Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe optyczne Hiro – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych optycznych Hiro. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych optycznych Hiro,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych optycznych Hiro,
  • TOP5 innych rekomendowanych optycznych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe optyczne Hiro najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe optyczne Hiro, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych optycznych Hiro, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz HIRO Storm, NTT-G36

Mysz HIRO Storm, NTT-G36 Najniższa Cena Online HIRO Storm HIRO Storm to mysz, która pozwoli Ci przejść poprzez przeciwników jak burza. Posiada jeden z rekomendowanych przez graczy detektor optyczny - AVAGO 3050, cechujący się szerokim zakresem regulacji rozdzielczości od 250 do 4000 DPI. Ponadto optyka ta, znana jest z prawidłowej akceleracji i precyzji. Storm to nieprzeciętny wybór dla graczy preferujących 'palm grip', ponieważ jej wydłużony kształt świetnie rozkłada powierzchnię styku na całą dłoń. dołączone oprogramowanie posiada szereg {pomocn|przydatn)ych funkcji, pozwalających spersonalizować mysz HIRO® Storm. Poczynając od 5 programowalnych przycisków, gdzie do każdego możesz przypisać dowolne działanie, poprzez dostosowanie podświetlenia przypisanego dla każdej z rozdzielczości myszy. Rozdzielczość można zmieniać za pomocą oddzielnego przycisku do przełączania pomiędzy 4 zakresami czułości. Stabilizacją przesyłanych informacji o ruchu myszy, zajmuje się mikrokontroler o częstotliwości raportowania aż 1000Hz. Dodatkową pewność ruchu, gwarantują specjalne dla myszy HIRO®, teflonowe stopki. Opleciony materiałem kabel z filtrem przeciw zakłóceniom sygnału, cechuje się dużą wytrzymałością i odpowiednią giętkością.
  • Producent HIRO 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Port Designs - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Hiro – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe optyczne Hiro, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych optycznych Hiro jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz HIRO Storm, NTT-G36

Mysz HIRO Storm, NTT-G36 Najniższa Cena Online HIRO Storm HIRO Storm to mysz, która pozwoli Ci przejść przez przeciwników jak burza. Ma jeden z rekomendowanych poprzez graczy detektor optyczny - AVAGO 3050, cechujący się szerokim zakresem regulacji rozdzielczości od 250 do 4000 DPI. Dodatkowo optyka ta, znana jest z dobrej akceleracji i precyzji. Storm to rewelacyjny dobór dla graczy preferujących 'palm grip', ponieważ jej wydłużony kształt idealnie rozkłada powierzchnię styku na całą dłoń. dołączone oprogramowanie posiada szereg {pomocn|przydatn)ych funkcji, pozwalających spersonalizować mysz HIRO® Storm. Poczynając od 5 programowalnych przycisków, gdzie do każdego możesz przypisać dowolne działanie, poprzez dostosowanie podświetlenia przypisanego dla każdej z rozdzielczości myszy. Rozdzielczość można zmieniać za pomocą oddzielnego przycisku do przełączania pomiędzy 4 zakresami czułości. Stabilizacją przesyłanych informacji o ruchu myszy, zajmuje się mikrokontroler o częstotliwości raportowania aż 1000Hz. Dodatkową pewność ruchu, gwarantują specjalne dla myszy HIRO®, teflonowe stopki. Opleciony materiałem kabel z filtrem przeciw zakłóceniom sygnału, cechuje się dużą wytrzymałością i odpowiednią giętkością.
  • Producent HIRO 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe PowerSmart - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe optyczne Hiro najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe optyczne Hiro w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Hiro w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe optyczne dla graczy – Ranking styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych optycznych Hiro nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych optycznych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *