Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Klawiatury do gier

Klawiatury gamingowe Logitech do 100 zł – Ranking TOP10 klawiatur dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych klawiatur gamingowych Logitech do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych klawiatur gamingowych Logitech do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych klawiatur gamingowych Logitech do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych klawiatur gamingowych do 100 zł.

Jakie klawiatury gamingowe Logitech do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Klawiatury gamingowe Logitech do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking klawiatur gamingowych Logitech do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ k230 marki Logitech ☆

k230 marki Logitech Najniższa Cena Online Logitech Wireless Keyboard K230 Zmniejszona klawiatura ze standardowej wielkości klawiszami. Bezawaryjne połączenie bezprzewodowe o obszernym zasięgu dzięki malutkiemu nanoodbiornikowi rodzaju „podłącz i zapomnij" Logitech Unifying.pokaźnie mniej miejsca, te same klawisze drobna klawiatura jest około 36% mniejsza od naszych zwykłych klawiatur, ale nadal ma wszystkie typowe klawisze, więc możesz robić to co kochasz prosto jak z reguły.innowacyjna łączność bezprzewodowa 2,4 GHz Pracuj i graj, gdzie chcesz — na przykład na wygodnej sofie. Połączenie bezprzewodowe praktycznie eliminuje opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności na odległość do 10 metrów.*Proste połączenie Odbiornik Logitech® Unifying to miniaturowy odbiornik bezprzewodowy, który może być stale podłączony do komputera przenośnego. Pozwala prosto dodać inne konieczne urządzenia. Podłącz. Zapomnij. Dodaj kolejne.128-bitowe szyfrowanie AES informacje przesyłane między klawiaturą a odbiornikiem są chronione za pomocą jednego z najkorzystniejszych dostępnych mechanizmów szyfrowania transferu danych.Dwuletnia żywotność baterii Dzięki przedłużonej żywotności baterii i automatycznemu przechodzeniu w stan uśpienia możesz poprzez lata na bieżąco aktualizować Facebook®, pisać listy, a także recenzje, nie martwiąc się o ładowanie baterii.**Zgrabna, niewiele znacząca kompozycja Drzwiczki komory na baterie w górnej części klawiatury gwarantują dodatkowy składnik konstrukcyjny, zezwalając wymieniać kolor na jasnoszary, różowy albo niebieski w zależności od nastroju i otoczenia.Prosta instalacja typu „plug and play" Konfiguracja nie może być łatwiejsza — wystarczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze i już możesz korzystać z Twitter, blogu i komunikatorów bez konieczności instalowania oprogramowania.wyjątkowo ciche klawisze klawisze Klawisze pracują prawie bezdźwięcznie, więc możesz słuchać odtwarzanej melodii, a nie ich stukania. * Zasięg łączności bezprzewodowej może się różnić w zależności od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze. ** podana żywotność baterii odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w standardowych warunkach pracy biurowej. Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być różne. UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.
 • Producent LOGITECH 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Interfejs USB 
Powiązania gamingowe:  Klawiatury gamingowe Natec do 300 zł - Ranking TOP10 klawiatur dla graczy

☆ Logitech Corded Keyboard K280e OEM (5099206046856) ☆

Logitech Corded Keyboard K280e OEM (5099206046856) Najniższa Cena Online Logitech Comfort Keyboard K280e OEMkomfortowa i cicha klawiatura sprawiająca, że pisanie jest przyjemne dla wszystkich domowników.Pełnowymiarowa klawiaturaKlawiatura ma pełnowymiarowy układ z klawiszami umieszczonymi w trzech strefach: litery i klawisze F po lewej stronie, klawisze nawigacyjne (strzałki, Print Screen, Page Up, Page Down itp.) w środku i klawiatura numeryczna po prawej stronie. Wszystkie klawisze znajdują się tam, gdzie być powinny, dzięki czemu pisanie jest szybsze i łatwiejsze. W prawym górnym rogu klawiatury znajduje się także centrum powiadomień z diodami LED. Po włączeniu funkcji CAPS Lock, SCROLL Lock lub NUM Lock zaczyna świecić trafny wskaźnik.nad wyraz ciche, niskoprofilowe klawiszePisanie może być hałaśliwe, bardzo w niewielkich pomieszczeniach lub w pobliżu osób wrażliwych na hałas. Ta klawiatura z niskoprofilowymi klawiszami jest cichsza niż zwykłe klawiatury, poprzez co pisanie mniej przeszkadza innym osobom.zaimplementowana podpórka pod nadgarstki i dostosowywane nachyleniepodczas pisania dłonie powinny poruszać się luźno i znajdować nieco nad podpórką pod nadgarstki. W przerwach możesz położyć nadgarstki na podpórce i dać im chwilę odpocząć. Położenie klawiatury na biurku na płasko pozwala na ułożenie nadgarstków w lepszej (prostej) pozycji, lecz jeśli potrzebujesz podnieść ją trochę, możesz wysunąć adekwatnie nóżki.Klawisze F łatwego dostępuKlawisze F (nazywane także klawiszami skrótów) gwarantują natychmiastowy dostęp do z reguły użytkowanych funkcji, takich jak pasek funkcji systemu Windows 8 lub regulatory głośności i komponenty sterujące multimediami. Klawisze te można również dostosować, żeby za ich pomocą otwierać ulubione programy, foldery albo strony internetowe.* * W celu dopasowania wymagana jest instalacja oprogramowania Logitech SetPoint™ dostępnego do pobrania pod adresem www.logitech.com/downloadspodkreślające się wykończeniewytworne, czarne wykończenie jest zaakcentowane przez stalowoszare klawisze o „ramkowej" konstrukcji, które postępowy wygląd klawiatury. Dolna część pokrywy i kabel posiadają zimny odcień koloru niebieskiego, dodając trochę świeżości i charakteru.Połączenie USB rodzaju „plug and play"Instalacja przebiega prosto i szybko. Czas od otwarcia pudełka do rozpoczęcia pisania to tylko kilka sekund. Starczy podłączyć przewód do dostępnego gniazda USB w komputerze stacjonarnym albo notebookie, by natychmiast zacząć korzystać z klawiatury.UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu. EAN: 5099206046856Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 920-005217wariant: standardkomplet z myszką: NieInterfejs: USBPołączenie: PrzewodoweKolor: Czarny
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Interfejs USB 

Polecane zestawienia klawiatur dla graczy:


Najtańsze klawiatury gamingowe Logitech do 100 zł – Ranking wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Klawiatury gamingowe Logitech do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich klawiatur gamingowych Logitech do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ k230 marki Logitech ☆

k230 marki Logitech Najniższa Cena Online Logitech Wireless Keyboard K230 Zmniejszona klawiatura ze standardowej wielkości klawiszami. Niezawodne połączenie bezprzewodowe o obszernym zasięgu dzięki malutkiemu nanoodbiornikowi rodzaju „podłącz i zapomnij" Logitech Unifying.widocznie mniej miejsca, te same klawisze niewiele znacząca klawiatura jest około 36% mniejsza od naszych zwykłych klawiatur, ale nadal posiada wszystkie standardowe klawisze, więc możesz robić to co kochasz łatwo jak z reguły.progresywna łączność bezprzewodowa 2,4 GHz Pracuj i graj, gdzie chcesz — na przykład na wygodnej sofie. Połączenie bezprzewodowe praktycznie likwiduje opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności na odległość do 10 metrów.*Proste połączenie Odbiornik Logitech® Unifying to miniaturowy odbiornik bezprzewodowy, który może być stale podłączony do komputera mobilnego. Pozwala z łatwością dodać inne potrzebne urządzenia. Podłącz. Zapomnij. Dodaj kolejne.128-bitowe szyfrowanie AES dane przesyłane między klawiaturą a odbiornikiem są chronione za pomocą jednego z najkorzystniejszych przystępnych mechanizmów szyfrowania transferu informacji.Dwuletnia żywotność baterii Dzięki przedłużonej żywotności baterii i samoczynnemu przechodzeniu w stan uśpienia możesz przez lata na bieżąco aktualizować Facebook®, pisać listy i recenzje, nie martwiąc się o ładowanie baterii.**Zgrabna, mała budowa Drzwiczki komory na baterie w górnej części klawiatury gwarantują dodatkowy element konstrukcyjny, zezwalając wymieniać kolor na jasnoszary, różowy albo niebieski w zależności od nastroju i otoczenia.Prosta instalacja rodzaju „plug and play" Konfiguracja nie może być łatwiejsza — starczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze i już możesz korzystać z Twitter, blogu i komunikatorów bez konieczności instalowania oprogramowania.wyjątkowo ciche klawisze klawisze Klawisze pracują prawie bezdźwięcznie, więc możesz słuchać odtwarzanej melodii, a nie ich stukania. * Zasięg łączności bezprzewodowej może się różnić w zależności od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze. ** przekazana żywotność baterii odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w charakterystycznych warunkach pracy biurowej. Wyniki uzyskiwane poprzez poszczególnych użytkowników mogą być najróżniejsze. UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.
 • Producent LOGITECH 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Interfejs USB 
Powiązania gamingowe:  Klawiatury gamingowe XPG do 1500 zł - Ranking TOP10 klawiatur do gier

☆ Logitech Corded Keyboard K280e OEM (5099206046856) ☆

Logitech Corded Keyboard K280e OEM (5099206046856) Najniższa Cena Online Logitech Comfort Keyboard K280e OEMkomfortowa i cicha klawiatura sprawiająca, że pisanie jest przyjemne dla wszystkich domowników.Pełnowymiarowa klawiaturaKlawiatura ma pełnowymiarowy układ z klawiszami umieszczonymi w trzech strefach: litery i klawisze F po lewej stronie, klawisze nawigacyjne (strzałki, Print Screen, Page Up, Page Down itp.) w środku i klawiatura numeryczna po prawej stronie. Wszystkie klawisze znajdują się tam, gdzie być powinny, dzięki temu pisanie jest szybsze i łatwiejsze. W prawym górnym rogu klawiatury znajduje się także centrum powiadomień z diodami LED. Po włączeniu funkcji CAPS Lock, SCROLL Lock albo NUM Lock rozpoczyna świecić adekwatny wskaźnik.bardzo ciche, niskoprofilowe klawiszePisanie może być hałaśliwe, bardzo w niewielkich pomieszczeniach albo w pobliżu osób wrażliwych na hałas. Ta klawiatura z niskoprofilowymi klawiszami jest cichsza niżeli zwykłe klawiatury, poprzez co pisanie mniej przeszkadza innym osobom.wbudowana podpórka pod nadgarstki i regulowane nachyleniepodczas pisania dłonie powinny poruszać się swobodnie i znajdować nieco nad podpórką pod nadgarstki. W przerwach możesz położyć nadgarstki na podpórce i dać im chwilę odpocząć. Położenie klawiatury na biurku na płasko zezwala na ułożenie nadgarstków w ulepszonej (prostej) pozycji, ale jeśli Ci trzeba podnieść ją trochę, możesz wysunąć trafnie nóżki.Klawisze F prostego dostępuKlawisze F (nazywane także klawiszami skrótów) zapewniają natychmiastowy dostęp do z reguły używanych funkcji, takich jak pasek funkcji systemu Windows 8 lub regulatory głośności i elementy sterujące multimediami. Klawisze te można ponadto przystosować, żeby za ich pomocą otwierać ulubione programy, foldery albo strony internetowe.* * W celu dostosowania wymagana jest instalacja oprogramowania Logitech SetPoint™ dostępnego do pobrania pod adresem www.logitech.com/downloadseksponujące się wykończenieszykowne, czarne wykończenie jest wyróżnione przez stalowoszare klawisze o „ramkowej" konstrukcji, które innowacyjny wygląd klawiatury. Dolna część obudowy i przewód mają zimny odcień koloru niebieskiego, dodając trochę świeżości i charakteru.Połączenie USB rodzaju „plug and play"Instalacja przebiega prosto i szybko. Czas od otwarcia pudełka do rozpoczęcia pisania to tylko kilka sekund. Wystarczy podłączyć kabel do przystępnego gniazda USB w komputerze stacjonarnym albo laptopie, aby natychmiast zacząć korzystać z klawiatury.UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu. EAN: 5099206046856Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 36 miesięcyKod dostawcy: 920-005217wariant: kanonkomplet z myszką: NieInterfejs: USBPołączenie: PrzewodoweKolor: Czarny
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Interfejs USB 
Powiązania gamingowe:  Klawiatury gamingowe Amazonbasics do 100 zł - Ranking TOP10 klawiatur dla graczy

Polecane zestawienia klawiatur dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie klawiatury gamingowe Logitech do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Klawiatury gamingowe Logitech do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Klawiatury gamingowe Logitech do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia klawiatur dla graczy:


Dobre klawiatury do gier do 100 zł – Zestawienie wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych klawiatur gamingowych Logitech do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych klawiatur gamingowych do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.