Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Słuchawki dla gracza

Słuchawki gamingowe do 300 zł – Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych słuchawek dla graczy do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek dla graczy do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych słuchawek dla graczy do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych słuchawek do gamingu.

Jakie słuchawki gamingowe do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki gamingowe do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek dla graczy do 300 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online Słuchawki Gamingowe DS502Wysokiej jakości głośnikiZestaw słuchawkowy DS502 wykorzystuje dwa szerokie, wysokiej jakości głośniki o średnicy 40 mmWysokiej jakości głośniki generują przejrzysty, szczegółowy dźwięk w pasmach wysokiej, przeciętnej i niskiej częstotliwościErgonomiczny designLekki, samodopasowujący się pałąkZestaw słuchawkowy DS502 GAMNING Headset zawsze wygodnie leży na głowie i uszach, choćby podczas najdłuższych rozgrywek. W pełni dostosowywany pałąk na głowę i zamknięte nauszniki z miękką wyściółką zawsze świetne dostosowanie do głowy i uszu użytkownika.Redukcja szumówUlepszona redukcja szumówUlepszona pasywna funkcja redukcji szumów. obszerny rozmiar nauszników sprawia, iż dochodzące z zewnątrz hałasy są mniejsze, a używanie zestawu bardziej komfortowe. Możesz w całości skupić się na swej grze.solidny system wibracyjnyWbudowany system wibracji zapewnia słuszne warunki do gier i niezapomniane wrażenia dźwiękoweErgonomiczny designMikrofon dookólnyRegulowany mikrofon dookólny nie pozostawia miejsca na błędy w komunikacji głosowejKrystaliczny dźwięk o naturalnej barwie i znikomy szum tłaZdalne sterowaniePilot zdalnego sterowaniaSzybki dostęp do regulacji siły głosu i mikrofonu.Redukcja szumówDźwięk przestrzenny7.1 Surround SoundDzięki implementacji w słuchawkach MSI DS502 technice Xear Living, użytkownik ma wrażenie, że jego gra ożywa.Zmień ustawienia albo dostrój właściwości odtwarzania dźwięku za pomocą załączonego do zestawu oprogramowania DS502 Headset. W ten sposób możesz zoptymalizować scenę dźwiękową.technika Xear Living gwarantuje nową jakość dla cyfrowego odtwarzania dzwięku. Dzięki możliwości wirtualnego przesunięcia głośników w odpowiednie miejsce w przestrzeni oraz opcji zarządzania i regulacji częstotliwości sygnału do słusznego poziomu, każdy głośnik wykorzystujący tę technikę osiąga najwyższy poziom jakości dźwięku.Akcesoria w komplecie: Pozostałe atrybuty:...
 • Producent MSI 
 • Impedancja 16 om
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 
 • Typ nauszne 

☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online olśniewaJĄCY DŹWIĘKUsłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1 od najlżejszego kroków do najszczególniej grzmotającej eksplozji dzięki wysokiej jakości, specjalnie dostosowanym 50-milimetrowym przetwornikom neodymowym o wysokiej gęstości z zwiększonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz. CAŁKOWITY KOMFORTZaprojektowany z myślą o długotrwałym komforcie podczas długich sesji grania z oddychającą tkaniną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią. PODŁĄCZ DO WIRTUALNIE DOWOLNEGO URZĄDZENIAPodłącz do szerokiej gamy platform, w tym PC, Xbox One, PS4, Switch i sprzętów przenośnych, lub użyj załączonego adaptera USB do systemu surround 7.1 na PC. ZAGRAJ swym SPOSOBEMOprogramowanie CORSAIR iCUE zezwala na staranną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe parametry: Kompatybilność z platformami: Platforma PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Urządzenia mobilne...
 • Producent Corsair 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe do 200 zł - Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

☆ E-BLUE Iron Man Gaming EHS908REAA czerwone słuchawki ☆

E-BLUE Iron Man Gaming EHS908REAA czerwone słuchawki Najniższa Cena Online Słuchawki dla gracza Iron Man 3 marka E-Blue zyskała okazję współpracować z szanowanym amerykańskim producentem filmowym - studiem Marvel. Wynikiem tego dostarcza wszystkim fanom słynnego superbohatera Iron Man słuchawki, które są zaprojektowane tak, aby przynieść zaszczyt jego imieniu. Postać superbohatera Iron Mana jest znana na całym świecie, dlatego też tych słuchawek nie może zabraknąć w kolekcji każdego fana. Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem i poczuj moc superbohatera. Stylowe podświetlenie żeby słuchawki były doskonałą kopią zbroi Iron Mana na nausznikach widnieje jego logo podświetlane na biało. Nie może na dodatek zabraknąć podświetlanego napisu Stark Industries komfortowy pałąk Pałąk wyprodukowany z wyjątkowo miękkiego materiału i został opracowany dla słuchawek tak,związać się do każdej głowy i zapewnić komfort stosowani nawet podczas długich godzin grania albo słuchania muzyki. Sterowanie głośnością Dzięki pilotowi umieszczonemu na kablu można obniżyć lub zwiększyć głośność. Zmniejszenie hałasu otoczenia Nauszniki pokryte są skórzaną powłoką i wypełnioną miękką pianką dla maksymalnej redukcji szumów otoczenia, dzięki temu można w pełni skupić się na grze albo radować się wspaniałą jakość odsłuchu ulubionej muzyki. Specyfikacja: - Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz - Średnica głośnika: 40 mm - Impedancja: 32 Ohm - Czułość: 110 dB - Moc: 20 mW - wymiary: 255 x 120 x 210 mm - Połączenie: 3,5 mm + złącze USB - Długość przewodu: 2,8 m w przypadku towarów, które są objęte licencją informujemy, iż sami posiadamy licencję albo zakupiliśmy towar od podmiotu, który poinformował nas,ma licencję na dany artykuł.
 • Producent e-Blue 
 • Impedancja 40 om
 • Regulacja głośności tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 

Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Najtańsze słuchawki gamingowe do 300 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze słuchawki gamingowe do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek dla graczy do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ E-BLUE Iron Man Gaming EHS908REAA czerwone słuchawki ☆

E-BLUE Iron Man Gaming EHS908REAA czerwone słuchawki Najniższa Cena Online Słuchawki dla gracza Iron Man 3 producent E-Blue zyskała okazję współpracować z renomowanym amerykańskim producentem filmowym - studiem Marvel. Wynikiem tego dostarcza wszystkim fanom sławnego superbohatera Iron Man słuchawki, które są zaprojektowane tak, aby przynieść zaszczyt jego imieniu. Postać superbohatera Iron Mana jest znana na całym świecie, dlatego także tych słuchawek nie może zabraknąć w kolekcji każdego fana. Ciesz się transparentnie czystym dźwiękiem i poczuj moc superbohatera. Stylowe podświetlenie żeby słuchawki były doskonałą kopią zbroi Iron Mana na nausznikach widnieje jego logo podświetlane na biało. Nie może w dodatku zabraknąć podświetlanego napisu Stark Industries komfortowy pałąk Pałąk wykonany z wyjątkowo miękkiego materiału i został opracowany dla słuchawek tak,zbratać się do każdej głowy i zapewnić komfort stosowani choćby podczas długich godzin grania albo słuchania muzyki. Sterowanie głośnością Dzięki pilotowi umieszczonemu na kablu można zniżyć lub rozszerzyć głośność. Zmniejszenie hałasu otoczenia Nauszniki pokryte są skórzaną warstwą i wypełnioną miękką pianką dla maksymalnej redukcji szumów otoczenia, dzięki temu można w pełni skupić się na grze albo radować się wyśmienitą jakość odsłuchu ulubionej muzyki. Specyfikacja: - Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz - Średnica głośnika: 40 mm - Impedancja: 32 Ohm - Czułość: 110 dB - Moc: 20 mW - wymiary: 255 x 120 x 210 mm - Połączenie: 3,5 mm + złącze USB - Długość przewodu: 2,8 m w przypadku towarów, które są objęte licencją informujemy, że sami posiadamy licencję albo zakupiliśmy towar od podmiotu, który poinformował nas,ma licencję na dany artykuł.
 • Producent e-Blue 
 • Impedancja 40 om
 • Regulacja głośności tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 

☆ MSI DS502 ☆

MSI DS502 Najniższa Cena Online Słuchawki Gamingowe DS502Wysokiej jakości głośnikiZestaw słuchawkowy DS502 wykorzystuje dwa spore, wysokiej jakości głośniki o średnicy 40 mmWysokiej jakości głośniki generują klarowny, szczegółowy dźwięk w pasmach wysokiej, przeciętnej i niskiej częstotliwościErgonomiczny designLekki, samodopasowujący się pałąkZestaw słuchawkowy DS502 GAMNING Headset za każdym razem komfortowo leży na głowie i uszach, nawet podczas najdłuższych rozgrywek. W pełni dostosowywany pałąk na głowę i zamknięte nauszniki z miękką wyściółką za każdym razem wyśmienite przypasowanie do głowy i uszu użytkownika.Redukcja szumówUlepszona redukcja szumówUlepszona pasywna funkcja redukcji szumów. duży rozmiar nauszników powoduje, że dochodzące z zewnątrz hałasy są mniejsze, a wykorzystywanie zestawu bardziej wygodne. Możesz w pełni skoncentrować się na swej grze.mocny system wibracyjnyWbudowany system wibracji gwarantuje stosowne warunki do gier i niezapomniane wrażenia dźwiękoweErgonomiczny designMikrofon dookólnyRegulowany mikrofon dookólny nie pozostawia miejsca na błędy w komunikacji głosowejKrystaliczny dźwięk o naturalnej barwie i niepokaźny szum tłaZdalne sterowaniePilot zdalnego sterowaniaSzybki dostęp do regulacji siły głosu i mikrofonu.Redukcja szumówDźwięk przestrzenny7.1 Surround SoundDzięki implementacji w słuchawkach MSI DS502 technice Xear Living, użytkownik ma wrażenie, że jego gra ożywa.Zmień ustawienia lub dostrój atrybuty odtwarzania dźwięku przy pomocy dołączonego do zestawu oprogramowania DS502 Headset. W ten sposób możesz zoptymalizować scenę dźwiękową.technologia Xear Living zagwarantuje nową jakość dla cyfrowego odtwarzania dzwięku. Dzięki możliwości wirtualnego przesunięcia głośników w adekwatne miejsce w przestrzeni i opcji zarządzania i regulacji częstotliwości sygnału do adekwatnego poziomu, każdy głośnik wykorzystujący tę technikę osiąga najwyższy poziom jakości dźwięku.Akcesoria w zestawie: Pozostałe atrybuty:...
 • Producent MSI 
 • Impedancja 16 om
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 
 • Typ nauszne 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe Fantech - Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Podsumowanie, czyli Jakie słuchawki gamingowe do 300 zł najlepsze?

Najlepsze słuchawki gamingowe do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki gamingowe do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Dobre słuchawki gamingowe – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek dla graczy do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych słuchawek do gamingu.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.