Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Słuchawki dla gracza

Słuchawki gamingowe Havit – Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych słuchawek dla graczy Havit. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek dla graczy Havit,
 • TOP10 najtańszych słuchawek dla graczy Havit,
 • TOP5 innych rekomendowanych sluchawek do gier.

Jakie słuchawki gamingowe Havit najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki gamingowe Havit, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek dla graczy Havit, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Havit H2031D ☆

Havit H2031D Najniższa Cena Online HAVIT H2031d Słuchawki gamingowe z mikrofonem konstrukcja stworzona z trwałego tworzywa, mikrofon z regulacją nachylenia, podświetlane na czerwono logo na nausznikach, podłączenie poprzez 2x minijack (słuchawki+mikrofon), złącze USB służące do zasilania podświetlenia, miękkie wykończenie pałąka, przyjemne brzmienie z basowym charakterem, Słuchawki gamingowe H2031d Słuchawki gamingowe H2031d są wytwarzane dla graczy wymagających krystalicznie czystych dźwięków. Są produkowane z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałe na ścieranie i uszkodzenia. Mają świetną jakość dźwięku podczas grania i słuchania muzyki. Komfortowe i komfortowe Słuchawki posiadają piankę z pamięcią kształtu, co sprawia,wyjątkowy komfort stosowania, idealnie dopasowując się do kształtu ucha. Całość pianki pokryto delikatną, proteinową skórą, która jest nad wyraz miła dla skóry. Design spełniający wymagania Słuchawki zaprojektowane są z myślą o graczach, ich wygląd i jakość nadaje nadzwyczajnych wrażeń w trakcie rozgrywki. nawet po długim czasie korzystania ze słuchawek nie ciążą one na głowie, a także nie powodują uczucia dyskomfortu. Producent Havit Model H2031d Średnica membrany 40 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 32±15%Ω Czułość słuchawek 108 dB±3 dB zaimplementowany mikrofon tak 6.0 x 5,0 mm Łączność 3.5mm + USB Długość kabla 2.0 m Robocze napięcie ⩽ 30 mA dodatkowe informacje Podświetlenie w odcieniu czerwonym Giętki mikrofon odcień czarny...
 • Producent Havit 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ nauszne 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe Speed-Link - Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Najtańsze słuchawki gamingowe Havit – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze słuchawki gamingowe Havit, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek dla graczy Havit jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Havit H2031D ☆

Havit H2031D Najniższa Cena Online HAVIT H2031d Słuchawki gamingowe z mikrofonem konstrukcja tworzona z trwałego tworzywa, mikrofon z regulacją nachylenia, podświetlane na czerwono logo na nausznikach, podłączenie przez 2x minijack (słuchawki+mikrofon), złącze USB służące do zasilania podświetlenia, miękkie wykończenie pałąka, przyjemne brzmienie z basowym charakterem, Słuchawki gamingowe H2031d Słuchawki gamingowe H2031d są wyprodukowane dla graczy wymagających przejrzyście czystych dźwięków. Są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałe na ścieranie i uszkodzenia. Posiadają nadzwyczajną jakość dźwięku podczas grania i słuchania muzyki. Komfortowe i komfortowe Słuchawki mają piankę z pamięcią kształtu, co sprawia,unikatowy komfort używania, nieprzeciętnie dostosowując się do kształtu ucha. Całość pianki pokryto delikatną, proteinową skórą, która jest szczególnie miła dla skóry. Design spełniający kryteria Słuchawki zaprojektowane są z myślą o graczach, ich wygląd, a także jakość nadaje wyśmienitych wrażeń podczas rozgrywki. choćby po długim czasie korzystania ze słuchawek nie ciążą one na głowie i nie powodują uczucia dyskomfortu. Producent Havit Model H2031d Średnica membrany 40 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 32±15%Ω Czułość słuchawek 108 dB±3 dB zaimplementowany mikrofon tak 6.0 x 5,0 mm Łączność 3.5mm + USB Długość kabla 2.0 m Robocze napięcie ⩽ 30 mA dopełniające dane Podświetlenie w odcieniu czerwonym Giętki mikrofon odcień czarny...
 • Producent Havit 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ nauszne 

Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Podsumowanie, czyli Jakie słuchawki gamingowe Havit najlepsze?

Najlepsze słuchawki gamingowe Havit w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki gamingowe Havit w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Najlepsze słuchawki do gamingu – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek dla graczy Havit nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych sluchawek do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.