Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Roccat do 400 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Roccat do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Roccat do 400 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Roccat do 400 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych do 400 zł.

Jakie Myszki gamingowe Roccat do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Roccat do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Roccat do 400 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Kone Pro Czarny Mysz przewodowa ROCCAT

Kone Pro Czarny Mysz przewodowa ROCCAT Najniższa Cena Online udoskonalona legendaprojektując model kone pro, poprawiliśmy funkcjonalny kształt myszy kone, który od dawna cieszy się dużą popularnością wśród graczy z całego świata. W oparciu o precyzyjne badania antropometryczne wdrożyliśmy niemało śladowych zmian, dzięki którym każdy użytkownik myszy kone pro może cieszyć się niesłychaną wygodą niezależnie od wielkości dłoni czy stosowanego chwytu.roccat® bionic shelltrwała obudowa modelu kone pro przystrojona wzorem plastra miodu uniemożliwia dostawaniu się zanieczyszczeń do środka, a przy tym jest wyjątkowo lekka – cała mysz waży tylko 66 gramów. Półprzezroczysta warstwa na głównych przyciskach ukazuje podświetlenie rgb aimo w 16,8 mln żywych kolorów.titan wheel profrezowane z litego aluminium kółko titan wheel pro to kolejne cudeńko wyprodukowane poprzez inżynierów marki roccat®. Jest lekkie, a zarazem wytrzymałe. Obracanie kółka titan wheel pro jest wyjątkowo przyjemne, a kliknięcia znakomicie wyczuwalne. Stop dostosowuje się do temperatury palca, dzięki temu korzystanie z kółka jest bardzo komfortowe i nie odwraca uwagi od gry czy pracy.titan switch opticalkliknięcia są wyraźnie wyczuwalne, a niesamowicie krótki czas reakcji gwarantuje niespotykaną szybkość i precyzję. Przełącznik działa szybciej i jest dwa razy bardziej wytrzymały od mechanicznych odpowiedników, dzięki temu zapewni ci przewagę podczas każdej rozgrywki.przewód phantomflex™dzięki kablowi phantomflex™ będziesz mieć wrażenie, iż korzystasz z myszy bezprzewodowej. Ten elastyczny, giętki i lekki przewód jest niemal niezauważalny podczas użytkowania. Powoduje też, iż podpórka na kabel jest zupełnie niepotrzebna.obrabiane termicznie ślizgacze z czystego tworzywa ptfezastosowane w modelu kone pro obrabiane termicznie ślizgacze z czystego tworzywa ptfe to rewolucyjne rozwiązanie. Zostały wstępnie dopasowane, dzięki czemu są wyjątkowo gładkie i pozwalają wykonywać płynne ruchy myszą od razu po wyjęciu z pudełka.technologia podświetlenia aimoroccat aimo to technika podświetlenia i ek
  • Rodzaj przewodowa 

2 ★  Mysz ROCCAT Kone XP Biały, ROC-11-425-02

Mysz ROCCAT Kone XP Biały, ROC-11-425-02 Najniższa Cena Online duchowy następca kone aimo remastered. Wyrafinowany kształt kone xp i 15 programowalnych przycisków rewolucyjną personalizację i komfort, a 22 diody led i 8 prowadnic świetlnych gwarantują zapierające dech w piersiach oświetlenie 3d rgb.korzyści: wyrafinowany zarys kone z konstrukcją z wieloma przyciskami. 15 programowalnych przycisków z 29 możliwymi funkcjami. Oświetlenie 3d rgb z 22 diodami led. Rolka krystal 4d zagwarantuje głębszą personalizację. Sensor optyczny roccat® owl-eye 19k dpi. Dotykowy i prędki titan switch optical. lekki i sprężysty przewód phantomflex™. Oczyszczony termicznie czysty ptfe dla płynności ruchu. 2-letnia ograniczona gwarancja producenta. Kompatybilna z nvidia reflex.
  • Producent ROCCAT 
  • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Defender do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 400 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Roccat do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Logitech - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

1 ★  Roccat Kone Pro (czarny) (0731855504015)

Roccat Kone Pro (czarny) (0731855504015) Najniższa Cena Online Projektując model Kone Pro, udoskonaliliśmy ergonomiczny kształt myszy Kone, który od dawna zadowala się dużą popularnością wśród graczy z całego świata. W oparciu o dokładne badania antropometryczne wdrożyliśmy sporo niewielkich zmian, dzięki którym każdy użytkownik myszy Kone Pro może cieszyć się niesłychaną wygodą niezależnie od wielkości rąk czy używanego chwytu. Trwała pokrywa modelu Kone Pro udekorowana wzorem plastra miodu uniemożliwia dostawaniu się zanieczyszczeń do środka, a przy tym jest wyjątkowo lekka - cała mysz waży tylko 66 gramów. Półprzezroczysta powłoka na głównych przyciskach pokazuje podświetlenie RGB AIMO w 16,8 mln żywych odcieni. Frezowane z litego aluminium kółko Titan Wheel Pro to kolejne cudeńko wyprodukowane przez inżynierów marki ROCCAT. Jest lekkie, a zarazem wytrzymałe. Obracanie kółka Titan Wheel Pro jest niezwykle przyjemne, a kliknięcia genialnie wyczuwalne. Stop dopasowuje się do temperatury palca, dzięki temu korzystanie z kółka jest wyjątkowo komfortowe i nie odwraca uwagi od gry czy pracy. Kliknięcia są wyraźnie wyczuwalne, a niesamowicie niedługi czas reakcji zagwarantuje niespotykaną prędkość i precyzję....
  • Producent Roccat 

3 ★  Kone Pro Czarny Mysz przewodowa ROCCAT

Kone Pro Czarny Mysz przewodowa ROCCAT Najniższa Cena Online lepsza legendaprojektując model kone pro, poprawiliśmy poręczny zarys myszy kone, który od dawna raduje się dużą popularnością wśród graczy z całego świata. W oparciu o dokładne badania antropometryczne wdrożyliśmy niemało małych zmian, dzięki którym każdy użytkownik myszy kone pro może radować się niezrównaną wygodą niezależnie od wielkości rąk czy użytkowanego chwytu.roccat® bionic shelltrwała obudowa modelu kone pro udekorowana wzorem plastra miodu uniemożliwia dostawaniu się zanieczyszczeń do środka, a przy tym jest wyjątkowo lekka – cała mysz waży tylko 66 gramów. Półprzezroczysta warstwa na głównych przyciskach przedstawia podświetlenie rgb aimo w 16,8 mln żywych kolorów.titan wheel profrezowane z litego aluminium kółko titan wheel pro to kolejne cudeńko stworzone przez inżynierów marki roccat®. Jest lekkie, a zarazem wytrzymałe. Obracanie kółka titan wheel pro jest nad wyraz przyjemne, a kliknięcia wyśmienicie wyczuwalne. Stop dostosowuje się do temperatury palca, dzięki temu korzystanie z kółka jest szczególnie komfortowe i nie odwraca uwagi od gry czy pracy.titan switch opticalkliknięcia są wyraźnie wyczuwalne, a niesamowicie krótki czas reakcji zagwarantuje nieprzeciętną prędkość i precyzję. Przełącznik działa szybciej i jest dwa razy bardziej wytrzymały od mechanicznych odpowiedników, dzięki czemu zapewni ci przewagę w trakcie każdej rozgrywki.kabel phantomflex™dzięki kablowi phantomflex™ będziesz mieć wrażenie, iż korzystasz z myszy bezprzewodowej. Ten elastyczny, giętki i lekki kabel jest niemal niezauważalny podczas wykorzystywania. Powoduje też, że podpórka na kabel jest zupełnie niepotrzebna.obrabiane termicznie ślizgacze z czystego tworzywa ptfezastosowane w modelu kone pro obrabiane cieplnie ślizgacze z czystego tworzywa ptfe to bezprecedensowe rozwiązanie. Zostały wstępnie dostosowane, dzięki czemu są wyjątkowo gładkie i pozwalają wykonywać płynne ruchy myszą od razu po wyjęciu z pudełka.technologia podświetlenia aimoroccat aimo to technologia podświetlenia i ek
  • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne Port Designs - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Roccat do 400 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Roccat do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe do gier do 400 zł – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Roccat do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszy komputerowych gamingowych do 400 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *