Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Gamepady do 250 zł – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów do 250 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 250 zł,
  • TOP10 najtańszych gamepadów do 250 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych padów do gier.

 

Jakie gamepady do 250 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 250 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 250 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

9 ★  Sony Kontroler dualshock 4 v2 granatowy + darmowy transport!

Sony Kontroler dualshock 4 v2 granatowy + darmowy transport! Najniższa Cena Online PS4. Zaprojektowane na nowoRewolucja w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który zapewnia wyśmienitą precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najbardziej praktycznym, instynktownym sposobem gry a ponadto kupisz go w szerokiej gamie kolorów.Nowy sposób gry. Nasze najlepsze dziełoPoznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.Przycisk SHAREUchwyć i pokaż światu swoje najkorzystniejsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.Panel dotykowyJeszcze bardziej dokładna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego wymiaru grom.Bezprzewodowy adapter USBKontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 możesz dzisiaj podłączyć do swego komputera PC lub Mac za pomocą bezprzewodowego adaptera USB. W ten sposób uzyskasz zwiększoną kontrolę nad kompatybilnymi aplikacjami, takimi jak Gra zdalna na PS4.sprawdź przyszłość. PlayStation VRWchodź w interakcję ze swym otoczeniem dzięki ruchom kuli świetlnej na kontrolerze, która jest obserwowana przez PlayStation Camera. W ten sposób możesz z perfekcyjną precyzją poznawać nowe światy na PlayStation VR.EAN: 0711719874263Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcyKod dostawcy: 9874263Platforma: PlayStation 4Połączenie: BezprzewodoweInterfejs: Bluetoothilość przycisków: 18ilość gałek analogowych: 2D-pad: TakWibracje: TakForce feedback: TakZasilanie: Akumulator zastosowanyKolor: Niebieskiwymiary: 5.2 x 16.2 x 9.8 cmWaga: 210 gPozostałe właściwości: - Panel dotykowy objętościowy - Żyroskop 3-osiowy- Akcelerometr 3-osiowy- Wibracje - zastosowany głośnik mono - Wyjście słuchawkowe- Łączność Bluetooth 2.1 + EDR W- budowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 1000 mAh - czujnik Light Bar umożliwiający konsoli wykrywanie położenia pada
  • Producent SONY 
  • Platforma Playstation 4 
  • Łączność bezprzewodowy 
  • Kolor niebieski, granatowy 
Powiązania gamingowe:  Złote gamepady - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady do 250 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 250 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 250 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 250 zł najlepsze?

Najlepsze gamepady do 250 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady do 250 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Dobre pady gamingowe – Zestawienie grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 250 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych padów do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *