Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe SteelSeries do 300 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych SteelSeries do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych SteelSeries do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych SteelSeries do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 300 zł.

Jakie Myszki gamingowe SteelSeries do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe SteelSeries do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych SteelSeries do 300 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Mysz STEELSERIES Sensei 310 Ambidextrous DARMOWY TRANSPORT, 62432 ☆

Mysz STEELSERIES Sensei 310 Ambidextrous DARMOWY TRANSPORT, 62432 Najniższa Cena Online atrybuty towaru: bezzwłoczny czujnik Ultraprecyzyjny i momentalny sensor TruMove3 zagwarantuje naturalne odwzorowanie ruchów użytkownika. Wykonana do e-sportu: W przeciwieństwie do innych sensorów, przytłoczonych przez akcelerację, predykcję i nieefektywną redukcję szumów (jitter), TrueMove3 proponuje prawdziwe, naturalne śledzenie 1:1 aż do12000 CPI. Czysta skuteczność w e-sporcie. Dla prawo- i leworęcznych: Kultowy kształt SteelSeries Sensei zagwarantuje komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Symetryczna budowa powoduje, że chwyty typu claw i palm są wyjątkowo pewne i stabilne. Boczne gumowe uchwyty zostały wyprodukowane z szczególnie wytrzymałego materiału, który wytrzyma długie lata gamingowych sesji. Przyciski Split-Trigger: Przełączniki o wytrzymałości 50 milionów kliknięć z niepowtarzalną konstrukcją split-trigger to gwarancja, że mysz będzie działać tak samo poprzez cały czas - zaraz po wyjęciu z pudełka i po latach grania. Podświetlenie Prism RGB: Wybieraj spomiędzy palety 16.8 milionów oraz wielu gotowych trybów podświetlenia. Dzięki funkcji GameSense, podświetlenie odzwierciedli zdarzenia z gry, jak np. Niski poziom życia czy amunicji. Ustawienia na wynos: Wewnętrzna pamięć umożliwia zapisanie wszystkich ustawień (od czułości sensora po podświetlenie) bezpośrednio w myszy. Dzięki temu, przy użyciu gratisowego oprogramowania SteelSeries Engine, możesz wczytać swoje ustawienia na dowolnym turnieju LAN lub przy komputerze znajomego. Prism Lighting Sync: Prism Lighting Sync zezwala na synchronizację ustawień podświetlenia pomiędzy urządzeniami SteelSeries. Starczy jedno kliknięcie, aby Twoje stanowisko do grania świeciło tymi samymi kolorami. Lekka budowa - tylko 90 g świeże, lekkie materiały pozwoliły zredukować wagę urządzenia aż do 90 gramów, gwarantując tym samym prędki i naturalny ruch po podkładce. Miękki przewód: Miękki gumowy przewód nie krępuje ruchów użytkownika, dzięki temu możesz się skoncentrować na walce w grze - nie z kablami.
 • Producent SteelSeries 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ SteelSeries Aerox 5 (czarny) (5707119044813) ☆

SteelSeries Aerox 5 (czarny) (5707119044813) Najniższa Cena Online mysz aerox 5 jest zoptymalizowana pod kątem najszybszych przesunięć, dzięki czemu możesz pokonać konkurencję pociągnięciem spustu. Kiedy liczą się milisekundy, znaczenie ma prędkość.korzyści: konstrukcja jest o 40% lżejsza od typowych myszy wielogatunkowych i waży 66 g. ergonomiczna 9-przyciskowa konstrukcja z 5 bocznymi przyciskami, w tym z nieszablonowym przełącznikiem góra/dół. Technologia aquabarrier™ spełnia normę ip54 i zapewnia wodoodporność i ochronę przed kurzem, brudem i innymi czynnikami. wszechstronna i ultralekka, świetna mysz do wszystkich gier battle royale, fps, moba i innych o szybkim tempie. Niestandardowy staranny czujka optyczny truemove air z rzeczywistym śledzeniem 1 do 1, rozdzielczością 18 000 cpi, 400 ips, akceleracją 40g i śledzeniem pochylenia. przełączniki golden micro ip54 nowej generacji o wytrzymałości ponad 80 milionów kliknięć.
 • Producent SteelSeries 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Asus do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Mysz prime mini marki Steelseries ☆

Mysz prime mini marki Steelseries Najniższa Cena Online opracowany wspólnie z czołowymi światowymi graczami e-sportowymi, każdy aspekt prime mini został starannie zaprojektowany z myślą o jednym celu: zwycięstwie.korzyści: prime mini został dokładnie zaprojektowany tak, aby był o 12% lżejszy i miał mniejszy profil, zachowując równocześnie typowy, dobrany do kształtu ergo kształt i najnowocześniejszą technologię, dzięki której myszy prime są gotowe do e-sportu. jako pierwsza na świecie w e-sporcie technologia optycznego przełącznika magnetycznego prestige om™ została wytworzona specjalnie, żeby wytrzymać intensywną grę na fachowym poziomie przełącznik prestige om™ posiada stalową sprężynę skrętną utrzymywaną w miejscu przez specjalnie wyfrezowany magnes neodymowy zastosowanie sił magnetycznych zamiast części mechanicznych do oporu powoduje, iż kliknięcia są 4 razy bardziej spójne niż konkurencja, gwarantując niesamowicie satysfakcjonujące, chrupiące kliknięcia, które zapewniają, iż 100-milionowe kliknięcie myszą jest tak samo chrupiące jak pierwsze. zaprojektowany we współpracy z pixart, światowej sławy pionierem w dziedzinie innowacji i technice czujników, żeby przewyższyć konkurencję dzięki prawdziwemu śledzeniu 1 do 1 i śledzeniu przechyłu,pousuwać niepożądane śledzenie podczas upuszczenia pod kątem, uderzenia w przechył i prędkich ruchów. plusy wymagają rewelacyjnej precyzji w pikselach. Nasze najwyższej klasy czujniki truemove pro/pro+ gwarantują 2 razy lepszą dokładność niż produkty konkurencji, dzięki czemu każdy ruch myszy, od mikroregulacji po zamiatanie kolekcji, przekłada się na grę dokładnie tak, jak było to zamierzone. regulacje w locie są konieczne dla profesjonalistów i łatwe w naszej linii myszy prime rolki ślizgowe z czystego ptfe zapewniają udoskonaloną kontrolę i płynność, zapewniając jedwabiście płynne, super lekkie ruchy myszy szybkie machnięcia i prędkie ruchy są konieczne do osiągnięcia najkorzystniejszych wyników w grze. nasz w pełni nowy, miękki kabel z siatki z m
 • Producent STEELSERIES 
 • Rodzaj przewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe SteelSeries do 300 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe SteelSeries do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych SteelSeries do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Port Designs - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Mysz prime mini marki Steelseries ☆

Mysz prime mini marki Steelseries Najniższa Cena Online opracowany wspólnie z czołowymi światowymi graczami e-sportowymi, każdy aspekt prime mini został starannie zaprojektowany z myślą o jednym celu: zwycięstwie.korzyści: prime mini został starannie zaprojektowany tak, żeby był o 12% lżejszy i miał mniejszy profil, zachowując równocześnie specyficzny, dobrany do kształtu ergo zarys i najnowocześniejszą technologię, dzięki której myszy prime są gotowe do e-sportu. jako pierwsza na świecie w e-sporcie technika optycznego przełącznika magnetycznego prestige om™ została wytwarzana specjalnie, aby wytrzymać intensywną grę na profesjonalnym poziomie przełącznik prestige om™ posiada stalową sprężynę skrętną utrzymywaną w miejscu przez specjalnie wyfrezowany magnes neodymowy wykorzystanie sił magnetycznych zamiast części mechanicznych do oporu powoduje, że kliknięcia są 4 razy bardziej spójne niż konkurencja, zapewniając niesamowicie satysfakcjonujące, chrupiące kliknięcia, które zapewniają, że 100-milionowe kliknięcie myszą jest równie chrupiące jak pierwsze. zaprojektowany we współpracy z pixart, światowej sławy pionierem w dziedzinie innowacji i technologii czujników, żeby przewyższyć konkurencję dzięki prawdziwemu śledzeniu 1 do 1, a także śledzeniu przechyłu,polikwidować niepożądane śledzenie w trakcie upuszczenia pod kątem, uderzenia w przechył i szybkich ruchów. plusy wymagają świetnej precyzji w pikselach. Nasze najwyższej klasy czujniki truemove pro/pro+ zapewniają 2 razy ulepszoną precyzyjność aniżeli produkty konkurencji, dzięki temu każdy ruch myszy, od mikroregulacji po zamiatanie linii, przekłada się na grę starannie tak, jak było to zamierzone. regulacje w locie są konieczne dla profesjonalistów i nieskomplikowane w naszej linii myszy prime rolki ślizgowe z czystego ptfe zapewniają lepszą kontrolę i płynność, zapewniając jedwabiście płynne, super lekkie ruchy myszy prędkie machnięcia i prędkie ruchy są niezbędne do osiągnięcia najkorzystniejszych wyników w grze. nasz w całości nowy, miękki przewód z siatki z m
 • Producent STEELSERIES 
 • Rodzaj przewodowa 

☆ Mysz STEELSERIES Sensei 310 Ambidextrous DARMOWY TRANSPORT, 62432 ☆

Mysz STEELSERIES Sensei 310 Ambidextrous DARMOWY TRANSPORT, 62432 Najniższa Cena Online właściwości artykułu: bezzwłoczny sensor Ultraprecyzyjny i momentalny czujnik TruMove3 gwarantuje naturalne odwzorowanie ruchów użytkownika. Tworzona do e-sportu: W przeciwieństwie do innych sensorów, przytłoczonych przez akcelerację, predykcję i nieefektywną redukcję szumów (jitter), TrueMove3 oferuje prawdziwe, naturalne śledzenie 1:1 aż do12000 CPI. Czysta skuteczność w e-sporcie. Dla prawo- i leworęcznych: Kultowy kształt SteelSeries Sensei zapewnia komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Symetryczna budowa powoduje, że chwyty rodzaju claw i palm są wyjątkowo pewne i stabilne. Boczne gumowe uchwyty zostały wykonane z bardzo wytrzymałego materiału, który wytrzyma długie lata gamingowych sesji. Przyciski Split-Trigger: Przełączniki o wytrzymałości 50 milionów kliknięć z oryginalną konstrukcją split-trigger to gwarancja, iż mysz będzie działać równie poprzez cały czas - zaraz po wyjęciu z pudełka i po latach grania. Podświetlenie Prism RGB: Wybieraj spomiędzy palety 16.8 milionów oraz wielu gotowych trybów podświetlenia. Dzięki funkcji GameSense, podświetlenie odzwierciedli zdarzenia z gry, jak np. Niski poziom życia czy amunicji. Ustawienia na wynos: Wewnętrzna pamięć umożliwia zapisanie wszelkich ustawień (od czułości sensora po podświetlenie) bezpośrednio w myszy. Dzięki temu, przy użyciu gratisowego oprogramowania SteelSeries Engine, możesz wczytać swoje ustawienia na dowolnym turnieju LAN albo przy komputerze znajomego. Prism Lighting Sync: Prism Lighting Sync umożliwia synchronizację ustawień podświetlenia między urządzeniami SteelSeries. Starczy jedno kliknięcie, aby Twoje stanowisko do grania świeciło tymi samymi kolorami. Lekka konstrukcja - tylko 90 g nowe, lekkie materiały pozwoliły zredukować wagę urządzenia aż do 90 gramów, gwarantując tym samym szybki i naturalny ruch po podkładce. Miękki kabel: Miękki gumowy kabel nie krępuje ruchów użytkownika, dzięki czemu możesz się skoncentrować na walce w grze - nie z kablami.
 • Producent SteelSeries 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ SteelSeries Prime+ ☆

SteelSeries Prime+ Najniższa Cena Online Każdy element myszy Prime+ został dokładnie zaprojektowany z myślą wyłącznie o zapewnieniu Ci wygranej. Jako że mysz Prime powstała przy współpracy zawodowych graczy, ma sprawdzony w boju kształt i zagwarantuje stały komfort, choćby w trakcie gry na najwyższych stopniach. Lekka, bo ważąca zaledwie 71 g konstrukcja, zredukuje zmęczenie Twojej dłoni związane z unoszeniem myszy. Wysoce trwała budowa wytrzyma choćby najmocniej intensywne używanie, a nowe teksturowane, matowe wykończenie zapewnia pewny chwyt. detektor TrueMove Pro pozwoli Ci grać na poziomie mistrzowskich e-sportowców, natomiast zaimplementowana opcja konfiguracji genialnie ułatwi dobór optymalnych ustawień....
 • Producent SteelSeries 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Gamdias do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe SteelSeries do 300 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe SteelSeries do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe SteelSeries do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe dla graczy do 300 zł – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych SteelSeries do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych komputerowych myszy do gier do 300 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.