramkową matrycę 34" IPS/3FL o współczynniku kształtu 21:9, jasności 300 cd/m2 oraz rozdzielczości WFHD. Jego bogaty komplet funkcji oferuje kąt oglądania 178°/178°, pochylaną podstawę, mocowanie VESA, zaimplementowane głośniki, automatyczne wykrywanie źródła sygnału, a także przyjazne dla wzroku rozwiązania, jak zapobiegająca migotaniu technologia Flicker-Free i tryb niskiego natężenia niebieskiego światła Low Blue Mode. budowa bezramkowa Poza innowacyjnym i ciekawym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy mnóstwo ekranów jest ustawionych obok siebie. WFHD Resolution Dzięki rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli Wide Full HD (WFHD) zagwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Panoramiczne proporcje obrazu 21:9 są znakomite do oglądania filmów w dużym formacie albo grania w najnowsze gry, ale sprawdzają się także w trakcie pracy. Głośniki Dzięki zaimplementowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, żeby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp. Trzyletnia gwarancja marka AOC udziela na każdy monitor trzyletniej gwarancji, licząc od dnia zakupu. W okresie gwarancyjnym monitory AOC z usterkami produkcyjnymi albo ich wadliwe podzespoły są naprawiane lub wymieniane na koszt firmy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w pełnym oświadczeniu gwarancyjnym AOC. Flicker Free technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co ogranicza natężenie światła wywołujące migotanie. Dzisiaj, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są całkowicie ograniczone, wygodnie rozkoszuj się długimi i intensywnymi sesjami grania! Tryb Low Blue Light Niebieskie światło o niedługiej długości fali może być zgubne dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje krzywdzące niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu. Matryca IPS Niezależnie od tego, czy ogląda się zdjęcia, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, żeby obraz wyglądał znakomicie z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten wyświetlacz jest zaopatrzony w nowoczesną matrycę IPS, która zagwarantuje wyraźne barwy i pokaźny kąt widzenia. Dzięki temu obraz za każdym razem jest rewelacyjny i precyzyjny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - albo jego znajomi i współpracownicy siedzący albo stojący obok - patrzy na ekran.
  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 
Powiązania gamingowe:  Monitory dla graczy Lenovo do 4000 zł - Ranking TOP10 gamingowych monitorów

Polecane zestawienia monitorów dla graczy:


Najtańsze monitory do gier LCD o rozdzielczości 2560 x 1080 – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Monitory dla graczy LCD o rozdzielczości 2560 x 1080, wraz z ich opisem, promocjami oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamingowych monitorów LCD o rozdzielczości 2560 x 1080 jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  AOC Monitor Q34E2A 34 cale IPS HDMIx2 DP Głośniki, Q34E2A

AOC Monitor Q34E2A 34 cale IPS HDMIx2 DP Głośniki, Q34E2A Najniższa Cena Online Wysokiej jakości obraz i bogaty pakiet funkcji zwiększających sprawność ekranu 34 QHD Model Q34E2A został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach i jest wyekwipowany w trójstronnie bezramkową matrycę 34" IPS/3FL o współczynniku kształtu 21:9, jasności 300 cd/m2 i rozdzielczości WFHD. Jego bogaty pakiet funkcji oferuje kąt oglądania 178°/178°, pochylaną podstawę, mocowanie VESA, wbudowane głośniki, samoczynne wykrywanie źródła sygnału, a także przyjazne dla wzroku rozwiązania, jak zapobiegająca migotaniu technika Flicker-Free i tryb niskiego natężenia niebieskiego światła Low Blue Mode. kompozycja bezramkowa Poza progresywnym i niebanalnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe umożliwiają połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy mnóstwo ekranów jest ustawionych obok siebie. WFHD Resolution Dzięki rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli Wide Full HD (WFHD) zagwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Panoramiczne proporcje obrazu 21:9 są wyśmienite do oglądania filmów w obfitym formacie albo grania w najnowsze gry, ale sprawdzają się także podczas pracy. Głośniki Dzięki zaimplementowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, aby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp. Trzyletnia gwarancja producent AOC udziela na każdy monitor trzyletniej gwarancji, licząc od dnia zakupu. W okresie gwarancyjnym monitory AOC z usterkami produkcyjnymi albo ich wadliwe podzespoły są naprawiane lub wymieniane na koszt firmy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w pełnym oświadczeniu gwarancyjnym AOC. Flicker Free technika Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co ogranicza natężenie światła powodujące migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są całkowicie ograniczone, komfortowo rozkoszuj się długimi i intensywnymi sesjami grania! Tryb Low Blue Light Niebieskie światło o niedługiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technika AOC Low Blue Light blokuje zgubne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry albo ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu. Matryca IPS Niezależnie od tego, czy ogląda się fotografie, filmy, układ stron czasopisma w programie InDesign czy gra w ulubioną grę - pragniemy, by obraz wyglądał wspaniale z dowolnego kąta. Dlatego właśnie ten wyświetlacz jest zaopatrzony w zaawansowaną matrycę IPS, która gwarantuje wyraźne barwy i wielki kąt widzenia. Dzięki temu obraz za każdym razem jest perfekcyjny i precyzyjny, niezależnie od kąta, z którego użytkownik - lub jego znajomi i współpracownicy siedzący lub stojący obok - patrzy na wyświetlacz.
  • Producent AOC 
  • Rozdzielczość 2560 x 1080 
Powiązania gamingowe:  Monitory dla graczy Next Level Racing do 20000 zł - Ranking TOP10 gamingowych monitorów

Polecane zestawienia monitorów dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie monitory do gier LCD o rozdzielczości 2560 x 1080 najlepsze?

Najlepsze Monitory dla graczy LCD o rozdzielczości 2560 x 1080 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Monitory dla graczy LCD o rozdzielczości 2560 x 1080 w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia monitorów dla graczy:


Dobre monitory LCD dla graczy – TOP6 luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych gamingowych monitorów LCD o rozdzielczości 2560 x 1080 nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych monitorów komputerowych LCD do gier, często oferowanych w promocjach i wyprzedażach.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *