Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Klawiatury do gier

Klawiatury gamingowe Cobra do 100 zł – Ranking TOP10 klawiatur dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych klawiatur gamingowych Cobra do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych klawiatur gamingowych Cobra do 100 zł,
  • TOP10 najtańszych klawiatur gamingowych Cobra do 100 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych klawiatur gamingowych do 100 zł.

Jakie klawiatury gamingowe Cobra do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Klawiatury gamingowe Cobra do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking klawiatur gamingowych Cobra do 100 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Klawiatura mt1255 cobra pro purgatory marki Media-tech

Klawiatura mt1255 cobra pro purgatory marki Media-tech Najniższa Cena Online WYGODA wykorzystywanIA i bezusterkowOŚĆ COBRA PRO PURGATORY MT1255 to klawiatura mechaniczna skierowana do graczy komputerowych, dla których jest widoczna wygoda stosowania, niezawodność i funkcjonalność. Klawiatura została zaprojektowana pod kątem gier komputerowych,ponadto znakomicie sprawdza się w trakcie codziennego użytkowania w biurze czy domu. PRZEMYŚLANA kompozycja konstrukcja klawiatury mechanicznej została oparta na solidnej, usztywnionej obudowie. COBRA PRO PURGATORY waży 640g. Praktyczny zarys, 3 blokowy układ typu desktop oraz perfekcyjnie wyprofilowane klawisze wpływają na jakość rozgrywki. W górnej części klawiatury znajduje się 12 dodatkowych klawiszy odpowiadających za funkcje multimedialne i internetowe. Z tyłu klawiatury znajdują się nóżki umożliwiające regulowanie wysokości tylnej części klawiatury od podłoża. Między nóżkami znajdują się trzy otwory na poprowadzenie kabla z dowolnej strony, tak żeby nie przeszkadzał na biurku. PRZEŁĄCZNIKI CYAN AX Klawiatura COBRA PRO PURGATORY jest wyposażona w błękitne przełączniki mechaniczne CYAN AX. Wyczuwalny moment zadziałania klawiatury pokaźnie skraca czas reakcji, dając przewagę nad innymi graczami. Siła nacisku na klawisze wynosi 50g. Zagwarantuje ona niesamowicie prędkie działanie w raz z połączeniem refleksu gracza. Mechaniczne przełączniki wyróżniają się charakterystycznym odgłosem kliknięcia. Skok klawiszy jest mocno wyczuwalny. dostosowywanE PODŚWIETLENIE LED Dla graczy widoczną funkcją klawiatur gamingowych jest jej podświetlenie. Nocna rozgrywka na mechanicznej klawiaturze PURGATORY przy zgaszonym świetle nie stanowi problemu, a podświetlenie LED obniża prawdopodobieństwo pomylenia klawiszy. COBRA PRO PURGATORY ma wielokolorową, iluminację wszystkich klawiszy w raz z możliwością ustawienia jasności podświetlenia i możliwością całkowitego wyłączenia. technologia ANTI-GHOSTING Jest to funkcja uniemożliwiająca blokowaniu się klawiatury, przy wciśnięciu wielu przycisków równocześnie. Technika ta pozwala graczom na użytkowanie różnych kombinacji klawiszy. Jest to realne dzięki niezależnemu i dokładnemu kontrolowaniu każdego z przycisków przez wbudowany procesor. Mechaniczna klawiatura COBRA PRO PURGATORY MT1255 korzysta z wbudowanych sterowników systemowych. Żadne inne sterowniki nie są potrzebne.EAN: 5906453112558Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: MT1255wariant: kanonpakiet z myszką: NiePołączenie: PrzewodoweInterfejs: USBPodświetlana klawiatura: TakZasilanie: USB 5VDługość przewodu: 1.2 mObsługiwane systemy operacyjne: Mac OSwymiary: 425 x 120 x 35 mmWaga: 0.64 kgPozostałe parametry: Wytrzymałe niebieskie switche (do 50 mln klików) 3 blokowy układ typu desktop 104 klawisze 12 dodatkowych funkcji multimedialnych i internetowych 9 trybów podświetlenia klawiszy Anti-ghosting 25 klawiszy
  • Producent MEDIA-TECH 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Typ mechaniczna 
Powiązania gamingowe:  Klawiatury gamingowe iBox do 100 zł - Ranking TOP10 klawiatur dla graczy

Polecane zestawienia klawiatur dla graczy:


Najtańsze klawiatury gamingowe Cobra do 100 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Klawiatury gamingowe Cobra do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich klawiatur gamingowych Cobra do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Klawiatura mt1255 cobra pro purgatory marki Media-tech

Klawiatura mt1255 cobra pro purgatory marki Media-tech Najniższa Cena Online WYGODA stosowanIA, a także bezusterkowOŚĆ COBRA PRO PURGATORY MT1255 to klawiatura mechaniczna skierowana do graczy komputerowych, dla których jest wyraźna wygoda stosowania, bezusterkowość oraz funkcjonalność. Klawiatura została zaprojektowana pod kątem gier komputerowych,także genialnie sprawdza się w trakcie codziennego stosowania w biurze czy domu. PRZEMYŚLANA konstrukcja konstrukcja klawiatury mechanicznej została oparta na mocnej, wzmocnionej obudowie. COBRA PRO PURGATORY waży 640g. Funkcjonalny zarys, 3 blokowy układ typu desktop, a także świetnie wyprofilowane klawisze wpływają na jakość rozgrywki. W górnej części klawiatury znajduje się 12 dodatkowych klawiszy odpowiadających za funkcje multimedialne i internetowe. Z tyłu klawiatury znajdują się nóżki umożliwiające regulowanie wysokości tylnej części klawiatury od podłoża. Między nóżkami znajdują się trzy otwory na poprowadzenie kabla z dowolnej strony, tak żeby nie przeszkadzał na biurku. PRZEŁĄCZNIKI CYAN AX Klawiatura COBRA PRO PURGATORY jest wyposażona w błękitne przełączniki mechaniczne CYAN AX. Wyczuwalny moment zadziałania klawiatury pokaźnie skraca czas reakcji, dając przewagę nad innymi graczami. Siła nacisku na klawisze wynosi 50g. Gwarantuje ona niesamowicie szybkie działanie w raz z połączeniem refleksu gracza. Mechaniczne przełączniki wyróżniają się specyficznym odgłosem kliknięcia. Skok klawiszy jest mocno wyczuwalny. regulowanE PODŚWIETLENIE LED Dla graczy znaczną funkcją klawiatur gamingowych jest jej podświetlenie. Nocna rozgrywka na mechanicznej klawiaturze PURGATORY przy zgaszonym świetle nie stanowi problemu, a podświetlenie LED zniża prawdopodobieństwo pomylenia klawiszy. COBRA PRO PURGATORY ma wielokolorową, iluminację wszystkich klawiszy w raz z możliwością ustawienia jasności podświetlenia oraz możliwością całkowitego wyłączenia. technika ANTI-GHOSTING Jest to funkcja uniemożliwiająca blokowaniu się klawiatury, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie. Technika ta pozwala graczom na używanie różnorodnych kompilacji klawiszy. Jest to realne dzięki niezależnemu i starannemu kontrolowaniu każdego z przycisków poprzez wbudowany procesor. Mechaniczna klawiatura COBRA PRO PURGATORY MT1255 korzysta z zaimplementowanych sterowników systemowych. Żadne inne sterowniki nie są konieczne.EAN: 5906453112558Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: MT1255rodzaj: kanonpakiet z myszką: NiePołączenie: PrzewodoweInterfejs: USBPodświetlana klawiatura: TakZasilanie: USB 5VDługość przewodu: 1.2 mObsługiwane systemy operacyjne: Mac OSwymiary: 425 x 120 x 35 mmWaga: 0.64 kgPozostałe cechy: Wytrzymałe niebieskie switche (do 50 mln klików) 3 blokowy układ rodzaju desktop 104 klawisze 12 dodatkowych funkcji multimedialnych i internetowych 9 trybów podświetlenia klawiszy Anti-ghosting 25 klawiszy
  • Producent MEDIA-TECH 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Typ mechaniczna 
Powiązania gamingowe:  Klawiatury gamingowe Gembird do 200 zł - Ranking TOP10 klawiatur dla graczy

Polecane zestawienia klawiatur dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie klawiatury gamingowe Cobra do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Klawiatury gamingowe Cobra do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Klawiatury gamingowe Cobra do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia klawiatur dla graczy:


Dobre klawiatury dla graczy do 100 zł – TOP6 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych klawiatur gamingowych Cobra do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych klawiatur gamingowych do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *