Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Słuchawki dla gracza

Słuchawki gamingowe Genius – Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych słuchawek dla graczy Genius. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek dla graczy Genius,
 • TOP10 najtańszych słuchawek dla graczy Genius,
 • TOP5 innych rekomendowanych słuchawek dla graczy.

Jakie słuchawki gamingowe Genius najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki gamingowe Genius, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek dla graczy Genius, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Genius HS-400A ☆

Genius HS-400A Najniższa Cena Online Słuchawki z mikrofonem podłączane przy pomocy kabla 1.8m z interfejsem 2x mini jack 3.5 mm. Pracują na paśmie przenoszenia 20 Hz – 20000 Hz o czułości 113 dB, a także mikrofon pracujący na paśmie przenoszenia 100 Hz – 10000 Hz o czułości -54 dB. Mikrofon mocowany na regulowanym pałąku. Poprawiony opis multimedialny (do wklejenia): Słuchawki GENIUS HS-400A Słuchawki z mikrofonem HS-400A firmy Genius w kolorze czarnym. Mikrofon znajduje się na sprężystym pałąku, umożliwiającym jego regulację. Pracują na paśmie przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz o czułości 113 dB i mikrofon pracujący na paśmie przenoszenia 100 Hz - 10000 Hz o czułości -54 dB. Artykuł przyłączany przy pomocy kabla 1.8m z interfejsem 2x mini jack 3.5 mm. Słuchawki posiadają regulację głośności znajdującą się na kablu i przycisk wyciszający mikrofon. Zamknięta obudowa membrany zapewni perfekcyjne odizolowanie hałasów a miękkie, wyłożone materiałem skóropodobnym nauszniki komfortowe użytkowanie przez dłuższy czas....
 • Producent Genius 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Regulacja głośności tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe Genesis - Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Najtańsze słuchawki gamingowe Genius – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze słuchawki gamingowe Genius, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek dla graczy Genius jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Genius HS-400A ☆

Genius HS-400A Najniższa Cena Online Słuchawki z mikrofonem podłączane przy pomocy kabla 1.8m z interfejsem 2x mini jack 3.5 mm. Pracują na paśmie przenoszenia 20 Hz – 20000 Hz o czułości 113 dB i mikrofon pracujący na paśmie przenoszenia 100 Hz – 10000 Hz o czułości -54 dB. Mikrofon mocowany na dostosowywanym pałąku. Poprawiony opis multimedialny (do wklejenia): Słuchawki GENIUS HS-400A Słuchawki z mikrofonem HS-400A firmy Genius w kolorze czarnym. Mikrofon znajduje się na rozciągliwym pałąku, umożliwiającym jego regulację. Pracują na paśmie przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz o czułości 113 dB oraz mikrofon pracujący na paśmie przenoszenia 100 Hz - 10000 Hz o czułości -54 dB. Produkt podłączany za pomocą kabla 1.8m z interfejsem 2x mini jack 3.5 mm. Słuchawki posiadają regulację głośności znajdującą się na kablu i przycisk wyciszający mikrofon. Zamknięta obudowa membrany zapewni doskonałe odizolowanie hałasów a miękkie, wyłożone materiałem skóropodobnym nauszniki komfortowe użytkowanie przez dłuższy czas....
 • Producent Genius 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Regulacja głośności tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe douszne - Ranking TOP10 słuchawek do gier

Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Podsumowanie, czyli Jakie słuchawki gamingowe Genius najlepsze?

Najlepsze słuchawki gamingowe Genius w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki gamingowe Genius w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Polecane sluchawki do gier – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek dla graczy Genius nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych słuchawek dla graczy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.